Norsk Orientering

Startliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 15 april 2018

Alta OL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9537Eskil FrischknechtH 16 (36)4 310 m10.30
9229Martin FrischknechtH 50- (67)4 610 m11.44

Andebu IL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
8066Marte Aakre-LarsenN-åpen (87)2 060 m10.00
8067Magnus Aakre-LarsenN-åpen (87)2 060 m10.00
9394Elling AakreH 65- (22)2 890 m10.44
9438Elisabeth RødD 65- (10)2 890 m12.12

Asker Skiklubb

30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
5022Kjetil KjernsmoDIR-A (39)4 870 m10.00
5025Gjermund GravirDIR-A (39)4 870 m10.00
5033Håkon LøvliDIR-A (39)4 870 m10.00
5034Vegard LøvliDIR-A (39)4 870 m10.00
6022Per Anders YtterbøDIR-B (33)2 960 m10.00
8075Synne KjernsmoN-åpen (87)2 060 m10.00
8076Eivind KjernsmoN-åpen (87)2 060 m10.00
9531Sondre YtterbøH 16 (36)4 310 m10.18
317Anna Øfsthus GravirD 17-18 E (48)4 250 m10.43
9545Felix FinsrudH 16 (36)4 310 m10.46
9202Svein GranerudH 50- (67)4 610 m10.50
9789Simen Dalen EriksenH 11-12 (28)2 240 m10.51
217Sander ArntzenH 17-18E (40)5 790 m11.02
9734Ragnhild Øfsthus GravirD 13 (21)3 170 m11.03
9081Marit EgnerD 45- (36)3 950 m11.05
9676Vilmer NybergH 14 (30)3 220 m11.06
9275Reidar FossumH 60- (29)3 960 m11.13
511Nora Synnøve WoxholthD 19-20 E (19)5 020 m11.21
513Synne StrandD 19-20 E (19)5 020 m11.25
229Henrik Fredriksen AasH 17-18E (40)5 790 m11.26
408Axel HoveidH 19-20E (16)6 410 m11.34
9097Sigrun Hernes YtterbøD 50- (25)3 950 m11.37
236Per Clemet WisløffH 17-18E (40)5 790 m11.40
9099Marianne ArnesenD 50- (25)3 950 m11.41
9101Hilda ØfsthusD 50- (25)3 950 m11.45
415Bjørnar LøvliH 19-20E (16)6 410 m11.48
9236Jan Richard EriksenH 50- (67)4 610 m11.58
9763Karoline Egner GranerudD 15-16B (3)3 170 m12.01
9824Astrid YtterbøD 11-12 (30)2 240 m12.01
9301Edel Sofie NilsenD 55- (27)3 960 m12.05

Askvoll og Holmedal IL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9386Anders BjørkaasH 65- (22)2 890 m10.28
9456Sveinung FristadH 80- (4)2 540 m10.30
9416Edvin HelleH 70- (26)2 890 m11.28

Bergens TF

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
6021Jon DaleDIR-B (33)2 960 m10.00
9567Andreas DaleH 15 (29)4 310 m11.30

Berger og Svelvik OL

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9868Kirsten GjermstadD 17-C (12)2 390 m10.00
9374Rolf ChristensenH 65- (22)2 890 m10.04
315Oda GjerdahlD 17-18 E (48)4 250 m10.39
9143Terje W. PettersenH 45- (59)4 990 m11.06
9503Marcus SyvertsenH -10 (15)2 390 m11.08
9509Ola Gjermstad PettersenH -10 (15)2 390 m11.20
9355Trude HansenD 40- (18)4 280 m11.37
9816Hedda Wessel PettersenD 11-12 (30)2 240 m11.45
9163Håvard W. PettersenH 45- (59)4 990 m11.46

Byåsen IL

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
213Petter Liabakk EriksenH 17-18E (40)5 790 m10.54
505Emilie Liabakk EriksenD 19-20 E (19)5 020 m11.09
9418Svein Endre HoveH 70- (26)2 890 m11.32
344Lene Berg HanssenD 17-18 E (48)4 250 m11.37
9435Øivind Magne RogndalenH 70- (26)2 890 m12.06

Bækkelagets SK

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
5021Yngvar ChristiansenDIR-A (39)4 870 m10.00
8023Håkon Fenne IngierdN-åpen (87)2 060 m10.00
9457Odd KletteliH 80- (4)2 540 m10.32
9198Jan Erik AalbergH 50- (67)4 610 m10.42
9786Jonas Fenne IngierdH 11-12 (28)2 240 m10.45
14Håvard MyhreH 21-E (41)7 380 m11.06
9035Pål Christian IngierdH 40- (21)5 450 m11.26
406Mathias GløersenH 19-20E (16)6 410 m11.30
29Ralph StreetH 21-E (41)7 380 m11.36
9041Anders StorbratenH 40- (21)5 450 m11.38
118Marthe GløersenD 21-E (20)5 620 m11.49
9363Maria TorgersenD 40- (18)4 280 m11.53
9429Eldar BørsumH 70- (26)2 890 m11.54
9365Aasne Fenne HoksrudD 40- (18)4 280 m11.57
41Wolfgang KampelH 21-E (41)7 380 m12.00
43Vetle ChristiansenH 21-E (41)7 380 m12.04

Bø OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9122Steinar LandeH 45- (59)4 990 m10.24

Eds SK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9390Arvid GalborgenH 65- (22)2 890 m10.36
9263Carl-Göran StrutzH 60- (29)3 960 m10.49

Eiker OL

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
325Solveig LetmolieD 17-18 E (48)4 250 m10.59
9619Oda Isnes TyseD 16 (31)3 900 m11.13
9621Alvilde Lysaker SandenD 16 (31)3 900 m11.17
336Christine HoenD 17-18 E (48)4 250 m11.21
514Ane DyrkornD 19-20 E (19)5 020 m11.27
523Thea DyrkornD 19-20 E (19)5 020 m11.45
349Tomine Lysaker SandenD 17-18 E (48)4 250 m11.47
9426Alf Johan HjelmtvedtH 70- (26)2 890 m11.48
9295Eli Tufte HanssenD 55- (27)3 960 m11.53
9436Aud KjemperudD 65- (10)2 890 m12.08

Elverum OK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9564Gaute LindaasH 15 (29)4 310 m11.24
9571Mats LindaasH 15 (29)4 310 m11.38
9584Sander Tonjer FingarsenH 15 (29)4 310 m12.04

Fana IL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9339Øistein BøeH 55- (42)4 280 m11.05
9754Inga Beate BøeD 17-B (9)3 170 m11.43

Fet OL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
5019Asgeir LiumDIR-A (39)4 870 m10.00
9635Ragnhild Mathea HelmersenD 15 (27)3 900 m11.45
9164Kyrre GranH 45- (59)4 990 m11.48

Flyfemkamp

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Bendik FalchDIR-B (33)2 960 m10.00
5015Glenn MullerDIR-A (39)4 870 m10.00
6013Eskil SteinDIR-B (33)2 960 m10.00
6014Frank SandbergDIR-B (33)2 960 m10.00
6015Joachim EideDIR-B (33)2 960 m10.00
6017Stine Therese SjoDIR-B (33)2 960 m10.00

Fossum IF

54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
5009Bent Sande KvermeDIR-A (39)4 870 m10.00
5018Morten HeirDIR-A (39)4 870 m10.00
5032Trond MyhreDIR-A (39)4 870 m10.00
9772Olaf Blom-HagenH 11-12 (28)2 240 m10.17
9533Marius BakkeH 16 (36)4 310 m10.22
9656Philip Lehmann RomørenH 14 (30)3 220 m10.26
9191Arild AndresenH 50- (67)4 610 m10.28
9717Kathinka Zahl HagenD 14 (18)3 170 m10.29
9778Håvard Rekve LianH 11-12 (28)2 240 m10.29
9659Sindre Vie StrislandH 14 (30)3 220 m10.32
9255Nils HæstadH 60- (29)3 960 m10.33
9127Harald BakkeH 45- (59)4 990 m10.34
9194Christian JomaasH 50- (67)4 610 m10.34
9720Ragnhild Blom-HagenD 14 (18)3 170 m10.35
9540Mikkel KatlaH 16 (36)4 310 m10.36
9070Kristin FalkD 45- (36)3 950 m10.43
9134Erling KatlaH 45- (59)4 990 m10.48
9727Heidi Kristina SebjørnsenD 14 (18)3 170 m10.49
9548Sondre Zahl HagenH 16 (36)4 310 m10.52
9790Erlend BakkeH 11-12 (28)2 240 m10.53
8Martin Borge HeirH 21-E (41)7 380 m10.54
9267Richard Zeiner-GundersenH 60- (29)3 960 m10.57
9794Ask Felland SætnanH 11-12 (28)2 240 m11.01
9675Eirik Vie StrislandH 14 (30)3 220 m11.04
329Karen Hoel JomaasD 17-18 E (48)4 250 m11.07
9797Henrik Elias SebjørnsenH 11-12 (28)2 240 m11.07
15Øyvind HjermstadH 21-E (41)7 380 m11.08
9557Erlend BørliH 16 (36)4 310 m11.10
9084Katrine BakkeD 45- (36)3 950 m11.11
9146Håkon BørliH 45- (59)4 990 m11.12
9560Vebjørn Blom-HagenH 16 (36)4 310 m11.16
21Emil StørmerH 21-E (41)7 380 m11.20
23Eivind Berner MyhreH 21-E (41)7 380 m11.24
9036Morten FismenH 40- (21)5 450 m11.28
9566Gustav Andresen SkotteH 15 (29)4 310 m11.28
9155Charles HalaasH 45- (59)4 990 m11.30
27Sivert Sande KvermeH 21-E (41)7 380 m11.32
110Ragnhild HjermstadD 21-E (20)5 620 m11.33
114Pernille KatlaD 21-E (20)5 620 m11.41
32Peter GisholtH 21-E (41)7 380 m11.42
9573Birk Felland SætnanH 15 (29)4 310 m11.42
116Ingrid G. KvålsgardD 21-E (20)5 620 m11.45
9755Cecilie Christin KvermeD 17-B (9)3 170 m11.45
414Oscar Hæstad BjørnstadH 19-20E (16)6 410 m11.46
9230Håkon JendalH 50- (67)4 610 m11.46
35Einar MelsomH 21-E (41)7 380 m11.48
9362Britta FismenD 40- (18)4 280 m11.51
9638Mari BrendeD 15 (27)3 900 m11.51
122Victoria Hæstad BjørnstadD 21-E (20)5 620 m11.57
9641Helene Bjørkvold JendalD 15 (27)3 900 m11.57
9171Lars Erik GjeinH 45- (59)4 990 m12.02
44Erling HjermstadH 21-E (41)7 380 m12.06
9174Knut Jostein SætnanH 45- (59)4 990 m12.08
9303Marianne HjermstadD 55- (27)3 960 m12.09

