Norsk Orientering

Startliste for Trondheim Sprintcup, løp 2

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup, løp 2
Arrangørorganisasjon: Malvik IL
Dato: torsdag 6 april 2017

D -10

1 500 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Sigrid HægstadByåsen IL18.00
0Anna F. HøysæterWing OK18.00
0Live Furmyr JohansenWing OK18.00
0Maja Sæterhaug KnudsenFreidig18.00
0Ingeborg KolstadWing OK18.00
0Vilde Norgård LeirenByåsen IL18.00

D 11-12

1 500 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Marita AskeFreidig18.00
0Tora KittilsenFreidig18.00
0Una KittilsenFreidig18.00
0Solveig Louise NissenFreidig18.00
0Ine Bohnhorst TegdanFreidig18.00
0Hanne Marie TørhaugWing OK18.00
0Tina UglemsmoSelbu OK18.00
0Maria Strømdal WikFreidig18.00

D 13-14

2 600 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Mathea Spets StorhovFreidig18.00

D 15-16

2 600 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Stine Myhr AmundsenWing OK18.00
0Mona Eggen KongsbakWing OK18.00
0Hedda Hoff HagenByåsen IL18.00
0Hanne Helmine RogstadNidarøst OK18.00
0Tale Tannvik SkeiFreidig18.00
0Vilde Lereim StorliFreidig18.00
0Åsne Stræte OpdahlWing OK18.00
0Ingvild Lauvstad SundeWing OK18.00
0Maren VikenByåsen IL18.00

D 17-20

2 600 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Marte Myhr AmundsenWing OK18.00
0Ragnhild EideByåsen IL18.00
0Martine Klock FletenWing OK18.00
0Lene Berg HanssenByåsen IL18.00
0Ella Eriksen KongsvikWing OK18.00
0Synne Marie KvammeWing OK18.00
0Marte Lien JohnsenByåsen IL18.00
0Dorte NarumHamar OK18.00
0Line SølbergOL Trollelg18.00
0Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL18.00
0Andrine VikenByåsen IL18.00

D 21-

2 600 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Gina DidriksenNTNUI18.00
0Emma EideNTNUI18.00
0Katrine Barli EvensenNTNUI18.00
0Kristine FjellangerNTNUI18.00
0Kristine Klock FletenWing OK18.00
0Aurora FossøyNTNUI18.00
0Gunhild Rogne HallandNTNUI18.00
0Hildegunn HeggøyNTNUI18.00
0Ragnhild HjermstadFossum IF18.00
0Marte Hoff HagenNTNUI18.00
0Line Hovdenak LyngNidarøst OK18.00
0Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK18.00
0Ingrid OkkenhaugNTNUI18.00
0Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg18.00
0Laura RamsteinNTNUI18.00
0Marit SchmidOL Trollelg18.00
0Elen Katrine SkjerveFrol IL18.00
0Elisabeth StørsethSelbu OK18.00
0Eva TesarovaWing OK18.00
0Guro TorpeFrol IL18.00
0Ingunn Egeberg VáriNTNUI18.00
0Hanne VefsnmoByåsen IL18.00
0Hedvig ÅstebølNTNUI18.00
0Kristin ÅstebølWing OK18.00

D 40-

2 600 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Tone AlmåsIL Leik18.00
0Katrine AndersenFreidig18.00
0Kari Solem AuneByåsen IL18.00
0Tonje BostadNidarøst OK18.00
0Susanna BrynhildsenWing OK18.00
0Gøril EideByåsen IL18.00
0Vibeke Klock FletenWing OK18.00
0Mari HoffByåsen IL18.00
0Randi LillealternFreidig18.00
0Margot Bolstad LynumFreidig18.00
0Kirsti Næss OlsenOL Trollelg18.00
0Liv TennesWing OK18.00
0Kari UlsethFreidig18.00
0Tina Strømdal WikFreidig18.00

D 50-

2 600 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Hilde ForbordMalvik IL18.00
0Rine HanssenByåsen IL18.00
0Ingrid Lien JohnsenByåsen IL18.00
0Hege Solhjem MelhuusMelhus IL18.00
0Anne MelkildFreidig18.00
0Sigrid MelkildFreidig18.00
0Ingunn MorsetWing OK18.00
0Mona J. MølnvikFreidig18.00
0Grete Berge OwrenFreidig18.00
0Torunn Spets StorhovFreidig18.00

