Norsk Orientering

Startliste for KM mellom VAOK/AAOK

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellom VAOK/AAOK
Arrangørorganisasjoner: Agder O-krets / Søgne og Songdalen OK
Dato: søndag 7 mai 2017

D12N

1 800 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
95Sofie Beckmann KristiansenKristiansand OK13.00
97Selma WhiteSøgne og Songdalen OK13.02

D 13-14

2 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
71Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK13.00
72Tina BoothKristiansand OK13.01
73Anja HoleFørde IL13.02

D 15-16

2 600 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51Sigrid EkelandOddersjaa SSK13.03
57Silje KregnesKristiansand OK13.09
64Malin HaugeHisøy OK13.16
67Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK13.19

D 17-A kort

2 600 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Una JansonKristiansand OK13.22

D 17B

2 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
74Anne Kari BirkelandBirkenes IL13.03
75Torun LynnebakkenKristiansand OK13.04
76Aileen RundeKristiansand OK13.05
77Linda G. OpheimKristiansand OK13.06

D 17-C

2 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Gerd YttervikHisøy OK13.00
90Anita E. HoleFørde IL13.00
91Adriana EikKristiansand OK13.01
92Solveig SchouOK Sør13.02

D 17-20

2 900 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
32Silje HaugeHisøy OK13.06
38Inga Vestøl StødleKristiansand OK13.12

D 21-

3 400 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
16Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering13.00
21Marianne AndersenKristiansand OK13.05
22Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK13.06
25Linn Carina DalandKristiansand OK13.09

D 35-

2 900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
41Målfrid KonstKristiansand OK13.15

D 45-

2 600 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50Siri BjorvandBirkenes IL13.02
52Benedicte BeckmannKristiansand OK13.04

D 55-

2 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
79Liv Bente H FriestadKristiansand OK13.08
80Bente MestadTorridal IL13.09
78Mette MestadTorridal IL13.10
81Siri ØkstadOddersjaa SSK13.10

D 65-

2 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
83Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK13.12

D 75-

2 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
84Gudveig JørundlandOK Sør13.13

H 13-14

2 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
85Brage TakleKristiansand OK13.14
86Henrik Andreas TømtIL Imås13.15

H 13-16C

2 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
94Markus Omdal TharaldsenIL Vindbjart13.04

H 15-16

2 900 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30David RundeKristiansand OK13.04
37Anders VestølVegårshei IL13.11
39Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK13.13
40Vegar HoleFørde IL13.14
42Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK13.16
46Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL13.20

H 17-A kort

2 900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
34Knut Even HoleFørde IL13.08

H 17B

2 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
87Bjørn A FriestadKristiansand OK13.16

H 17-20

3 400 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
17Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK13.01
18Kristian PyttenKristiansand OK13.02
19Torkel ReinhartsenKristiansand OK13.03
20John RundeKristiansand OK13.04
23Johannes Bakke AashamarKristiansand OK13.07
24Marius PyttenKristiansand OK13.08

H 21-

4 500 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ola SløgedalMarnardal IL13.01
2Sten Åge NygårdseterVegårshei IL13.02
4Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK13.06
5Ståle GjelstenKristiansand OK13.08
6Stein-Erik ScheieOK Sør13.10
7Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK13.12
8Terje UrfjellIL Imås13.14
9Eirik Heddeland MartensKristiansand OK13.16
10Stig DalsørenKristiansand OK13.18
11Per Kristian TømtIL Imås13.20
13Håvard IrgensKristiansand OK13.24
14Kjell Arne HålandOK Sør13.26
15Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK13.28

H 35-

3 400 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Bjørn Idar SætranIF Trauma13.10

H 45-

2 900 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
26Øyvind MikkelsenKristiansand OK13.00
27Ole Petter VestølVegårshei IL13.01
28Harald EikKristiansand OK13.02
29Jon Terje EkelandOddersjaa SSK13.03
31Svein Roar JonsmyrBirkenes IL13.05
33Thorbjørn VærpKristiansand OK13.07
35Oluf BøckmanKristiansand OK13.09
36Ernst PyttenKristiansand OK13.10
43Pål RundeKristiansand OK13.17
44Ove KjetsåOtra IL13.18
45Geir KristiansenKristiansand OK13.19
47Arne BujordetKristiansand OK13.21

H 55-

2 600 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
53Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK13.05
54John HansenKristiansand OK13.06
55Per W. TorgersenOddersjaa SSK13.07
59Bjørn StormoenBirkenes IL13.11
60Morten HulløenKristiansand OK13.12
61Kjell SandåkerIL Imås13.13
65Jan BlandkjennKristiansand OK13.17
69Jack BjørnsenKristiansand OK13.21

H 65-

2 600 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
48Øyvin SimonsenIL Imås13.00
58Dagfinn HaarrOddersjaa SSK13.10
62Widar Taxth LølandHisøy OK13.14
63Bjørn A. SchouOK Sør13.15
66Floke BredlandSøgne og Songdalen OK13.18

H 75-

2 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
88Einar JørundlandOK Sør13.17
89Harald WibyeOK Moss13.18

Annonser

IOF Eventor