Norsk Orientering

Startliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 7 april 2019

N-åpen

2 750 m, 82 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6000Mari Oraug RyghIL Koll10.00
6001Celine Agnalt HeggenesTrøsken IL10.00
6002Ingvild Maria Felicia Halvares OlsenIL Koll10.00
6003Simen ÅnensenOppsal Orientering10.00
6004Olivia RoskifteOK Moss10.00
6005Ildrid MestadRøyken OL10.00
6006Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering10.00
6007Sofie Nergården SandvikIL Koll10.00
6008Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK10.00
6009Askil MestadRøyken OL10.00
6010Jørgen ReuschHeming Orientering10.00
6011Simen Lian MortensenIL Koll10.00
6012Jonas HirschBækkelagets SK10.00
6013Eirill MestadRøyken OL10.00
6014Ove Tvete InngjerdingenIL Koll10.00
6015India HaavaldsenHalden SK10.00
6016Max Bryhn BergstrømTyrving IL10.00
6017Eivind KjernsmoAsker Skiklubb10.00
6019Tarjei Hausken NordbergNydalens SK10.00
6020Fredrik BueOL Tønsberg og omegn10.00
6021Annika Næss-UlsethHeming Orientering10.00
6022Jens Vonen SvaeSarpsborg OL10.00
6023Signe Drange RuudRøyken OL10.00
6024Hanna HaldinHalden SK10.00
6025Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubb10.00
6026Mariamawit Abiy GirmaIL Koll10.00
6027Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb10.00
6028Håkon BryggenHalden SK10.00
6029Ludvig Haug MolbergIL Koll10.00
6030Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb10.00
6031Eli Haug HansenIL Koll10.00
6032Amalie BirkelundAsker Skiklubb10.00
6033Lars August FjellheimIL Koll10.00
6034Simen Bryhn BergstrømTyrving IL10.00
6035Milli EspenesVarteig OL10.00
6036Liv BryhniIL Koll10.00
6037Andreas Weider HagemoIL Koll10.00
6038Elida EspenesVarteig OL10.00
6039Amund SaugestadNydalens SK10.00
6040Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubb10.00
6041Magnus LestebergKongsberg OL10.00
6042Erik BerganKongsberg OL10.00
6044Mathias Rønning JohansenMåren OK10.00
6046Even Tangen AsplinIL Koll10.00
6047Vigdis SigurdsdottirStokke IL10.00
6048Sturla SigurdssonStokke IL10.00
6049Sixten SandHalden SK10.00
6050Assar SandHalden SK10.00
6051Anna Elisabeth  Fonter AarbuVarteig OL10.00
6052Aksel Johannes Sætnan ValioIL Koll10.00
6053Sigrid Anea Sætrand ValioIL Koll10.00
6054Ava Viktoria Sætnan ValioIL Koll10.00
6055Elise HaugeSarpsborg OL10.00
6056Pauline Gudim ValsgårdIndre Østfold OK10.00
6057Peder KjerkreitTrøsken IL10.00
6058Synne FjellheimIL Koll10.00
6059Karen Weider HagemoIL Koll10.00
6061Mathea Celine StegenIndre Østfold OK10.00
6062Fredrikke Helene StegenIndre Østfold OK10.00
6063Ada| RodemNydalens SK10.00
6064Joel AndersenTrøsken IL10.00
6065Elias Hauge BjuganHalden SK10.00
6066Hans Olav Maximillian FuglestvedIL Koll10.00
6080Simen Kjenseth GlendrangeNittedal OL10.00
6081Johan Karlsen KahrsFredrikstad SK10.00
6082Richard JohnsenPorsgrunn OL10.00
6083Linna JacobsenPorsgrunn OL10.00
6084Silje Nilsen BergFossum IF10.00
6085Ada Sofie Gj. DegnesIndre Østfold OK10.00
6086Anna Oline G DegnesIndre Østfold OK10.00
6087Isolde OddenMåren OK10.00
6088Hermine OddenMåren OK10.00
6089Sverre GlendlangeNittedal OL10.00
6090Sølve SkramNittedal OL10.00
6091Erlend Bråten BergIL Koll10.00
6118Bastian  BoldingIL Koll10.00
6119Filip HalvorsenNydalens SK10.00
6130Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb10.00
1925Sofus Mestad HansenLillomarka OL10.26
1985Lars Weider HagemoIL Koll10.46
1994Rafi Leonel RytterIL Koll11.04
6043Sander Ryste OddenSarpsborg OL12.19

D -10

2 990 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1032Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK10.43
2002Helene HarstadKolbotn og Skimt OL11.20
2003Jonna Jensen ÅhlÅmåls OK11.22
2004Eline KravdalGjø-Vard OL11.24
2005Åse Marie Halaas AppenzellerFossum IF11.26
2006Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK11.28
2007Sigrid Anea Sætnan ValioIL Koll11.30
2008Vilma DanevadFredrikstad SK11.32

D 11-12

2 920 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1951Malin Husebye AamodtFredrikstad SK11.18
1952Guro BrændenLillomarka OL11.20
1953Erle Elise WoldOK Moss11.22
1954Astrid ReuschHeming Orientering11.24
1955Kaisa Hovland-sundeKonnerud IL11.26
1956Elise RenardKongsberg OL11.28
1957Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL11.30
1958Jenny DanevadFredrikstad SK11.32
1959Marte EgerKongsberg OL11.34
1960Ida Amundsen BjørkliRingerike OL11.36
1961Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn11.38
1962Henni Hattestad KristensenHeming Orientering11.40
1963Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL11.42
1964Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn11.44
1965Josefine Oraug RyghNydalens SK11.46
1966Erika A. GjedeboOppsal Orientering11.48
1967Emma Aune JakobsenOK Moss11.50
1968Helene ScheeleNydalens SK11.52
1969Mari RichterSandnes IL (Rogaland)11.54
1970Ava Viktoria Sætnan ValioIL Koll11.56
1971Daniella GjoneSandefjord OK11.58

D 11-12N

2 870 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2014Signe StensakerIL Koll10.00
2015Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb10.00
2016Vilde Marie Herberg-AasIL Koll10.00
2017Una RetteraasenIndre Østfold OK10.00
2019Synne KjernsmoAsker Skiklubb10.00

D13

3 930 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1676Elma Sagli GudimIndre Østfold OK10.09
1422Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK10.29
1719Hanna SpangbergKonnerud IL11.35
1720Iselin HøivoldKongsberg OL11.37
1721Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL11.39
1722Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL11.41
1723Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL11.43
1724Ingrid LestebergKongsberg OL11.45
1725Eira Skaarer WiklundNydalens SK11.47
1726Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering11.49
1727Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK11.51
1728Sigrid Schmitt GranHalden SK11.53
1729Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)11.55
1730Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK11.57
1731Mari KallesonOppsal Orientering11.59
1732Astrid YtterbøAsker Skiklubb12.01
1733Johanne StorhaugKonnerud IL12.03
1734Sofia ØhlckersTyrving IL12.05

D 13-16C

3 150 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1878Inger Anne S BraarudHalden SK10.00
1884Åse Valero KjerkreitHalden SK10.00
1904Mathilde KlausenFredrikstad SK10.00

D14

3 930 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1700Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb10.57
1701Anne ØstvoldHeming Orientering10.59
1702Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering11.01
1703Ingeborg EikåsSandefjord OK11.03
1704Nora Christine HansenAsker Skiklubb11.05
1705Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering11.07
1706Martha WisløffAsker Skiklubb11.09
1707Marie ScheeleNydalens SK11.11
1708Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL11.13
1709Julie BrenåsVarteig OL11.15
1710Mari AarsethNydalens SK11.17
1711Ane HustvedtOppsal Orientering11.19
1712Sigrid HaugeSarpsborg OL11.21
1713Tiril Ebon EspedalNydalens SK11.23
1714Maren HenriksenVang OL11.25
1715Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)11.27
1716Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb11.29
1717Maja Mo HjelsethNydalens SK11.31
1718Marie KravdalGjø-Vard OL11.33

D 15

4 650 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1519Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF10.37
1547Marie SaugestadNydalens SK11.33
1548Hannah Syrdal ØenHeming Orientering11.35
1549Frida Hovgaard EisvangOK Moss11.37
1550Emma Helene OlsenHalden SK11.39
1551Marie KvarmeSturla, IF11.41
1553Inga Skaarer WiklundNydalens SK11.45
1554Mina Akiko JohnsenSturla, IF11.47
1555Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK11.49
1556Kathinka Zahl HagenFossum IF11.51
1557Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL11.53
1558Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn11.55
1559Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering11.57
1560Emma Visted-HansenGjø-Vard OL11.59
1561Julie Sophie WoldOK Moss12.01
1562Maria GrovanOL Tønsberg og omegn12.03
1563Ingvild GustafssonKongsberg OL12.05

