Norsk Orientering

Startliste for NM-ultralang (Blodslitet)

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM-ultralang (Blodslitet)
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 15 oktober 2011

D17-18

10 750 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501144663Gunvor Hov HøydalFossum IF11.15
50297462Jorunn KvaklandSPK Freidig11.15
503159035Runa FremstadLarvik OK11.15
504158633Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK11.15
506123571Siri KollerudLillomarka OL11.15
507137398Eli Marita ForsethOL Trollelg11.15
509123583Gry GranstedtHalden SK11.15
510129073Malin EijsinkÅs-UMB Orientering11.15
511142814Marie Nordbye NybøKonnerud IL11.15
514147466Kristine BergliaEiker OL11.15
515147827Anna UlvensøenOL Tønsberg og omegn11.15
517165401Amilia BjörklundSävedalens AIK11.15
51942190Mikaela BorgmanFSO11.15
521146514Nikoline BromanderFredrikstad SK11.15
522147467Maren Bunæs NilsenEiker OL11.15
523158542Tonje Kvamme DahlRingerike OL11.15
52481936Susanna ForsellFSO11.15
52562220Aurora FossøyLia IL11.15
526142140Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF11.15
527149244Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn11.15
528165402Linnea GustassonUddevalla OK11.15
529165403Florence HainesAIRE GB11.15
530119544Camilla HengebølFossum IF11.15
531159558Victoria HöstmanFSO11.15
532165634Pia Skyttersæter IversenHeming/Njård OL11.15
53392605Live Bredholt JørgensenSandefjord OK11.15
534Ita KlingenbergOK Pan Århus11.15
53593790Sanni KymäläinenTampereen Pyrintö11.15
536157054Line Maria Haugen MelbyRaumar Orientering11.15
537133218Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orientering11.15
538136002Nina NajbjergOK GORM11.15
53993015Elin NylundFSO11.15
540143168Ingrid OkkenhaugVerdal OK11.15
541130480Sofia PengerFSO11.15
542145885Johanne RaknerVaregg Fleridrett11.15
54398182Marie StyrvoldPorsgrunn OL11.15
545169226Amanda ThellsénOK Roxen11.15
546122922Johanna V. FrenckellFSO11.15
547160318Aina VienaRingerike OL11.15
548114842Emilie Westli AndersenLøten OL11.15

D19-20

12 590 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
601165112Audhild Bakken RognstadLillehammer OK10.45
602152511Ingjerd MyhreKongsberg OL10.45
603152432Maren Jansson HaverstadKonnerud IL10.45
604141644Marte NarumOL Vallset/Stange10.45
605152434Anette BaklidKonnerud IL10.45
606160743Silje Uhlen MaursetÅs-UMB Orientering10.45
607168211Therese HaareKonnerud IL10.45
608116517Oda WennemoRaumar Orientering10.45
609158223Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK10.45
610158634Anneke Hald BjørgumKristiansand OK10.45
611152433Synne BaklidKonnerud IL10.45
613144273Guro AlexandersenFredrikstad SK10.45
614154249Linn Kristine GjesdalVaregg Fleridrett10.45
615157200Kristine FjellangerVaregg Fleridrett10.45
61656926Julia BjörkstrandFSO10.45
617156878Ida Mari Borge HoviPorsgrunn OL10.45
618168868Kristine FjeldboSandefjord OK10.45
619118061Stine Bagger HagnerOK Pan Århus10.45
62071775Gunhild Rogne HallandVaregg Fleridrett10.45
62182166Elin-Kristin HemSandefjord OK10.45
623103739Marie Hammer HåversenRaumar Orientering10.45
62462495Belinda Østvik JørandliGjø-Vard OL10.45
625165407Helena KarlssonBromma-Vällingby SOK10.45
626157328Emma KlingenbergOK Pan Århus10.45
627145232Maja Fjellstad KnutsenPorsgrunn OL10.45
628124432Kristiina LampinenHelsingin Suunistajat10.45
62962357Ingvild Maalen-JohansenÅs-UMB Orientering10.45
63096968Elin MånssonOK Löftan10.45
631129418Marit Rønning SkoglundByåsen IL10.45
63295980Ida-Marie SkogvikFSO10.45
633149322Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL10.45
634165408My WestlundOK Tyr10.45

