Norsk Orientering

Startliste for 8. Rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: 8. Rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: tirsdag 15 august 2017

D13-16C

1 700 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Nora RykkjeStord Orientering17.00

D17

4 400 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering17.00
0Irinja AlmåsStord Orientering17.00
0Arnfrid SkjævelandStord Orientering17.00
0Malene ØenStord Orientering17.00

D17C

1 700 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ane AgdesteinStord Orientering17.00
0Nina HagerupStord Orientering17.00
0Britt R TheodorsenStord Orientering17.00

D40

2 800 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Marit Stalheim GrimstadStord Orientering17.00

D60

2 800 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Marie AasheimStord Orientering17.00

H17

4 400 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Magne AndresenStord Orientering17.00
0Andreas Sumstad ArneStord Orientering17.00

H40

4 400 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Øyvind Gaute BergStord Orientering17.00
0Henrik OttesenStord Orientering17.00
0Even RolsnesStord Orientering17.00
0Ove VedøyStord Orientering17.00

H50

4 400 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jarle HallandStord Orientering17.00
0Magnar HillesdalStord Orientering17.00
0Arne Henrik HovdenStord Orientering17.00
0Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL17.00
0Rolf Atle RolfsnesFitjar IL17.00

H60

2 800 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Wilhelm EngelsenStord Orientering17.00
0Atle IrgensStord Orientering17.00
0Øyvind  SkålevikFitjar IL17.00

H70

2 800 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Reidar BrevikStord Orientering17.00
0Ingolf DybvikStord Orientering17.00
0Harald HaugenStord Orientering17.00
0Jonny HuseStord Orientering17.00
0Sigvald RobberstadHalsnøy OL17.00
0Harald WesterheimFitjar IL17.00

H-Open

2 800 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ottar Nysæter AndersenStord Orientering17.00
0Frode FitjarFitjar IL17.00
0Vidar Sagen-RolandStord Orientering17.00
0Ketil  SkjoldeOnarheim IL17.00
0Ole Andre WesterheimFitjar IL17.00

N-Open

1 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Emil VadStord Orientering17.00

Annonser

IOF Eventor