D 15-16B

3 930 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1735Selma FærdenKolbotn og Skimt OL12.07
1736Ragnhild Blom-HagenFossum IF12.09
1737Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL12.11
1738Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb12.13
1739Anne FrøislandVang OL12.15

D 16

4 650 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1520Ella BerstadHeming Orientering10.39
1521Ida Marie FlågenHeming Orientering10.41
1522Hedda SpangbergKonnerud IL10.43
1523Frida SolsrudNydalens SK10.45
1524Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL10.47
1525Ragnhild Mathea HelmersenFet OL10.49
1526Luciana Maria SvadsMåren OK10.51
1527Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL10.53
1528Une HoltermannPorsgrunn OL10.55
1529Selma Tørudbakken JendalFossum IF10.57
1530Tiril HolenKonnerud IL10.59
1531Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL11.01
1532Ingrid MobråthenBotne SK11.03
1533Helene Bjørkvold JendalFossum IF11.05
1534Selma HøivoldKongsberg OL11.07
1535Kristin Melby JacobsenLardal OL11.09
1536Astrid RognstadHadeland OL11.11
1537Eline SchjervenLardal OL11.13
1538Mari BrendeFossum IF11.15
1539Elise Wærp HaugeNydalens SK11.17
1540Tiril KihleKonnerud IL11.19
1541Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK11.21
1542Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn11.23
1543Embla ØvretveitFredrikstad SK11.25
1544Pia Young VikNydalens SK11.27
1545Noor Dirro-HeluMåren OK11.29
1546Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK11.31

D 17-AK

4 580 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1568Kine GulliksenBækkelagets SK10.18
1105Alexandra AngvollFredrikstad SK10.53
1588Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering10.58
1605Marion AebiTyrving IL11.32
1606Lene Godager KaasBækkelagets SK11.34
1607Marita Lilja GrønhovdModum OL11.36
1608Julie EikelandOL Tønsberg og omegn11.38
1609Sunniva Nergaard BergStokke IL11.40
1610Anne Marthe PeveriEiker OL11.42
1611Stine AustadRaumar Orientering11.44
1612Tonje Kvamme DahlRingerike OL11.46
1613Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn11.48
1614Anna-Thekla TonjerElverum OK11.50
1615Rikke Skyttersæter IversenHeming Orientering11.52
1616Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering11.54
1617Maren KoplandModum OL11.56
1618Hanna NysæterSkien OK11.58

D 17-AL

6 590 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1231Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb10.18
1232Marianne DæhliNydalens SK10.20
1233Henna YliluikkiAngelniemen Ankkuri10.22
1234Elin-Kristin Hem OlsenTyrving IL10.24
1235Kristine GrønlundRingerike OL10.26
1236Line Drange RuudRøyken OL10.28
1237Celine RenardKongsberg OL10.30
1238Josephine RegnellVäxjö OK10.32
1239Guro VassendPorsgrunn OL10.34
1240Linda EngenRaumar Orientering10.36
1241Karoline AndersenTyrving IL10.38
1242Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL10.40
323Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett11.06

D 17-B

4 290 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1655Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering10.18
1665Kristin Søberg HenriksenRudsbygd IL10.38
1666Lotta MyhreIL Koll10.40
1667Ann-Karin LestebergKongsberg OL10.42
1668Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb10.44
1669Silje SlungaardTyrving IL10.46
1670Britt Stine StrandFredrikstad SK10.48
1671Lene FlessebergKongsberg OL10.50

D 17-C

3 150 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1888Gro SandKongsberg OL10.00
1893Bjørg BogstrandNittedal OL10.00
1900Elin BryhniIL Koll10.00
1911Anne-Marthe HansenFet OL10.00
1907Åse Helen Myklebust LeopolderIL Koll11.05

D 17-N

2 870 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2021Tina BjørnstadRaumar Orientering10.00
2023Camilla Hagevik FjellheimIL Koll10.00

D 17-18 E

6 430 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1103Marie Lindløv JensenOK Moss10.47
1104Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK10.50
1106Jenny BaklidKonnerud IL10.56
1107Ingrid Lund HovdenTyrving IL10.59
1108Marie LilandNydalens SK11.02
1109Ane Sofie KroghOppsal Orientering11.05
1110Ingvild LangeggenKongsberg OL11.08
1111Alexandra LinløkkenØstmarka OK11.11
1112Ingrid BlindheimLillomarka OL11.14
1113Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11.17
1114Ada WulfsbergNydalens SK11.20
1115Anniken RanvikKonnerud IL11.23
1116Maya Jones ArnesenHeming Orientering11.26
1117Ea LunøeNydalens SK11.29
1118Tina KallesonOppsal Orientering11.32
1119Oda Isnes TyseEiker OL11.35
1120Kristine Eide RappRaumar Orientering11.38
1121Live ØstvoldHeming Orientering11.41
1122Solveig Moen LetmolieEiker OL11.44
1123Mina JørgensenTyrving IL11.47
1124Andrea RanvikKonnerud IL11.50
1125Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK11.53
1126Iris HolstTyrving IL11.56
1127Mina SchjervenLardal OL11.59
1129Thea LandKonnerud IL12.05
1130Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK12.08
1131Christine HoenEiker OL12.11
1132Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb12.14
1133Oda ScheeleNydalens SK12.17
1134Ida Sofie HjortlandLarvik OK12.20
1135Kristine KravdalGjø-Vard OL12.23
1136Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering12.26
1137Yngvild Langedal BreivikNydalens SK12.29
1138Malene Teresia JebsenHeming Orientering12.32
1139Marieluise Schmitt GranHalden SK12.35

D 19-20 E

7 300 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1028Grace MolloyKalevan rasti10.31
1033Agnethe HasliBækkelagets SK10.46
1034Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb10.49
1035Marlin HaavengenKongsberg OL10.52
1036Rikke Blakkestad IngesenFossum IF10.55
1037Andrea VaneboKongsberg OL10.58
1038Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL11.01
1039Erika Källvik-LeufvénÅmåls OK11.04
1040Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK11.07
1041Anine LomeHamar OK11.10
1042Ingrid G. KvålsgardFossum IF11.13
1043Johanna Källvik-LeufvénÅmåls OK11.16
1044Helene EgerKongsberg OL11.19
1045Hedda Raadal BjørloHalden SK11.22
1046Ragne WiklundNydalens SK11.25
1047Sarah WølloKongsberg OL11.28
1049Synne StrandAsker Skiklubb11.34
1050Thea Sildnes BaklidKonnerud IL11.37
1051Aurora GjølsjøOK Moss11.40

D 40-

5 380 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1424Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb10.33
1425Randi HøilundFet OL10.35
1426Ellen BourgonjonTrol10.37
1427Astrid KravdalGjø-Vard OL10.39
1428Linda FredhOK Moss10.41
1429Heidi TronbølFet OL10.43
1430Monica BerglundRingerike OL10.45
1431Nina BirkelundAsker Skiklubb10.47
1432Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL10.49
1433Anbjørg Søberg HenriksenRudsbygd IL10.51
1434Siri StørmerNydalens SK10.53

D 40-AK

4 030 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1743Rikke Kristin GåsholtHedrum OL10.04
1744Tonje HolmOK Moss10.06
1815Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK12.28
1816Kristine RoskifteOK Moss12.30
1817Elin BordøyHedrum OL12.32
1818Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK12.34
1820Katrine BakkeFossum IF12.38
1821Kari Reppesgård HoltHedrum OL12.40
1822Hanne WoldOK Moss12.42
1823Åse NysæterSkien OK12.44
1824Lenka WestinPorsgrunn OL12.46
1826Ruth-Marie Høilund LerFet OL12.50

D 45-

5 380 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1435Katja MjøsundNydalens SK10.55
1436Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering10.57
1437Hilde PoppeFredrikstad SK10.59
1438Karen Backe LangumRingerike OL11.01
1439Wenche EikåsSandefjord OK11.03
1440Eli Ringstad LienGjø-Vard OL11.05
1441Berit Sofie WiklundNydalens SK11.07
1442Anne Guro NøklebyRingerike OL11.09
1443Marit InngjerdingenHeming Orientering11.11
1444Ingjerd SommerstadKongsberg OL11.13
1445Kristin BruserudOL Trollo11.15
1446Sara MathisenPorsgrunn OL11.17
1447Cathrine LillestrandTrøsken IL11.19
1448Mariann Øren ArvesenSandefjord OK11.21
1449Paula BerstadHeming Orientering11.23
1450Ellen GustafssonKongsberg OL11.25
1451Liv SchjervenLardal OL11.27
1452Kristin FalkFossum IF11.29
1453Line Skjevik ArnevikRingerike OL11.31
1454Milda ØhlckersTyrving IL11.33
1456Audrun UtskarpenIL GeoForm11.37
1457Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK11.39
1458Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll11.41

