Norsk Orientering

Startliste for Blodslitet 2017 eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet 2017 eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 21 oktober 2017

D 17-18 E

13 875 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
601Dina ReitanFreidig11.15
602Erika Källvik-LeufvénÅmåls OK11.15
603Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK11.15
604Marie HansenSarpsborg OL11.15
605Siiri SilvennoinenKalevan rasti11.15
606Lotten SandénOK Södertörn11.15
607Ingrid G. KvålsgardFossum IF11.15
608Ane DyrkornEiker OL11.15
609Venla TurakainenHelsingin Suunistajat11.15
610Anna MeenPorsgrunn OL11.15
611Agnethe HasliGjø-Vard OL11.15
612Marlin HaavengenKongsberg OL11.15
613Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK11.15
614Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL11.15
615Inga Vestøl StødleKristiansand OK11.15
616Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL11.15
617Hanne VassendPorsgrunn OL11.15
618Aurora GjølsjøOK Moss11.15
619Birka Øhlenschlæger NielsenOK Pan Århus11.15
620Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss11.15
621Hedda Raadal BjørloHalden SK11.15
622Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF11.15
623Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK11.15
624Helene EgerKongsberg OL11.15
625Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF11.15
626Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL11.15
627Tora IndregardIL BUL-Tromsø11.15
628Åsne Naadland HoloFossum IF11.15
629Johanna Källvik-LeufvénÅmåls OK11.15
630Linn Mei WaalerMåren OK11.15
631Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø11.15
632Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL11.15
633Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb11.15
634Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL11.15
635Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL11.15
636Pernille KatlaFossum IF11.15
637Lene Berg HanssenByåsen IL11.15
638Klara AxelssonEksjö SOK11.15
639Hedda SkatvedtRaumar Orientering11.15

D 19-20 E

14 975 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
701Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb10.45
702Tonje Aasheim NymarkNTNUI10.45
703Oda J SikkelandIL Tyrving10.45
704Marie OlaussenFredrikstad SK10.45
705Maiken Økern HågårdKonnerud IL10.45
706Rebecca WaldenfjordOK Ravinen10.45
707Ingrid LundanesEmblem IL10.45
708Emilie WestinPorsgrunn OL10.45
709Marit Melby JacobsenLardal OL10.45
710Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb10.45
711Hanna HänströmOK Ravinen10.45
712Margrethe WisløffAsker Skiklubb10.45

D 21-E

16 825 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
401Sigrid AlexandersenNTNUI11.00
402Anne M Hausken NordbergNydalens SK11.00
403Emma BergmanOK Pan Kristianstad11.00
404Hedvig ÅstebølNTNUI11.00
405Delphine PoirotLillomarka OL11.00
406Maren Jansson HaverstadNTNUI11.00
407Tove AlexanderssonStora Tuna OK11.00
408Aleksandra HornikOK Kolmården11.00
409Marjo LiikanenGanddal IL11.00
410Andrine BenjaminsenLillomarka OL11.00
411Eva JurenikovaHalden SK11.00
412Marte NarumNydalens SK11.00
413Ingrid GulbrandsenNTNUI11.00
414Jo ShepherdHalden SK11.00

H 17-18E

16 625 m, 63 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb10.30
202Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF10.30
203Einar EkelandOddersjaa SSK10.30
204Linus OlhansÅs-NMBU Orientering10.30
205Jørgen WulfsbergNydalens SK10.30
206Jens Johan BrekkeLillomarka OL10.30
207Elias JonssonNydalens SK10.30
208Hugo LillieströmOK Roxen10.30
209Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK10.30
210Simon DahlbergOK Nolaskogsarna10.30
211Erik Hæstad BjørnstadFossum IF10.30
212Oskari SilvennoinenKalevan rasti10.30
213Bjørn Anders FlågenHeming Orientering10.30
214Peter GisholtFossum IF10.30
215Olof SkoglundKils OK10.30
216Axel HoveidAsker Skiklubb10.30
218Felix AxelssonMarkbygdens OK10.30
219Njaal Ellegaard MelbyVang OL10.30
220Aslak HeimdalKonnerud IL10.30
221Per Clemet WisløffAsker Skiklubb10.30
222Øyvind Eliseussen-SkalleHarstad OL10.30
223Henrik HaugKongsberg OL10.30
224Audun BerganNydalens SK10.30
225Kasper FosserHeming Orientering10.30
226Sander ArntzenAsker Skiklubb10.30
227Joar GjerdahlKonnerud IL10.30
228Håkon LundKongsberg OL10.30
229Erik HerneOK Ravinen10.30
230Håkon KornmoPorsgrunn OL10.30
231Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK10.30
232Johan Halkjær DupontOK Pan Århus10.30
233Øyvind HjermstadFossum IF10.30
234Lukas OlmKils OK10.30
235Victor HanssonJönköping OK10.30
236Sindre R HoltHedrum OL10.30
237Rasmus MathisenPorsgrunn OL10.30
238Erlend BrendstuenHalden SK10.30
239Tord StrandKongsberg OL10.30
240Even FossumIK Grane Arendal Orientering10.30
241Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL10.30
242Jonas AnderssonOK Roxen10.30
243Håvard RokkanMo OK10.30
244Simen BallangrudRaufoss IL Orientering10.30
245Niels Christian HellerudHalden SK10.30
246Sebastian DalandKristiansand OK10.30
247Walter LagerhällRehns BK10.30
248Axel GranqvistOK Ravinen10.30
249Skjalg NysæterSkien OK10.30
250Jostein Svaland DaleVang OL10.30
251Marius AurebekkKristiansand OK10.30
252Eskil FrøislandVang OL10.30
253Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF10.30
254Trym B IslandOL Tønsberg og omegn10.30
255Even-Johan KaspersenMo OK10.30
256Petter Astrup ArnesenHeming Orientering10.30
257Jørgen BaklidKonnerud IL10.30
258Lavran ThorstensenOppsal Orientering10.30
259Elias ØhmanGjø-Vard OL10.30
260Viktor SvenskStora Tuna OK10.30
261Erling HjermstadFossum IF10.30
263Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb10.30
264Henrik André LarsenKongsberg OL10.30
265David ThorvikNydalens SK10.30