D21

15 610 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
401152513Mari FastingNTNUI11.00
402129450Heidi Østlid BagstevoldBækkelagets SK11.00
403152186Tone WigemyrBækkelagets SK11.00
404136383Betty Ann Bjerkreim NilsenLillehammer OK11.00
405126660Kine Hallan SteiwerLillomarka OL11.00
406159016Kine GulliksenBækkelagets SK11.00
40763829Hanne SandstadSPK Freidig11.00
408158822Bodil HolmströmNTNUI11.00
409160867Gøril Rønning SundFrol IL11.00
410141053Iliana ShandurkovaHalden SK11.00
412153681Lone BrochmannEiker OL11.00
413116543Hanna Haugen NordbrødenNTNUI11.00
414149001Anne Johanne LindNTNUI11.00
415129739Emma JohanssonNTNUI11.00
416165409Tove AlexanderssonStora Tuna OK11.00
417165410Emma AnderssonSävedalens AIK11.00
41886375Julie Strømman BerteigFossum IF11.00
419170538Elin BjervaBækkelagets SK11.00
42079803Silje Borge HoviNTNUI11.00
421148998Ane Baldishol BrevigRøyken OL11.00
422Gitte BromanderNTNUI11.00
423159503Elin EkebergIL Tyrving11.00
42491699Nikoline Ekeberg SchjerveÅs-UMB Orientering11.00
425165411Anna ForsbergOK Kolmården11.00
426123183Yvonne GunellFSO11.00
42867887Mette HjerrildOK Pan Århus11.00
429152460Linn HokholtLillomarka OL11.00
430146949Sofie JohanssonOK Linné11.00
431134542Marit KahrsBækkelagets SK11.00
432142698Laura LammilaMS Parma11.00
433111920Tone E LyeIL Tyrving11.00
434170603Anne M Hausken NordbergHalden SK11.00
43595775Pernilla OlssonSkåneslättens OL11.00
437147095Marianne Solheim SandbergModum OL11.00
439138584Christiane TrösseVaregg Fleridrett11.00
441165413Galina VinogradovaHalden SK11.00
44269940Martine ÅstebølIL i Bul-Tromsø11.00
443158053Kristin ÅstebølNTNUI11.00
445145889Barbora MargoldovaJärla Orientering11.00

H17-18

14 160 m, 82 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201151138Borger MelsomFossum IF10.30
20288631Magne HagaRaumar Orientering10.30
203144862Anders VisterIndre Østfold OK10.30
204145310Sindre RønningFrol IL10.30
206127654Emil AhlbäckFossum IF10.30
207146564Fredrik RaastadSkien O-klubb10.30
208158030Petter JakolaBodø og Omegn IF Orientering10.30
210168192Paul SirumFrol IL10.30
211156972Sjur HoviSkien O-klubb10.30
21288629Håvard HagaRaumar Orientering10.30
213160440Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg10.30
214154253Oskar RøenVaregg Fleridrett10.30
215132619Sindre SandvenKongsberg OL10.30
216139527Mathias DrageKongsberg OL10.30
21797992Bjørn LundanesEmblem IL10.30
218116401Johan HoelRaumar Orientering10.30
219166001Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering10.30
220158400Johannes NarumHamar OK10.30
22285010Tord BjørnsenIL Express10.30
223158416Bojan BlumensteinOSC Kassel10.30
224160425Morten BujordetKristiansand OK10.30
22587109Sindre BækLøten OL10.30
226168505Ove BaardsgaardOL Trollelg10.30
227138544Terje Dalen SørgårdByåsen IL10.30
228137007Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett10.30
231152699Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering10.30
232155776Gustav FiskumIL Tyrving10.30
233146548Sigurd FlåganKongsberg OL10.30
234165414Simon FröjdSnättringe SK10.30
235165687Håkon GimseHeming/Njård OL10.30
236165415Magnus GlänneforsSöders SOL Tyresö10.30
237160416Håkon GodagerLøten OL10.30
241135114Kim Min HansenFredrikstad SK10.30
242165519Hallvard HaugenFossum IF10.30
243155831Håkon HegrebergBodø og Omegn IF Orientering10.30
244117697Marius Borge HeirFossum IF10.30
246149335Oscar Holm NørgaardSilkeborg OK10.30
247125615Gunnar HolmgrenBergnäsets AIK10.30
248165421Michal HubacekOK Tisaren10.30
249123823Erlend IsachsenAsker Skiklubb10.30
250160790Harald KalagerAsker Skiklubb10.30
251147299Matias KankkunenFSO10.30
252121050Sander KirkebøenHalden SK10.30
253157727Truls Wanvik KrogstadmoSelbu OK10.30
254129118Ola KvisleAsker Skiklubb10.30
256145803Eivind Romberg KvaaleHøydalsmo IL10.30
258165418Erik MalmbergKvarnsvedens GoIF OK10.30
259160815Lars Maukon MurenAsker Skiklubb10.30
26083083Simen Eid NielsenNydalens SK10.30
261160972Håkon NjåsteinIL Tyrving10.30
262153993Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL10.30
263117951Thor NørskovIFK Göteborg10.30
264160417Asbjørn OlsenLøten OL10.30
265123575Adrian OpheimMåren OK10.30
266170442Per Ola OttesenVaregg Fleridrett10.30
267123905Sigurd Oxaas WieMo OK - Orientering10.30
268165417Rasmus Palmqvist AslaksenJärfälla OK10.30
271117227Niclas PortinFSO10.30
272134061Torjus RaaVaregg Fleridrett10.30
273138540Erlend RaastadSkien O-klubb10.30
274169915Mikko SalervoFSO10.30
275131410Thomas SchiveOK Moss10.30
276165419Tiemo SchrammSnättringe SK10.30
277157135Lars SkantzeIL Tyrving10.30
278156913Jakob Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering10.30
28071305Giordano SlanziRøyken OL10.30
28186276Tormod Hovdenak StenersenOL Trollelg10.30
283168424Sigurd StenvikByåsen IL10.30
284141685Øystein StorsveenLøten OL10.30
28561057Øyvind StrandeRingerike OL10.30
286129604Tobias SvarerOK Esbjerg10.30
287133968Emil SvenskStora Tuna OK10.30
28895894Jonas SøbyAarhus 1900 Orientering10.30
289124727Rasmus Rørholt TheisenIL i Bul-Tromsø10.30
29089055Lars Henrik ThonIF Sturla10.30
292134240Erik TrøenLierbygda OL10.30
293132052Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb10.30
294158081Per Øyvind ValenHaugesund IL10.30
296134226Olav VestølVegårshei IL10.30
297151136Åsmund WennemoRaumar Orientering10.30
29988502Jonathan ÅhmanFSO10.30
30092331Erlend FjeldRingsaker OK10.30