D 50-

4 580 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1577Anne Marit BjergaardNydalens SK10.36
1578Maria TorgersenBækkelagets SK10.38
1579Maria JonssonNydalens SK10.40
1580Mona LomeHamar OK10.42
1581Anne Kristine NorderudTyrving IL10.44
1582Torill VisterIndre Østfold OK10.46
1583Hege SolerødGjø-Vard OL10.48
1584Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering10.50
1585Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK10.52
1586Tove HeimdalKonnerud IL10.54
1587Sissel SkovlyRingerike OL10.56
1589Barbara Willkommen EikenKongsberg OL11.00
1590Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering11.02
1591Ida SyversenRøyken OL11.04
1592Anne-Kristin KvammeRingerike OL11.06
1593Anita Sørensen DrageKongsberg OL11.08
1594Marianne ReuschHeming Orientering11.10
1595Mette SpangbergKonnerud IL11.12
1596Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL11.14
1597Signe Astrup ArnesenHeming Orientering11.16
1598Hilda ØfsthusAsker Skiklubb11.18
1599Ingrid RavnanOL Toten-Troll11.20
1600Anita StensethSnertingdal IF Orientering11.22
1601Isa HeggedalKonnerud IL11.24
1602Kirsti KringhaugRingerike OL11.26
1603Hilde VassendPorsgrunn OL11.28
1604Marianne MyklebustHamar OK11.30
1819Kathrine LunøeNydalens SK12.36

D 50-AK

3 530 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1831Tone SkramRøyken OL10.13
1874Anne-Grete AustadRaumar Orientering11.39
1875Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn11.41
1876Tone Sølie LysnesHedrum OL11.43
1877Marianne ArnesenAsker Skiklubb11.45

D 55-

4 030 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1783Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb11.24
1784Eva SyversenRøyken OL11.26
1785Tone HollowellOK Tyr11.28
1786Kristin FleisjeNittedal OL11.30
1787Solveig SikkelandTyrving IL11.32
1788Vanja StaffOL Toten-Troll11.34
1789Runa SkyttersæterHeming Orientering11.36
1790Anne Margit BrattenMåren OK11.38
1791Ida EngenRaumar Orientering11.40
1792Bente LineIndre Østfold OK11.42
1793Elisabeth HetlevikKongsberg OL11.44
1794Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL11.46
1795Hilde KløvstadSandefjord OK11.48
1796Hilde StorløkkenKongsberg OL11.50
1797Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK11.52
1798Margrete EngzeliusAsker Skiklubb11.54
1799Else GrandalTyrving IL11.56
1800Inger SchibstedRøyken OL11.58

D 60-

4 030 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1801Marianne SpanliLierbygda OL12.00
1802Grete BerntsenMåren OK12.02
1803Eli Tufte HanssenEiker OL12.04
1804Randi NilstadTyrving IL12.06
1805Grete S B HoviSkien OK12.08
1806Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange12.10
1807Ellen Marie TurterNydalens SK12.12
1808Sirpa LiljaModum OL12.14
1809Berit DanielsenTyrving IL12.16
1810Liv Inger PrangerødTistedalen FL12.18
1811Anne SørumIndre Østfold OK12.20
1812Cathrine NorvikRøyken OL12.22
1813Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK12.24
1814Berit BergeTyrving IL12.26

D 65-

3 530 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1866Inger NergaardStokke IL11.23
1867Unni Strand KarlsenFredrikstad SK11.25
1868Elle M. MelbyeHeming Orientering11.27
1869Aud KjemperudEiker OL11.29
1870Margrete JørandliGjø-Vard OL11.31
1871Live Joronn YtrehusRingerike OL11.33
1872Gabriella AxelssonIdefjordens SK11.35
1873Inger TiltnesTyrving IL11.37

D 70-

3 530 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1853Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL10.57
1854Ingjerd SognnæsBergens TF10.59
1855Inger LindløvOK Moss11.01
1856Liv FeiringHamar OK11.03
1857Bodil BerbyTrøsken IL11.05
1858Kari StrandeRingerike OL11.07
1859Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL11.09
1860Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL11.11
1861Aud I SpjelkavikTyrving IL11.13
1862Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL11.15

D 75-

3 530 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1863Birgitte BekkelundRøyken OL11.17
1864Aud Margret KirkhornMåren OK11.19
1865Inger Lise BjordalOppsal Orientering11.21

D 80-

2 840 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1975Johanna YtterbølGimle IF10.17
1976Unni Dirro BøhlerengenMåren OK10.19

H -10

2 990 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6139Age KristvikFossum IF10.00
1982Henrik Johansen HickenIL Koll10.40
1983Iver AarsethNydalens SK10.42
1984Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK10.44
1986Mathis RenardKongsberg OL10.48
1987Aksel Johannes Sætnan ValioIL Koll10.50
1988Ville Emil WingstedtHalden SK10.52
1989Even Tangen AsplinIL Koll10.54
1990Linus Mestad HansenLillomarka OL10.56
1991Eirik LestebergKongsberg OL10.58
1992August Myklebust LeopolderIL Koll11.00
1993Rasmus MjøsundNydalens SK11.02
1995Vinjar Ellef SkramNittedal OL11.06
1996Ole Jacob MyklebustIL Koll11.08
1997Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL11.10
1998Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL11.12
1999Karl Oraug RyghIL Koll11.14
2000Eiven SkramNittedal OL11.16
2001Thomas Nissen HellerudIL Koll11.18

H 11-12

2 920 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1916Henrik Elias SebjørnsenFossum IF10.08
1917Otto Figenschou PiraHeming Orientering10.10
1918Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb10.12
1919Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL10.14
1920Aksel Nissen HellerudIL Koll10.16
1921Estin SkramNittedal OL10.18
1922Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL10.20
1923Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK10.22
1924Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL10.24
1926William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)10.28
1927Olaf Blom-HagenFossum IF10.30
1928Josef ÖhmanGjø-Vard OL10.32
1929Lars FlaskerudOL Toten-Troll10.34
1930Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn10.36
1931Sindre FurlandSandefjord OK10.38
1932Jørgen LerFet OL10.40
1933Teodor Nysæther MikkelsenIL Koll10.42
1934Magnus SigurdssonStokke IL10.44
1935Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK10.46
1936Gaute SkjønhaugFet OL10.48
1937Ask Felland SætnanFossum IF10.50
1938Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb10.52
1939Marcus SyvertsenBerger og Svelvik OL10.54
1940Silas Mestad HansenLillomarka OL10.56
1941Håkon ØverbyKongsberg OL10.58
1942Eskil OlaussenOppsal Orientering11.00
1943Eric Jensen ÅhlÅmåls OK11.02
1944Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK11.04
1945Jarand GustafssonKongsberg OL11.06
1946Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL11.08
1947Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL11.10
1948Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL11.12
1949Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)11.14
1950Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb11.16

H 11-12N

2 870 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2022Oskar RoskifteOK Moss10.00
2024Benjamin BuhlerMåren OK10.00

H13

3 930 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1675Sverre SandvikHalden SK10.07
1677Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)10.11
1678Linus MjøsundNydalens SK10.13
1679Erlend OtterleiØstmarka OK10.15
1680Gaute NysæterSkien OK10.17
1681Mathias BirkelundAsker Skiklubb10.19
1682Emil Husebye AamodtFredrikstad SK10.21
1683Mats JohnsenSturla, IF10.23
1684Sondre OlaussenOppsal Orientering10.25
1685Mikkel RastadAsker Skiklubb10.27
1686Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK10.29
1687Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)10.31
1688Christoffer ÅnensenOppsal Orientering10.33
1689Audun NordbyFredrikstad SK10.35
1690Markus HirschBækkelagets SK10.37
1691Fredrik Fet AndersenKonnerud IL10.39
1692Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)10.41
1693Per Noah SommerheinNydalens SK10.43
1694Henrik NybergAsker Skiklubb10.45
1695Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK10.47
1696Mathias LinløkkenØstmarka OK10.49
1697Martin BryggenHalden SK10.51
1698August Hellerud SireKonnerud IL10.53
1699Even LienGjø-Vard OL10.55

H 13-16C

3 150 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1879Balder Hasvik LarsenHalden SK10.00
1883Sivert FinstadFredrikstad SK10.00
1886Elias AndenæsAsker Skiklubb10.00
1887Ingar Aarvik-HansenSturla, IF10.00
1890Kevin RommetvedtRaumar Orientering10.00
1894Oskar KnutheimSturla, IF10.00
1896Sivert Høilund DragsethFet OL10.00
1897Simon StornesIL Koll10.00
1898Sivert KnutheimSturla, IF10.00
1899Sjur NilsenRaumar Orientering10.00
1901Eivind ImrikFredrikstad SK10.00
1902Iver Herberg-AasIL Koll10.00
1903Christoffer GzylOK Moss10.00
1905Kidus Abiy GirmaIL Koll10.00
1906Alvin Andersen MariboRaumar Orientering10.00
1908Einar ØstvoldHeming Orientering10.00
1909Vilhelm SvarødIdd Sportsklubb10.00

