Norsk Orientering

Startliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 13 april 2019

N-åpen

1 470 m, 72 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1695Milla SkalandTrøsken IL12.00
1696Caspian SkålandTrøsken IL12.01
1697Felix Fabricius ByeNydalens SK12.02
1698Viktoria EbeltoftNOTEAM12.03
1699Emma Berby BraathenTrøsken IL12.04
1700Mats AndersenVarteig OL12.05
1701Marlene KnoopOL Tønsberg og omegn12.06
1702Jørgen BjervaÅs-NMBU Orientering12.07
1703Elias Hauge BjuganHalden SK12.08
1704Mathias SundbyLarvik OK12.09
1705Ludvig Balchen LudvigsenIL Koll12.10
1706Jørgen ReuschHeming Orientering12.11
1707Eva Riddervold KahrsFredrikstad SK12.12
1708Henrik Riddervold KahrsFredrikstad SK12.13
1709Eline DalandsKristiansand OK12.14
1710Erlend Bråten BergeIL Koll12.15
1711Kristian Lind-LarsenOK Moss12.16
1714Sondre Davidsen HåvakOK Moss12.19
1715Eivind KjernsmoAsker Skiklubb12.20
1716Vigdis SigurdsdottirStokke IL12.21
1718Sturla SigurdssonStokke IL12.23
1719Marion Lie RedalenOK Moss12.24
1747Isak AndersenNydalens SK12.52
1748Celine Agnalt HeggenesTrøsken IL12.53
1749Milli EspenesVarteig OL12.54
1750Amund Kortner VogtØstmarka OK12.55
1751Mia PedersenOK Moss12.56
1752Jonas Kortner VogtØstmarka OK12.57
1753Christopher David EriksenLarvik OK12.58
1754Erik BerganKongsberg OL12.59
1755Petter Brenna-LundNittedal OL13.00
1756Elida EspenesVarteig OL13.01
1757Anne Siri Halaas AppenzellerFossum IF13.02
1758Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn13.03
1759Solan LøkenOK Moss13.04
1760Elise HaugeSarpsborg OL13.05
1761Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubb13.06
1762Elise Holm NedrebøOK Moss13.07
1763Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubb13.08
1764Max Alexander NybråtenTyrving IL13.09
1765Julie Økern HågårdKonnerud IL13.10
1766Troy Victor StoksethHalden SK13.11
1767Åse Marie Halaas AppenzellerFossum IF13.12
1768Aksel SolbergFredrikstad SK13.13
1769Fredrik BueOL Tønsberg og omegn13.14
1770Theo SkjærgårdNydalens SK13.15
1771Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb13.16
1772Even Vogt KortnerØstmarka OK13.17
1773Lotta Ringstad HoltFredrikstad SK13.18
1774Esten Valentin NybråtenTyrving IL13.19
1775Solveig Ruud TednesØstmarka OK13.20
1776Marina SandvoldEiker OL13.21
1777Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering13.22
1778Dyre Stokke MeenÅs-NMBU Orientering13.23
1779Sofia HansenOK Moss13.24
1780Oskar SteneNydalens SK13.25
1781Mira LundsrudOK Moss13.26
1782Håkon BryggenHalden SK13.27
1783Eline PedersenOK Moss13.28
1784Simen Lian MortensenIL Koll13.29
1785Jone Rygh HoltenNydalens SK13.30
1786Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering13.31
1787Enya Marie LarsenVarteig OL13.32
1788Live Ek HedlundTrøsken IL13.33
1789Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn13.34
1790Trym StrømbergFredrikstad SK13.35
1791Jens Vonen SvaeSarpsborg OL13.36
1792Selmer Ringstad HoltFredrikstad SK13.37
1794Joel Bronebakk JohanssonHalden SK13.39
1795Erlend Stokke MeenÅs-NMBU Orientering13.40
1796Olai BisethKongsberg OL13.41
1797Natalie KollerudLillomarka OL13.42

D -10

1 420 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1665Sigrid MoenÅs-NMBU Orientering12.00
1666Wilma MoenÅs-NMBU Orientering12.01
1668Eline KravdalGjø-Vard OL12.03
1669Pauline Gudim ValsgårdIndre Østfold OK12.04
1670Vilma DanevadFredrikstad SK12.05
1671Helene HarstadKolbotn og Skimt OL12.06
1672Anna Strøm JuliussenSandefjord OK12.07
1673Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK12.08
1674Tuva LundsrudOK Moss12.09

D 11-12

2 080 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
884Marte EgerKongsberg OL12.03
885Sofie Holm NedrebøOK Moss12.04
886Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering12.05
887Alma Rygh HoltenNydalens SK12.06
888Daniella GjoneSandefjord OK12.07
889Silje Andresen SkotteFossum IF12.08
890Malin GjetangerMåren OK12.09
891Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering12.10
892Erle Elise WoldOK Moss12.11
893Helene ScheeleNydalens SK12.12
894Emma Aune JakobsenOK Moss12.13
895Elise RenardKongsberg OL12.14
896Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering12.15
897Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa12.16
898Erle Pedersen WetterhusOK Moss12.17
899Iben Johansen-BarliOppsal Orientering12.18
900Abelone Josefine AxelsonEiker OL12.19
901Astrid ReuschHeming Orientering12.20
902Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn12.21
903Betina ArnesenFredrikstad SK12.22
904Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn12.23
905Minna Sofie WingstedtHalden SK12.24
906Eline Noelia LarsenVarteig OL12.25
907Malin Husebye AamodtFredrikstad SK12.26
908Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL12.27
909Jenny DanevadFredrikstad SK12.28
910Charlotte HopsnesFossum IF12.29

D 11-12N

1 470 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1816Synne KjernsmoAsker Skiklubb14.01
1824Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb14.09
1825Ine Marie FagerlandSturla, IF14.10
1826Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa14.11
1827Julie WoldSturla, IF14.12

