Norsk Orientering

Startliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 15 april 2018

Nydalens SK

74 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
5020Jo WiklundDIR-A4 870 m10.00
5028Sondre GullordDIR-A4 870 m10.00
5041Audun BerganDIR-B2 960 m10.00
7008Vetle NorlingDIR-C2 390 m10.00
8056Johanne Ragvin RystadN-åpen2 060 m10.00
8057Ada RodemN-åpen2 060 m10.00
8086Amund SaugestadN-åpen2 060 m10.00
9829Stine FosseD 13-16C2 390 m10.00
9524Tobias EspedalH 164 310 m10.04
9183Einar LunøeH 50-4 610 m10.12
9771Per Noah SommerheinH 11-122 240 m10.15
9592Ea LunøeD 163 900 m10.19
9059Anne-Lene Bakken UlsethD 45-3 950 m10.21
9655Martin Størmer-AntonsenH 143 220 m10.24
9190Per Ola UlsethH 50-4 610 m10.26
9252Klavs MadsenH 60-3 960 m10.27
9124Torstein HoleH 45-4 990 m10.28
9196Kjetil EspedalH 50-4 610 m10.38
9071Berit Sofie WiklundD 45-3 950 m10.45
9726Marie SaugestadD 143 170 m10.47
211Halvor Tørnqvist HaldenH 17-18E5 790 m10.50
9135Bjørn HaugeH 45-4 990 m10.50
9728Inga Skaarer WiklundD 143 170 m10.51
322Marie LilandD 17-18 E4 250 m10.53
9019Sondre Ruud BråtenH 17-5 450 m10.54
324Ragne WiklundD 17-18 E4 250 m10.57
9335Mons Kr. LøvfaldH 55-4 280 m10.57
9552Kornelius Kriszat-LøvfaldH 164 310 m11.00
9613Oda ScheeleD 163 900 m11.01
9142Fredrik SaugestadH 45-4 990 m11.04
9025Øystein RodemH 35-5 450 m11.06
9272Terje Wiig MathisenH 60-3 960 m11.07
9616Marte Madslien BakkenD 163 900 m11.07
9214Børge PedersenH 50-4 610 m11.14
9740Marie ScheeleD 133 170 m11.15
9030Rune RystadH 40-5 450 m11.16
9088Else Kari ScheeleD 45-3 950 m11.19
9743Mari AarsethD 133 170 m11.21
9563Gaute BerganH 154 310 m11.22
9219Ottar WiklundH 50-4 610 m11.24
9565Teodor Mo HjelsethH 154 310 m11.26
107Marion HuberD 21-E5 620 m11.27
9350Tore KjølsethH 55-4 280 m11.27
515Emilie WestinD 19-20 E5 020 m11.29
9037Sindre LangaasH 40-5 450 m11.30
9514Helene ScheeleD -102 390 m11.30
9095Monica Tørnqvist HaldenD 50-3 950 m11.33
9516Josefine Oraug RyghD -102 390 m11.34
9569Elias StubberudH 154 310 m11.34
9631Frida SolsrudD 153 900 m11.37
9751Tiril Ebon EspedalD 133 170 m11.37
9812Eira Skaarer WiklundD 11-122 240 m11.37
235Lars Young VikH 17-18E5 790 m11.38
9226Jon Iver BakkenH 50-4 610 m11.38
346Frida Bakken UlsethD 17-18 E4 250 m11.41
9043Knut LandstadH 40-5 450 m11.42
9520Alma Rygh HoltenD -102 390 m11.42
115Marte NarumD 21-E5 620 m11.43
9637Pia Young VikD 153 900 m11.49
36Erik SagvoldenH 21-E7 380 m11.50
416Sander H. RogndokkenH 19-20E6 410 m11.50
9578Jonas AarsethH 154 310 m11.52
352Ada WulfsbergD 17-18 E4 250 m11.53
121Marianne DæhliD 21-E5 620 m11.55
9580Rolf Andreas BergH 154 310 m11.56
1101Nicole RagvinD 35-4 250 m11.57
9108Alix Young VikD 50-3 950 m11.59
9366Anny ØenD 40-4 280 m11.59
9237Rune ScheeleH 50-4 610 m12.00
1104Cristina LuisD 35-4 250 m12.03
9111Kari MadslienD 50-3 950 m12.05
9586Kasper Bakken UlsethH 154 310 m12.08
1107Maren Kaarby RodemD 35-4 250 m12.09
9649Elise Wærp HaugeD 153 900 m12.13

Annonser

IOF Eventor