H14

4 570 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1624Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL10.41
1625Johannes Salvesen-LundeIL Koll10.43
1626Anders Næss-UlsethHeming Orientering10.45
1627Simen Gløgård StensrudNittedal OL10.47
1628Endre SandKongsberg OL10.49
1629Håvard EikRaumar Orientering10.51
1630Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn10.53
1631Martin Christoffer BorgIL Koll10.55
1632Rasmus BerglundRingerike OL10.57
1633Brage EikåsSandefjord OK10.59
1634Andreas SandernesØstmarka OK11.01
1635Eskil BrændenLillomarka OL11.03
1636Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL11.05
1637Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL11.07
1638Tobias Tronbøl LiumIL Koll11.09
1639Jakob A. GjedeboOppsal Orientering11.11
1640Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn11.13
1641Gabriel GjoneSandefjord OK11.15
1642Jonas HickenIL Koll11.17
1643Reidar KollstrømRingerike OL11.19

H 15

5 700 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1981Peder BryggenHalden SK10.38
1387Lars LienGjø-Vard OL11.20
1388Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)11.22
1389Sindre Vie StrislandFossum IF11.24
1390Herman Lien BackstrømHalden SK11.26
1391Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)11.28
1392Børge Nilsen BergFossum IF11.30
1393Markus RichterSandnes IL (Rogaland)11.32
1394Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss11.34
1395Mikael BirkelundAsker Skiklubb11.36
1396Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)11.38
1397Axel AaldeNydalens SK11.40
1398Ask OlaussenOppsal Orientering11.42
1399Martin Nøkleby MellingRingerike OL11.44
1400Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)11.46
1401Christian Fredrik BorgIL Koll11.48
1402Alfred BjørnerødOK Moss11.50
1403Jakob RastadAsker Skiklubb11.52
1404Arne BerganKongsberg OL11.54
1405Ludvik SætherFredrikstad SK11.56
1406Martin Størmer-AntonsenNydalens SK11.58
1407Fridtjof ReuschHeming Orientering12.00
1408Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb12.02
1409Eirik Vie StrislandFossum IF12.04
1410Sigurd RødnesOppsal Orientering12.06
1411Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL12.08
1412Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL12.10
1413Philip Lehmann RomørenFossum IF12.12
1414Eskil KolshusOppsal Orientering12.14
1415Vilmer NybergAsker Skiklubb12.16
1416Sondre LadimOK Moss12.18
1417Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)12.20

H 15-16B

4 570 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1644Jørgen GlorvigenElverum OK11.21
1645Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)11.23
1646Oskar FossåsRingerike OL11.25
1647Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)11.27
1648Simen Rønning JohansenMåren OK11.29
1649Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)11.31

H 16

5 700 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1355Elias StubberudNydalens SK10.16
1357William FosserIndre Østfold OK10.20
1358Jonathan EylertsenHalden SK10.22
1359Mats LindaasElverum OK10.24
1360Andreas DaleBergens TF10.26
1361Gustav Andresen SkotteFossum IF10.28
1362Vegard RanestadHamar OK10.30
1363Tobias MathisenPorsgrunn OL10.32
1364Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering10.34
1365Sigurd Saxe SandvikHalden SK10.36
1366Gaute LindaasElverum OK10.38
1367Adam ConwayKongsberg OL10.40
1368Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK10.42
1369Erlend LangeggenKongsberg OL10.44
1370Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb10.46
1371Johan EgerKongsberg OL10.48
1372Jonas AarsethNydalens SK10.50
1373Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK10.52
1374Teodor Mo HjelsethNydalens SK10.54
1375Sander Tonjer FingarsenElverum OK10.56
1376Birk Felland SætnanFossum IF10.58
1377Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn11.00
1378Gaute BerganNydalens SK11.02
1379Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL11.04
1380Sivert PoppeFredrikstad SK11.06
1381Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb11.08
1382Thomas BlomkvistFredrikstad SK11.10
1383Mikkel BerglundRingerike OL11.12
1384Kasper Bakken UlsethNydalens SK11.14
1385Atle Nikolai WølloKongsberg OL11.16
1386Rolf Andreas BergNydalens SK11.18
1356Tor Erling GjølsjøOK Moss11.19

H 17-AK

5 860 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1338Remi JohannesenIdd Sportsklubb11.29
1339Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering11.31
1340Beat ZimmermanBucheggberger OL11.33
1341Øyvind Hung StrandeRingerike OL11.35
1342Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn11.37
1343Ola LestebergKongsberg OL11.39
1344Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering11.41
1345Vegard Østlid BagstevoldKongsberg OL11.43
1346Alf Kristian HelleHalden SK11.45
1347Martin BirkelundAsker Skiklubb11.47
1348Jonas AasFet OL11.49
1349Reto FlückigerBucheggberger OL11.51
1350Halvor HobølOppsal Orientering11.53
1351Eilev KvaaleAsker Skiklubb11.55

H 17-AL

7 380 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1144Halvor SaunesNydalens SK10.38
1167Marius StaffOL Toten-Troll11.24
1168Erik ThorssonTyrving IL11.26
1169Jarle LysnesHedrum OL11.28
1170Sølve DrageKongsberg OL11.30
1171Andreas RambergØstmarka OK11.32
1172Trygve Hem OlsenTyrving IL11.34
1173Bjørn HaavengenKongsberg OL11.36
1174Eskil Sande GullordBækkelagets SK11.38
1175Pål SkogedalAsker Skiklubb11.40
1176Søren BobachDansk Orienterings-Forbund11.42
1177Oskar ArnevikRingerike OL11.44
1178Peter NordbrødenNTNUI11.46

H 17-B

4 290 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1654Ram RayamajhiOppsal Orientering10.16
1656Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL10.20
1657Erik NæssØstmarka OK10.22
1658Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL10.24
1659Pål MyklebustIL Koll10.26
1660Magne AasAsker Skiklubb10.28
1661Even Amundsen BjørkliRingerike OL10.30
1662Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL10.32
1663Noak ØhmanGjø-Vard OL10.34
1664Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL10.36

H 17-C

3 150 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1885Hans Georg LeopolderIL Koll10.00
1889Jostein HagemoIL Koll10.00
1891Ottar BueOL Tønsberg og omegn10.00
1892Sindre EspenesVarteig OL10.00
1895Roy Roger EspenesVarteig OL10.00
1910Bernt Christian HellerudIL Koll10.00
2018Petter FjellheimIL Koll10.00

H 17-N

2 870 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2020Stian LillegårdLillomarka OL10.00

H 17-18E

8 450 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1057Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn10.47
1058Martin BrækkeHalden SK10.50
1059Anders HorveiRaumar Orientering10.53
1060Jakob TorgersenHalden SK10.56
1061Olav Kristian LundKongsberg OL10.59
1062Eirik ImrikFredrikstad SK11.02
1063Erlend BørliFossum IF11.05
1064Runar Saur ModahlFredrikstad SK11.08
1065Christopher LadimOK Moss11.11
1066Sondre YtterbøAsker Skiklubb11.14
1067Sondre Zahl HagenFossum IF11.17
1068Ådne SkjærsteinTyrving IL11.20
1069Eivind Berner MyhreFossum IF11.23
1070Halvard KornmoPorsgrunn OL11.26
1071Sondre OttesenFredrikstad SK11.29
1072Lars Young VikNydalens SK11.32
1073Gaute FosstveitRaumar Orientering11.35
1074Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn11.38
1075Cornelius BjørkSandefjord OK11.41
1076Tobias EspedalNydalens SK11.44
1077Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering11.47
1078Henrik R HoltHedrum OL11.50
1079Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering11.53
1080Anders VestølVegårshei IL11.56
1081Grunde IsaksætreGrue IL11.59
1082Felix FinsrudAsker Skiklubb12.02
1083Vetle DrageKongsberg OL12.05
1084Eirik BlågestadFredrikstad SK12.08
1085Mathias Pedersen VoldLillomarka OL12.11
1086Vebjørn Blom-HagenFossum IF12.14
1087Erik BohneVaregg Fleridrett12.17
1088Ferdinand FremmingHeming Orientering12.20
1089Isak JonssonNydalens SK12.23
1090Henrik ReuschHeming Orientering12.26
1091Marius BakkeFossum IF12.29
1092Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK12.32
1093August Syrdal ØenHeming Orientering12.35
1094Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK12.38
1095Nils TveiteÅs-NMBU Orientering12.41
1096Kristian ØstermannHeming Orientering12.44
1097Jonas EikåsSandefjord OK12.47