D 13-14

2 700 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
798Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb12.02
799Johanne MoenÅs-NMBU Orientering12.04
800Synne SandvenNotodden OL12.06
801Nora SørbergRaumar Orientering12.08
802Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering12.10
803Erika Lind-LarsenOK Moss12.12
804Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb12.14
805Maja Mo HjelsethNydalens SK12.16
806Pauline MyklebustIL Koll12.18
807Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK12.20
808Marie ScheeleNydalens SK12.22
809Maren HenriksenVang OL12.24
810Astrid YtterbøAsker Skiklubb12.26
811Anne ØstvoldHeming Orientering12.28
812Mari KallesonOppsal Orientering12.30
813Marthe Graff-WiikSturla, IF12.32
814Signe HoloFossum IF12.34
815Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering12.36
816Sigrid HaugeSarpsborg OL12.38
817Julie BrenåsVarteig OL12.40
818Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering12.42
819Hanna SpangbergKonnerud IL12.44
820Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb12.46
821Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering12.48
822Nora Christine HansenAsker Skiklubb12.50
823Eira Skaarer WiklundNydalens SK12.52
824Elma Sagli GudimIndre Østfold OK12.54
825Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb12.56
826Hanne Wærp HaugeNydalens SK12.58
827Sigrid Schmitt GranHalden SK13.00
828Sara MartiniAsker Skiklubb13.02
829Selma Størmer-AntonsenNydalens SK13.04
830Johanne StorhaugKonnerud IL13.06
831Mari AarsethNydalens SK13.08
832Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK13.10
833Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL13.12
834Mari Ovidia RanestadHamar OK13.14
835Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL13.16
836Marie KravdalGjø-Vard OL13.18
837Anna TaksdalGanddal IL13.20

D 13-16C

2 230 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
846Åse Valero KjerkreitHalden SK12.01
847Sandra Sofie TømtIL Imås12.02
849Ane Kristine EidKongsberg OL12.04
850Josefin EylertsenHalden SK12.05
851Amalie SkjønhaugFet OL12.06

D 15-16

3 620 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
654Mari ØverbyKongsberg OL12.41
657Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL12.47
658Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL12.49
659Emma Visted-HansenGjø-Vard OL12.51
660Kristin LundanesEmblem IL12.53
661Mari EidsmoFreidig12.55
662Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn12.57
663Kristine Bog VikaneFana IL12.59
664Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK13.01
665Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK13.03
666Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF13.05
667Pia Young VikNydalens SK13.07
668Martine SkjelsvikLillehammer OK13.09
669Hannah Syrdal ØenHeming Orientering13.11
670Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn13.13
671Emma Helene OlsenHalden SK13.15
672Konstanse MoholthKongsberg OL13.17
673Kathinka Zahl HagenFossum IF13.19
674Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering13.21
675Marie KvarmeSturla, IF13.23
676Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering13.25
677Elise Wærp HaugeNydalens SK13.27
678Julie Sophie WoldOK Moss13.29
679Eline SchjervenLardal OL13.31
680Marie SaugestadNydalens SK13.33
681Hedda SpangbergKonnerud IL13.35
682Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK13.37
683Kristin Melby JacobsenLardal OL13.39
684Astrid RognstadHadeland OL13.41
685Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb13.43
686Klara GraversenIL BUL-Tromsø13.45
687Maria GrovanOL Tønsberg og omegn13.47
688Mina Akiko JohnsenSturla, IF13.49
689Ingvild GustafssonKongsberg OL13.51
690Ragnhild Blom-HagenFossum IF13.53
691Inga Skaarer WiklundNydalens SK13.55
692Ida Marie FlågenHeming Orientering13.57
693Mari BrendeFossum IF13.59
694Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL14.01
695Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb14.03
696Sigrid NermoenØstmarka OK14.05
697Frida Hovgaard EisvangOK Moss14.07
698Helene Bjørkvold JendalFossum IF14.09

D 15-16B

2 700 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
841Anne Maren EidstenSturla, IF13.24
842Amanda AxelsonEiker OL13.25
843Anne FrøislandVang OL13.26
844Hedda Kind KjellevoldModum OL13.27

D 17-A kort

3 730 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
620Stine NjåsteinTyrving IL12.03
621Kjersti MyhreKongsberg OL12.04
622Linda SolbergFredrikstad SK12.05
623Silje SlungaardTyrving IL12.06
624Marit OwrenNydalens SK12.07
625Trine D. KihleNTNUI12.08
626Kristin OttesenFredrikstad SK12.09
627Silje CarlsenSturla, IF12.10
628Camilla ÖhmanNTNUI12.11
629Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb12.12
630Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering12.13
631Cassie TrewinTyrving IL12.14

D 17-B

3 190 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
701Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn12.02
703Therese NilsenIL Imås12.04
704Hilde MoholthKongsberg OL12.05
705Britt Stine StrandFredrikstad SK12.06
706Ina BlågestadIndre Østfold OK12.07
707Inger SvalandOL Vallset/Stange12.08
708Gro EllegaardVang OL12.09
709Cecilie Wærp HaugeNydalens SK12.10
710Beate UndebergetOppsal Orientering12.11
711Kari LundNittedal OL12.12
712Hanne BrendeFossum IF12.13
713Sigrun GjoneSandefjord OK12.14
714Judit BanfiÅs-NMBU Orientering12.15
715Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL12.16
716Anne Berg GjølbergLarvik OK12.17
717Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF12.18
718Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll12.19
719Tanja AppenzellerFossum IF12.20
720Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK12.21
721Heidi EriksenLarvik OK12.22
722Frida van MegenOppsal Orientering12.23

D 17-C

2 230 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
864Inger-Helene CarlsenSturla, IF12.19
865Eirill DalanRøyken OL12.20
866Hege AndersenIL Koll12.21
867Anne-Marthe HansenFet OL12.22
868Ping OuyangØstmarka OK12.23
869Kari BergLarvik OK12.24
870Nina EidstenSturla, IF12.25

D 17-N

2 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
955Nina Irene Guttormsen SørumSkien OK12.07
956Tina BjørnstadRaumar Orientering12.08

D 21-A

4 000 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
568Helena ÅsbergSarpsborg OL12.05
569Silje Borge HoviSkien OK12.07
570Greta DimitrovaSever12.09
571Kristine GrønlundRingerike OL12.11
572Stefani PopovaHadeland OL12.13
573Marianne BakkenNydalens SK12.15
574Tonje Kvamme DahlRingerike OL12.17
575Selma KristiansenOK Moss12.19
576Anne Marthe PeveriEiker OL12.21
577Kristine AusenPorsgrunn OL12.23
578Hege Holth RekaaRøyken OL12.25
579Karoline AndersenTyrving IL12.27
580Linnea OlofssonKongsberg OL12.29
581Aina VienaRingerike OL12.31
582Solveig SletnerRøyken OL12.33
583Sofie AarnesNydalens SK12.35

D 35-

4 000 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
584Kristin SletnerIL GeoForm12.37
588Helena GranbergØstmarka OK12.45
589Lina Undrum MariussenOppsal Orientering12.47
591Marie Rygh HoltenNydalens SK12.51
592Lea TaraldsvikVarteig OL12.53
593Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL12.55
594Frida GuerreroNydalens SK12.57
595Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn12.59
596Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK13.01
597Heidi VogtØstmarka OK13.03
598Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn13.05

