Norsk Orientering

Startliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 15 april 2018

H 45-

4 990 m, 59 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9115Øivind FrøislandVang OL10.10
9118Roger ØstvoldHeming Orientering10.16
9119Rune BlågestadIndre Østfold OK10.18
9120Dag AusenPorsgrunn OL10.20
9121Pål AngvollFredrikstad SK10.22
9122Steinar LandeBø OL10.24
9123Karl-Johan MalmbergIL Tyrving10.26
9124Torstein HoleNydalens SK10.28
9125Eilert AamodtOppsal Orientering10.30
9126Espen BekhusFredrikstad SK10.32
9127Harald BakkeFossum IF10.34
9128Per Øivind EgerKongsberg OL10.36
9129Jo Børre EikåsSandefjord OK10.38
9130Henning Bratland CarlsenOK Moss10.40
9131Jon Erland FossaasRingerike OL10.42
9132Johan JebsenHeming Orientering10.44
9133Odd StrandKongsberg OL10.46
9134Erling KatlaFossum IF10.48
9135Bjørn HaugeNydalens SK10.50
9136Frank LøwengreenFredrikstad SK10.52
9137Kent KopperudIndre Østfold OK10.54
9138Kjell Petter SmågeKonnerud IL10.56
9139Even ErlienGjø-Vard OL10.58
9140Espen RøsteKongsberg OL11.00
9141Stig MellingRingerike OL11.02
9142Fredrik SaugestadNydalens SK11.04
9143Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL11.06
9144Asle Sagli GudimIndre Østfold OK11.08
9145André JægtvikKonnerud IL11.10
9146Håkon BørliFossum IF11.12
9147Rolf HustvedtOppsal Orientering11.14
9148Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK11.16
9149Hans Olav HygenØstmarka OK11.18
9150Christian ReuschHeming Orientering11.20
9151Lars BerglundRingerike OL11.22
9152Christian HolmboeIL Tyrving11.24
9153David LøverModum OL11.26
9154Eirik JørgensenIL Tyrving11.28
9155Charles HalaasFossum IF11.30
9156Eelco van RaaijHedrum OL11.32
9157Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK11.34
9158Bjørn HaavengenKongsberg OL11.36
9159Morten MoslandOppsal Orientering11.38
9160Christian FrøydSogndal IL11.40
9161Håvard ØstbyOL Tønsberg og omegn11.42
9162Øyvind ThømtIndre Østfold OK11.44
9163Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL11.46
9164Kyrre GranFet OL11.48
9165Espen DanevadFredrikstad SK11.50
9166Øyvind LienGjø-Vard OL11.52
9167Dag StrislandKolbotn og Skimt OL11.54
9168Henrik OttesenFredrikstad SK11.56
9169Øystein OlsenOK Moss11.58
9170Christian GløgårdNittedal OL12.00
9171Lars Erik GjeinFossum IF12.02
9172Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL12.04
9173Thomas LieFredrikstad SK12.06
9174Knut Jostein SætnanFossum IF12.08
9176Magne SætherFredrikstad SK12.12

Annonser

IOF Eventor