Norsk Orientering

Startliste for Nord-Norsk Mesterskap Stafett

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerSkriv ut

Arrangementets navn: Nord-Norsk Mesterskap Stafett
Arrangørorganisasjon: Mo OK
Dato: søndag 18 juni 2017

H13-16

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
24Bodø og Omegn IF Orientering 110.00
241. Jesper Helliksrud
242. Kaja Samuelsen Skiri
25IL BUL-Tromsø 110.00
251. Elisa Götsch Iversen
252. Henning Strand
26Mo OK 110.00
261. Oliver Larsen
262. Vemund Bernhard Funder

D15

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
11Mo OK 110.00
111. Eli Kolstad
112. Doris Stien Kaspersen
113. Hilde Sofie Hansen
12IL BUL-Tromsø 110.00
121. Tora Indregard
122. Arntraut Götsch
123. Liv Karen Johannessen

H15

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
1Mo OK 310.00
11. Ole-Kristian Kaspersen
12. Skule Stormdalshei
13. Viktor Fjellheim
2Mo OK 410.00
21. Magnus Beyer Brattli
22. Tore Kolstad
23. Sigurd Oxaas Wie
3Mo OK 210.00
31. Håvard Rokkan
32. Lars Solli
33. Even-Johan Kaspersen
5Bodø og Omegn IF Orientering 110.00
51. Håvard Solbakken
52. Trygve Kongsbakk
53. Espen Samuelsen Skiri
6Mo OK / Bardu IL 110.00
61. Martin Steinmo
62. Morten Lind
63. Knut Øyvind Johansen
7IL BUL-Tromsø 110.00
71. Vegard Vaeng Bernhardsen
72. Jan-Hugo Hanssen
73. Børge Harvey
9OK Silsand 110.00
91. Svein Harald Hansen
92. Håkon Brynjulfsen
93. Håvard Krey Hansen

D150

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
21Mo OK 110.00
211. Wenche Hjelmseth
212. Rita Melfjord
213. Lisbeth Beyer
22Bodø og Omegn IF Orientering 110.00
221. Elisabet Kongsbakk
222. Katrine Kalvig
223. Marit Johnsen
23Mo OK 210.00
231. Elsa Hauknes
232. Mette Bjerve
233. Kristin Nilssen
30Bodø10.00
301. Wenche Rekkedal
302. Marianne Eilertsen
303. Marit Bjørnevik

H150

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
15Korgen IL 110.00
151. Jan Gaute Buvik
152. Arnulf Villmo
153. Sigmund Berglund
17Bodø og Omegn IF Orientering 110.00
171. Morten Tjønndal
172. Per Rekkedal
173. Arild Hegreberg
18Bodø og Omegn IF Orientering 210.00
181. Torkel Irgens
182. Anders Kure
183. Håkon B. Bø
20Mellembygd/Bodø/Olderskog10.00
201. Axel Theisen
202. Dag Skogan
203. Ingar Solberg

Annonser

IOF Eventor