D 40-

4 000 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
603Heidi StoksethHalden SK12.01
604Elin BjervaLarvik OK13.17
605Karoline BredlandKongsberg OL13.19
606Ann-Kristin StokkeÅs-NMBU Orientering13.21
607Guro BryggenHalden SK13.23
608Astrid KravdalGjø-Vard OL13.25
609Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK13.27
610Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK13.29
611Kari StrandKongsberg OL13.31
612Lene SandvikHalden SK13.33
613Heidi TronbølFet OL13.35
614Liv SchjervenLardal OL13.37
615Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering13.39
616Anja WingstedtHalden SK13.41

D 45-

3 850 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1421Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering12.10
1423Arnhild KroghOppsal Orientering12.14
1424Margrethe RoalsøSandnes IL (Rogaland)12.16
1425Eli Ringstad LienGjø-Vard OL12.18
1426Anne UrsetIL BUL-Tromsø12.20
1428Maiken Skirstad MoNydalens SK12.24
1429Elin KallesonOppsal Orientering12.26
1430Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK12.28
1431Aud Hognestad TaksdalGanddal IL12.30
1432Katja MjøsundNydalens SK12.32
1433Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb12.34
1434Kristin EgerKongsberg OL12.36
1435Katrine BakkeFossum IF12.38
1436Sara MathisenPorsgrunn OL12.40
1437Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK12.42
1438Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø12.44
1439Bodil NordenströmFossum IF12.46
1440Cathrine LillestrandTrøsken IL12.48
1441Audrun UtskarpenIL GeoForm12.50
1442Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK12.52
1443Kristin FalkFossum IF12.54
1444Heidi BjordalOppsal Orientering12.56
1445Berit Sofie WiklundNydalens SK12.58
1446Anne NilsenÅs-NMBU Orientering13.00
1447Karianne StrømmeVaregg Fleridrett13.02
1448Ann Elin FlågenHeming Orientering13.04
1449Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering13.06
1450Rikke Kristin GåsholtHedrum OL13.08
1427Ellen GustafssonKongsberg OL13.45

D 50-

3 310 m, 46 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1476Jorun RuudAsker Skiklubb12.31
1477Kristin SandvenNotodden OL12.32
1479Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb12.34
1480Wenche LindløvSarpsborg OL12.35
1481Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering12.36
1482Aud Ellen BrevikSturla, IF12.37
1483Eldri HoloFossum IF12.38
1484Toini SkyttersæterKonnerud IL12.39
1485Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL12.40
1486Tove HeimdalKonnerud IL12.41
1487Kathrine LunøeNydalens SK12.42
1488Tove AasheimVaregg Fleridrett12.43
1489Hanne Lerche RaadalHalden SK12.44
1490Hege FeiringTyrving IL12.45
1491Merete UndelandSturla, IF12.46
1492Mona LomeHamar OK12.47
1493Hege WangLillomarka OL12.48
1494Maria JonssonNydalens SK12.49
1495Karen Johanne StrømstadBækkelagets SK12.50
1496Mette SpangbergKonnerud IL12.51
1497Katrine HolenØstmarka OK12.52
1498Tone Karina IngesenSarpsborg OL12.53
1499Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn12.54
1500Charlotte SkourupSturla, IF12.55
1501Hege SolerødGjø-Vard OL12.56
1502Anniken AusenPorsgrunn OL12.57
1503Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL12.58
1504Hilda ØfsthusAsker Skiklubb12.59
1505Ida SyversenRøyken OL13.00
1506Hilde VassendPorsgrunn OL13.01
1507Kjersti Holt HanssenMåren OK13.02
1508Kari MadslienNydalens SK13.03
1509Torunn Økern JensenRingerike OL13.04
1510Marianne MyklebustHamar OK13.05
1511Anne-Kristin KvammeRingerike OL13.06
1512Maria PerssonAsker Skiklubb13.07
1513Ingrid KvistadKongsberg OL13.08
1514Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering13.09
1515Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IF13.10
1516Gro Sandstad EidsmoFreidig13.11
1517Ingeborg ØderudBækkelagets SK13.12
1518Marianne NjåsteinTyrving IL13.13
1519Maria TorgersenBækkelagets SK13.14
1520Isa HeggedalKonnerud IL13.15
1521Ida Vår KierulfLarvik OK13.16
1522Marianne ReuschHeming Orientering13.17

D 55-

3 310 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1558Gro Hege LudvigsenMåren OK12.29
1547Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb13.42
1548Anne DahlNydalens SK13.43
1549Tove Evensen MathisenPorsgrunn OL13.44
1550May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering13.45
1551Hilde StorløkkenKongsberg OL13.46
1552Anna GöhlmanTyrving IL13.47
1553Kristin FleisjeNittedal OL13.48
1554Magnhild T. MølnvikFossum IF13.49
1555Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering13.50
1556Trude FixdalIL Koll13.51
1557Veslemøy SolbergKonnerud IL13.52
1559Marianne ArnesenAsker Skiklubb13.54
1560Kjersti HovFossum IF13.55
1561Kjersti RønningHamar OK13.56
1562Tove StrandMåren OK13.57
1563Randi NicolaisenAsker Skiklubb13.58
1564Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering13.59
1565Kjersti SkantzeTyrving IL14.00
1566Marianne HjermstadFossum IF14.01
1567Margrete EngzeliusAsker Skiklubb14.02
1568Else GrandalTyrving IL14.03
1569Unni RyeAsker Skiklubb14.04
1570Runa SkyttersæterHeming Orientering14.05
1571Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering14.06
1572Solveig SikkelandTyrving IL14.07
1573Monica NordbrødenHalden SK14.08
1574Frøy GrøndahlLillomarka OL14.09
1575Ann Karin TjørhomGanddal IL14.10
1576Vanja StaffOL Toten-Troll14.11
1577Ingrid NermoenØstmarka OK14.12

D 60-

2 900 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1581Anne SørumIndre Østfold OK12.07
1582Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn12.09
1583Grete BerntsenMåren OK12.11
1584Anne-Elise Jensrud EdstrømOppsal Orientering12.13
1585Grete S B HoviSkien OK12.15
1586Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK12.17
1587Ellen Marie TurterNydalens SK12.19
1588Gunhild HennumLierbygda OL12.21
1589Aase LøvlandKolbotn og Skimt OL12.23
1590Wenche HultgreenTyrving IL12.25
1591Grete Berge OwrenFreidig12.27
1592Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange12.29
1593Reidunn HallanLillomarka OL12.31
1594Helga HaverstadLierbygda OL12.33
1595Anne Julsrud HaugenHalden SK12.35

D 65-

2 900 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1618Ingeborg BakkenMåren OK13.21
1619Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL13.23
1620Kari UndrumElverum OK13.25
1621Lis DæhliLøten o-lag13.27
1622Helga PeveriEiker OL13.29
1623Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn13.31
1624Aud KjemperudEiker OL13.33
1625Elle M. MelbyeHeming Orientering13.35
1626Gabriella AxelssonIdefjordens SK13.37
1627Inger TiltnesTyrving IL13.39

