Norsk Orientering

Startliste for Klubbkamp/Ungdomscup - 5, Gramstad

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkamp/Ungdomscup - 5, Gramstad
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: tirsdag 5 september 2017

D 11-12

1 700 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)19.05
0Thea Beate PuntervoldEgersund OK19.05
0Anna TaksdalGanddal IL19.05
0Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)19.05
0Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)19.05

D 13-14

2 500 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)19.15
0Alida OftedalÅlgård Orientering19.15
0Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)19.15
0Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb19.15
0Miriam VaalandGanddal IL19.15

D 15-16

2 500 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Janne Tjørhom AasheimGanddal IL19.15
0Ingrid LamarkGanddal IL19.15
0Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb19.15
0Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb19.15
0Nora SvendsenGanddal IL19.15

D 17-59

3 200 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Vibeke LamarkGanddal IL18.30
0Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb18.30
0Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)18.30
0Mariann SveinsvollGanddal IL18.30
0Aud Hognestad TaksdalGanddal IL18.30
0Ann Karin TjørhomGanddal IL18.30
0Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb18.30
0Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL18.30
0Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb18.30
0Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb19.00

D 60-

2 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb18.30
0Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb18.30
0Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb18.30

H 11-12

1 700 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Samuel A StokkelandÅlgård Orientering19.05
0Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)19.05
0Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)19.05

H 13-14

2 500 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Edvin AakreEgersund OK19.15
0Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)19.15
0Øyvind LamarkGanddal IL19.15
0Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)19.15
0Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb19.15
0Sindre Skeie PettersonEgersund OK19.15
0Jonas Årvik SandalGanddal IL19.15
0Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)19.15
0Andreas Nybak UrdalGanddal IL19.15
0Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)19.15

H 15-16

2 500 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Alexander HorpestadEgersund OK19.15
0Tobias RøddeGanddal IL19.15
0Ole Kristian TaksdalGanddal IL19.15
0Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL19.15
0Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL19.15

H 17-59

3 200 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)18.30
0Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb18.30
0Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb18.30
0Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)18.30
0Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb18.30
0Per Olav HaarrGanddal IL18.30
0Jørgen HetlandEgersund OK18.30
0Trond LamarkGanddal IL18.30
0Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb18.30
0Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering18.30
0Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb18.30
0Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)18.30
0Gunnar PettersonEgersund OK18.30
0Fredrik SandalGanddal IL18.30
0Sturla StokkelandÅlgård Orientering18.30
0Henning SundbyGanddal IL18.30
0Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)18.30
0Oddvar TaksdalGanddal IL18.30
0Lars Terje VaalandGanddal IL18.30
0Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)18.30
0Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb18.30
0Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)18.30
0Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb18.30
0Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb18.30
0Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering18.30

H 60-

2 500 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Paul Terje HaarrGanddal IL18.30
0Ove OalandGanddal IL18.30
0Terje StokkelandÅlgård Orientering18.30
0Kjell SvihusGanddal IL18.30
0Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb18.30
0Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb18.30

D Ny

1 100 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Marta BakkevoldSandnes IL (Rogaland)18.30
0Sonja BakkevoldSandnes IL (Rogaland)18.30
0Norah BreivoldGanddal IL18.30
0Pernille BreivoldGanddal IL18.30
0Julie M HellandEgersund OK18.30
0Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)18.30
0Oda Thorsen KlavenessSandnes IL (Rogaland)18.30
0Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)18.30
0Hanna MaldeSandnes IL (Rogaland)18.30
0Ine Winther MaldeSandnes IL (Rogaland)18.30
0Maren OftedalÅlgård Orientering18.30
0Frida RichterSandnes IL (Rogaland)18.30
0Mari RichterSandnes IL (Rogaland)18.30
0Elise Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb18.30
0Oda Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb18.30
0Ada C StokkelandÅlgård Orientering18.30
0Lea StokkelandÅlgård Orientering18.30
0Linnea Ullestad OlssonSandnes IL (Rogaland)18.30
0Oda Haver WiigSandnes IL (Rogaland)18.30

H Ny

1 100 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)18.30
0Øivind FagerlundGanddal IL18.30
0Eliah Haus-ReveSandnes IL (Rogaland)18.30
0Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)18.30
0Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)18.30
0Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)18.30
0Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)18.30
0Arve LundeGanddal IL18.30
0Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)18.30
0Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)18.30
0Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)18.30
0Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb18.30
0Odne van ZantenSandnes IL (Rogaland)18.30
0Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)18.30
0Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)18.30
0186889 U1 Ukjent løper186889NOTEAM19.00

B-Åpen

2 500 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Monica HorpestadEgersund OK18.30
0Pernille HovstadGanddal IL18.30
0Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb18.30
0Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)18.30
0Barbro SandalGanddal IL18.30
0Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)18.30
0Anna Alexandra WirowskiGanddal IL18.30

C-Åpen

1 400 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Nils Helge AmdalÅlgård Orientering18.30
0Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)18.30
0Øivind HansenGanddal IL18.30
0Fredrik HovstadGanddal IL18.30
0Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)18.30
0Livar OftedalÅlgård Orientering18.30
0Hilde OhrGanddal IL18.30
0Annabell PflugerSandnes IL (Rogaland)18.30
0Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb18.30
0Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb18.30
0Marius RøddeGanddal IL18.30
0Tobias SletvoldÅlgård Orientering18.30

Annonser

IOF Eventor