Norsk Orientering

Startliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 14 april 2018

N-åpen

1 890 m, 93 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8015Josephine Lin BjørkSandefjord OK11.30
8001Elise Holm NedrebøOK Moss12.30
8002Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering12.30
8003Simen Lian MortensenIL Koll12.30
8004Alma Rygh HoltenNydalens SK12.30
8005Henrik Johansen HickenIL Koll12.30
8006Isolde OddenMåren OK12.30
8007Hanna HaldinHalden SK12.30
8008Lars Jørgen Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn12.30
8009Alma Lunøe-AkselsenNydalens SK12.30
8010Lars August FjellheimIL Koll12.30
8011Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK12.30
8012Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering12.30
8013Ivar Øen LandstadIL Koll12.30
8014Fredrik Heyerdahl RødstenHeming Orientering12.30
8016Erle FosstveitRaumar Orientering12.30
8017Edvinas KontautasOK Moss12.30
8018Lauritz Nissen HellerudIL Koll12.30
8019Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK12.30
8020Thomas Nissen HellerudIL Koll12.30
8021Iver AarsethIL Koll12.30
8022Signe KvalheimHalden SK12.30
8023Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn12.30
8024Vilma DanevadFredrikstad SK12.30
8025Jens Vonen SvaeSarpsborg OL12.30
8026Hans Olav FuglestvedIL Koll12.30
8027Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn12.30
8028Joel Bronebakk JohanssonHalden SK12.30
8029Hermine OddenMåren OK12.30
8030August Myklebust LeopolderIL Koll12.30
8031Sverre Øen LandstadIL Koll12.30
8032Eline KravdalGjø-Vard OL12.30
8033Josefine Oraug RyghNydalens SK12.30
8034Olav GrevstadFossum IF12.30
8035Mathis RenardKongsberg OL12.30
8036Julie Økern HågårdKonnerud IL12.30
8037Elida EspenesVarteig OL12.30
8038Karen KlavenesSandefjord OK12.30
8039Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn12.30
8040Ole Jacob MyklebustIL Koll12.30
8041India HaavaldsenHalden SK12.30
8042Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL12.30
8043Tarjei Hausken NordbergNydalens SK12.30
8044Solan LøkenOK Moss12.30
8045Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn12.30
8046Emma Nordlie MagnussenHalden SK12.30
8047Karl Oraug RyghIL Koll12.30
8048Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn12.30
8049Håkon ØverbyKongsberg OL12.30
8050Martina VågsnesOppsal Orientering12.30
8051Ellinor Johansen HickenIL Koll12.30
8052Ingeborg Rekkertbø KorenNydalens SK12.30
8053Oda SandvikRaumar Orientering12.30
8055Eirik LestebergKongsberg OL12.30
8056Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering12.30
8057Olle GranefeltOK Tyr12.30
8058Magnus LestebergKongsberg OL12.30
8059Jonathan FodstadIL Koll12.30
8060Sander Ryste OddenSarpsborg OL12.30
8061Fredrik BueOL Tønsberg og omegn12.30
8062Håkon PrangerødSarpsborg OL12.30
8063Agnes SteffensenGimle IF12.30
8064Synne KjernsmoAsker Skiklubb12.30
8065Eivind KjernsmoAsker Skiklubb12.30
8066Even UlekleivHalden SK12.30
8067Esten Valentin NybråtenIL Tyrving12.30
8068Max Alexander NybråtenIL Tyrving12.30
8069Magnus Aakre-LarsenAndebu IL12.30
8070Marte Aakre-LarsenAndebu IL12.30
8071Adele Øen SkålandTrøsken IL12.30
8072Johanne Ragvin RystadNydalens SK12.30
8073Ada RodemNydalens SK12.30
8074Simen BergstrømIL Tyrving12.30
8075Andrea KongsbergIL Tyrving12.30
8076Wexia WangAskvoll og Holmedal IL12.30
8077Alice Lindløv SandOK Moss12.30
8078Eva Riddervold KahrsFredrikstad SK12.30
8079Emilie HelgesenHalden SK12.30
8080Trym Meinert RystadKjelsås IL12.30
8081Sondre Meinert RystadKjelsås IL12.30
8082Troy Victor StoksethHalden SK12.30
8083Hanna AasHalden SK12.30
8084Ida AasHalden SK12.30
8085Gustav FærdenKolbotn og Skimt OL12.30
8086Åse Marie Halaas AppenzellerFossum IF12.30
8087Emma BraathenTrøsken IL12.30
8088Ola M. JacobsenIL Tyrving12.30
8089Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL12.30
8090Nils NikolaisenOppsal Orientering12.30
8091Marie HoltemannPorsgrunn OL12.30
8092Elise HaugeSarpsborg OL12.30
8093Amelia BryneOK Moss12.30
9530Julia JohanssonEds SK12.30

Annonser

IOF Eventor