D 70-

2 550 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1656Bodil BerbyTrøsken IL12.56
1657Gunn Kari HygenFreidig12.58
1658Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL13.00
1659Gry Bruland VråleSturla, IF13.02
1660Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering13.04
1661Inger HalckMåren OK13.06
1662Liv FeiringHamar OK13.08
1663Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL13.10
1664Gerd LangsethLarvik OK13.12

D 75-

2 550 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1648Birgitte BekkelundRøyken OL12.40
1649Aud Margret KirkhornMåren OK12.42
1650Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb12.44
1651Inger Lise BjordalOppsal Orientering12.46
1652Hjørdis ØvreåsBotne SK12.48
1653Aase Tove GoldenMåren OK12.50

D 80-

2 550 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1632Unni DrageHaugerud IF12.08
1633Johanna YtterbølGimle IF12.10
1634Unni Dirro BøhlerengenMåren OK12.12

H -10

1 420 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1675Pål MoenÅs-NMBU Orientering12.10
1678Simen ÅnensenOppsal Orientering12.13
1679Kristian KaiserSturla, IF12.14
1680Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL12.15
1681Rasmus MjøsundNydalens SK12.16
1683Jakob Bredland EidKongsberg OL12.18
1684Isak SolbergFredrikstad SK12.19
1685Ole Jacob MyklebustIL Koll12.20
1686Trym BreimoOK Moss12.21
1687Ville Emil WingstedtHalden SK12.22
1688Sondre StrømbergFredrikstad SK12.23
1689Halvor Ek HedlundTrøsken IL12.24
1690Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK12.25
1691Mathis RenardKongsberg OL12.26
1692Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb12.27
1693Mathias Bredland EidKongsberg OL12.28
1694Iver AarsethNydalens SK12.29
1793Simen ÅnensenOppsal Orientering13.38

H 11-12

2 080 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
911Magnus SigurdssonStokke IL12.30
912Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb12.31
913Boye WangensteenLillomarka OL12.32
914Anders Hovgaard EisvangOK Moss12.33
915Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange12.34
916Nikolai TesloHadeland OL12.35
917Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL12.36
918Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL12.37
919Henrik Elias SebjørnsenFossum IF12.38
920Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb12.39
921Gaute SkjønhaugFet OL12.40
922Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL12.41
923Theo Winsents SæterNydalens SK12.42
924Jon StrandKongsberg OL12.43
925Eskil OlaussenOppsal Orientering12.44
926Selmer LøkenOK Moss12.45
927Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL12.46
928Alfred NikolaisenOppsal Orientering12.47
929Ask Felland SætnanFossum IF12.48
930Brage KristiansenOK Moss12.49
931Erlend SommerheinFossum IF12.50
932Tollef TjentlandLardal OL12.51
933Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb12.52
934Jonas AlstadFrol IL12.53
935Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn12.54
936Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL12.55
937Kristian Kaupang LyeLarvik OK12.56
938Olaf Blom-HagenFossum IF12.57
939Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb12.58
940Arne BisethKongsberg OL12.59
941Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK13.00
942Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering13.01
943Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering13.02
944Tore Lind-LarsenOK Moss13.03
945Lars FlaskerudOL Toten-Troll13.04
946Josef ÖhmanGjø-Vard OL13.05
947Jan Olav BerganKongsberg OL13.06

H 11-12N

1 470 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1832Alvar EvensenOK Moss14.17
1843Karl Rein RådahlTyrving IL14.28
1844Aksel Johan SandvikHalden SK14.29

H 13-14

2 790 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
748Henrik Repstad StoremyrIL Hauken12.09
750Emil Husebye AamodtFredrikstad SK12.13
751Einar ØstvoldHeming Orientering12.15
752Jakob A. GjedeboOppsal Orientering12.17
753Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK12.19
754Sverre SandvikHalden SK12.21
755Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF12.23
756Mathias LinløkkenØstmarka OK12.25
757Lukas Jones ArnesenHeming Orientering12.27
758Sondre OlaussenOppsal Orientering12.29
759Jens WoldSturla, IF12.31
760Erlend OtterleiØstmarka OK12.33
761Gabriel GjoneSandefjord OK12.35
762Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn12.37
763Amund FlaskerudOL Toten-Troll12.39
764Simen Gløgård StensrudNittedal OL12.41
765Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK12.43
766Mikkel RastadAsker Skiklubb12.45
767Martin Christoffer BorgIL Koll12.47
768Magnus AlstadFrol IL12.49
769Audun NordbyFredrikstad SK12.51
770Henrik KaiserSturla, IF12.53
771Martin BryggenHalden SK12.55
772Even LienGjø-Vard OL12.57
773Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll12.59
774Christoffer ÅnensenOppsal Orientering13.01
775Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK13.03
776Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL13.05
777Mats JohnsenSturla, IF13.07
778Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn13.09
779Tobias Tronbøl LiumIL Koll13.11
780Per Noah SommerheinNydalens SK13.13
781Erlend BakkeFossum IF13.15
782Mathias AxelsonEiker OL13.17
783Birk BreimoOK Moss13.19
784Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL13.21
785Vilhelm SvarødIdd Sportsklubb13.23

H 13-16C

2 230 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
853Christoffer GzylOK Moss12.08
855Linus MjøsundNydalens SK12.10
856Mikkel AasnessOdal OL - Orientering12.11
857Fredrik PyttenTorridal IL12.12
858Balder Hasvik LarsenHalden SK12.13
859Isak FagerlandSturla, IF12.14
860Sivert FinstadFredrikstad SK12.15

H 13-16N

2 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
952Jakob Tungesvik HøstmarkOK Moss12.04