H 19-20E

10 420 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1005Simen BallangrudOL Toten-Troll10.46
1006Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL10.49
1007Sindre R HoltHedrum OL10.52
1008Øyvind HjermstadFossum IF10.55
1009Nuutti PirhonenAngelniemen Ankkuri10.58
1010Even LindaasVang OL11.01
1011Erling HjermstadFossum IF11.04
1012Guilhem EliasHalden SK11.07
1013Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK11.10
1014Jens Johan BrekkeLillomarka OL11.13
1015Niels Christian HellerudHalden SK11.16
1016Elias Skjolden SørensenLillomarka OL11.19
1017Aslak HeimdalKonnerud IL11.22
1018Jostein Svaland DaleVang OL11.25
1019Sander ArntzenAsker Skiklubb11.28
1020Emil StørmerFossum IF11.31
1021Marius AurebekkKristiansand OK11.34
1022Eskil FrøislandVang OL11.37
1023Jørgen BaklidKonnerud IL11.40
1024Lukas LilandNydalens SK11.43
1025Linus OlhansÅs-NMBU Orientering11.47
1026Erlend BrendstuenHalden SK11.49
1027Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb11.52

H 35-

7 380 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1145Henrik Drange RuudRøyken OL10.40
1146Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK10.42
1147Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL10.44
1148Ottar WiklundNydalens SK10.46
1149Morten Taraldsten BrunesModum OL10.48
1150Josef NeumannNational Team Germany10.50
1151Karol CwalinaOK!Sport Warszawa10.52
1152Erik Rytter JakobsenOK Moss10.54

H 40-

7 380 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1153Ivar SeierstadIL GeoForm10.56
1154Sindre ValsgårdIndre Østfold OK10.58
1155Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL11.00
1156Asgeir MjøsundNydalens SK11.02
1157Thomas RoskifteOK Moss11.04
1158Sindre LangaasNydalens SK11.06
1159Marius Kurås SkramNittedal OL11.08
1160Stefan RingOK Löftan11.10
1161Kim RichterSandnes IL (Rogaland)11.12
1162Robert BanfiÅs-NMBU Orientering11.14
1163Thomas BedinIndre Østfold OK11.16
1164Torbjørn KravdalGjø-Vard OL11.18
1165Charles HalaasFossum IF11.20
1166Fredrik LarsenIndre Østfold OK11.22

H 40-AK

4 580 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1570Steinar LandeBø OL10.22
1571Tor RingstadHedrum OL10.24
1572Even ErlienGjø-Vard OL10.26
1573Tommy SkårbøRaumar Orientering10.28
1574Arild AndersenOppsal Orientering10.30
1575Anders FærdenKolbotn og Skimt OL10.32
1576Snorre VegganOppsal Orientering10.34

H 45-

7 100 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1183Atle PedersenFossum IF10.23
1184Bjørn HaugeNydalens SK10.25
1185Knut Jostein SætnanFossum IF10.27
1186Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL10.29
1187Even Angell-PetersenNydalens SK10.31
1188Trond FlaskerudOL Toten-Troll10.33
1189Jon Erland FossaasRingerike OL10.35
1190Pål Christian IngierdBækkelagets SK10.37
1191Eirik JørgensenTyrving IL10.39
1192Helge Grenager SolheimOppsal Orientering10.41
1193Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK10.43
1194Jan KocbachFana IL10.45
1195Øyvind LienGjø-Vard OL10.47
1196Henrik OttesenFredrikstad SK10.49
1197Knut Ivar JohansenSandefjord OK10.51
1198Trond RetteraasenIndre Østfold OK10.53
1199Sigmund HansenGjø-Vard OL10.55
1200André JægtvikKonnerud IL10.57
1201Torgeir SkjønhaugFet OL10.59
1202Morten MoslandOppsal Orientering11.01
1203Sturle FurlandSandefjord OK11.03
1204Per Olav AndersenVang OL11.05
1205Christian ReuschHeming Orientering11.07
1206Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK11.09
1207Jøran KristensenHeming Orientering11.11
1208Jo Børre EikåsSandefjord OK11.13
1209Øyvind ThømtIndre Østfold OK11.15
1210Lars BerglundRingerike OL11.17
1211Torbjørn Blom-hagenFossum IF11.19
1212Espen RøsteKongsberg OL11.21
1213Jörgen ÅhlÅmåls OK11.23
1214Yves De MitsTrol11.25
1215Tom BerganFet OL11.27
1216Rune BlågestadIndre Østfold OK11.29
1217Geir HoffTyrving IL11.31
1218Kyrre GranFet OL11.33
1219Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK11.35
1220Geir Thomas KnutheimSturla, IF11.37
1221Thomas LieFredrikstad SK11.39
1222Frode NysæterSkien OK11.41
1223Stig MellingRingerike OL11.43
1224David LøverModum OL11.45
1225Martin ØhmanGjø-Vard OL11.47
1226Espen DanevadFredrikstad SK11.49

H 50-

6 590 m, 55 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1230Håkon JendalFossum IF10.16
1243Tore BjørnerødOK Moss10.42
1244Per Ola UlsethNydalens SK10.44
1245Dagfinn AasFet OL10.46
1246Asle Sagli GudimIndre Østfold OK10.48
1247Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)10.50
1248Knut Ivar KollstrømRingerike OL10.52
1249Sigmund VisterIndre Østfold OK10.54
1250Stein H. HagenFossum IF10.56
1251Lars-Inge ArnevikRingerike OL10.58
1252Gunnar BrattliAsker Skiklubb11.00
1253Knut Erling ØenHeming Orientering11.02
1254Terje Ulla EikenKongsberg OL11.04
1255Jon SkriubakkenPorsgrunn OL11.06
1256Rolf HustvedtOppsal Orientering11.08
1257Øystein RappRaumar Orientering11.10
1258Hallvard KorenOK Moss11.12
1259Arne DybdahlLillomarka OL11.14
1260Christian JomaasFossum IF11.16
1261Knut GjoneSandefjord OK11.18
1262Anders FlågenHeming Orientering11.20
1263Bjørn HallanFossum IF11.22
1264Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb11.24
1265Bjørnar OlsrødStokke IL11.26
1266Kjetil EspedalNydalens SK11.28
1267Per Øivind EgerKongsberg OL11.30
1268Arne TorgersenBækkelagets SK11.32
1269Håkon BørliFossum IF11.34
1270Christian GrotnesTyrving IL11.36
1271Ole Petter VestølVegårshei IL11.38
1272Arild AndresenFossum IF11.40
1273Per GustafssonKongsberg OL11.42
1274Christian GløgårdNittedal OL11.44
1275Guttorm EggeIL GeoForm11.46
1276Ståle SønsterudbråtenLillomarka OL11.48
1277Lasse ArnesenHeming Orientering11.50
1278Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)11.52
1279Ole Edvard HjortlandLarvik OK11.54
1280Hans Otto ØverbyKongsberg OL11.56
1281Trond GjelstadSandefjord OK11.58
1282Svein GranerudAsker Skiklubb12.00
1283Jan Erik AalbergBækkelagets SK12.02
1284Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)12.04
1285Kent KopperudIndre Østfold OK12.06
1286Trond LundTyrving IL12.08
1287Leif StørmerFossum IF12.10
1288Atle WølloKongsberg OL12.12
1289Torstein KvaaleAsker Skiklubb12.14
1290Øivind FrøislandVang OL12.16
1291Terje BlindheimLillomarka OL12.18
1292Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL12.20
1293Einar LunøeNydalens SK12.22
1294Finn Henry LillestrandTrøsken IL12.24
1296Harald Eide-FredriksenHeming Orientering12.28
1297Per KällvikÅmåls OK12.30

H 50-AK

4 030 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1745Terje LarsenHalden SK10.08
1746Espen JohnsenHedrum OL10.10
1747Odd Arne LianIL Koll10.12
1748Trygve RognstadHadeland OL10.14
1749Bjørn BaklidKonnerud IL10.16
1750Lars Christopher OlsenOppsal Orientering10.18
1751Erik BorgIL Koll10.20
1752Arne OlaussenOppsal Orientering10.22
1753Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn10.24
1754Magne BrændenLillomarka OL10.26
1755Geir SommerheinOK Horten10.28
1756Phil ConwayKongsberg OL10.30
1757Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering10.32
1758Roar MathisenOL Tønsberg og omegn10.34
1759Ingvar BraatenModum OL10.36
1760Jon SolsrudNydalens SK10.38
1761Roger LysnesHedrum OL10.40

