Norsk Orientering

Startliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 14 april 2018

DIR-A

4 910 m, 56 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5001Tore Grønlund MoenGimle IF12.30
5002Karianne KatlaFossum IF12.30
5003Bjørn ChristensenØstmarka OK12.30
5004Inge RambergØstmarka OK12.30
5005Andreas Juell LarsenIL Tyrving12.30
5006Tellef Juell LarsenIL Tyrving12.30
5007Terje MelsomFossum IF12.30
5008Nils TveiteÅs-NMBU Orientering12.30
5009Magnus JystadØstmarka OK12.30
5010Kine DirroMåren OK12.30
5011Håvard HågårdKonnerud IL12.30
5012Bjørn ÅrbuVarteig OL12.30
5013Bent Sande KvermeFossum IF12.30
5014Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK12.30
5015Snorre FrydenlundSturla, IF12.30
5016Betty Ann Bjerkreim NilsenIL Tyrving12.30
5017Egil FrydenlundSturla, IF12.30
5018Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb12.30
5019Lars ForsbergOK Ravinen12.30
5020Gøril FristadHalden SK12.30
5021Tom-Vegard FeltstykketHadeland OL12.30
5022Asgeir LiumFet OL12.30
5023Håvar BrevikØstmarka OK12.30
5024Trond BrevikFossum IF12.30
5025Gunnar EideBjugn12.30
5026Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn12.30
5027Trond EvensenOL Tønsberg og omegn12.30
5028Audun HelleAskvoll og Holmedal IL12.30
5029Camilla StridsklevIL Tyrving12.30
5030Geir SommerheinOK Horten12.30
5031Anne Marie BlekenBækkelagets SK12.30
5032Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering12.30
5033Leif BergersenAsker Skiklubb12.30
5034Eirik JørgensenIL Tyrving12.30
5035Frode KamsvågIL Tyrving12.30
5036Morten HeirFossum IF12.30
5037Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK12.30
5038Pia IversenHeming Orientering12.30
5040Joachim EideFlyfemkamp12.30
5041Nikoline  BromanderFredrikstad SK12.30
5042Eskil SteinSandefjord OK12.30
5043Glenn MullerFlyfemkamp12.30
5044Bendik FalchFlyfemkamp12.30
5045Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering12.30
5046Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL12.30
5047Per KaarbyFossum IF12.30
5048Gjermund GravirAsker Skiklubb12.30
5049Johan WestlyAsker Skiklubb12.30
5050Adam KristiansenOK Moss12.30
5051Selma KristiansenOK Moss12.30
5052Vegar KristiansenOK Moss12.30
5053Audun BerganNydalens SK12.30
5054Jo WiklundNydalens SK12.30
5055Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering12.30
5056Lars Petter GlomsrudIndre Østfold OK12.30
5039Frank SandbergFlyfemkamp13.24

Annonser

IOF Eventor