Norsk Orientering

Startliste for Saltenkarusell 7 - Heia

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 7 - Heia
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 13 juni 2017

N- løype

1 600 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
78576Erika Leiråmo RekkedalUkjent17.55.18
78586Teodor Birk SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering17.55.21
78565Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering17.55.55
201092Kornelia NjållaTverlandet IL18.06.42
188060Sofia SolbakkenUkjent18.17.15
176628Maria WintherBodø og Omegn IF Orientering18.17.18
217789Jakob HunstadBodø og Omegn IF Orientering18.22.16
212242Hedda Bygd HedenstadBodø og Omegn IF Orientering18.36.00
212268Tilde StoltenbergBodø og Omegn IF Orientering18.36.36

C-Løype (2 km)

2 000 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
197783Benjamin August VikenTverlandet IL17.57.15
204647Anne Berit VikhalsBodø og Omegn IF Orientering17.59.30
201032Per HøivaagTverlandet IL18.00.52
201013Håkon SkirbekkTverlandet IL18.01.46
217706Andrea NjållaTverlandet IL18.04.37
217868Vilde Wikevand NormannTverlandet IL18.06.50
217893Endre W NormannTverlandet IL18.08.47
217802Jørgen NjållaTverlandet IL18.10.11
212638Johanna HunstadBodø og Omegn IF Orientering18.20.42
176629Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering18.21.44

B-løype (3 km)

3 100 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
64756Per DalhaugBodø og Omegn IF Orientering17.58.02
226048Marianne EilertsenBodø og Omegn IF Orientering17.59.50
187126Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering17.59.53
91252Jon ØveråsBodø og Omegn IF Orientering18.01.52
184426John Ivar KjellevoldModum OL18.04.27
129756Karen BjørsethBodø og Omegn IF Orientering18.10.55
156894Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering18.13.46
91259Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering18.15.44
158533Richard KringhaugValnesfjord IL18.18.06
91245Anders KureBodø og Omegn IF Orientering18.23.59
226051Svein ValleBodø og Omegn IF Orientering18.26.26
206482Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering18.27.52
226156Eivind ValleBodø og Omegn IF Orientering18.29.57
200712Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering18.31.03
226157Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering18.33.26
206481Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering18.35.27

A-løype (4 km)

4 100 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
502667Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering17.56.23
200Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering18.00.12
91258Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering18.01.27
215090Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering18.03.57
82330Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering18.06.16
192245Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering18.07.43
160717Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering18.09.14
91254Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering18.10.27
91255Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering18.12.57
181783Bjørn Are StenslandBodø og Omegn IF Orientering18.14.51
235924Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering18.17.12
191232Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering18.22.40
181551Jakob LindstrømBodø og Omegn IF Orientering18.23.35
411308Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering18.25.25
181784Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering18.27.28
170486Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering18.32.37
206480Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering18.37.13
184306Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering18.41.34

A-løype (6 km)

5 900 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
170706Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering17.57.41
155831Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering18.02.32
158035Petter JakolaNTNUI18.09.00
203321Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Orientering18.11.12
215129Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering18.19.21
217140Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering18.21.35
96667Svein Henrik HedenstadBodø og Omegn IF Orientering18.24.40
78603Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering18.28.41

Annonser

IOF Eventor