Norsk Orientering

Startliste for NM-ultralang (Blodslitet)

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM-ultralang (Blodslitet)
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 15 oktober 2011

D17-18

10 750 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501144663Gunvor Hov HøydalFossum IF11.15
50297462Jorunn KvaklandSPK Freidig11.15
503159035Runa FremstadLarvik OK11.15
504158633Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK11.15
506123571Siri KollerudLillomarka OL11.15
507137398Eli Marita ForsethOL Trollelg11.15
509123583Gry GranstedtHalden SK11.15
510129073Malin EijsinkÅs-UMB Orientering11.15
511142814Marie Nordbye NybøKonnerud IL11.15
514147466Kristine BergliaEiker OL11.15
515147827Anna UlvensøenOL Tønsberg og omegn11.15
517165401Amilia BjörklundSävedalens AIK11.15
51942190Mikaela BorgmanFSO11.15
521146514Nikoline BromanderFredrikstad SK11.15
522147467Maren Bunæs NilsenEiker OL11.15
523158542Tonje Kvamme DahlRingerike OL11.15
52481936Susanna ForsellFSO11.15
52562220Aurora FossøyLia IL11.15
526142140Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF11.15
527149244Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn11.15
528165402Linnea GustassonUddevalla OK11.15
529165403Florence HainesAIRE GB11.15
530119544Camilla HengebølFossum IF11.15
531159558Victoria HöstmanFSO11.15
532165634Pia Skyttersæter IversenHeming/Njård OL11.15
53392605Live Bredholt JørgensenSandefjord OK11.15
534Ita KlingenbergOK Pan Århus11.15
53593790Sanni KymäläinenTampereen Pyrintö11.15
536157054Line Maria Haugen MelbyRaumar Orientering11.15
537133218Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orientering11.15
538136002Nina NajbjergOK GORM11.15
53993015Elin NylundFSO11.15
540143168Ingrid OkkenhaugVerdal OK11.15
541130480Sofia PengerFSO11.15
542145885Johanne RaknerVaregg Fleridrett11.15
54398182Marie StyrvoldPorsgrunn OL11.15
545169226Amanda ThellsénOK Roxen11.15
546122922Johanna V. FrenckellFSO11.15
547160318Aina VienaRingerike OL11.15
548114842Emilie Westli AndersenLøten OL11.15

Annonser

IOF Eventor