Norsk Orientering

Startliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 15 april 2018

H 50-

4 610 m, 67 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9177Terje Ulla EikenKongsberg OL10.00
9179Finn Henry LillestrandTrøsken IL10.04
9180Stein BlomsethLillomarka OL10.06
9181Roar MathisenOL Tønsberg og omegn10.08
9182Jon SkriubakkenPorsgrunn OL10.10
9183Einar LunøeNydalens SK10.12
9184Anders FlågenHeming Orientering10.14
9185Terje LinløkkenØstmarka OK10.16
9186Roger Andre VaneboKongsberg OL10.18
9187Juha VienaRingerike OL10.20
9188Knut Erling ØenHeming Orientering10.22
9189Lars EnerhaugenModum OL10.24
9190Per Ola UlsethNydalens SK10.26
9191Arild AndresenFossum IF10.28
9192Svein NygårdLillomarka OL10.30
9193Bjørn BaklidKonnerud IL10.32
9194Christian JomaasFossum IF10.34
9195Arne Håkon JørgensenSandefjord OK10.36
9196Kjetil EspedalNydalens SK10.38
9197Terje BlindheimLillomarka OL10.40
9198Jan Erik AalbergBækkelagets SK10.42
9199Knut Ivar KollstrømRingerike OL10.44
9200Daniel LeibundgutOLV Hindelbank10.46
9201Atle WølloKongsberg OL10.48
9202Svein GranerudAsker Skiklubb10.50
9203Kristian LøvåsVaregg Fleridrett10.52
9204Øystein ØstermannHeming Orientering10.54
9205Tore NymarkVaregg Fleridrett10.56
9206Are KristiansenIL Tyrving10.58
9207Per GustafssonKongsberg OL11.00
9208Helge GisholtOK Skeidi11.02
9209Ole Petter VestølVegårshei IL11.04
9210Per Olav GulbrandsenLarvik OK11.06
9211Hallvard KorenOK Moss11.08
9212Øystein RappRaumar Orientering11.10
9213Øyvind SchjelderupWing OK11.12
9214Børge PedersenNydalens SK11.14
9215Johan IvarssonFreidig11.16
9216Rune EngehultNotodden OL11.18
9217Arne KristensenStokke IL11.20
9218Sigmund VisterIndre Østfold OK11.22
9219Ottar WiklundNydalens SK11.24
9220Lasse ArnesenHeming Orientering11.26
9221Rune StræteWing OK11.28
9222Guttorm L EggeOslostudentenes IK11.30
9223Einar TesloHadeland OL11.32
9224Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø11.34
9225Odd Arne LianIL Koll11.36
9226Jon Iver BakkenNydalens SK11.38
9227Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL11.40
9228Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett11.42
9229Martin FrischknechtAlta OL11.44
9230Håkon JendalFossum IF11.46
9231Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering11.48
9232Roger LysnesHedrum OL11.50
9233Geir PaulsenOL Trollelg11.52
9234Dag BrenåsVarteig OL11.54
9235Kimme ArnesenHeming Orientering11.56
9236Jan Richard EriksenAsker Skiklubb11.58
9237Rune ScheeleNydalens SK12.00
9238Bjørn HallanLommedalens IL12.02
9240Harald Eide-FredriksenHeming Orientering12.06
9241Hans Otto ØverbyKongsberg OL12.08
9242Per Ivar HalvorsenSandefjord OK12.10
9243Roar ByeModum OL12.12
9244Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering12.14
9245Lars-Inge ArnevikRingerike OL12.16

Annonser

IOF Eventor