H 15-16

4 190 m, 59 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
506Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb12.10
507Benjamin August VikenTverlandet IL12.12
509Lars LienGjø-Vard OL12.16
510Sigurd RødnesOppsal Orientering12.18
511Fridtjof ReuschHeming Orientering12.20
512Sondre LadimOK Moss12.22
513Mikael BirkelundAsker Skiklubb12.24
514Harald MansaasFet OL12.26
515Eirik Vie StrislandFossum IF12.28
516Jonas AarsethNydalens SK12.30
517Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb12.32
518Tobias MathisenPorsgrunn OL12.34
519Sivert PoppeFredrikstad SK12.36
520Jonathan EylertsenHalden SK12.38
521Arne BerganKongsberg OL12.40
522Axel AaldeNydalens SK12.42
523Sigurd Saxe SandvikHalden SK12.44
524Mats LindaasElverum OK12.46
525Philip Lehmann RomørenFossum IF12.48
526Martin Nøkleby MellingRingerike OL12.50
527Hallvard TjentlandLardal OL12.52
528Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn12.54
529Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett12.56
530Elias StubberudNydalens SK12.58
531Benjamin GjoneSandefjord OK13.00
532Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb13.02
533Ask OlaussenOppsal Orientering13.04
534Jakob RastadAsker Skiklubb13.06
535Alfred BjørnerødOK Moss13.08
536Gaute BerganNydalens SK13.10
537Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK13.12
538Teodor Mo HjelsethNydalens SK13.14
539Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL13.16
540Adam ConwayKongsberg OL13.18
541Kasper Bakken UlsethNydalens SK13.20
542Daniel NystuenRøyken OL13.22
543Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering13.24
544Martin Størmer-AntonsenNydalens SK13.26
545Vegard RanestadHamar OK13.28
546Henrik Kaupang LyeLarvik OK13.30
547Peder BryggenHalden SK13.32
548Tor Erling GjølsjøOK Moss13.34
549Sindre Vie StrislandFossum IF13.36
550Christian Fredrik BorgIL Koll13.38
551Johan EgerKongsberg OL13.40
552Rolf Andreas BergNydalens SK13.42
553Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK13.44
554Thomas BlomkvistFredrikstad SK13.46
555Gustav Andresen SkotteFossum IF13.48
556Andreas DaleBergens TF13.50
557Brage Bell LysakerFana IL13.52
558Hans UrsetIL BUL-Tromsø13.54
559Birk Felland SætnanFossum IF13.56
560Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL13.58
561Anders Håvard LarsenNydalens SK14.00
562Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb14.02
563Ludvik SætherFredrikstad SK14.04
564Gaute LindaasElverum OK14.06
565Herman Lien BackstrømHalden SK14.08

H 15-16B

2 790 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
789Jørgen WesterheimStord Orientering13.27
790Martin AusenPorsgrunn OL13.28
791Oskar StorlerMelhus IL13.29
792Andreas GjetangerMåren OK13.30
793Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering13.31
794Henrik Andreas TømtIL Imås13.32
795Emil SkytterenOdal OL - Orientering13.33
796Martin KaiserSturla, IF13.34

H 17-A kort

3 730 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
638Roger WiikSturla, IF12.21
639Vidar SolbergFredrikstad SK12.22
640Anders HvasshovdKongsberg OL12.23
641Peter CarlsenSturla, IF12.24
642Martin SørensenEiker OL12.25
643Thomas OlsenAsker Skiklubb12.26
644Arnstein DaleOL Vallset/Stange12.27
645Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering12.28
646Vegar ArnesenFredrikstad SK12.29
647Vegard LøvliAsker Skiklubb12.30
648Vegard Østlid BagstevoldKongsberg OL12.31
649Remi JohannesenIdd Sportsklubb12.32
650Jurijus SiskovasHadeland OL12.33
651Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa12.34
652Pål WinsentsNydalens SK12.35
653Thomas RuudOppsal Orientering12.36

H 17-B

3 190 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
723Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL12.24
724Per SørbergRaumar Orientering12.25
726Christopher G HøeRaumar Orientering12.27
727Gisle FagerlandSturla, IF12.28
728Per Anders YtterbøAsker Skiklubb12.29
729Max KrammerTyrving IL12.30
730Svend Kristian EidstenSturla, IF12.31
731Erik HasliSnertingdal IF Orientering12.32
732Matthew NgOslostudentenes IK12.33
733John Harald JohansenOppsal Orientering12.34
734Anders JohnsenSturla, IF12.35
735Torstein LyeLarvik OK12.36
736Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn12.37
737Adrian FagerlandSturla, IF12.38
738Erik NæssØstmarka OK12.39
739Rolf BergNydalens SK12.40
740Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL12.41
741Harald AulieIL Koll12.42
742Ram RayamajhiOppsal Orientering12.43
743Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL12.44

H 17-C

2 230 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
874Sindre EspenesVarteig OL12.29
875Arnfinn SørumSkien OK12.30
876Anders EspenesVarteig OL12.31
877Martin Aasen WrightOppsal Orientering12.32
878Jens Normann EidstenSturla, IF12.33
879Steinar MariussenElverum OK12.34
880Roy Roger EspenesVarteig OL12.35

H 17-N

2 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
959Stian LillegårdLillomarka OL12.11
960Tristan ZainalOdal OL - Orientering12.12
961Stian LillegårdLillomarka OL12.13

H 21-A

5 180 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
458Benjamin DohertySwansea Bay OC13.02
460Erik Feyling HaareKonnerud IL13.06
461Eirik Holth JohannessenRøyken OL13.08
462Aleksandar DimitrovSever13.10
463Marius StaffOL Toten-Troll13.12
464Adam KristiansenOK Moss13.14
465Pål SkogedalAsker Skiklubb13.16
466Anders Beyer BrattliRingerike OL13.18
467Robert FredriksenNotodden OL13.20
468Halvor SaunesNydalens SK13.22
469John RundeKristiansand OK13.24
470Trygve Hem OlsenTyrving IL13.26

H 35-

5 180 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
477Kristian RuudBækkelagets SK12.04
476Fredrik EliassonHalden SK13.38
478Lacho IlievHalden SK13.42

H 40-

5 180 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
483Rune ScheeleNydalens SK13.52
484Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering13.54
485Jan PotštejnskýCzech national team13.56
486Jens Erik MortensenAsker Skiklubb13.58
487Jostein AndersenNydalens SK14.00
488Torbjørn KravdalGjø-Vard OL14.02
489Kenneth BuchDansk Orienterings-Forbund14.04
490Øystein RastadAsker Skiklubb14.06
491Anders LundeVarteig OL14.08
492Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett14.10
493Magnus NordbrødenHalden SK14.12
494Stefan RingOK Löftan14.14
495Marius WikstrømRingsaker OK14.16
496Ivar SeierstadIL GeoForm14.18
497Jørn SundbyLarvik OK14.20
498Robert BanfiÅs-NMBU Orientering14.22
499Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL14.24
500Håkon GjerdeIndre Østfold OK14.26