Fredrikstad SK

67 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
5004Jan Edvin BlomkvistDIR-A (39)4 870 m10.00
5006Anders BrynildsenDIR-A (39)4 870 m10.00
5030Nicoline BromanderDIR-A (39)4 870 m10.00
6007Morten HelminsenDIR-B (33)2 960 m10.00
6008Laila HelminsenDIR-B (33)2 960 m10.00
6035Tor Arne StoksethDIR-B (33)2 960 m10.00
7013Thomas PoppeDIR-C (14)2 390 m10.00
8006Aksel SolbergN-åpen (87)2 060 m10.00
8010Vilma DanevadN-åpen (87)2 060 m10.00
8054Trym StrømbergN-åpen (87)2 060 m10.00
8068Johan Karlsson KahrsN-åpen (87)2 060 m10.00
9837Britt Stine StrandD 17-C (12)2 390 m10.00
9845Anne-Sofie Hox BrynildsenD 17-C (12)2 390 m10.00
9525Thomas BlomkvistH 15 (29)4 310 m10.06
9379Bjørn HeidenstrømH 65- (22)2 890 m10.14
9773Audun NordbyH 11-12 (28)2 240 m10.19
9121Pål AngvollH 45- (59)4 990 m10.22
9776Syver Strand GulbrandsenH 11-12 (28)2 240 m10.25
9385Tom A. KarlsenH 65- (22)2 890 m10.26
311Ida-Synnøve KristiansenD 17-18 E (48)4 250 m10.31
9126Espen BekhusH 45- (59)4 990 m10.32
9782Emil Husebye AamodtH 11-12 (28)2 240 m10.37
206Runar Saur ModahlH 17-18E (40)5 790 m10.40
9327Axel BromanderH 55- (42)4 280 m10.41
9784Edvard KeransH 11-12 (28)2 240 m10.41
9725Amalie LøkkebergD 14 (18)3 170 m10.45
6Espen Nordbrøden FiskumH 21-E (41)7 380 m10.50
9397Gunn Astrid JakobsenD 60- (13)2 890 m10.50
9264Øystein RuudH 60- (29)3 960 m10.51
9136Frank LøwengreenH 45- (59)4 990 m10.52
9610Alexandra AngvollD 16 (31)3 900 m10.55
9730Emma Sofie SteinslandD 14 (18)3 170 m10.55
9498Sondre StrømbergH -10 (15)2 390 m10.58
9551Kristoffer B. HelminsenH 16 (36)4 310 m10.58
9078Hilde PoppeD 45- (36)3 950 m10.59
12Andreas HøyeH 21-E (41)7 380 m11.02
9674Ludvik SætherH 14 (30)3 220 m11.02
222Eirik ImrikH 17-18E (40)5 790 m11.12
9800Jenny DanevadD 11-12 (30)2 240 m11.13
224Bendik EliassenH 17-18E (40)5 790 m11.16
9148Dyre Martin GulbrandsenH 45- (59)4 990 m11.16
9507Isak SolbergH -10 (15)2 390 m11.16
20Anders SkarholtH 21-E (41)7 380 m11.18
510Rikke Blakkestad IngesenD 19-20 E (19)5 020 m11.19
24Kjell Arild KarlsenH 21-E (41)7 380 m11.26
9512Ingrid Sofie Hox BrynildsenD -10 (9)2 390 m11.26
9157Kjell Reidar MydskeH 45- (59)4 990 m11.34
30Mattias KarlssonH 21-E (41)7 380 m11.38
9752Camilla ImrikD 17-B (9)3 170 m11.39
9519Malin Husebye AamodtD -10 (9)2 390 m11.40
9357Karin Skedsmo DanevadD 40- (18)4 280 m11.41
9633Embla ØvretveitD 15 (27)3 900 m11.41
237Oliver Hagaseth MydskeH 17-18E (40)5 790 m11.42
522Mia Mathisen BekhusD 19-20 E (19)5 020 m11.43
9165Espen DanevadH 45- (59)4 990 m11.50
243Sondre OttesenH 17-18E (40)5 790 m11.54
9168Henrik OttesenH 45- (59)4 990 m11.56
9823Marte Hox BrynildsenD 11-12 (30)2 240 m11.59
9582Sivert PoppeH 15 (29)4 310 m12.00
9703Viesturs KeransH 17-B (4)3 220 m12.00
1008Hanna Fiskum NordbrødenD 17- (7)5 020 m12.01
42Sindre ØsthagenH 21-E (41)7 380 m12.02
9173Thomas LieH 45- (59)4 990 m12.06
1106Linda SolbergD 35- (7)4 250 m12.07
9648Signe Strand GulbrandsenD 15 (27)3 900 m12.11
9176Magne SætherH 45- (59)4 990 m12.12
9439Unni Strand KarlsenD 65- (10)2 890 m12.14

Freidig

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
214Mats EidsmoH 17-18E (40)5 790 m10.56
9215Johan IvarssonH 50- (67)4 610 m11.16
512Malin SandstadD 19-20 E (19)5 020 m11.23
232Lars SandstadH 17-18E (40)5 790 m11.32
234Vegard KittilsenH 17-18E (40)5 790 m11.36

Førde IL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9377Helge ScheiH 65- (22)2 890 m10.10
9431Torodd OsH 70- (26)2 890 m11.58

Ganddal IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
338Janne Tjørhom AasheimD 17-18 E (48)4 250 m11.25

Gimle IF

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
5005Tore Grønlund MoenDIR-A (39)4 870 m10.00
6001Ingrid Grønlund MoenDIR-B (33)2 960 m10.00
9839Vetle FosdalH 13-16C (9)2 390 m10.00
9841Erlend Grønlund MoenH 13-16C (9)2 390 m10.00
9451Johanna YtterbølD 80- (3)2 540 m10.20
9470Trygve FosseH 75- (13)2 540 m10.58
9428Willy GrønstadH 70- (26)2 890 m11.52

Gjø-Vard OL

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
8003Eline KravdalN-åpen (87)2 060 m10.00
9652Lars LienH 14 (30)3 220 m10.18
9058Eli Ringstad LienD 45- (36)3 950 m10.19
9594Kristine KravdalD 16 (31)3 900 m10.23
9398Margrete JørandliD 60- (13)2 890 m10.52
9791Even LienH 11-12 (28)2 240 m10.55
9139Even ErlienH 45- (59)4 990 m10.58
219Elias ØhmanH 17-18E (40)5 790 m11.06
9029Torbjørn KravdalH 40- (21)5 450 m11.14
9680Annar Erlien SolerødH 14 (30)3 220 m11.14
9093Hege SolerødD 50- (25)3 950 m11.29
9747Marie KravdalD 13 (21)3 170 m11.29
9809Eiril Erlien SolerødD 11-12 (30)2 240 m11.31
521Agnethe HasliD 19-20 E (19)5 020 m11.41
9166Øyvind LienH 45- (59)4 990 m11.52

Grue IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9538Grunde IsaksætreH 16 (36)4 310 m10.32

Göteborg Majorna OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
119Jennie RunessonD 21-E (20)5 620 m11.51

Hadeland OL

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9055Gunn Elin RudiD 45- (36)3 950 m10.13
9601Berthe TesloD 16 (31)3 900 m10.37
9266John HofossH 60- (29)3 960 m10.55
9504Nikolai TesloH -10 (15)2 390 m11.10
9223Einar TesloH 50- (67)4 610 m11.32
342Ingeborg RognstadD 17-18 E (48)4 250 m11.33
9630Astrid RognstadD 15 (27)3 900 m11.35

Halden SK

32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
8014Joel Bronebakk JohanssonN-åpen (87)2 060 m10.00
8038Signe KvalheimN-åpen (87)2 060 m10.00
8046India HaavaldsenN-åpen (87)2 060 m10.00
8062Sixten SandN-åpen (87)2 060 m10.00
8065Sara Elina Fristad HämälistöN-åpen (87)2 060 m10.00
8073Sigve Hagen-TafjordN-åpen (87)2 060 m10.00
8074Emma Nordlie MagnussenN-åpen (87)2 060 m10.00
8077Troy Victor StoksethN-åpen (87)2 060 m10.00
8084Ivar HelgerudN-åpen (87)2 060 m10.00
8085Assar SandN-åpen (87)2 060 m10.00
9483Thea KvalheimD 11-12N (5)2 310 m10.00
9487Åse Valero KjerkreitD 11-12N (5)2 310 m10.00
9492Helle KvalheimD 13-16N (1)2 310 m10.00
9835Josefin EylertsenD 13-16C (9)2 390 m10.00
9860Sebastian Bøhn-BryntesenH 13-16C (9)2 390 m10.00
9526Alf Kristian HelleH 16 (36)4 310 m10.08
9530Jakob TorgersenH 16 (36)4 310 m10.16
9715Emma Helene OlsenD 14 (18)3 170 m10.25
9597Marieluise Schmitt GranD 16 (31)3 900 m10.29
9780Philip Orud HovlandH 11-12 (28)2 240 m10.33
9731Marie Lien BackstrømD 14 (18)3 170 m10.57
9672Herman Lien BackstrømH 14 (30)3 220 m10.58
9553Martin BrækkeH 16 (36)4 310 m11.02
9501Ville Emil WingstedtH -10 (15)2 390 m11.04
9798Inger Anne Svendsby BraarudD 11-12 (30)2 240 m11.09
9801Minna Sofie WingstedtD 11-12 (30)2 240 m11.15
9508Johan Fredrik Svendsby BraarudH -10 (15)2 390 m11.18
9745Maren HenriksenD 13 (21)3 170 m11.25
9814Sigrid Schmitt GranD 11-12 (30)2 240 m11.41
9581Jonathan EylertsenH 15 (29)4 310 m11.58
9764Synne Marie JenssenD 15-16B (3)3 170 m12.03
9585Sigurd Saxe SandvikH 15 (29)4 310 m12.06