D 60-

2 600 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Reidun Fallan SmaavikFreidig18.00

D 65-

2 600 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Stina ElfvingByåsen IL18.00
0Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK18.00
0Ruth SchmidOL Trollelg18.00

D 70-

2 600 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Randi HellandWing OK18.00

D 75-

2 600 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Torid KvaalFreidig18.00

H -10

1 500 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jens Anton AndresenMalvik IL18.00
0Sivert FolgerøFreidig18.00
0Erlend GrønliFreidig18.00
0Daniel Hope HammerMalvik IL18.00
0Dagfinn StenvikByåsen IL18.00
0Johannes StordalByåsen IL18.00
0Ole Ulseth SylteFreidig18.00
0Sivert Sæther LevinFreidig18.00

H 11-12

1 500 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jørgen AuneByåsen IL18.00
0Sven Sigurd DrevdalWing OK18.00
0Hallvard HellevikFreidig18.00
0Alfred F. HøysæterWing OK18.00
0Sondre Furmyr JohansenWing OK18.00
0Eskil KulsetSelbu OK18.00
0Alf Petter LynumFreidig18.00
0Borgar StavrumWing OK18.00
0Ådne StordalByåsen IL18.00
0Vegard Lereim StorliFreidig18.00
0Kristoffer Strømdal WikFreidig18.00
0Jakob Jøsang WithWing OK18.00

H 13-14

2 600 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Erlend AuneByåsen IL18.00
0Sigurd BraathenWing OK18.00
0Emil GrønliFreidig18.00
0Vetle Grønvik EkraFreidig18.00
0Magne GuttvikWing OK18.00
0Sverre HellevikFreidig18.00
0Antonius Herskedal AmundsenFreidig18.00
0Espen KarlsenMelhus IL18.00
0Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig18.00
0Kristoffer LerliMelhus IL18.00
0Emil LeroyerFreidig18.00
0Petter Andreas LonaWing OK18.00
0Vemund MølnvikFreidig18.00
0August Hopstad NykvistWing OK18.00
0Peter Prytz JensenMelhus IL18.00
0Tord RomundstadNidarøst OK18.00
0Jone Ingebrigt SamlandSelbu OK18.00
0Alfred Gilje SanneFreidig18.00
0Joakim Solberg QvenildMelhus IL18.00
0Oskar StorlerMelhus IL18.00
0Vegard Ulseth SylteFreidig18.00
0Ørjan SæterMelhus IL18.00
0Erik Tofte jrMelhus IL18.00
0Anders TørumSelbu OK18.00
0Lars Erik UglemsmoSelbu OK18.00

H 15-16

2 600 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Brage AsplemFreidig18.00
0Henrik BraathenWing OK18.00
0Gabriel CallananWing OK18.00
0Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK18.00
0Einar EideByåsen IL18.00
0Petter Liabakk EriksenByåsen IL18.00
0Håkon HolstadFreidig18.00
0Mikkel HoltFreidig18.00
0Erling Eide HustvedtWing OK18.00
0Mathias Enebak IversenFreidig18.00
0Kenneth KjelaasMalvik IL18.00
0Johannes LangaasNidarøst OK18.00
0Øystein MoltumyrMalvik IL18.00
0Iver OlaussenMalvik IL18.00
0Nikolai RenolenWing OK18.00
0Jostein RøFreidig18.00
0Trym Nergård RønningOK Skøynar18.00
0Sander SandmoMelhus IL18.00
0Håvard SingsaasFreidig18.00
0Håkon SæternesByåsen IL18.00
0Jonas VindalWing OK18.00

H 17-20

2 600 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Birk GravdahlWing OK18.00
0Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg18.00
0Anders HaugskottOL Trollelg18.00
0Audun HeimdalKonnerud IL18.00
0Einar KeiseråsIL Leik18.00
0Are LodgaardByåsen IL18.00
0Martin PedersenWing OK18.00
0Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL18.00
0Sverre Bang StøengHamar OK18.00