H 45-

5 000 m, 61 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1176Bjørn WangensteenLillomarka OL12.01
1177Anders SollienOL Toten-Troll12.03
1178Tor RingstadHedrum OL12.05
1179Kenneth VikenTverlandet IL12.07
1180Runar StangTrøsken IL12.09
1181Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK12.11
1188Espen BergstrømHalden SK12.25
1189Knut Jostein SætnanFossum IF12.27
1190Kenneth BilstadVang OL12.29
1191Christian ReuschHeming Orientering12.31
1192Stig MellingRingerike OL12.33
1193Tore H. HvidebergOK Skeidi12.35
1194Are BisethKongsberg OL12.37
1195Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL12.39
1196Per Kristian TømtIL Imås12.41
1197Asgeir LiumFet OL12.43
1198Trond EvensenOL Tønsberg og omegn12.45
1199Even ErlienGjø-Vard OL12.47
1200Espen DanevadFredrikstad SK12.49
1201Tomas EidsmoFreidig12.51
1202Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL12.53
1203Audun BjerknesMåren OK12.55
1204Per Øyvind SteneNydalens SK12.57
1205Ernst PyttenTorridal IL12.59
1206Sigmund HansenGjø-Vard OL13.01
1207Vidar HardelandVaregg Fleridrett13.03
1208Pål SommerheinFossum IF13.05
1209Henrik OttesenFredrikstad SK13.07
1210Magne OmestadNydalens SK13.09
1211Pål AngvollFredrikstad SK13.11
1212Øyvind ThømtIndre Østfold OK13.13
1213Morten MoslandOppsal Orientering13.15
1214Kenneth WesterheimStord Orientering13.17
1215Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK13.19
1216Morten FismenFossum IF13.21
1217Snorre VegganOppsal Orientering13.23
1218Charles HalaasFossum IF13.25
1219Tormod KleppaLillehammer OK13.27
1220Vidar GjelstadOppsal Orientering13.29
1221Rune BlågestadIndre Østfold OK13.31
1222Tore SandvikHalden SK13.33
1223Martin ØhmanGjø-Vard OL13.35
1224Sebastian PetersÅs IL13.37
1225Torbjørn Blom-hagenFossum IF13.39
1226Hans Olav HygenØstmarka OK13.41
1227Kyrre GranFet OL13.43
1228Per Olav AndersenVang OL13.45
1229Jens TjentlandLardal OL13.47
1230Øystein RognebakkeSturla, IF13.49
1231Torgeir SkjønhaugFet OL13.51
1232André JægtvikKonnerud IL13.53
1233Ståle HeitmannFossum IF13.55
1235Anders Kristian HoltHedrum OL13.59
1236Bent Olav AamodtFredrikstad SK14.01
1237Pål Martin EidKongsberg OL14.03
1238Harald BakkeFossum IF14.05
1239Øyvind LienGjø-Vard OL14.07
1240Øyvind StoksethHalden SK14.09
1241Fredrik SaugestadNydalens SK14.11
1243Bjørn HaugeNydalens SK14.15
1244Tor BrennaNittedal OL14.17

H 50-

4 690 m, 66 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1251Jon SkriubakkenPorsgrunn OL12.12
1254Geir TorgersenHalden SK12.18
1255Jan Erik AalbergBækkelagets SK12.20
1256Dag WangLillomarka OL12.22
1257Svein OtterleiØstmarka OK12.24
1258Ingar Tollum AndersenKongsberg OL12.26
1259Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL12.28
1260Einar GisholtFossum IF12.30
1261Ottar WiklundNydalens SK12.32
1262Roar MathisenOL Tønsberg og omegn12.34
1263Are KristiansenTyrving IL12.36
1264Tore NymarkVaregg Fleridrett12.38
1265Frode HaugskottOL Trollelg12.40
1266Gjermund GravirAsker Skiklubb12.42
1267Nils BerganNydalens SK12.44
1268Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø12.46
1269Christian GløgårdNittedal OL12.48
1270Karl Anton UndelandSturla, IF12.50
1271Per Øivind EgerKongsberg OL12.52
1272Jon Erik KvarmeSturla, IF12.54
1273Kent KopperudIndre Østfold OK12.56
1274Helge StenerudOL Tønsberg og omegn12.58
1275Helge GisholtOK Skeidi13.00
1276Trond GjelstadSandefjord OK13.02
1277Tore HoffTyrving IL13.04
1278Bjørn MartiniAsker Skiklubb13.06
1279Bjørn HallanFossum IF13.08
1280Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)13.10
1281Gunnar BrattliAsker Skiklubb13.12
1282Kimme ArnesenHeming Orientering13.14
1283Dag AusenPorsgrunn OL13.16
1284Einar LunøeNydalens SK13.18
1285Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering13.20
1286Atle PedersenMelhus IL13.22
1287Bjørnar OlsrødStokke IL13.24
1288Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn13.26
1289Odd StrandKongsberg OL13.28
1290Vemund KongsnesØstmarka OK13.30
1291Arild AndresenFossum IF13.32
1292Ola TellesbøHadeland OL13.34
1293Håkon JendalFossum IF13.36
1294Guttorm EggeIL GeoForm13.38
1295Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering13.40
1296Espen SvaeSarpsborg OL13.42
1297Oddvar TaksdalGanddal IL13.44
1298Stein H. HagenFossum IF13.46
1299Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering13.48
1300Morten HeirFossum IF13.50
1301Sten Åge NygårdseterVegårshei IL13.52
1302Pierre DemeuseBelgium Team13.54
1303Håkon BørliFossum IF13.56
1304Jon Iver BakkenNydalens SK13.58
1306Anders FlågenHeming Orientering14.02
1307Håvard HågårdKonnerud IL14.04
1308Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering14.06
1309Stein MellaOppsal Orientering14.08
1310Knut Erling ØenHeming Orientering14.10
1311Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering14.12
1312Steinar LågAsker Skiklubb14.14
1313Leif StørmerFossum IF14.16
1314Thomas KaiserSturla, IF14.18
1315Odd Arne LianIL Koll14.20
1316Christian GrotnesTyrving IL14.22
1317Per Olav GulbrandsenLarvik OK14.24
1318Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering14.26
1319Einar TesloHadeland OL14.28

H 55-

4 280 m, 47 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1324Arne FossheimAsker Skiklubb12.45
1326Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering12.47
1327Andreas HuberHamar OK12.48
1328Knut Edvard HellandØstmarka OK12.49
1329Frank SvarødIdd Sportsklubb12.50
1330Tore KjølsethNydalens SK12.51
1331Per-Jacob ØlstadFet OL12.52
1332Trygve RognstadHadeland OL12.53
1333Carl Erik WasbergOppsal Orientering12.54
1334Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb12.55
1335Tore Voss FagervoldBærums Skiklub12.56
1336Tom RådahlTyrving IL12.57
1337Håkon LøvliAsker Skiklubb12.58
1338Rune TeiglandØstmarka OK12.59
1339Øystein HoloFossum IF13.00
1340Per Ole DahlsrudNydalens SK13.01
1341Bjørn Victor LarsenKongsberg OL13.02
1342Bjørn Henning GrandalTyrving IL13.03
1343Trond HolterMåren OK13.04
1344Kim Farnes HansenLierbygda OL13.05
1345Roar TønnessenKongsberg OL13.06
1346Øystein JensenSarpsborg OL13.07
1347Nils Harald StaffOL Toten-Troll13.08
1348Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)13.09
1349Jan Richard EriksenAsker Skiklubb13.10
1350Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)13.11
1351Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL13.12
1352Anders KronbergRaumar Orientering13.13
1353Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb13.14
1354John YtternesKolbotn og Skimt OL13.15
1355Per SlungaardTyrving IL13.16
1356Peer StiansenNydalens SK13.17
1357Øystein ØstermannHeming Orientering13.18
1358Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK13.19
1359Eivind HoffTyrving IL13.20
1360Jan SølvbergEiker OL13.21
1361Per Arne KarlsenØstmarka OK13.22
1362Bo EngdahlIL Koll13.23
1363Torgeir BrandalKongsberg OL13.24
1364Jo WiklundNydalens SK13.25
1365Sven OhrvikKonnerud IL13.26
1366Morten AndresenOK Skeidi13.27
1367Stein Arne NegårdVang OL13.28
1368Dag BrenåsVarteig OL13.29
1369Roar ByeModum OL13.30
1370Geir FrøytlogEgersund OK13.31
1371Are NjåsteinTyrving IL13.32