Hamar OK

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9452Inger E. VamnesD 80- (3)2 540 m10.22
9733Mari Ovidia RanestadD 13 (21)3 170 m11.01
9474Liv FeiringD 70- (6)2 540 m11.06
9424Trond FeiringH 70- (26)2 890 m11.44
9574Vegard RanestadH 15 (29)4 310 m11.44

Haslum IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9412Erik Johan GrorudH 70- (26)2 890 m11.20

Hauketo IF

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9268Ove MartinsenH 60- (29)3 960 m10.59

Hedrum OL

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9529Viljan van RaaijH 16 (36)4 310 m10.14
9534Henrik R HoltH 16 (36)4 310 m10.24
9064Kari Reppesgård HoltD 45- (36)3 950 m10.31
9074Tone Sølie LysnesD 45- (36)3 950 m10.51
9549Kristoffer FjæreH 16 (36)4 310 m10.54
9028Jørgen FjæreH 40- (21)5 450 m11.12
9156Eelco van RaaijH 45- (59)4 990 m11.32
9232Roger LysnesH 50- (67)4 610 m11.50
419Sindre R HoltH 19-20E (16)6 410 m11.56

Heming Orientering

48 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
5039Pia IversenDIR-A (39)4 870 m10.00
9832Eirik Eide-FredriksenH 13-16C (9)2 390 m10.00
9840Malene BerstadD 13-16C (9)2 390 m10.00
9528August Syrdal ØenH 16 (36)4 310 m10.12
9184Anders FlågenH 50- (67)4 610 m10.14
9118Roger ØstvoldH 45- (59)4 990 m10.16
9057Marianne ReuschD 45- (36)3 950 m10.17
9713Helene Margarethe KristensenD 13 (21)3 170 m10.21
9188Knut Erling ØenH 50- (67)4 610 m10.22
9775Lukas Jones ArnesenH 11-12 (28)2 240 m10.23
9598Maya Jones ArnesenD 16 (31)3 900 m10.31
9067Paula BerstadD 45- (36)3 950 m10.37
9325Egil Wickstrand IversenH 55- (42)4 280 m10.37
205Petter Astrup ArnesenH 17-18E (40)5 790 m10.38
9541Kristian ØstermannH 16 (36)4 310 m10.38
9723Hannah Syrdal ØenD 14 (18)3 170 m10.41
9604Hanna Eckhardt AndersenD 16 (31)3 900 m10.43
3Harald Astrup ArnesenH 21-E (41)7 380 m10.44
9132Johan JebsenH 45- (59)4 990 m10.44
9072Hanne Marthe ØstvoldD 45- (36)3 950 m10.47
5Ulrik Astrup ArnesenH 21-E (41)7 380 m10.48
9465Jon C. FougnerH 75- (13)2 540 m10.48
9608Malene JebsenD 16 (31)3 900 m10.51
9467Helge BjaalandH 75- (13)2 540 m10.52
9204Øystein ØstermannH 50- (67)4 610 m10.54
9670Fridtjof ReuschH 14 (30)3 220 m10.54
9550Ferdinand FremmingH 16 (36)4 310 m10.56
9614Live ØstvoldD 16 (31)3 900 m11.03
9404Elle M. MelbyeD 60- (13)2 890 m11.04
9735Anne ØstvoldD 13 (21)3 170 m11.05
9556Magnus Eide-FredriksenH 16 (36)4 310 m11.08
9558Henrik ReuschH 16 (36)4 310 m11.12
507Sofie Skyttersæter IversenD 19-20 E (19)5 020 m11.13
9343Nils Petter FremmingH 55- (42)4 280 m11.13
9150Christian ReuschH 45- (59)4 990 m11.20
9624Ida Marie FlågenD 15 (27)3 900 m11.23
9220Lasse ArnesenH 50- (67)4 610 m11.26
9513Astrid ReuschD -10 (9)2 390 m11.28
9687Einar ØstvoldH 13 (19)3 220 m11.28
9808Silja BerstadD 11-12 (30)2 240 m11.29
9038Karl Even RyghH 40- (21)5 450 m11.32
38Kasper FosserH 21-E (41)7 380 m11.54
9235Kimme ArnesenH 50- (67)4 610 m11.56
9826Anna Elisabeth RyghD 11-12 (30)2 240 m12.05
9240Harald Eide-FredriksenH 50- (67)4 610 m12.06
9112Signe Astrup ArnesenD 50- (25)3 950 m12.07
9646Ella BerstadD 15 (27)3 900 m12.07
9306Runa SkyttersæterD 55- (27)3 960 m12.15

Idd Sportsklubb

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9491Vilhelm SvarødH 11-12N (2)2 310 m10.00
9318Frank SvarødH 55- (42)4 280 m10.23
9023Remi JohannesenH 17- (17)5 450 m11.02
9420Leif BokerødH 70- (26)2 890 m11.36
9444Marit Bokerød HansenD 65- (10)2 890 m12.24

Idefjordens SK

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
6019Bengt KarlssonDIR-B (33)2 960 m10.00
9254Roger GustafssonH 60- (29)3 960 m10.31
16Oscar GustafssonH 21-E (41)7 380 m11.10
9445Gabriella AxelssonD 65- (10)2 890 m12.26

IFK Umeå

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
26Lukas PetersonH 21-E (41)7 380 m11.30

IL BUL-Tromsø

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9836Mia Gjermundsdotter UrsetD 13-16C (9)2 390 m10.00
9089Anne UrsetD 45- (36)3 950 m11.21
9224Gjermund UrsetH 50- (67)4 610 m11.34
9587Hans UrsetH 15 (29)4 310 m12.10

IL GeoForm

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9460Kåre KnudsenH 75- (13)2 540 m10.38
9472Knut Kristen HangeraasH 75- (13)2 540 m11.02

IL Hauken

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9788Ole Magnus StoremyrH 11-12 (28)2 240 m10.49
9692Henrik Repstad StoremyrH 13 (19)3 220 m11.38

IL Koll

27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
8002Hans Olav FuglestvedN-åpen (87)2 060 m10.00
8011Iver AarsethN-åpen (87)2 060 m10.00
8013Simen Lian MortensenN-åpen (87)2 060 m10.00
8020August Myklebust LeopolderN-åpen (87)2 060 m10.00
8022Lars August FjellheimN-åpen (87)2 060 m10.00
8024Lauritz Nissen HellerudN-åpen (87)2 060 m10.00
8025Ellinor Johansen HickenN-åpen (87)2 060 m10.00
8028Ole Jacob MyklebustN-åpen (87)2 060 m10.00
8031Teodor Nysæther MikkelsenN-åpen (87)2 060 m10.00
8032Henrik Johansen HickenN-åpen (87)2 060 m10.00
8034Ivar Øen LandstadN-åpen (87)2 060 m10.00
8042Karl Oraug RyghN-åpen (87)2 060 m10.00
8047Thomas Nissen HellerudN-åpen (87)2 060 m10.00
8051Sverre Øen LandstadN-åpen (87)2 060 m10.00
8052Jonathan FodstadN-åpen (87)2 060 m10.00
8069Synne Marie FjellheimN-åpen (87)2 060 m10.00
9486Hans Georg LeopolderH 17-N (2)2 310 m10.00
9490Åse Helen Myklebust LeopolderD 17-N (2)2 310 m10.00
9851Kristin MortensenD 17-C (12)2 390 m10.00
9866Tobias Tronbøl LiumH 13-16C (9)2 390 m10.00
9657Christian Fredrik BorgH 14 (30)3 220 m10.28
9342Johan LundeH 55- (42)4 280 m11.11
9033Bernt Christian HellerudH 40- (21)5 450 m11.22
9684Martin Christoffer BorgH 13 (19)3 220 m11.22
9686Jonas HickenH 13 (19)3 220 m11.26
9225Odd Arne LianH 50- (67)4 610 m11.36
9697Johannes Salvesen-LundeH 13 (19)3 220 m11.48

IL Tyrving

50 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
5003Betty Ann Bjerkreim NilsenDIR-A (39)4 870 m10.00
5027Tone LyeDIR-A (39)4 870 m10.00
8001Julian MalmbergN-åpen (87)2 060 m10.00
8016Sebastian MalmbergN-åpen (87)2 060 m10.00
8036Herman Finstad LandN-åpen (87)2 060 m10.00
8053Sindre HolmboeN-åpen (87)2 060 m10.00
8058Max Alexander NybråtenN-åpen (87)2 060 m10.00
8059Esten Valentin NybråtenN-åpen (87)2 060 m10.00
8080Ola MyklatunN-åpen (87)2 060 m10.00
9056Jenny-Ann MalmbergD 45- (36)3 950 m10.15
9123Karl-Johan MalmbergH 45- (59)4 990 m10.26
309Ingrid Lund HovdenD 17-18 E (48)4 250 m10.27
9387Håvard ToresenH 65- (22)2 890 m10.30
9391Per ØhlckersH 65- (22)2 890 m10.38
316Mina JørgensenD 17-18 E (48)4 250 m10.41
9259Per Kristian EkebergH 60- (29)3 960 m10.41
9543Ådne SkjærsteinH 16 (36)4 310 m10.42
9261Donald SkantzeH 60- (29)3 960 m10.45
7Ivar LundanesH 21-E (41)7 380 m10.52
9206Are KristiansenH 50- (67)4 610 m10.58
9795Jacob Finstad LandH 11-12 (28)2 240 m11.03
9024Kristoffer JacobsenH 35- (3)5 450 m11.04
9799Sofia ØhlckersD 11-12 (30)2 240 m11.11
17Vegard Brun SagaH 21-E (41)7 380 m11.12
19Jim Øystein NybråtenH 21-E (41)7 380 m11.16
9087Milda ØhlckersD 45- (36)3 950 m11.17
9622Stella HolmboeD 16 (31)3 900 m11.19
22Espen JakobsenH 21-E (41)7 380 m11.22
105Kristine FjeldboD 21-E (20)5 620 m11.23
9280Kirsti Grundnes BergD 55- (27)3 960 m11.23
9348Bjørn Henning GrandalH 55- (42)4 280 m11.23
9152Christian HolmboeH 45- (59)4 990 m11.24
9154Eirik JørgensenH 45- (59)4 990 m11.28
108Ida TiltnesD 21-E (20)5 620 m11.29
9283Sidsel NørstebøD 55- (27)3 960 m11.29
9285Kjersti SkantzeD 55- (27)3 960 m11.33
9353Hallvard BergH 55- (42)4 280 m11.33
28Bjørn EkebergH 21-E (41)7 380 m11.34
518Synne SkjærsteinD 19-20 E (19)5 020 m11.35
345Solveig Eline BergD 17-18 E (48)4 250 m11.39
520Oda J SikkelandD 19-20 E (19)5 020 m11.39
9423Kjell StenstadvoldH 70- (26)2 890 m11.42
33Torgeir NørbechH 21-E (41)7 380 m11.44
9291Solveig SikkelandD 55- (27)3 960 m11.45
9425Kjell Gorm RøkkeH 70- (26)2 890 m11.46
1001Karoline AndersenD 17- (7)5 020 m11.47
420Styrk Hundseid KamsvågH 19-20E (16)6 410 m11.58
123Solveig BlandkjennD 21-E (20)5 620 m11.59
9434Hasse BergstrømH 70- (26)2 890 m12.04
9302Berit DanielsenD 55- (27)3 960 m12.07