H 21-

2 600 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Oskar AndrénIL Leik18.00
0Øivind AunøienOK Fjell18.00
0Gustav FiskumNTNUI18.00
0Mads Nonstad FornesNTNUI18.00
0Erik FrøsethVerdal OK18.00
0Jakob Kalvig SkoganNTNUI18.00
0Ola KeiseråsIL Leik18.00
0Børge LeirenByåsen IL18.00
0Olai Stensland LillevoldNTNUI18.00
0Petter LyngNidarøst OK18.00
0Terje MaroniByåsen IL18.00
0Martin MunkebyNOTEAM18.00
0Kristoffer NeslandNTNUI18.00
0Per Melander OftenNTNUI18.00
0Lars OwrenNTNUI18.00
0Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg18.00
0Jan SchmidOL Trollelg18.00
0Ole Hartvik SkogstadOL Gaula18.00
0Sigurd StenvikByåsen IL18.00
0Håvard VassendenFrol IL18.00
0Philip Vov ArxNTNUI18.00
0Andreas WahlNTNUI18.00
0Sindre Østgulen DeiszNTNUI18.00

H 40-

2 600 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Kurt AmundsenStjørdals-Blink Orientering18.00
0Torgeir AuneByåsen IL18.00
0Petter Andreas BerghMalvik IL18.00
0Øystein BraathenWing OK18.00
0Arild H ClausenFreidig18.00
0Stein-Erik FletenWing OK18.00
0Ingebrigt FuglemMalvik IL18.00
0John Petter GåsvikNidarøst OK18.00
0Lars Martin HafstadByåsen IL18.00
0Jon HolstadFreidig18.00
0Morten KorsvoldWing OK18.00
0Eivind LonaWing OK18.00
0Bård NonstadOL Trollelg18.00
0Jon Olaf OlaussenMalvik IL18.00
0Trygve ReitanMalvik IL18.00
0Are RogstadNidarøst OK18.00
0Per Ivar SkinderhaugWing OK18.00
0Roar SkulbørstadOL Trollelg18.00
0Kristian StensrudOL Trollelg18.00
0Skjalg StordalByåsen IL18.00
0Jørgen TegdanOL Trollelg18.00

H 50-

2 600 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Bernt BrynhildsenWing OK18.00
0Håvard EidnesOL Trollelg18.00
0Harald FørdedalWing OK18.00
0Inge HafstadVerdal OK18.00
0Knut HagenByåsen IL18.00
0Dag Erik HellandWing OK18.00
0Egil HustvedtWing OK18.00
0John LerliMelhus IL18.00
0Bjarne LienByåsen IL18.00
0Geir Arne LodgaardByåsen IL18.00
0Håvard LorangeFreidig18.00
0Lasse NatvigByåsen IL18.00
0Atle PedersenMelhus IL18.00
0Agnar RenolenWing OK18.00
0Øyvind SchjelderupFreidig18.00
0Dag StenersenNidarøst OK18.00
0Jens Even StorhovFreidig18.00
0Harald StorrønningByåsen IL18.00
0Rune StræteWing OK18.00
0Lars Erik StrømsnesMalvik IL18.00
0Jon VindalWing OK18.00
0Øystein WiggenByåsen IL18.00

H 60-

2 600 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jan Erik KofoedNidarøst OK18.00
0Olav KvittemFreidig18.00
0Kjell MaroniByåsen IL18.00
0Inge NørstebøOL Trollelg18.00
0Geir OwrenFreidig18.00
0Rolf Helge RøsandNidarøst OK18.00
0Terje SkjeggedalNTNUI18.00
0Eirik VefsnmoByåsen IL18.00

H 65-

2 600 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Bjørn BergerByåsen IL18.00
0Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK18.00
0Lars SkrøvsethWing OK18.00
0Anders WaageFreidig18.00

H 70-

2 600 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Kjell BratbergsengenLillehammer OK18.00
0Svein Endre HoveByåsen IL18.00
0Rolf KarsetSteinkjer OK18.00
0Magnus LandstadFreidig18.00
0Egil RepvikOL Trollelg18.00
0Torleif StephansenNidarøst OK18.00

H 75-

2 600 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Finn BjørgumNidarøst OK18.00
0Tore BrurokNidarøst OK18.00
0Leif EngenNidarøst OK18.00
0Anders LaugloOL Trollelg18.00
0Robert StrømWing OK18.00
0Eigil SørliMalvik IL18.00
0Gunnar ØsterbøFreidig18.00

Åpen kort

1 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Knut HageMelhus IL18.00

Åpen lang

2 600 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Julie KilaasNOTEAM18.00
0Eirik SigstadstøNOTEAM18.00

Annonser

IOF Eventor