Norsk Orientering

Startliste for Klubbkarusell løp 3 - Buggeland

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 3 - Buggeland
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 28 august 2017

Damer - mellom løype

2 100 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Kristin BarvikGanddal IL18.30
0Kristin BreivoldGanddal IL18.30
0Norah BreivoldGanddal IL18.30
0Pernille HovstadGanddal IL18.30
0Karin Malmin BøhnNOTEAM18.30
0Hilde OhrGanddal IL18.30
0Inger Cecilie RiseGanddal IL18.30
0Grete Stokke SeljeskogGanddal IL18.30
0Miriam VaalandGanddal IL18.30
0Anna Alexandra WirowskiGanddal IL18.30

Damer - lang løype

3 200 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Silje Thorsen BorthenJWC BIL18.30
0Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb18.30
0Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb18.30
0Julie InglisGanddal IL18.30
0Ingrid LamarkGanddal IL18.30
0Vibeke LamarkGanddal IL18.30
0Inger Tone NygårdEgersund OK18.30
0Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb18.30
0Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb18.30
0Grethe StoklandGanddal IL18.30
0Mariann SveinsvollGanddal IL18.30
0Nora SvendsenGanddal IL18.30
0Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb18.30
0Anna TaksdalGanddal IL18.30
0Aud Hognestad TaksdalGanddal IL18.30

Herrer - mellom løype

2 100 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Erlend BremnesGanddal IL18.30
0Aksel DommersnesGanddal IL18.30
0Øivind HansenGanddal IL18.30
0Fredrik HovstadGanddal IL18.30
0Anders Jess LinjordGanddal IL18.30
0Arve LundeGanddal IL18.30
0Daniel LøiningGanddal IL18.30
0Andreas MellemstrandGanddal IL18.30
0Ludvig MellemstrandGanddal IL18.30
0Thomas Barvik MælandGanddal IL18.30
0Eivind RothGanddal IL18.30
0Marius RøddeGanddal IL18.30
0Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL18.30
0Arild SvihusGanddal IL18.30
0Lars Joshua VigesdalGanddal IL18.30

Herrer - lang løype

3 200 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Markus Andreas BreivoldGanddal IL18.30
0Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb18.30
0Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb18.30
0Bjarne GimreGanddal IL18.30
0Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb18.30
0Per Olav HaarrGanddal IL18.30
0Per Ingar HadlandGanddal IL18.30
0Torbjørn Ims ØstbyNOTEAM18.30
0Jakob KarlsenGanddal IL18.30
0Trond LamarkGanddal IL18.30
0Øyvind LamarkGanddal IL18.30
0Jan Inge LundeGanddal IL18.30
0Ove OalandGanddal IL18.30
0Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb18.30
0Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb18.30
0Tobias RøddeGanddal IL18.30
0Jonas Årvik SandalGanddal IL18.30
0Knut SkjævelandGanddal IL18.30
0Tor Sverre SkåraEgersund OK18.30
0Per Ivar StoklandGanddal IL18.30
0Tore SvendsenGanddal IL18.30
0Kjell SvihusGanddal IL18.30
0Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb18.30
0Oddvar TaksdalGanddal IL18.30
0Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb18.30
0Andreas Nybak UrdalGanddal IL18.30
0Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL18.30
0Aart Joakim int VeldGanddal IL18.30
0Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb18.30
0Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL18.30
0Dag Eivind WatsendNOTEAM18.30
0Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL18.30

Nybegynnerløype

1 200 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Pernille BreivoldGanddal IL18.30
0Karen OrstadGanddal IL18.30
0Peder OrstadGanddal IL18.30
0Inger RothGanddal IL18.30
0Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL18.30
0Alfred SvihusGanddal IL18.30
0Sondre SvihusGanddal IL18.30
0Kristoffer TveitGanddal IL18.30

Annonser

IOF Eventor