Indre Østfold OK

34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
5035Stian OverskeidDIR-A (39)4 870 m10.00
6018Ina BlågestadDIR-B (33)2 960 m10.00
6032Trond RetteraasenDIR-B (33)2 960 m10.00
8070Una RetteraasenN-åpen (87)2 060 m10.00
8072Elida Sofie KopperudN-åpen (87)2 060 m10.00
8081Ole-Edvard KopperudN-åpen (87)2 060 m10.00
9527Ole Sofus HaakaasH 16 (36)4 310 m10.10
9314Jørn HaugerudH 55- (42)4 280 m10.15
9380Bent GalborgenH 65- (22)2 890 m10.16
9119Rune BlågestadH 45- (59)4 990 m10.18
9061Linda M. Torper BystrømD 45- (36)3 950 m10.25
9388Per Oskar LarsenH 65- (22)2 890 m10.32
9464Roger TorperH 75- (13)2 540 m10.46
9607Vilde RetteraasenD 16 (31)3 900 m10.49
9265Sture OttesenH 60- (29)3 960 m10.53
9137Kent KopperudH 45- (59)4 990 m10.54
9021Vegar ArnesenH 17- (17)5 450 m10.58
9402Anne SørumD 60- (13)2 890 m11.00
9144Asle Sagli GudimH 45- (59)4 990 m11.08
9027Håkon GjerdeH 40- (21)5 450 m11.10
9738Elma Sagli GudimD 13 (21)3 170 m11.11
9562Peder Aabogen HaugaardH 15 (29)4 310 m11.20
9218Sigmund VisterH 50- (67)4 610 m11.22
9034Fredrik LarsenH 40- (21)5 450 m11.24
9625Elida Sagli GudimD 15 (27)3 900 m11.25
9356Ann Helen Aabogen HaugaardD 40- (18)4 280 m11.39
9162Øyvind ThømtH 45- (59)4 990 m11.44
9045Thomas BedinH 40- (21)5 450 m11.46
9292Anne Marie Solheim HaugerudD 55- (27)3 960 m11.47
9047Sindre ValsgårdH 40- (21)5 450 m11.50
9106Torill VisterD 50- (25)3 950 m11.55
9109Marit Nandrup PettersenD 50- (25)3 950 m12.01
9583Kristoffer HalsnesH 15 (29)4 310 m12.02
9304Bente LineD 55- (27)3 960 m12.11

Kils OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9442Marit NilssonD 65- (10)2 890 m12.20

Kolbotn og Skimt OL

20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
5012Trond MøretrøDIR-A (39)4 870 m10.00
6031Bjørn Sverre GulheimDIR-B (33)2 960 m10.00
8021Helene HarstadN-åpen (87)2 060 m10.00
9834Marianne Truslew HarstadDIR-C (14)2 390 m10.00
9651Nils Anders NiklassonH 13 (19)3 220 m10.16
9591Alva Marika NiklassonD 15 (27)3 900 m10.17
9324John YtternesH 55- (42)4 280 m10.35
9603Celine YtternesD 16 (31)3 900 m10.41
9330Bengt NiklassonH 55- (42)4 280 m10.47
9796Henrik HarstadH 11-12 (28)2 240 m11.05
9475Anne Marit FærdenD 70- (6)2 540 m11.08
9617Isabel HandstangerD 16 (31)3 900 m11.09
9477Sissel OlaisenD 70- (6)2 540 m11.12
9346Bjørnar GammelsæterH 55- (42)4 280 m11.19
9413Geir TrøanH 70- (26)2 890 m11.22
9510Sigurd OlaisenH -10 (15)2 390 m11.22
9415Jon FærdenH 70- (26)2 890 m11.26
343Linda GammelsæterD 17-18 E (48)4 250 m11.35
9044Håvard HarstadH 40- (21)5 450 m11.44
9167Dag StrislandH 45- (59)4 990 m11.54

Kongsberg OL

73 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
8009Magnus LestebergN-åpen (87)2 060 m10.00
8012Mathis RenardN-åpen (87)2 060 m10.00
8033Eirik LestebergN-åpen (87)2 060 m10.00
8049Håkon ØverbyN-åpen (87)2 060 m10.00
9177Terje Ulla EikenH 50- (67)4 610 m10.00
9869Gro SandD 17-C (12)2 390 m10.00
9310Ellen GustafssonD 40- (18)4 280 m10.07
9053Jane RødderD 50- (25)3 950 m10.09
9054Kristin EgerD 45- (36)3 950 m10.11
9186Roger Andre VaneboH 50- (67)4 610 m10.18
306Kjersti Tønnessen BergstølD 17-18 E (48)4 250 m10.21
9536Vetle DrageH 16 (36)4 310 m10.28
9063Barbara Willkommen EikenD 45- (36)3 950 m10.29
9007Ola LestebergH 17- (17)5 450 m10.30
9322Roar TønnessenH 55- (42)4 280 m10.31
9718Ingvild GustafssonD 14 (18)3 170 m10.31
312Andrea VaneboD 17-18 E (48)4 250 m10.33
9009Damien RenardH 17- (17)5 450 m10.34
9128Per Øivind EgerH 45- (59)4 990 m10.36
314Tale StrandD 17-18 E (48)4 250 m10.37
9326Svein-Erik SøgårdH 55- (42)4 280 m10.39
9069Anita Sørensen DrageD 45- (36)3 950 m10.41
9014Henrik HaugH 17- (17)5 450 m10.44
9463Ole Kristoffer ThrondsenH 75- (13)2 540 m10.44
318Helene EgerD 17-18 E (48)4 250 m10.45
9133Odd StrandH 45- (59)4 990 m10.46
9787Jarand GustafssonH 11-12 (28)2 240 m10.47
9201Atle WølloH 50- (67)4 610 m10.48
9073Elisabeth HetlevikD 45- (36)3 950 m10.49
9668Halvor LøkenH 14 (30)3 220 m10.50
321Marlin HaavengenD 17-18 E (48)4 250 m10.51
9075Ingrid KvistadD 45- (36)3 950 m10.53
9611Åsne HaavengenD 16 (31)3 900 m10.57
9792Simen Sommerstad RøsteH 11-12 (28)2 240 m10.57
9336Erik HøivoldH 55- (42)4 280 m10.59
9140Espen RøsteH 45- (59)4 990 m11.00
9207Per GustafssonH 50- (67)4 610 m11.00
9471Ingar HåkonsenH 75- (13)2 540 m11.00
9079Cora EbnerD 45- (36)3 950 m11.01
9615Mathilde Sæter FlessebergD 16 (31)3 900 m11.05
9502Jon StrandH -10 (15)2 390 m11.06
9082Ingjerd SommerstadD 45- (36)3 950 m11.07
9678Arne BerganH 14 (30)3 220 m11.10
333Sarah WølloD 17-18 E (48)4 250 m11.15
508Aurora MoholthD 19-20 E (19)5 020 m11.15
9345Øyvind DrageH 55- (42)4 280 m11.17
9561Rolf Trygve HaugH 16 (36)4 310 m11.18
9803Marte EgerD 11-12 (30)2 240 m11.19
337Ingvild LangeggenD 17-18 E (48)4 250 m11.23
9090Trine Marit Justad RaaenD 50- (25)3 950 m11.23
9744Synne Sommerstad RøsteD 13 (21)3 170 m11.23
25Trygve HeggedalH 21-E (41)7 380 m11.28
9351Erlend HaugH 55- (42)4 280 m11.29
407Håkon LundH 19-20E (16)6 410 m11.32
9810Ingrid LestebergD 11-12 (30)2 240 m11.33
9158Bjørn HaavengenH 45- (59)4 990 m11.36
410Tord StrandH 19-20E (16)6 410 m11.38
9572Johan EgerH 15 (29)4 310 m11.40
9693Andreas Myrvold SkovlystH 13 (19)3 220 m11.40
9290Unn Hilde HeggedalD 55- (27)3 960 m11.43
9815Iselin HøivoldD 11-12 (30)2 240 m11.43
9521Amalie Myrvold SkovlystD -10 (9)2 390 m11.44
9361Kari StrandD 40- (18)4 280 m11.49
9758Ann-Karin LestebergD 17-B (9)3 170 m11.51
9699Endre SandH 13 (19)3 220 m11.52
9639Selma HøivoldD 15 (27)3 900 m11.53
9579Atle Nikolai WølloH 15 (29)4 310 m11.54
9760Lene FlessebergD 17-B (9)3 170 m11.55
9821Elise RenardD 11-12 (30)2 240 m11.55
1007Celine RenardD 17- (7)5 020 m11.59
9368Ragnhild Myrvold SkovlystD 40- (18)4 280 m12.03
9241Hans Otto ØverbyH 50- (67)4 610 m12.08
9647Mari ØverbyD 15 (27)3 900 m12.09