H 55-

5 860 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1303Trond HolterMåren OK10.19
1304Håvar BrevikØstmarka OK10.21
1305Jo WiklundNydalens SK10.23
1306Per SlungaardTyrving IL10.25
1307Christian SchibstedRøyken OL10.27
1308Nils Harald StaffOL Toten-Troll10.29
1309Roger Andre VaneboKongsberg OL10.31
1310Frank SvarødIdd Sportsklubb10.33
1311Nils Petter FremmingHeming Orientering10.35
1312John YtternesKolbotn og Skimt OL10.37
1313Carl Erik WasbergOppsal Orientering10.39
1314Anders KronbergRaumar Orientering10.41
1315Roar ByeModum OL10.43
1316Johan LundeIL Koll10.45
1317Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL10.47
1318Leif Anders StrandeRaufoss IL Orientering10.49
1319Fridtjof JebsenFossum IF10.51
1320Tom HollowellOK Tyr10.53
1321Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK10.55
1322Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb10.57
1323Geir PaulsenOL Trollelg10.59
1324Erik HøivoldKongsberg OL11.01
1325Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL11.03
1326Stein Arne NegårdVang OL11.05
1327Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)11.07
1328Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering11.09
1329Torgeir BrandalKongsberg OL11.11
1330Dag BrenåsVarteig OL11.13
1331Øystein ØstermannHeming Orientering11.15
1332Egil EideTyrving IL11.17
1333Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL11.19
1334Frode RobertsenStokke IL11.21
1335Jan Richard EriksenAsker Skiklubb11.23
1336Øyvind DrageKongsberg OL11.25
1337Bjørn Henning GrandalTyrving IL11.27

H 60-

5 070 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1464Tormod ØvergaardVestre Akers SK10.30
1465Richard Zeiner-GundersenFossum IF10.32
1466Øyvind Roger HansenRøyken OL10.34
1467Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering10.36
1468Bjørn WilladssenHeming Orientering10.38
1469Morten DåsnesRingerike OL10.40
1470Rune LaurantsenSkien OK10.42
1471Knut EngenRaumar Orientering10.44
1472Egil Wickstrand IversenHeming Orientering10.46
1473Alf PettersenTyrving IL10.48
1474Morten HulløenKristiansand OK10.50
1475Frode LøsetRingerike OL10.52
1476Kjetil KløvstadSandefjord OK10.54
1477Ove MartinsenHauketo IF10.56
1478Jack BjørnsenKristiansand OK10.58
1479Juha HaajanenSK Pohjantähti11.00
1480Sören JonssonNydalens SK11.02
1481Roy GjerdingOK Moss11.04
1482Martin GranlyLillomarka OL11.06
1483Morten DueMåren OK11.08
1484Harald HoviSkien OK11.10
1485Per OsenVestre Akers SK11.12
1486Jan SveenRaumar Orientering11.14
1487Lars HjermstadFossum IF11.16
1488Carl-Göran StrutzEds SK11.18
1489Tor StrandRaumar Orientering11.20
1490Hallvard FjærLillomarka OL11.22
1491Kjell WestinPorsgrunn OL11.24
1492Petter GullikstadRøros IL11.26
1493Geir Holm GundersenKonnerud IL11.28
1494Ketil BergeVestre Akers SK11.30
1495Bård NatvigNittedal OL11.32
1496Reidar FossumAsker Skiklubb11.34
1497Rune HalkeVestre Akers SK11.36
1498Nils HæstadFossum IF11.38

H 65-

5 070 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1499Morten JohannessenRøyken OL11.40
1500Einar Kristian LundeVarteig OL11.42
1501Svein S JacobsenTyrving IL11.44
1502Per StensethFredrikstad SK11.46
1503Bent GalborgenIndre Østfold OK11.48
1504Per ØhlckersTyrving IL11.50
1505Ragnar Niemi BergStokke IL11.52
1506Tom A. KarlsenFredrikstad SK11.54
1507Ola BroxOL Toten-Troll11.56
1508Arne TiltnesTyrving IL11.58
1509Arvid GalborgenEds SK12.00
1510Magne VollenOslostudentenes IK12.02
1511Torbjørn NørbechRingerike OL12.04
1512Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL12.06
1513Olav NipenTyrving IL12.08
1514Are EriksenOslostudentenes IK12.10
1515Øystein RuudFredrikstad SK12.12

H 70-

4 030 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1762Hans Roar BakkenEiker OL10.42
1763Per Oskar LarsenIndre Østfold OK10.44
1764Svein Endre HoveByåsen IL10.46
1765Rolf GjølbergLarvik OK10.48
1766Bjørn SpjelkavikTyrving IL10.50
1767Geir HusdalTIF Viking10.52
1768Jimmy NordliTrøsken IL10.54
1769Geir TrøanKolbotn og Skimt OL10.56
1770Alf Johan HjelmtvedtEiker OL10.58
1771Ole HomstvedtIndre Østfold OK11.00
1772Helge RevhaugRingerike OL11.02
1773Eldar BørsumBækkelagets SK11.04
1774Øivind Magne RogndalenByåsen IL11.06
1775Øistein HagenOK Øst11.08
1776Hasse BergstrømTyrving IL11.10
1777Runar KittilsenStokke IL11.12
1778Per Reidulf HolmOK Moss11.14
1779Jørn TorgersenTIF Viking11.16
1780Peter KlavenessMåren OK11.18
1781Anders Johan KrosbyFredrikstad SK11.20
1782Willy GrønstadGimle IF11.22

H 75-

3 530 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1837Trond FeiringHamar OK10.25
1838Helge BjaalandHeming Orientering10.27
1839Per Øystein AndersenLarvik OK10.29
1840Trygve FosseGimle IF10.31
1841Anders TaraldrudIndre Østfold OK10.33
1842Henry SundsetvikOL Trollelg10.35
1843Bjørn W. LudvigsenSturla, IF10.37
1844Kåre KnudsenIL GeoForm10.39
1845Tore LangaardOppsal Orientering10.41
1846Knut LindløvOK Moss10.43
1847Lars Martin GjeinStokke IL10.45
1848Harald LundhaugOK Moss10.47
1849Kjell Gorm RøkkeTyrving IL10.49
1850Roar BjordalOppsal Orientering10.51
1851Jon C. FougnerHeming Orientering10.53
1852Tore VaajeAsker Skiklubb10.55

H 80-

3 530 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1833Roger TorperIndre Østfold OK10.17
1834Oddvar GjelstadSandefjord OK10.19
1835Knut Kristen HangeraasIL GeoForm10.21
1836Odd KletteliBækkelagets SK10.23

H 85-

3 530 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1832Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK10.15

DIR-AK

4 250 m, 48 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5060Fredrik SaugestadNydalens SK10.00
5061Siv Susanne JystadØstmarka OK10.00
5062Pia Skyttersæter IversenHeming Orientering10.00
5063Geir Johan AndersenRaumar Orientering10.00
5064Aase MestadLillomarka OL10.00
5065Malin EijsinkNydalens SK10.00
5066Sverre WisløffAsker Skiklubb10.00
5067Roger ØstvoldHeming Orientering10.00
5068Steinar HansenLillomarka OL10.00
5069Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb10.00
5070Mai Britt BjørkSandefjord OK10.00
5071Magne SætherFredrikstad SK10.00
5072Kristin Stubban HygenØstmarka OK10.00
5073Øystein RastadAsker Skiklubb10.00
5074Torleif GaltelandAsker Skiklubb10.00
5075Betty Ann BjerkreimTyrving IL10.00
5076Ivar MestadRøyken OL10.00
5077Pål AngvollFredrikstad SK10.00
5078Svein OtterleiØstmarka OK10.00
5079Roger MostueOppsal Orientering10.00
5080Anders FlågenHeming Orientering10.00
5081Tore Grønlund MoenGimle IF10.00
5082Petter FureOppsal Orientering10.00
5083Linn Mei WaalerMåren OK10.00
5084Ane KjensetNittedal OL10.00
5085May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering10.00
5086Anders BrynildsenFredrikstad SK10.00
5087Vidar StrandLierbygda OL10.00
5088Monica T HaldenNydalens SK10.00
5089Arnhild KroghOppsal Orientering10.00
5090Nora SkauenTyrving IL10.00
5091Knut AaldeNydalens SK10.00
5092Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering10.00
5093Kristin N BergFossum IF10.00
5094Andreas StenstadOppsal Orientering10.00
5095Jan Andreas EdsrømOppsal Orientering10.00
5096Silje Borge HoviSkien OK10.00
5097Maren KaarbyNydalens SK10.00
5098Gjermund GravirAsker Skiklubb10.00
5099Elin KallesonOppsal Orientering10.00
5100Øyvind GylverAsker Skiklubb10.00
5101Kjetil KarlsenTeam Jeløy10.00
5102Ola BækkevoldOK Moss10.00
5112Solveig SletnerRøyken OL10.00
5113Kristin SletnerIL GeoForm10.00
5127Alex DimitrovSever (BUL)10.00
326Patricia NiekeNational Team Germany11.15
1128Karen Hoel JomaasFossum IF12.02