H 60-

4 280 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1377Sigbjørn ModalsliFossum IF13.38
1378Morten KarlsenMåren OK13.39
1379Torgeir StrandhagenRøyken OL13.40
1380Arne KildalVestre Akers SK13.41
1381Eirik NordbrødenHalden SK13.42
1382Lars-Erik FiskumTyrving IL13.43
1383Kjetil KløvstadSandefjord OK13.44
1384Sture OttesenIndre Østfold OK13.45
1385Harald ØstbyeElverum OK13.46
1386Axel BromanderFredrikstad SK13.47
1387Øystein KildahlØstmarka OK13.48
1388Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn13.49
1389Harald HoviSkien OK13.50
1390Per OsenVestre Akers SK13.51
1391Jon LahlumIL GeoForm13.52
1392Geir Holm GundersenKonnerud IL13.53
1393Per SchancheAsker Skiklubb13.54
1394Lars Roger LundanesEmblem IL13.55
1395Jack BjørnsenKristiansand OK13.56
1396Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL13.57
1397Øyvind Roger HansenRøyken OL13.58
1398Sören JonssonNydalens SK13.59
1399Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL14.00
1400Roger CoombsMAROC14.01
1401Jørn NordbrødenHalden SK14.02
1402Morten DueMåren OK14.03
1403Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL14.04
1404Hallvard FjærLillomarka OL14.05
1405Øyvind GylverAsker Skiklubb14.06
1406Egil RundbergetNydalens SK14.07
1407Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm14.08
1408Tormod ØvergaardVestre Akers SK14.09
1409Johan MattssonLillomarka OL14.10
1410Petter GullikstadRøros IL14.11
1411Bjørn ÅstorpSarpsborg OL14.12
1412Bjørn WilladssenHeming Orientering14.13
1413Don SkantzeTyrving IL14.14
1414Einar JensenNydalens SK14.15
1415Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering14.16
1416Martin GranlyLillomarka OL14.17
1417Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL14.18
1418Juha HaajanenSK Pohjantähti14.19
1419Per Gunnar DahlRingerike OL14.20

H 65-

3 850 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1452Sjur GjestvangOL Toten-Troll13.12
1454Stein TurtumøygardMåren OK13.16
1455Svein S JacobsenTyrving IL13.18
1456Per Ove TransethRøyken OL13.20
1457Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering13.22
1458Petter NæssOppsal Orientering13.24
1459Per StensethFredrikstad SK13.26
1460Lars KlyveOppsal Orientering13.28
1461Arne TiltnesTyrving IL13.30
1462Øystein RuudFredrikstad SK13.32
1463Sigurd DæhliLøten o-lag13.34
1464Øivind BergetSarpsborg OL13.36
1465Jon Arvid FossumAsker Skiklubb13.38
1466Jan BøhleOL Trollo13.40
1467Are EriksenOslostudentenes IK13.42
1468Morten JohannessenRøyken OL13.44
1469Rolf LundeEiker OL13.46
1470Bent GalborgenIndre Østfold OK13.48
1471Knut HaugOL Vallset/Stange13.50
1472Magne VollenOslostudentenes IK13.52
1473Terje LudvigsenLarvik OK13.54
1474Hans Lyder HaareKonnerud IL13.56
1475Sveinung RekaaNotodden OL13.58

H 70-

3 310 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1526Trond WettergreenDriv IL13.21
1527Hasse BergstrømTyrving IL13.22
1528Rolf GjølbergLarvik OK13.23
1529Terje MalmHamar OK13.24
1530Geir ArnesenBærums Skiklub13.25
1531John Ivar KjellevoldModum OL13.26
1532Øivind Magne RogndalenByåsen IL13.27
1533Øyvind HoveidAsker Skiklubb13.28
1534Kåre ThorbjørnsenLarvik OK13.29
1535Nils-Petter WiikDriv IL13.30
1536Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL13.31
1537Willy GrønstadGimle IF13.32
1538Per-Erik ØstlieDriv IL13.33
1539Geir TrøanKolbotn og Skimt OL13.34
1540Paul SkjakerHadeland OL13.35
1541Alf Johan HjelmtvedtEiker OL13.36
1542Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering13.37
1543Jon FærdenKolbotn og Skimt OL13.38

H 75-

2 900 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1599Kjell Gorm RøkkeTyrving IL12.43
1600Lars Martin GjeinStokke IL12.45
1601Trond FeiringHamar OK12.47
1602Thor PalmgrenHalden SK12.49
1603Øystein MadsenHaugerud IF12.51
1604Odd AureDrangedal OL12.53
1605Kjell StenstadvoldTyrving IL12.55
1606Trygve FosseGimle IF12.57
1607Roar BjordalOppsal Orientering12.59
1608Bjørn W. LudvigsenSturla, IF13.01
1609Bjørn SandelienHeming Orientering13.03
1610Anders TaraldrudIndre Østfold OK13.05
1611Helge BjaalandHeming Orientering13.07
1612Lasse VråleSturla, IF13.09
1613Thorolf TrolsrudBotne SK13.11
1614Henry SundsetvikOL Trollelg13.13
1615Magnar ØvreåsBotne SK13.15

H 80-

2 550 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1635Svein F. KvalheimÅrstad IL12.14
1636Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL12.16
1637Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn12.18
1638Bjørn GunnerødAsker Skiklubb12.20
1639Tor DrageHaugerud IF12.22
1640Odd KletteliBækkelagets SK12.24
1641Roger TorperIndre Østfold OK12.26
1642Steinar RuudKonnerud IL12.28
1643Arne Chr. ScheieØstmarka OK12.30
1644Egil RyghOL Tønsberg og omegn12.32
1645Oddvar GjelstadSandefjord OK12.34