Konnerud IL

32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
7004Kjetil SpangbergDIR-C (14)2 390 m10.00
7005Anne Grethe PapeDIR-C (14)2 390 m10.00
9848Katherine EstepD 17-C (12)2 390 m10.00
9855Tiril HolenD 13-16C (9)2 390 m10.00
9859Vilde Sabine SkotnesD 13-16C (9)2 390 m10.00
9865Reno PapeH 13-16C (9)2 390 m10.00
9193Bjørn BaklidH 50- (67)4 610 m10.32
208Aslak HeimdalH 17-18E (40)5 790 m10.44
319Amanda Skyttersæter SaugerudD 17-18 E (48)4 250 m10.47
9606Nora Småge HilsenD 16 (31)3 900 m10.47
9138Kjell Petter SmågeH 45- (59)4 990 m10.56
9080Mette SpangbergD 45- (36)3 950 m11.03
330Thea LandD 17-18 E (48)4 250 m11.09
9145André JægtvikH 45- (59)4 990 m11.10
332Anniken RanvikD 17-18 E (48)4 250 m11.13
9741Martine Gjermstad PettersenD 13 (21)3 170 m11.17
9802Johanne StorhaugD 11-12 (30)2 240 m11.17
335Jenny BaklidD 17-18 E (48)4 250 m11.19
9807Hanna SpangbergD 11-12 (30)2 240 m11.27
9627Hedda SpangbergD 15 (27)3 900 m11.29
9096Tove HeimdalD 50- (25)3 950 m11.35
9517Mone Småge-HilsenD -10 (9)2 390 m11.36
519Thea Sildnes BaklidD 19-20 E (19)5 020 m11.37
9103Isa HeggedalD 50- (25)3 950 m11.49
9757Ingunn Lysaker NorbomD 17-B (9)3 170 m11.49
351Andrea RanvikD 17-18 E (48)4 250 m11.51
418Jørgen BaklidH 19-20E (16)6 410 m11.54
421Joar GjerdahlH 19-20E (16)6 410 m12.00
9110Toini SkyttersæterD 50- (25)3 950 m12.03
9645Mille Vasshaug JægtvikD 15 (27)3 900 m12.05
9827Elsa Sofie Lysheden-VogtD 11-12 (30)2 240 m12.07
9707Vetle Lysaker NorbomH 15-16B (4)3 220 m12.08

Kristiansand OK

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9323Jon BjørgumH 55- (42)4 280 m10.33
9337Morten HulløenH 55- (42)4 280 m11.01
9282Bodil HulløenD 55- (27)3 960 m11.27
340Inga Vestøl StødleD 17-18 E (48)4 250 m11.29
9298Ragnhild HaldD 55- (27)3 960 m11.59

Lardal OL

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
5023Jens TientlandDIR-A (39)4 870 m10.00
5024Geir JacobsenDIR-A (39)4 870 m10.00
6004Monica Tveit TjentlandDIR-B (33)2 960 m10.00
8071Tollef TjentlandN-åpen (87)2 060 m10.00
9666Hallvard TjentlandH 14 (30)3 220 m10.46
233Audun Melby JacobsenH 17-18E (40)5 790 m11.34
9642Kristin Melby JacobsenD 15 (27)3 900 m11.59

Larvik OK

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9846Agathe BrathagenD 13-16C (9)2 390 m10.00
9662Henrik Kaupang LyeH 14 (30)3 220 m10.38
9210Per Olav GulbrandsenH 50- (67)4 610 m11.06
9476Gerd LangsethD 70- (6)2 540 m11.10
9620Ida Sofie HjortlandD 16 (31)3 900 m11.15
9805Pernille ZagarD 11-12 (30)2 240 m11.23
9414Rolf GjølbergH 70- (26)2 890 m11.24
9422Kåre ThorbjørnsenH 70- (26)2 890 m11.40
9753Kristin HjortlandD 17-B (9)3 170 m11.41
9819Thelma BrathagenD 11-12 (30)2 240 m11.51

Lierbygda OL

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9842Sigurd Paulsen AskH 13-16C (9)2 390 m10.00
9312Kim Farnes HansenH 55- (42)4 280 m10.11
9405Helga HaverstadD 60- (13)2 890 m11.06
9277Ingemar Jansson HaverstadH 60- (29)3 960 m11.17
9287Gunhild HennumD 55- (27)3 960 m11.37
9227Bjørn-Willy ArntzenH 50- (67)4 610 m11.40
9700Håvard Sandvoll AskH 17-B (4)3 220 m11.54

Lillehammer OK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9658Ole Gunnar Kleppa MadslienH 14 (30)3 220 m10.30
9632Birgit Dorthea Kleppa MadslienD 15 (27)3 900 m11.39
9640Martine SkjelsvikD 15 (27)3 900 m11.55

Lillomarka OL

21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
5036Ole Kjell LangmyrenDIR-A (39)4 870 m10.00
6011Line Bar-NathanDIR-B (33)2 960 m10.00
9488Stian LillegårdH 17-N (2)2 310 m10.00
9180Stein BlomsethH 50- (67)4 610 m10.06
9774Nov Bar-NathanH 11-12 (28)2 240 m10.21
9654Vebjørn Emil BlindheimH 13 (19)3 220 m10.22
9192Svein NygårdH 50- (67)4 610 m10.30
9599Ingrid BlindheimD 16 (31)3 900 m10.33
9197Terje BlindheimH 50- (67)4 610 m10.40
207Elias Skjolden SørensenH 17-18E (40)5 790 m10.42
9332Vidar BenjaminsenH 55- (42)4 280 m10.51
9334Hallvard FjærH 55- (42)4 280 m10.55
221Eirik Høst FossgardH 17-18E (40)5 790 m11.10
9344Martin GranlyH 55- (42)4 280 m11.15
112Andrine BenjaminsenD 21-E (20)5 620 m11.37
31Mathias BenjaminsenH 21-E (41)7 380 m11.40
240Mathias Pedersen VoldH 17-18E (40)5 790 m11.48
9046Assaf Bar-NathanH 40- (21)5 450 m11.48
242Jens Johan BrekkeH 17-18E (40)5 790 m11.52
9105Jorunn BlindheimD 50- (25)3 950 m11.53
9643Netta Bar-NathanD 15 (27)3 900 m12.01

Lommedalens IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9238Bjørn HallanH 50- (67)4 610 m12.02

Løten o-lag

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
6012Anita Østgård OlsenDIR-B (33)2 960 m10.00
9382Sigurd DæhliH 65- (22)2 890 m10.20
9260Trond OlsenH 60- (29)3 960 m10.43
9407Lis DæhliD 60- (13)2 890 m11.10
9349Herman BakkeH 55- (42)4 280 m11.25
124Emilie Westli AndersenD 21-E (20)5 620 m12.01

Modum OL

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
6025Maren KoplandDIR-B (33)2 960 m10.00
9189Lars EnerhaugenH 50- (67)4 610 m10.24
9017Arno Lilja GrønhovdH 17- (17)5 450 m10.50
9400Sirpa LiljaD 60- (13)2 890 m10.56
9153David LøverH 45- (59)4 990 m11.26
1002Marita Lilja GrønhovdD 17- (7)5 020 m11.49
9243Roar ByeH 50- (67)4 610 m12.12

Måren OK

18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
5002Kine DirroDIR-A (39)4 870 m10.00
5008Peter KlavenessDIR-A (39)4 870 m10.00
8008Isolde OddenN-åpen (87)2 060 m10.00
8030Hermine OddenN-åpen (87)2 060 m10.00
8063Georg GlenneN-åpen (87)2 060 m10.00
8064Astrid GlenneN-åpen (87)2 060 m10.00
9489Magnus Friedhelm KlavenessH 11-12N (2)2 310 m10.00
9383Stein TurtumøygardH 65- (22)2 890 m10.22
9453Unni Dirro BøhlerengenD 80- (3)2 540 m10.24
9333Morten KarlsenH 55- (42)4 280 m10.53
323Linn Mei WaalerD 17-18 E (48)4 250 m10.55
328Carmen DirroD 17-18 E (48)4 250 m11.05
9274Morten DueH 60- (29)3 960 m11.11
9506Mathias Rønning JohansenH -10 (15)2 390 m11.14
9683Simen Rønning JohansenH 14 (30)3 220 m11.20
9091Kjersti Holt HanssenD 50- (25)3 950 m11.25
9626Noor Dirro-HeluD 15 (27)3 900 m11.27
9628Luciana Maria SvadsD 15 (27)3 900 m11.31

Nittedal OL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
8079Jo Bogstrand IngvaldsenN-åpen (87)2 060 m10.00
9688Simen Gløgård StensrudH 13 (19)3 220 m11.30
9293Kristin FleisjeD 55- (27)3 960 m11.49
9170Christian GløgårdH 45- (59)4 990 m12.00

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9432Ledig StartnrH 65- (22)2 890 m12.00

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
6027Gyrid LøvliDIR-B (33)2 960 m10.00

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
7002Peter NagtzaamDIR-C (14)2 390 m10.00

Notodden OL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9331Harald KvisliH 55- (42)4 280 m10.49
9216Rune EngehultH 50- (67)4 610 m11.18
9629Emma EngehultD 15 (27)3 900 m11.33
9305Heidi SchatvetD 55- (27)3 960 m12.13

NTNUI

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
109Ingrid LundanesD 21-E (20)5 620 m11.31
113Sigrid AlexandersenD 21-E (20)5 620 m11.39
40Audun HeimdalH 21-E (41)7 380 m11.58