H19-20

16 420 m, 46 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
301152431Eskil KinnebergRaumar Orientering10.00
302152466Jo Forseth IndgaardFrol IL10.00
303156962Martin VisterIndre Østfold OK10.00
304119346Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett10.00
305123574Mathias Stensland LillevoldNTNUI10.00
307157070Nicholas OskarssonLillomarka OL10.00
30891166Petter Næss BjørgulHalden SK10.00
309142773Jon Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK10.00
31083134Hans Petter MathisenNTNUI10.00
311155829Carl Petter LyngenFrol IL10.00
313120989Vegard Blomseth JohnsenNTNUI10.00
314159508Morten Severin SaueIL Tyrving10.00
315142811Simen AamodtNTNUI10.00
316165425Andreas H BoesenOK Pan Kristianstad10.00
317165426Vit BravenyKristiansand OK10.00
318165420John BörjessonHestra IF10.00
319136028Nicolaj DamgårdOK GORM10.00
320160716Martin DammTIF Viking10.00
321118788Markku EloLaitilan Jyske10.00
322123853Finn-Eivind EskøyFossum IF10.00
324121567Florian FlechsigUSV TU Dresden10.00
325121569Kjetil FriestadKristiansand OK10.00
326159946Svend Sondre FrøshaugIndre Østfold OK10.00
32891457Sindre GodagerGjø-Vard OL10.00
329160360Eskil Sande GullordGjø-Vard OL10.00
330155272Mathias H. RingiveOK GORM10.00
33195897Rasmus L. HenriksenOK Pan Århus10.00
332152452Tobias HenrikssonFSO10.00
33396045Niklas Hjort IngwersenOK Pan Århus10.00
33477862Erik HaajanenFSO10.00
335165427Jakub KamenickýKristiansand OK10.00
336120475Kleo KetonenFSO10.00
337150491Severi KymäläinenTampereen Pyrintö10.00
33867421Brynjar Larssen BakkenNTNUI10.00
339165429Daniel MartinssonGöteborg-Majorna OK10.00
340136404Jonas NordströmTullinge SK10.00
34189816Per Melander OftenNTNUI10.00
342165430Anton SjökvistStora Tuna OK10.00
343159534Torkil Eide SolstadIL Tyrving10.00
344139499Kristian StenerudNTNUI10.00
345154225Robert V. FrenckellFSO10.00
346158636Andreas VangstadKristiansand OK10.00
34779521Göran WinbladRehns BK10.00
348165431Marius Thrane ØdumIFK Göteborg10.00
349160750Ola Bakke AashamarFlosta IL10.00
350132648Simen OlafsenSPK Freidig10.00