H 19-20E

17 125 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501Simon ImarkTullinge SK10.00
502Lars Eliseussen-SkalleHarstad OL10.00
503Anders HagaRaumar Orientering10.00
504Elias Bäcklund EkvallTrollhättans SOK10.00
505Ludvig RødnesOppsal Orientering10.00
506Lars SolliMo OK10.00
507Eirik Langedal BreivikNydalens SK10.00
508Tobias KristensenLarvik OK10.00
509Marius PyttenKristiansand OK10.00
510Håvard EidsmoFreidig10.00
511Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK10.00
512Albin LillieströmOK Roxen10.00
513Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb10.00
514Olav Milian Schmitt GranHalden SK10.00
515Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering10.00
516Anton ForsbergLånghundra IF10.00
517Jonas GustafssonOK Kåre10.00
518Viktor WassénVänersborgs SK10.00
519Sander H. RogndokkenNydalens SK10.00
520Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn10.00
521Jan Erik NaessFossum IF10.00
522Bjørnar LøvliAsker Skiklubb10.00
523Peter NordbrødenHalden SK10.00
524Victor ImarkTullinge SK10.00
525Isac von KrusenstiernaOK Kåre10.00
526Audun HeimdalKonnerud IL10.00
527Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb10.00
528Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK10.00

H 21-E

24 275 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Jonas AnderssonStora Tuna OK10.45
2Øyvind HelgerudHalden SK10.45
3Håvard HagaNydalens SK10.45
4Thomas Natvig ÅrstadHalden SK10.45
5Vetle ChristiansenBækkelagets SK10.45
6Jens RönnolsJärla Orientering10.45
7Scott CollierCornwall OC10.45
8Eirik RavnanIL Tyrving10.45
9Bojan BlumensteinNydalens SK10.45
10Øyvind WiggenByåsen IL10.45
11Hans Petter MathisenFredrikstad SK10.45
12Olav LundanesPaimion Rasti10.45
13Alan CherryNydalens SK10.45
14Emil GranqvistNTNUI10.45
15Bjørn EkebergIL Tyrving10.45
16Andreas HøyeFredrikstad SK10.45
17Martin NilssonNydalens SK10.45
18Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK10.45
19Robert FredriksenNotodden OL10.45
20Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK10.45
21Espen JakobsenIL Tyrving10.45
22Anders NordbergNydalens SK10.45
23Magnus SvingheimRaumar Orientering10.45
24Giacomo FrattariOK Pan Århus10.45
25Ralph StreetNydalens SK10.45
26Ivar LundanesEmblem IL10.45
27Nicolas SimoninIFK Lidingö SOK10.45
28Martin AhlbergerHestra IF10.45
29Ed NicholasEUOC10.45
30Espen Nordbrøden FiskumHalden SK10.45
31Emil SvenskStora Tuna OK10.45
32Eirik Kamstrup HovindHalden SK10.45
33Johan RunessonTampereen Pyrintö10.45
34Ola Marius PedersenOppsal Orientering10.45
35Sigurd Myhre AndreassenHalden SK10.45
36Mads Kruse JuhlNydalens SK10.45
37Scott FraserTurun Metsänkävijät10.45
38Eskil KinnebergIFK Göteborg10.45

Annonser

IOF Eventor