Nydalens SK

74 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
5020Jo WiklundDIR-A (39)4 870 m10.00
5028Sondre GullordDIR-A (39)4 870 m10.00
5041Audun BerganDIR-B (33)2 960 m10.00
7008Vetle NorlingDIR-C (14)2 390 m10.00
8056Johanne Ragvin RystadN-åpen (87)2 060 m10.00
8057Ada RodemN-åpen (87)2 060 m10.00
8086Amund SaugestadN-åpen (87)2 060 m10.00
9829Stine FosseD 13-16C (9)2 390 m10.00
9524Tobias EspedalH 16 (36)4 310 m10.04
9183Einar LunøeH 50- (67)4 610 m10.12
9771Per Noah SommerheinH 11-12 (28)2 240 m10.15
9592Ea LunøeD 16 (31)3 900 m10.19
9059Anne-Lene Bakken UlsethD 45- (36)3 950 m10.21
9655Martin Størmer-AntonsenH 14 (30)3 220 m10.24
9190Per Ola UlsethH 50- (67)4 610 m10.26
9252Klavs MadsenH 60- (29)3 960 m10.27
9124Torstein HoleH 45- (59)4 990 m10.28
9196Kjetil EspedalH 50- (67)4 610 m10.38
9071Berit Sofie WiklundD 45- (36)3 950 m10.45
9726Marie SaugestadD 14 (18)3 170 m10.47
211Halvor Tørnqvist HaldenH 17-18E (40)5 790 m10.50
9135Bjørn HaugeH 45- (59)4 990 m10.50
9728Inga Skaarer WiklundD 14 (18)3 170 m10.51
322Marie LilandD 17-18 E (48)4 250 m10.53
9019Sondre Ruud BråtenH 17- (17)5 450 m10.54
324Ragne WiklundD 17-18 E (48)4 250 m10.57
9335Mons Kr. LøvfaldH 55- (42)4 280 m10.57
9552Kornelius Kriszat-LøvfaldH 16 (36)4 310 m11.00
9613Oda ScheeleD 16 (31)3 900 m11.01
9142Fredrik SaugestadH 45- (59)4 990 m11.04
9025Øystein RodemH 35- (3)5 450 m11.06
9272Terje Wiig MathisenH 60- (29)3 960 m11.07
9616Marte Madslien BakkenD 16 (31)3 900 m11.07
9214Børge PedersenH 50- (67)4 610 m11.14
9740Marie ScheeleD 13 (21)3 170 m11.15
9030Rune RystadH 40- (21)5 450 m11.16
9088Else Kari ScheeleD 45- (36)3 950 m11.19
9743Mari AarsethD 13 (21)3 170 m11.21
9563Gaute BerganH 15 (29)4 310 m11.22
9219Ottar WiklundH 50- (67)4 610 m11.24
9565Teodor Mo HjelsethH 15 (29)4 310 m11.26
107Marion HuberD 21-E (20)5 620 m11.27
9350Tore KjølsethH 55- (42)4 280 m11.27
515Emilie WestinD 19-20 E (19)5 020 m11.29
9037Sindre LangaasH 40- (21)5 450 m11.30
9514Helene ScheeleD -10 (9)2 390 m11.30
9095Monica Tørnqvist HaldenD 50- (25)3 950 m11.33
9516Josefine Oraug RyghD -10 (9)2 390 m11.34
9569Elias StubberudH 15 (29)4 310 m11.34
9631Frida SolsrudD 15 (27)3 900 m11.37
9751Tiril Ebon EspedalD 13 (21)3 170 m11.37
9812Eira Skaarer WiklundD 11-12 (30)2 240 m11.37
235Lars Young VikH 17-18E (40)5 790 m11.38
9226Jon Iver BakkenH 50- (67)4 610 m11.38
346Frida Bakken UlsethD 17-18 E (48)4 250 m11.41
9043Knut LandstadH 40- (21)5 450 m11.42
9520Alma Rygh HoltenD -10 (9)2 390 m11.42
115Marte NarumD 21-E (20)5 620 m11.43
9637Pia Young VikD 15 (27)3 900 m11.49
36Erik SagvoldenH 21-E (41)7 380 m11.50
416Sander H. RogndokkenH 19-20E (16)6 410 m11.50
9578Jonas AarsethH 15 (29)4 310 m11.52
352Ada WulfsbergD 17-18 E (48)4 250 m11.53
121Marianne DæhliD 21-E (20)5 620 m11.55
9580Rolf Andreas BergH 15 (29)4 310 m11.56
1101Nicole RagvinD 35- (7)4 250 m11.57
9108Alix Young VikD 50- (25)3 950 m11.59
9366Anny ØenD 40- (18)4 280 m11.59
9237Rune ScheeleH 50- (67)4 610 m12.00
1104Cristina LuisD 35- (7)4 250 m12.03
9111Kari MadslienD 50- (25)3 950 m12.05
9586Kasper Bakken UlsethH 15 (29)4 310 m12.08
1107Maren Kaarby RodemD 35- (7)4 250 m12.09
9649Elise Wærp HaugeD 15 (27)3 900 m12.13

Odal OL - Orientering

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9231Per Ivar SveheimH 50- (67)4 610 m11.48

OK Horten

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
7007Anne Marte PensgaardDIR-C (14)2 390 m10.00
9779Erlend SommerheinH 11-12 (28)2 240 m10.31

OK Moss

35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
5014Erik JakobsenDIR-A (39)4 870 m10.00
6020Knut LindløvDIR-B (33)2 960 m10.00
6023Thore LøkenDIR-B (33)2 960 m10.00
7012Elisabeth JakobsenDIR-C (14)2 390 m10.00
8048Solan LøkenN-åpen (87)2 060 m10.00
8078Kristian Lind-LarsenN-åpen (87)2 060 m10.00
9843Marianne LøkenD 17-C (12)2 390 m10.00
9857Erika Lind-LarsenD 13-16C (9)2 390 m10.00
9523Tor Erling GjølsjøH 15 (29)4 310 m10.02
9769Emma Aune Rytter JakobsenD 11-12 (30)2 240 m10.11
9454Stein KorenH 80- (4)2 540 m10.26
9008Morten TangenH 17- (17)5 450 m10.32
9660Alfred BjørnerødH 14 (30)3 220 m10.34
313Karoline BjørnerødD 17-18 E (48)4 250 m10.35
9130Henning Bratland CarlsenH 45- (59)4 990 m10.40
9461Harald LundhaugH 75- (13)2 540 m10.40
9605Ingrid Bratland TjernshaugenD 16 (31)3 900 m10.45
320Aurora GjølsjøD 17-18 E (48)4 250 m10.49
9729Julie Sophie WoldD 14 (18)3 170 m10.53
9469Harald WibyeH 75- (13)2 540 m10.56
9673Sondre LadimH 14 (30)3 220 m11.00
9473Inger LindløvD 70- (6)2 540 m11.04
9555Christopher LadimH 16 (36)4 310 m11.06
9211Hallvard KorenH 50- (67)4 610 m11.08
9031Thomas RoskifteH 40- (21)5 450 m11.18
9278Roy GjerdingH 60- (29)3 960 m11.19
9511Selmer LøkenH -10 (15)2 390 m11.24
516Johanne Bratland TjernshaugenD 19-20 E (19)5 020 m11.31
9042Øyvind LøkenH 40- (21)5 450 m11.40
9360Linda FredhD 40- (18)4 280 m11.47
9818Erle Elise WoldD 11-12 (30)2 240 m11.49
9761Kristine RoskifteD 17-B (9)3 170 m11.57
9169Øystein OlsenH 45- (59)4 990 m11.58
9433Per Oscar SaugestadH 70- (26)2 890 m12.02
9369Hanne WoldD 40- (18)4 280 m12.05

OK Ravinen

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
5016Lars ForsbergDIR-A (39)4 870 m10.00

OK Skeidi

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9208Helge GisholtH 50- (67)4 610 m11.02
9279Arve GlittumH 60- (29)3 960 m11.21

OK Tyr

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
8035Olle GranefeltN-åpen (87)2 060 m10.00
9253Sixten WestlundH 60- (29)3 960 m10.29
9403Elisabet ÖströmD 60- (13)2 890 m11.02
9500Malte GranefeltH -10 (15)2 390 m11.02
9270Olov ÖströmH 60- (29)3 960 m11.03
9340Mats KensbyH 55- (42)4 280 m11.07
9409Lisa AnnersandD 60- (13)2 890 m11.14
9281Tone HollowellD 55- (27)3 960 m11.25
9039Jörgen GranefeltH 40- (21)5 450 m11.34
9297Ingrid KensbyD 55- (27)3 960 m11.57
9300Anna Weckner WestlundD 55- (27)3 960 m12.03

OK Øst

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9450Eva Marie GranD 70- (6)2 540 m10.18
9411Øistein HagenH 70- (26)2 890 m11.18

OL Toten-Troll

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9316Onno VerberneH 55- (42)4 280 m10.19
9319Nils Harald StaffH 55- (42)4 280 m10.25
9015Marius StaffH 17- (17)5 450 m10.46
9102Vanja StaffD 50- (25)3 950 m11.47
9294Ingrid RavnanD 55- (27)3 960 m11.51

OL Trollelg

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9466Henry SundsetvikH 75- (13)2 540 m10.50
9233Geir PaulsenH 50- (67)4 610 m11.52

OL Trollo

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9381Jan BøhleH 65- (22)2 890 m10.18
9013Oliver DraveckyH 17- (17)5 450 m10.42

OL Tønsberg og omegn

33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
5011Anders Krona HaflanDIR-A (39)4 870 m10.00
5013Gløer GløersenDIR-A (39)4 870 m10.00
7006Vibeke Svendsen MathisenDIR-C (14)2 390 m10.00
8004Henrik MathisenN-åpen (87)2 060 m10.00
8005Silje Loftesnes KaupangN-åpen (87)2 060 m10.00
8015Ada Josefine KnoopN-åpen (87)2 060 m10.00
8027Fredrik BueN-åpen (87)2 060 m10.00
8045Emma ÅsheimerN-åpen (87)2 060 m10.00
8061Lars Jørgen Stordal AanerudN-åpen (87)2 060 m10.00
9478Ane MathisenD 11-12N (5)2 310 m10.00
9838Else StordalD 17-C (12)2 390 m10.00
9862Per Jarle EikelandH 17-C (4)2 390 m10.00
9181Roar MathisenH 50- (67)4 610 m10.08
9653Sindre MathisenH 13 (19)3 220 m10.20
9455Tore S. RasmussenH 80- (4)2 540 m10.28
9722Mathea GløersenD 14 (18)3 170 m10.39
9546Vetle MathisenH 16 (36)4 310 m10.48
9399Anne-Berit RasmussenD 60- (13)2 890 m10.54
215Morten Krona HaflanH 17-18E (40)5 790 m10.58
9554Oliver ØstbyH 16 (36)4 310 m11.04
9408Turid ØdegårdD 60- (13)2 890 m11.12
228Trym B IslandH 17-18E (40)5 790 m11.24
9811Ida Kristine BueD 11-12 (30)2 240 m11.35
9691Lars Loftesnes KaupangH 13 (19)3 220 m11.36
9161Håvard ØstbyH 45- (59)4 990 m11.42
9695Lars Emil BueH 13 (19)3 220 m11.44
9359Lene LoftesnesD 40- (18)4 280 m11.45
9427Hans StordalH 70- (26)2 890 m11.50
1003Julie EikelandD 17- (7)5 020 m11.51
9702Johnny MathisenH 17-B (4)3 220 m11.58
9762Mari Loftesnes KaupangD 15-16B (3)3 170 m11.59
1103Tonje RasmussenD 35- (7)4 250 m12.01
1105Jannicke ØdegårdD 35- (7)4 250 m12.05

OL Vallset/Stange

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9462Kåre ØstgårdH 75- (13)2 540 m10.42

OLV Hindelbank

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9200Daniel LeibundgutH 50- (67)4 610 m10.46