H21

23 500 m, 82 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2160833Håvard LucasenÅs-UMB Orientering10.45
3170609Olav LundanesHalden SK10.45
4150406Bjørn EkebergIL Tyrving10.45
679816Olav Johannes DeelstraNTNUI10.45
7168263Erik AxelssonHalden SK10.45
8165087Audun Bjerkreim NilsenKristiansand OK10.45
9170599Ulf Forseth IndgaardFrol IL10.45
10129579Andreas HøyeKristiansand OK10.45
11152515Øystein Kvaal ØsterbøWing OK10.45
12170602Anders NordbergSkien O-klubb10.45
13144277Øyvind HelgerudHalden SK10.45
14153641Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orientering10.45
15158614Mats DahlénKristiansand OK10.45
16143024Espen FiskumNTNUI10.45
19139502Emil WingstedtHalden SK10.45
2063697Ivar HaugenKristiansand OK10.45
22165432Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK10.45
23165433Marco Bezziskodeg-o.com10.45
2462470Simen A BjøringsøyNTNUI10.45
25169145Andreas BlomgrenVästvärmlands OK10.45
2663889Claus BobachAalborg OK10.45
29123027Brian Aagaard ChristiansenAalborg OK10.45
30165434Filip DahlgrenIFK Lidingö SOK10.45
3269062Anders EinumNTNUI10.45
33158089Fredrik EliassonHalden SK10.45
34115021Petr FialaLejzcek OK10.45
3662763Robert FredriksenNotodden OL10.45
3789841David GottfridssonLillomarka OL10.45
38165440Boris GranovskiyOK Linné10.45
39165435Paolo Mario Grassiskodeg-o.com10.45
41145730Mats HaldinHalden SK10.45
42165539Christian Holm HansenAalborg OK10.45
44165437Bengt HansskeKils OK10.45
45116468Ove Antvord HaugereidLøten OL10.45
46129919Eirik Jansson HaverstadÅs-UMB Orientering10.45
4789871Sigurd HynneÅs-UMB Orientering10.45
48165438Sami HämälistöTurun Metsänkävijät10.45
49117360Markku IsokoskiPellon Ponsi10.45
5061876Erik JonssonNTNUI10.45
5161947Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK10.45
53165439Truls KvaaseBækkelagets SK10.45
54115018Miroslav LennerLejzcek OK10.45
55141061Ola LestebergKongsberg OL10.45
56136568Alf Johan LimaGanddal IL10.45
5795863Daniel MarstonBækkelagets SK10.45
5892403Erlend Moster KnudsenVaregg Fleridrett10.45
59165442Jonn Are MyhrenIK Grane Arendal Orientering10.45
6083152Halvor Eid NielsenNTNUI10.45
61165443Niklas OlofssonHelsingborgs SOK10.45
6362215Magnus OmbustvedtÅs-UMB Orientering10.45
64165633Ola Marius PedersenÅs-UMB Orientering10.45
6598030Øystein PettersenNydalens SK10.45
67157187Dag Steinar RagvinSkien O-klubb10.45
68169009Kyongsa RiBækkelagets SK10.45
69165081Asgeir Bakken RognstadNTNUI10.45
70165445Johan RunessonGöteborg-Majorna OK10.45
72168451Vegard RuttenborgNTNUI10.45
73159327Henrik Drange RuudAsker Skiklubb10.45
74157743Vegard Brun SagaNTNUI10.45
75165446Gianluca Salvioniskodeg-o.com10.45
76158039Ivan SirakovKongsberg OL10.45
77168502Roar SkulbørstadOL Trollelg10.45
79139494Simen SmestadÅs-UMB Orientering10.45
80169033Matthew SpeakeLillomarka OL10.45
81136566Henning SpjelkavikIL Tyrving10.45
82165448Viktor StenssonHelsingborgs SOK10.45
83114964Zbynek SterbaLejzcek OK10.45
84138202Øyvind StoksethHalden SK10.45
8589081Svein ThorsbergGrue IL10.45
86159512Anders TiltnesIL Tyrving10.45
87128400Einar TommelstadNydalens SK10.45
8896425Ragnar TonjerNydalens SK10.45
89122895Dries Van Der KleijTrol10.45
90127643Thomas Van Der KleijTrol10.45
91153640Dani Skjævestad VorelandIK Grane Arendal Orientering10.45
9270638Eirik WatterdalBækkelagets SK10.45
93152512Espen WeltzienIL Tyrving10.45
96112811Dag AalvikNydalens SK10.45
9778373Øystein SørensenBækkelagets SK10.45
98165449Fredrik JohanssonIFK Lidingös SOK10.45
99165451Ross SmithOK Linné10.45
100Oluf ErikssonOK Linné10.45

Annonser

IOF Eventor