DIR-AL

6 400 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5000Simen ElvhaugRaumar Orientering10.00
5001Jon Erik KvarmeSturla, IF10.00
5002Hans Olav HygenØstmarka OK10.00
5003Martyna MiskiewiczOK!Sport Warszawa10.00
5004Øyvind HelmersenFet OL10.00
5005Anders NordbergNydalens SK10.00
5006Christoffer SlettenRaumar Orientering10.00
5007Kine DirroMåren OK10.00
5008Aksel OlsenAsker Skiklubb10.00
5009Per WiréhnAsker Skiklubb10.00
5010Øyvind GlendrangeNittedal OL10.00
5011Ingvild Maalen-JohansenOppsal Orientering10.00
5012Halvor T HaldenNydalens SK10.00
5013Trond EvensenOL Tønsberg og omegn10.00
5014Mathias KarlssonFredrikstad SK10.00
5015Terje MelsomFossum IF10.00
5016Trym B IslandOL Tønsberg og omegn10.00
5017Per OlaussenFredrikstad SK10.00
5018Anders B. ØksenholtNydalens SK10.00
5019Espen WigaardOppsal Orientering10.00
5020Henning B  CarlsenOK Moss10.00
5021Eirik LarsenSkien OK10.00
5022Olav Halvorsen SikkelandVarteig OL10.00
5023Ida TiltnesNOTEAM10.00
5024Andres Kristian HoltHedrum OL10.00
5025Inge RambergØstmarka OK10.00
5026Øystein RodemNydalens SK10.00
5027Erik Hæstad BjørnstadFossum IF10.00
5028Stefani PopovaHadeland OL10.00
5049Jarl Magnus BergeIL Koll10.00

DIR-B

3 840 m, 33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5128Kari Tvete InngjerdingenIL Koll10.00
5129Ingrid SkaarerNydalens SK10.00
5130Christopher G HøeRaumar Orientering10.00
5131Kristoffer ØhlckersTyrving IL10.00
5132Kristine KolshusOppsal Orientering10.00
5133Jane Karine HelmersenFet OL10.00
5134Ina BlågestadIndre Østfold OK10.00
5135Kari Schjølberg-HenriksenNydalens SK10.00
5136Kamilla LomeHamar OK10.00
5137Lea TaraldsvikVarteig OL10.00
5138Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL10.00
5139Jon DaleBergens TF10.00
5140Marius BjørkliRingerike OL10.00
5141Bjørn-Wiggo N HusebyFredrikstad SK10.00
5142Frøydis OlaussenOppsal Orientering10.00
5143Liv Edle GrønstadGimle IF10.00
5144Ellen Horni-JohansenSturla, IF10.00
5145Skyttesæter ToiniKonnerud IL10.00
5146Anders JohnsenSturla, IF10.00
5147Nils Henrik JendalFossum IF10.00
5148AnetteTT MoslandOppsal Orientering10.00
5149Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn10.00
5150Hanne BrendeFossum IF10.00
5151Ole Jørgen HommerenTrøsken IL10.00
5152Ruth Marie H LerFet OL10.00
5153Pål PedersenKonnerud IL10.00
5154Elin BrekkeLillomarka OL10.00
5155Kristian BjørgulHalden SK10.00
5156Børre GrovanOL Tønsberg og omegn10.00
5157Helena GranbergØstmarka OK10.00
5158Nicolai NordstrandNOTEAM10.00
5159Kjetil ØstvoldNOTEAM10.00
5160Morten HelminsenFredrikstad SK10.00

DIR-C

3 290 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5189Matthew NgOslostudentenes IK10.00
5190Laila HelminsenFredrikstad SK10.00
5191Sigrun GjoneSandefjord OK10.00
5192Elisabeth Aune JakobsenOK Moss10.00
5193Merete SaugestadNydalens SK10.00
5194Camilla HovlandKonnerud IL10.00
5195Ingunn GåsoddenSkien OK10.00
5196Sofie Oraug-RyghIL Koll10.00
5197Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK10.00
5198Ella  BjerketvedtTrøsken IL10.00
5199Kari HommerenTrøsken IL10.00
5200Hanne MongNOTEAM10.00
5201Fredrik GudmestadFredrikstad SK10.00
5202Hedda ØvretveitFredrikstad SK10.00
5203Hege M. BlomquistFredrikstad SK10.00
5204Monica SydalHeming Orientering10.00
5205Kristine RomørenFossum IF10.00
5206Nora SørbergRaumar Orientering10.00
5207Per SørbergRaumar Orientering10.00

H 21-E1

13 430 m, 76 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
105Anton SjökvistFredrikstad SK10.09
106Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK10.11
107Wojciech KowalskiTyrving IL10.13
108Sverre Turter SandvoldNydalens SK10.15
109Torgeir NørbechTyrving IL10.17
110Håvard Sandstad EidsmoFreidig10.19
111Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb10.21
112Björn CederbergDansk Orienterings-Forbund10.23
113Ivar LundanesTyrving IL10.25
114Mark PurkisNydalens SK10.27
115Andreas KyburzTyrving IL10.29
116Ralph StreetBækkelagets SK10.31
117Fredrik EliassonHalden SK10.33
118Ludvig RødnesOppsal Orientering10.35
119Sindre ØsthagenFredrikstad SK10.37
120Torkil Eide SolstadTyrving IL10.39
121Øystein SørensenNydalens SK10.41
122Carl Godager KaasBækkelagets SK10.43
123Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL10.45
124Markus HolterHalden SK10.47
125Haakon IngvaldsenNittedal OL10.49
126Vegard Jarvis WestergårdNTNUI10.51
127Moritz DöllgastNational Team Germany10.53
128Jo Forseth IndgaardFrol IL10.55
129Matthew SpeakeBækkelagets SK10.57
130Eirik Langedal BreivikNTNUI10.59
132Mathias GløersenBækkelagets SK11.03
133Matthias KyburzTyrving IL11.05
134Alan CherryNydalens SK11.07
135Göran WinbladFredrikstad SK11.09
136Emil ØbroDansk Orienterings-Forbund11.11
137Quentin RauturierNTNUI11.13
138Einar MelsomFossum IF11.15
139Kristian VadDansk Orienterings-Forbund11.17
140Oskar AndrénIL Leik11.19
141Elias T. MølnvikNTNUI11.21
142Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK11.23
143Anders TiltnesTyrving IL11.25
144Erik DöhlerNational Team Germany11.27
145Andreas SølbergIL Leik11.29
146Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering11.31
147Audun HeimdalNTNUI11.33
148Nicolas SimoninBækkelagets SK11.35
149Jostein TandbergNTNUI11.37
150Jon Aukrust OsmoenNydalens SK11.39
151Vegard DanielsenKristiansand OK11.41
152Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK11.43
153Henrik EijsinkNydalens SK11.45
154Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett11.47
155Anders VisterNydalens SK11.49
156Erik AnderssonOK Orion11.51
157Kasper FosserHeming Orientering11.53
158Eirik Kamstrup HovindNydalens SK11.55
159Hans Petter MathisenFredrikstad SK11.57
160Lukas PetersonTyrving IL11.59
161Ulrik Astrup ArnesenNTNUI12.01
162Anders HagaRaumar Orientering12.03
163Emil GranqvistNTNUI12.05
164Dag Steinar RagvinBø OL12.07
165Karl FremstadTyrving IL12.09
166Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK12.11
167Thomas NipenBækkelagets SK12.13
168Rasmus Rørholt TheisenNTNUI12.15
169Erling SommerfeldtAsker Skiklubb12.17
170Bojan BlumensteinNydalens SK12.19
171Joonas AholaNavi12.21
172Martin HubmannFredrikstad SK12.23
173Per Melander OftenNydalens SK12.25
174Bjørn EkebergTyrving IL12.27
175Andreas G. PoldenNydalens SK12.29
176Sven HellmüllerBækkelagets SK12.31
177Ole HennselerNational Team Germany12.33
178Yngve SkogstadFrol IL12.35
179Beat RothNydalens SK12.37
180Olli-Markus TaivainenFredrikstad SK12.39
181Oskar RøenVaregg Fleridrett12.41

