Norsk Orientering

Startliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 14 april 2018

DIR-B

3 450 m, 62 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6001Cecilie Christin KvermeFossum IF12.30
6002Arild GimseHeming Orientering12.30
6003Line Bar-NathanLillomarka OL12.30
6004Kjetil SolbakkenIL Tyrving12.30
6005Camilla FosstveitRaumar Orientering12.30
6006Ingrid Grønlund MoenGimle IF12.30
6007Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn12.30
6008Gunnar FosstveitRaumar Orientering12.30
6009Cathrine SandvikRaumar Orientering12.30
6010Knut GjoneSandefjord OK12.30
6011Siv Susanne JystadØstmarka OK12.30
6012Torun DyrkornEiker OL12.30
6013Elsie BrenneVarteig OL12.30
6014June HerredsvelaØstmarka OK12.30
6015Martin HeitmannGimle IF12.30
6016Hilde MoholthKongsberg OL12.30
6017Stine KaiserSturla, IF12.30
6018Elisabeth MeyerIL Tyrving12.30
6019Leif Arne NytrøenTynset IF12.30
6020Mai Britt BjørkSandefjord OK12.30
6021Morten HelminsenFredrikstad SK12.30
6022Alexander RødstenHeming Orientering12.30
6023Martin Hovgaard EisvangOK Moss12.30
6024Laila HelminsenFredrikstad SK12.30
6025Judit BanfiÅs-NMBU Orientering12.30
6026Eva SteffesenGimle IF12.30
6027Jens-Henrik SimonsenOK Øst12.30
6028Michal PaskoSturla, IF12.30
6029Anita Østgård OlsenLøten o-lag12.30
6030Gina BrevikØstmarka OK12.30
6031Arnfinn SkålandTrøsken IL12.30
6032Tove SildnesKonnerud IL12.30
6033Gunilla OtterstenEds SK12.30
6034Helena ErikssonEds SK12.30
6035Sølvi MartiniAsker Skiklubb12.30
6036Sunniva HalvorsrudLillomarka OL12.30
6037Bernt MyrvoldSarpsborg OL12.30
6038Kristin HygenØstmarka OK12.30
6039Arne OlaussenOppsal Orientering12.30
6040Trygve RognstadHadeland OL12.30
6041Rune NygårdIndre Østfold OK12.30
6042Per Anders YtterbøAsker Skiklubb12.30
6043Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL12.30
6044Tor Halvor BolkesjøBækkelagets SK12.30
6045Ingrid LuråsOppsal Orientering12.30
6046Erling HobølOppsal Orientering12.30
6047Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL12.30
6048May ChristoffersenAsker Skiklubb12.30
6049Hege MelbyLardal OL12.30
6050Aud I SpjelkavikIL Tyrving12.30
6051Bjørn SpjelkavikIL Tyrving12.30
6052Rikke IversenHeming Orientering12.30
6053Tanja AppenzellerFossum IF12.30
6054Ragnhild BråtenHeming Orientering12.30
6055Stine Therese SjoFlyfemkamp12.30
6056Kathrine LunøeNydalens SK12.30
6057Merete RørvikLillomarka OL12.30
6058Trond FossSandefjord OK12.30
6059Kenneth EikRaumar Orientering12.30
6060Maren KopplandModum OL12.30
6061Asle JahrenRaumar Orientering12.30
6062Jon DaleBergens TF12.30

Annonser

IOF Eventor