Norsk Orientering

Startliste for 5. Rankingløp Sunnhordland resultatføring

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: 5. Rankingløp Sunnhordland resultatføring
Arrangørorganisasjoner: Stord Orientering / Sveio OL - Orientering
Dato: tirsdag 23 mai 2017

D11-12

2 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Tonje RykkjeStord Orientering17.00

D11-12N

1 600 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Erika JægerStord Orientering17.00

D17

4 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering17.00
0Malene ØenStord Orientering17.00

D17C

2 100 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ingrid GrimstadStord Orientering17.00
0Nina HagerupStord Orientering17.00

D40

3 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Marit Stalheim GrimstadStord Orientering17.00
0Gunn Kjersti RøgenesStord Orientering17.00

D60

3 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Edel SlettemarkStord Orientering17.00

D-Open

3 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Linda RykkjeStord Orientering17.00

H13-14

3 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ivan KrutikovStord Orientering17.00

H13-16C

2 100 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Simen  EngevikStord Orientering17.00
0Jørgen WesterheimStord Orientering17.00

H17

4 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Stian RykkjeVaregg Fleridrett17.00
0Kenneth WesterheimStord Orientering17.00

H40

4 200 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Øyvind Gaute BergStord Orientering17.00
0Henrik OttesenStord Orientering17.00
0Even RolsnesStord Orientering17.00
0Sveinung RykkjeStord Orientering17.00
0Ove VedøyStord Orientering17.00

H50

4 200 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jon Magne BratsethStord Orientering17.00
0Magnar HillesdalStord Orientering17.00
0Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL17.00

H60

3 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Øyvind SkålevikFitjar IL17.00
0Sigmund SætreFitjar IL17.00
0Jan Ove ØenStord Orientering17.00

H70

3 000 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ingolf DybvikStord Orientering17.00
0Harald HaugenStord Orientering17.00
0Sigvald RobberstadHalsnøy OL17.00
0Steinar SlettemarkStord Orientering17.00
0Harald WesterheimFitjar IL17.00

H-Open

3 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Frode FitjarFitjar IL17.00
0Ketil  SkjoldeOnarheim17.00
0Geir TorsnesStord Orientering17.00

Annonser

IOF Eventor