H 21-E2

12 790 m, 79 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
202Graham GristwoodKalevan rasti10.02
203Nicolas RioOK Pan Kristianstad10.04
204Lauri NenonenKalevan rasti10.06
205Maxime RauturierAngelniemen Ankkuri10.08
206Colm MoranRussian National Team10.10
207Riccardo RancanKalevan rasti10.12
208Vojtech SýkoraCZECH O-TEAM10.14
209Roope KoskinenKalevan rasti10.16
210Kuba DragowskiOK!Sport Warszawa10.18
211Santeri SilvennoinenKalevan rasti10.20
212Andrin GründlerSwiss O-Team10.22
213Hannu AirilaKalevan rasti10.24
214Pavel KubátCZECH O-TEAM10.26
215Arturs PaulinsKalevan rasti10.28
216Vojtech KettnerCZECH O-TEAM10.30
217Mathias PeterSödertälje-Nykvarn Orientering10.32
218Markus RäsänenKalevan rasti10.34
219Mikolaj DutkowskiUKS ARKADY Raszków10.36
220Simon NavrátilCZECH O-TEAM10.38
221Aleksi NiemiTampereen Pyrintö10.40
222Joni HirvikallioKoovee10.42
223Severi KymäläinenTampereen Pyrintö10.44
224Daniel HájekCZECH O-TEAM10.46
226Noah ZbindenSwiss O-Team10.50
227Matthias ReinerTampereen Pyrintö10.52
228Remo RuchSwiss O-Team10.54
229Jens RönnolsSverige10.56
230Joey HadornOK Linné10.58
231Andrin BieriSwiss O-Team11.00
232Bradley LundImperdible11.02
233Otakar HirsCZECH O-TEAM11.04
234Topi SyrjäläinenHelsingin Suunistajat11.06
235Matous FürstCZECH O-TEAM11.08
236Martin RegbornSverige11.10
237Toni SaariPaimion Rasti11.12
238Lucas BassetOK Linné11.14
239Nicolas KastnerOK Pan Kristianstad11.16
240Jonás HubácekCZECH O-TEAM11.18
241Artem PanchenkoIFK Mora OK11.20
243Matthias GroellOK Pan Kristianstad11.24
244William LindSverige11.26
245Aleksi AnttolainenLahden Suunnistajat -3711.28
246Niklas GustafssonOK Tisaren11.30
247Chris SmithardForth Valley Orienteers11.32
248Marek MinárCZECH O-TEAM11.34
249Dawid StefanskiWKS Grunwald Poznan11.36
250Juho KorpiNavi11.38
251Albin RidefeltOK Linné11.40
252Stepán MudrákCZECH O-TEAM11.42
253Jerker LysellSverige11.44
254Florian HowaldTampereen Pyrintö11.46
255Milos NykodýmCZECH O-TEAM11.48
256Rudolfs ZernisÄrla IF11.50
257Bartosz PawlakPaimion Rasti11.52
258Olli OjanahoHelsingin Suunistajat11.54
259Topias AholaNavi11.56
260Pascal BuchsSwiss O-Team11.58
261Joel HakalaAngelniemen Ankkuri12.00
262Daniel VandasCZECH O-TEAM12.02
264Jan BendákCZECH O-TEAM12.06
265Christoph MeierSwiss O-Team12.08
266Daniel HubmannKoovee12.10
267Janis TamuzsNavi12.12
268Gernot YmsénHSV Pinkafeld12.14
269Nick GebertSwiss O-Team12.16
270Anton KuukkaTampereen Pyrintö12.18
271Jakub GlonekCZECH O-TEAM12.20
272Jonas EggerSwiss O-Team12.22
273Frederic TranchandPaimion Rasti12.24
274Tomás KubelkaCZECH O-TEAM12.26
275Robert MerlTurun Metsänkävijät12.28
276Emil SvenskStora Tuna OK12.30
277Vojtech KrálCZECH O-TEAM12.32
278Johan RunessonIFK Lidingö SOK12.34
279Colin KolbeAngelniemen Ankkuri12.36
280Raffael Huber SvenssonIFK Mora OK12.38
281Oskar SjöbergOK Linné12.40
282Jannis SchönleberSwiss O-Team12.42
283Elias KuukkaTampereen Pyrintö12.44

D 21-E1

9 380 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
306Marthe GløersenBækkelagets SK10.15
307Christiane TrösseVaregg Fleridrett10.18
308Barbora ZhánalováCZECH O-TEAM10.21
309Marit KahrsFredrikstad SK10.24
310Malin SørensenNydalens SK10.27
311Tereza CechováCZECH O-TEAM10.30
312Sigrid AlexandersenNTNUI10.33
313Miri Thrane ØdumDansk Orienterings-Forbund10.36
314Leonore WinklerNational Team Germany10.39
315Kristina YakubkinaLillomarka OL10.42
316Emilie WestinNydalens SK10.45
317Margrethe WisløffNTNUI10.48
318Lenka MechlováCZECH O-TEAM10.51
319Ingjerd MyhreKongsberg OL10.54
320Arntraut GötschIL BUL-Tromsø10.57
321Anne M Hausken NordbergNydalens SK11.00
322Charlotte WatsonLillomarka OL11.03
324Barbora VyhnálkováCZECH O-TEAM11.09
325Siri UlvestadNydalens SK11.12
327Cecilie Friberg KlysnerDansk Orienterings-Forbund11.18
328Paula StarkeNational Team Germany11.21
329Marie OlaussenFredrikstad SK11.24
330Marit IsachsenAsker Skiklubb11.27
331Silje Ekroll JahrenNydalens SK11.30
332Birte FriedrichsNational Team Germany11.33
333Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett11.36
334Ingeborg EideByåsen IL11.39
335Mariann UlvestadBækkelagets SK11.42
336Sabine HauswirthHalden SK11.45
337Ida Marie Næss BjørgulHalden SK11.48
338Ragnhild HjermstadFossum IF11.51
339Isabel DonnerNTNUI11.54
340Vendula HorcickováCZECH O-TEAM11.57
341Tone Bergerud LyeNydalens SK12.00
342Elena RoosHalden SK12.03
343Tonje VassendNTNUI12.06
344Denisa KosováCZECH O-TEAM12.09
345Ingrid GulbrandsenNTNUI12.12
346Adéla IndrákováCZECH O-TEAM12.15
347Jo ShepherdHalden SK12.18
348Caroline GjøtterupDansk Orienterings-Forbund12.21

D 21-E2

9 340 m, 47 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
406Elisabeth HanssonIFK Lidingö SOK10.15
407Lilian ForsgrenOK Tisaren10.18
408Kirsi NurmiIFK Göteborg10.21
409Carina PolzerLinköpings OK10.24
410Sofie BachmannSwiss O-Team10.27
411Alva OlssonLinköpings OK10.30
412Lotta KarholaTampereen Pyrintö10.33
413Elin MånssonIFK Göteborg10.36
414Catherine TaylorOK Södertörn10.39
415Aleksandra HornikPaimion Rasti10.42
416Olha PanchenkoIFK Mora OK10.45
417Andrea SvenssonOK Tisaren10.48
418Jonna JuvaAngelniemen Ankkuri10.51
419Anika GassnerLinköpings OK10.54
420Martina RuchSwiss O-Team10.57
421Ewa GwozdzOK Orion11.00
422Lucyna WiktorGöteborg Majorna OK11.03
423Venla HarjuTampereen Pyrintö11.06
424Mareike SeegerOLG Regensburg11.09
425Sara NivaSK Pohjantähti11.12
426Johanna TrummerOK Linné11.15
427Hanna WisniewskaOK Orion11.18
428Sofia HaajanenSK Pohjantähti11.21
429Lisa RisbyOk Kåre11.24
430Josefin TjernlundOK Tisaren11.27
431Simona AebersoldSwiss O-Team11.30
432Sari AnttonenSK Pohjantähti11.33
433Natalia GemperleAlfta-Ösa OK11.36
434Emmi JokelaIFK Göteborg11.39
435Johanka ŠimkováIFK Mora OK11.42
436Katarzyna SlusarczykOK!Sport Warszawa11.45
437Tove AlexanderssonSverige11.48
438Lisa HolerSwiss O-Team11.51
439Ausrine KutkaiteIFK Lidingö SOK11.54
440Maëlle BeauvirTampereen Pyrintö11.57
441Lina StrandSverige12.00
442Indre ValaiteIFK Mora OK12.03
443Startnr LedigNOTEAM12.06
444Kerstin UiboupinOK Võru12.09
445Saila KinniTampereen Pyrintö12.12
446Sanna KauppilaAngelniemen Ankkuri12.15
447Anna BachmanIFK Lidingö SOK12.18
448Laura RamsteinLahden Suunnistajat -3712.21
449Karolin OhlssonSverige12.24
450Maiju OksanenSK Pohjantähti12.27
451Susen 3hÄrla IF12.30
452Niina HulkkonenIFK Lidingö SOK12.33

Annonser

IOF Eventor