Oppsal Orientering

45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
5010Line KlyveDIR-A (39)4 870 m10.00
5031Jan Andreas EdstrømDIR-A (39)4 870 m10.00
6029Martin ReichenbachDIR-B (33)2 960 m10.00
8018Martina VågsnesN-åpen (87)2 060 m10.00
8029Eskil OlaussenN-åpen (87)2 060 m10.00
9482Iben Johansen-BarliD 11-12N (5)2 310 m10.00
9484Synne Syversen GihleD 11-12N (5)2 310 m10.00
9847Henning ReichenbachH 13-16C (9)2 390 m10.00
9378Lars KlyveH 65- (22)2 890 m10.12
9714Ingrid Johansen-BarliD 13 (21)3 170 m10.23
9596Ingrid Solheim UndebergetD 16 (31)3 900 m10.27
9716Katrine Bjordal VegganD 14 (18)3 170 m10.27
9006Per-Ivar NikolaisenH 40- (21)5 450 m10.28
9125Eilert AamodtH 45- (59)4 990 m10.30
9389Petter NæssH 65- (22)2 890 m10.34
9781Sondre OlaussenH 11-12 (28)2 240 m10.35
9459Inger Lise BjordalD 75- (2)2 540 m10.36
9661Lars Sigurd Baugstø RødnesH 14 (30)3 220 m10.36
9011Thomas RuudH 17- (17)5 450 m10.38
9665Ask OlaussenH 14 (30)3 220 m10.44
9609Amélie AamodtD 16 (31)3 900 m10.53
9076Arnhild KroghD 45- (36)3 950 m10.55
9497Alfred NikolaisenH -10 (15)2 390 m10.56
9671Jonas KroghH 14 (30)3 220 m10.56
10Olav Johannes DeelstraH 21-E (41)7 380 m10.58
9499Eivind VågsnesH -10 (15)2 390 m11.00
13Are WigaardH 21-E (41)7 380 m11.04
9677Eskil KolshusH 14 (30)3 220 m11.08
9737Ane HustvedtD 13 (21)3 170 m11.09
9618Tina KallesonD 16 (31)3 900 m11.11
9739Ingeborg Roll MoslandD 13 (21)3 170 m11.13
18Gard-Martin Udnesseter JohnsonH 21-E (41)7 380 m11.14
9147Rolf HustvedtH 45- (59)4 990 m11.14
9681Marius E. AamodtH 14 (30)3 220 m11.16
9417Roar BjordalH 70- (26)2 890 m11.30
9749Sofie Solheim UndebergetD 13 (21)3 170 m11.33
9354Silje SyversenD 40- (18)4 280 m11.35
9159Morten MoslandH 45- (59)4 990 m11.38
411Lavran ThorstensenH 19-20E (16)6 410 m11.40
34Sigve VågsnesH 21-E (41)7 380 m11.46
9575Anselm ReichenbachH 15 (29)4 310 m11.46
9696Jakob A. GjedeboH 13 (19)3 220 m11.46
9048Helge Grenager SolheimH 40- (21)5 450 m11.52
353Ane Sofie KroghD 17-18 E (48)4 250 m11.55
9370Mila ZaharinovaD 40- (18)4 280 m12.07

Oslostudentenes IK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9384Are EriksenH 65- (22)2 890 m10.24
9222Guttorm L EggeH 50- (67)4 610 m11.30
9364Audrun UtskarpenD 40- (18)4 280 m11.55

Paimion Rasti

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
106Ida Marie Næss BjørgulD 21-E (20)5 620 m11.25

Porsgrunn OL

22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
8082Marie HoltermannN-åpen (87)2 060 m10.00
9828Lill BirkelundD 17-C (12)2 390 m10.00
9182Jon SkriubakkenH 50- (67)4 610 m10.10
9120Dag AusenH 45- (59)4 990 m10.20
9060Hilde VassendD 45- (36)3 950 m10.23
9062Sara MathisenD 45- (36)3 950 m10.27
9066Lenka WestinD 45- (36)3 950 m10.35
9329Kjell WestinH 55- (42)4 280 m10.45
9396Atle RemmeH 65- (22)2 890 m10.48
212Rasmus MathisenH 17-18E (40)5 790 m10.52
220Alexander Repstad StoremyrH 17-18E (40)5 790 m11.08
231Håvard SkriubakkenH 17-18E (40)5 790 m11.30
111Kjersti Adéla WestinD 21-E (20)5 620 m11.35
9570Tobias MathisenH 15 (29)4 310 m11.36
412Håkon KornmoH 19-20E (16)6 410 m11.42
347Hanne VassendD 17-18 E (48)4 250 m11.43
9634Anine Kjørholt LieD 15 (27)3 900 m11.43
9636Une HoltermannD 15 (27)3 900 m11.47
350Elise AusenD 17-18 E (48)4 250 m11.49
9577Anders L. RosenvoldH 15 (29)4 310 m11.50
9104Hilde Kristine RosenvoldD 50- (25)3 950 m11.51
9172Magne Wiig MathisenH 45- (59)4 990 m12.04

Raumar Orientering

20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
6002Cathrine SandvikDIR-B (33)2 960 m10.00
7011Inger FinstadDIR-C (14)2 390 m10.00
8037Oda SandvikN-åpen (87)2 060 m10.00
9493Tina BjørnstadD 17-N (2)2 310 m10.00
9850Daniel EngenH 13-16C (9)2 390 m10.00
9317Knut EngenH 55- (42)4 280 m10.21
9010Tor StrandH 17- (17)5 450 m10.36
9258Jan SveenH 60- (29)3 960 m10.39
9012Tor-Arve Bjørnstad StrandH 17- (17)5 450 m10.40
9016Emil Bjørnstad StrandH 17- (17)5 450 m10.48
9212Øystein RappH 50- (67)4 610 m11.10
9742Kaja SandvikD 13 (21)3 170 m11.19
339Kristine Eide RappD 17-18 E (48)4 250 m11.27
348Hanne Eide RappD 17-18 E (48)4 250 m11.45
9756Anna Austad SveenD 17-B (9)3 170 m11.47
244Anders HorveiH 17-18E (40)5 790 m11.56
1006Stine AustadD 17- (7)5 020 m11.57
9299Ida EngenD 55- (27)3 960 m12.01
9114Anne-Grete AustadD 50- (25)3 950 m12.11
9244Ståle SønsterudbråtenH 50- (67)4 610 m12.14

Ringerike OL

29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9853Sunniva VienaD 13-16C (9)2 390 m10.00
9864Aud Kjersti Dalset VienaD 17-C (12)2 390 m10.00
9187Juha VienaH 50- (67)4 610 m10.20
9535Mikkel BerglundH 15 (29)4 310 m10.26
9321Kristian KihleH 55- (42)4 280 m10.29
9065Karen Backe LangumD 45- (36)3 950 m10.33
9068Line Skjevik ArnevikD 45- (36)3 950 m10.39
9542Jørgen Nøkleby MellingH 16 (36)4 310 m10.40
9131Jon Erland FossaasH 45- (59)4 990 m10.42
9199Knut Ivar KollstrømH 50- (67)4 610 m10.44
9141Stig MellingH 45- (59)4 990 m11.02
9271Morten DåsnesH 60- (29)3 960 m11.05
9679Martin Nøkleby MellingH 14 (30)3 220 m11.12
9086Anne Guro NøklebyD 45- (36)3 950 m11.15
226Oskar ArnevikH 17-18E (40)5 790 m11.20
9151Lars BerglundH 45- (59)4 990 m11.22
9685Reidar KollstrømH 13 (19)3 220 m11.24
9515Ida Amundsen BjørkliD -10 (9)2 390 m11.32
9690Rasmus BerglundH 13 (19)3 220 m11.34
9098Kirsti KringhaugD 50- (25)3 950 m11.39
1005Ida Bolette EnerhaugenD 17- (7)5 020 m11.55
9430Helge RevhaugH 70- (26)2 890 m11.56
1102Marion AmundsenD 35- (7)4 250 m11.59
9367Monica BerglundD 40- (18)4 280 m12.01
9704Oskar FossåsH 15-16B (4)3 220 m12.02
9706Sigurd Amundsen BjørkliH 15-16B (4)3 220 m12.06
9708Even Amundsen BjørkliH 15-16B (4)3 220 m12.10
9245Lars-Inge ArnevikH 50- (67)4 610 m12.16
9443Kari StrandeD 65- (10)2 890 m12.22

Røros IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9328Petter GullikstadH 55- (42)4 280 m10.43

Røyken OL

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
8026Signe Drange RuudN-åpen (87)2 060 m10.00
9458Birgitte BekkelundD 75- (2)2 540 m10.34
9393Morten JohannessenH 65- (22)2 890 m10.42
9018Henrik Drange RuudH 17- (17)5 450 m10.52
9406Elisabeth Holth JohannessenD 60- (13)2 890 m11.08
9341Christian SchibstedH 55- (42)4 280 m11.09
9289Inger SchibstedD 55- (27)3 960 m11.41

Sandefjord OK

27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
5001Einar KlavenesDIR-A (39)4 870 m10.00
6006Mai Britt BjørkDIR-B (33)2 960 m10.00
6009Knut GjoneDIR-B (33)2 960 m10.00
7001Hans Gøran BjørkDIR-C (14)2 390 m10.00
7003Sigrun GjoneDIR-C (14)2 390 m10.00
8043Josephine Lin BjørkN-åpen (87)2 060 m10.00
8044Karen KlavenesN-åpen (87)2 060 m10.00
9852Markus EikåsH 17-C (4)2 390 m10.00
9195Arne Håkon JørgensenH 50- (67)4 610 m10.36
9129Jo Børre EikåsH 45- (59)4 990 m10.38
9663Anders KlavenesH 14 (30)3 220 m10.40
9547Cornelius BjørkH 16 (36)4 310 m10.50
9669Benjamin GjoneH 14 (30)3 220 m10.52
9083Wenche EikåsD 45- (36)3 950 m11.09
506Ella Arentz HagenD 19-20 E (19)5 020 m11.11
9559Jonas EikåsH 16 (36)4 310 m11.14
9682Theodor BjørkH 14 (30)3 220 m11.18
9748Ingeborg EikåsD 13 (21)3 170 m11.31
9689Brage EikåsH 13 (19)3 220 m11.32
517Signe Bredholt JørgensenD 19-20 E (19)5 020 m11.33
9288Tiri RebårdD 55- (27)3 960 m11.39
9813Daniella GjoneD 11-12 (30)2 240 m11.39
9694Gabriel GjoneH 13 (19)3 220 m11.42
9358Kari Hasaas KlavenesD 40- (18)4 280 m11.43
9820Ragne KlavenesD 11-12 (30)2 240 m11.53
9644Gjendine Gjelstad RebårdD 15 (27)3 900 m12.03
9242Per Ivar HalvorsenH 50- (67)4 610 m12.10

Sarpsborg OL

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
8017Fredrik Texmo GrønnN-åpen (87)2 060 m10.00
8019Jens Vonen SvaeN-åpen (87)2 060 m10.00
8055Sander Ryste OddenN-åpen (87)2 060 m10.00
8083Elise HaugeN-åpen (87)2 060 m10.00
8087Eskil Pehrsen-LundeN-åpen (87)2 060 m10.00
9770Jeremias Ryste OddenH 11-12 (28)2 240 m10.13
307Marie HansenD 17-18 E (48)4 250 m10.23
9595Nina PedersenD 16 (31)3 900 m10.25
9721Solveig Pehrsen-LundeD 14 (18)3 170 m10.37
9783Jesper Vonen SvaeH 11-12 (28)2 240 m10.39
9785Ask SkivdalH 11-12 (28)2 240 m10.43
9667Ivar HansenH 14 (30)3 220 m10.48
9612Adine Blakkestad IngesenD 16 (31)3 900 m10.59
326Marie Lindløv JensenD 17-18 E (48)4 250 m11.01
509Helena ÅsbergD 19-20 E (19)5 020 m11.17
9750Sigrid HaugeD 13 (21)3 170 m11.35

Skien OK

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9867Ingunn GåsoddenD 17-C (12)2 390 m10.00
9257Harald HoviH 60- (29)3 960 m10.37
9401Grete S B HoviD 60- (13)2 890 m10.58
9273Rune LaurantsenH 60- (29)3 960 m11.09
9347Harald OmlandH 55- (42)4 280 m11.21

Snertingdal IF Orientering

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9262Erik HasliH 60- (29)3 960 m10.47
9092Unn Mette KlopbakkenD 50- (25)3 950 m11.27
9113Anita StensethD 50- (25)3 950 m12.09

Sogndal IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9160Christian FrøydH 45- (59)4 990 m11.40

Stokke IL

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9844Sigurdur Freyr SigurdssonH 17-C (4)2 390 m10.00
9376Runar KittilsenH 70- (26)2 890 m10.08
9777Magnus SigurdssonH 11-12 (28)2 240 m10.27
9395Ragnar Niemi BergH 65- (22)2 890 m10.46
9217Arne KristensenH 50- (67)4 610 m11.20
9419Lars Martin GjeinH 70- (26)2 890 m11.34
9441Inger NergaardD 65- (10)2 890 m12.18

Sturla, IF

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
7009Anders JohnsenDIR-C (14)2 390 m10.00
7010Ellen Horni-JohnsenDIR-C (14)2 390 m10.00
9251Harald ThonH 60- (29)3 960 m10.25
9719Mina Akiko JohnsenD 14 (18)3 170 m10.33
9468Bjørn W. LudvigsenH 75- (13)2 540 m10.54
9732Marie KvarmeD 14 (18)3 170 m10.59
9269Geir Holm GundersenH 60- (29)3 960 m11.01
327Ingeborg KvarmeD 17-18 E (48)4 250 m11.03
9736Marthe Graff-WiikD 13 (21)3 170 m11.07
9440Linda VerdeD 65- (10)2 890 m12.16

Søgne og Songdalen OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
5026Jarl Magnus BergeDIR-A (39)4 870 m10.00

Trøsken IL

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
6024Cathrine LillestrandDIR-B (33)2 960 m10.00
6028Magnus HolmskauDIR-B (33)2 960 m10.00
8039Sander Agnalt HeggenesN-åpen (87)2 060 m10.00
9179Finn Henry LillestrandH 50- (67)4 610 m10.04
9664Mathias Pedersen HolmskauH 14 (30)3 220 m10.42
9505Håkon Lillegraven LangsæterH -10 (15)2 390 m11.12
9806Marte Lillegraven LangsæterD 11-12 (30)2 240 m11.25
9421Jimmy NordliH 70- (26)2 890 m11.38
9817Ingrid Pedersen HolmskauD 11-12 (30)2 240 m11.47
9437Bodil BerbyD 65- (10)2 890 m12.10

Turun Metsänkävijät

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
5038Erling SommerfeldtDIR-A (39)4 870 m10.00

Tynset IF

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
6010Leif Arne NytrøenDIR-B (33)2 960 m10.00
341Ane Ingeborg KalbækkenD 17-18 E (48)4 250 m11.31
9284Eldbjørg G. KalbækkenD 55- (27)3 960 m11.31
239Gaute Kvittum NytrøenH 17-18E (40)5 790 m11.46

Vang OL

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9115Øivind FrøislandH 45- (59)4 990 m10.10
9313Øystein MelbyH 55- (42)4 280 m10.13
9315Stein Arne NegårdH 55- (42)4 280 m10.17
9724Anne FrøislandD 14 (18)3 170 m10.43
209Ole Johan BråtenH 17-18E (40)5 790 m10.46
218Even LindaasH 17-18E (40)5 790 m11.04
223Fredrik SveenH 17-18E (40)5 790 m11.14
9410Knut SkjesetH 70- (26)2 890 m11.16
225Jostein Svaland DaleH 17-18E (40)5 790 m11.18
230Eskil FrøislandH 17-18E (40)5 790 m11.28
238Njaal Ellegaard MelbyH 17-18E (40)5 790 m11.44

Varegg Fleridrett

27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9858Linda BønesD 17-C (12)2 390 m10.00
9532Tage RosenlundH 16 (36)4 310 m10.20
308Tora Aasheim NymarkD 17-18 E (48)4 250 m10.25
310Mari Strømme LidD 17-18 E (48)4 250 m10.29
9602Eirunn Husby NordstadD 16 (31)3 900 m10.39
9392Per Øivind HusbyH 65- (22)2 890 m10.40
9544Erik BohneH 16 (36)4 310 m10.44
210Stian RykkjeH 17-18E (40)5 790 m10.48
9203Kristian LøvåsH 50- (67)4 610 m10.52
9Oskar RøenH 21-E (41)7 380 m10.56
9020Mathias Kjærner-SembH 17- (17)5 450 m10.56
9205Tore NymarkH 50- (67)4 610 m10.56
9077Karianne StrømmeD 45- (36)3 950 m10.57
11Vyacheslav MukhidinovH 21-E (41)7 380 m11.00
216Kristian RykkjeH 17-18E (40)5 790 m11.00
9022Kristian Fredrik ThomassenH 17- (17)5 450 m11.00
9026Jonatan Rosengren DrakeH 35- (3)5 450 m11.08
331Ragnhild Vrålstad LøvåsD 17-18 E (48)4 250 m11.11
9085Linda RykkjeD 45- (36)3 950 m11.13
9568Jon Erik Doppelhofer ErvikH 15 (29)4 310 m11.32
409Markus Kjærner-SembH 19-20E (16)6 410 m11.36
9228Gernot DoppelhoferH 50- (67)4 610 m11.42
117Christiane TrösseD 21-E (20)5 620 m11.47
9576Magnus Strømme LidH 15 (29)4 310 m11.48
241Mathias RosenlundH 17-18E (40)5 790 m11.50
120Ingunn MartinsenD 21-E (20)5 620 m11.53
9107Tove AasheimD 50- (25)3 950 m11.57

Varteig OL

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
5007Bjørn ÅrbuDIR-A (39)4 870 m10.00
6005Elsie BrenneDIR-B (33)2 960 m10.00
8007Elida EspenesN-åpen (87)2 060 m10.00
8040Mats Dyrlie AndersenN-åpen (87)2 060 m10.00
8050Maja Dyrlie AndersenN-åpen (87)2 060 m10.00
8060Anna Elizabeth AarbuN-åpen (87)2 060 m10.00
9849Roy Roger EspenesH 17-C (4)2 390 m10.00
9276Einar Kristian LundeH 60- (29)3 960 m11.15
9746Julie BrenåsD 13 (21)3 170 m11.27
9352Kjell Einar AndersenH 55- (42)4 280 m11.31
9698Henrik Julian Fontes ÅrbuH 13 (19)3 220 m11.50
9234Dag BrenåsH 50- (67)4 610 m11.54
39Olav Halvorsen SikkelandH 21-E (41)7 380 m11.56

Vegårshei IL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9209Ole Petter VestølH 50- (67)4 610 m11.04
227Anders VestølH 17-18E (40)5 790 m11.22

Wing OK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9213Øyvind SchjelderupH 50- (67)4 610 m11.12
9221Rune StræteH 50- (67)4 610 m11.28

Østmarka OK

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
5037Bjørn ChristensenDIR-A (39)4 870 m10.00
6003Siv Susanne JystadDIR-B (33)2 960 m10.00
6026Kristin HygenDIR-B (33)2 960 m10.00
8041Amund Kortner VogtN-åpen (87)2 060 m10.00
9185Terje LinløkkenH 50- (67)4 610 m10.16
9593Alexandra LinløkkenD 16 (31)3 900 m10.21
9256Øystein KildahlH 60- (29)3 960 m10.35
9600Ingrid Marie Stubban HygenD 16 (31)3 900 m10.35
9793Mathias LinløkkenH 11-12 (28)2 240 m10.59
334Anna Cecilie LinløkkenD 17-18 E (48)4 250 m11.17
9149Hans Olav HygenH 45- (59)4 990 m11.18
9804Ellen Margrete Stubban HygenD 11-12 (30)2 240 m11.21
413Hans Kristian Stubban HygenH 19-20E (16)6 410 m11.44
37Trond KortnerH 21-E (41)7 380 m11.52
9296Ingrid NermoenD 55- (27)3 960 m11.55
9701Erik NæssH 17-B (4)3 220 m11.56
9825Pernille Nor-WollD 11-12 (30)2 240 m12.03

Ås-NMBU Orientering

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
5017Kjell BlomsethDIR-A (39)4 870 m10.00
5029Ingvild Maalen-JohansenDIR-A (39)4 870 m10.00
9320Vincent EijsinkH 55- (42)4 280 m10.27
9539Nils TveiteH 16 (36)4 310 m10.34
9338Ivar MaalenH 55- (42)4 280 m11.03
9286Ingrid TveiteD 55- (27)3 960 m11.35
9100May Bente BrurbergD 50- (25)3 950 m11.43
417Linus OlhansH 19-20E (16)6 410 m11.52

Annonser

IOF Eventor