H 85-

2 550 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1629Ørnulf FremmingHaugerud IF12.02

D 17-18 E

2 820 m, 52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
404Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering12.37
406Oda Isnes TyseEiker OL12.41
407Berthe TesloHadeland OL12.43
408Celine YtternesKolbotn og Skimt OL12.45
409Marie LilandNydalens SK12.47
410Tina KallesonOppsal Orientering12.49
411Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett12.51
412Alexandra AngvollFredrikstad SK12.53
413Mari Strømme LidVaregg Fleridrett12.55
414Ane Sofie KroghOppsal Orientering12.57
415Nora Småge HilsenKonnerud IL12.59
416Solveig Moen LetmolieEiker OL13.01
417Elise AusenPorsgrunn OL13.03
418Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK13.05
419Marie Lindløv JensenOK Moss13.07
420Julie ChristiansenKristiansand OK13.09
421Ina MartiniAsker Skiklubb13.11
422Ingeborg KvarmeSturla, IF13.13
423Yngvild Langedal BreivikNydalens SK13.15
424Andrea RanvikKonnerud IL13.17
425Kristine Eide RappRaumar Orientering13.19
426Ingvild LangeggenKongsberg OL13.21
427Ingrid LamarkGanddal IL13.23
428Malin HaugeHisøy OK13.25
429Janne Tjørhom AasheimGanddal IL13.27
430Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK13.29
431Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL13.31
432Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb13.33
433Anna GomanSK Pohjantähti13.35
434Ida Sofie HjortlandLarvik OK13.37
435Jenny BaklidKonnerud IL13.39
436Ingrid BlindheimLillomarka OL13.41
437Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK13.43
438Maya Jones ArnesenHeming Orientering13.45
439Marte Madslien BakkenNydalens SK13.47
440Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK13.49
441Frida HaugskottOL Trollelg13.51
442Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering13.53
443Live ØstvoldHeming Orientering13.55
444Ingrid Lund HovdenTyrving IL13.57
445Mina SchjervenLardal OL13.59
446Anniken RanvikKonnerud IL14.01
447Ea LunøeNydalens SK14.03
448Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb14.05
449Julie EikelandOL Tønsberg og omegn14.07
450Malene Teresia JebsenHeming Orientering14.09
451Ada WulfsbergNydalens SK14.11
452Tale StrandKongsberg OL14.13
453Oda ScheeleNydalens SK14.15
454Mina JørgensenTyrving IL14.17
455Alexandra LinløkkenØstmarka OK14.19
456Kristine KravdalGjø-Vard OL14.21

D 19-20 E

3 060 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
257Marlin HaavengenKongsberg OL12.12
258Maren NorderudTyrving IL12.14
259Agnethe HasliBækkelagets SK12.16
260Hedda Raadal BjørloHalden SK12.18
261Ingrid G. KvålsgardFossum IF12.20
262Solveig Eline BergTyrving IL12.22
263Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL12.24
264Hanne VassendPorsgrunn OL12.26
265Ragne WiklundNydalens SK12.28
266Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK12.30
267Synne SkjærsteinTyrving IL12.32
268Julie BakkeFossum IF12.34
269Ragnhild EideByåsen IL12.36
270Ingvild Tronstad AndersenKongsberg OL12.38
271Thea Sildnes BaklidKonnerud IL12.40
272Helene EgerKongsberg OL12.42
273Åsne Naadland HoloFossum IF12.44
274Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL12.46
275Aurora GjølsjøOK Moss12.48
276Synne StrandAsker Skiklubb12.50
277Anine LomeHamar OK12.52
278Rikke Blakkestad IngesenFossum IF12.54
279Vera MelkildFreidig12.56
280Aurora MoholthKongsberg OL12.58

D 21-E

4 490 m, 60 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK11.29
103Tilla Farnes HennumNTNUI12.01
104Elin GranstedtNTNUI12.03
105Solveig BlandkjennTyrving IL12.05
106Kristine FjeldboTyrving IL12.07
107Anna UlvensøenNTNUI12.09
108Maiju OksanenSK Pohjantähti12.11
110Hanne SandstadFreidig12.15
111Synnøve BråtenVegårshei IL12.17
112Ingunn Egeberg VáriNTNUI12.19
113Ida TiltnesTyrving IL12.21
114Christiane TrösseVaregg Fleridrett12.23
115Evine Westli AndersenLøten o-lag12.25
116Birte FriedrichsNational Team Germany12.27
117Marthe GløersenBækkelagets SK12.29
118Åsne Skram TrømborgNTNUI12.31
119Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering12.33
120Bodil HelgerudHalden SK12.35
121Emilie Westli AndersenLøten o-lag12.37
122Dorothea MüllerNational Team Germany12.39
123Anu TuomistoNTNUI12.41
124Ingrid GulbrandsenNTNUI12.43
125Paula StarkeNational Team Germany12.45
126Lone BrochmannBækkelagets SK12.47
127Heini WennmanSK Pohjantähti12.49
128Arntraut GötschIL BUL-Tromsø12.51
129Line CederbergDansk Orienterings-Forbund12.53
130Maren Jansson HaverstadTyrving IL12.55
131Siri UlvestadNydalens SK12.57
132Patricia NiekeNational Team Germany12.59
133Ingeborg EideByåsen IL13.01
134Kine Hallan SteiwerHalden SK13.03
135Emma JohanssonEmblem IL13.05
136Anna SerrallongaTrol13.07
137Ingrid LundanesNTNUI13.09
138Kirsi NurmiIFK Göteborg13.11
139Kerstin UiboupinOK Võru13.13
140Barbora ZhanalovaCzech national team13.15
141Cecilie Friberg KlysnerDansk Orienterings-Forbund13.17
142Jo ShepherdHalden SK13.19
143Caroline GjøtterupDansk Orienterings-Forbund13.21
144Lenka MechlovaCzech national team13.23
145Miri Thrane ØdumDansk Orienterings-Forbund13.25
146Laura RamsteinLahden Suunnistajat -3713.27
147Charlotte WatsonLillomarka OL13.29
148Anna HaatajaSK Pohjantähti13.31
149Adela IndrakovaCzech national team13.33
150Ingjerd MyhreKongsberg OL13.35
151Denisa KosováCzech national team13.37
152Susen LöschÄrla IF13.39
153Maija SianojaMS Parma13.41
154Sofia HaajanenSK Pohjantähti13.43
155Ida Marie Næss BjørgulHalden SK13.45
156Catherine TaylorOK Södertörn13.47
157Vendula HorcickovaCzech national team13.49
158Silje Ekroll JahrenNydalens SK13.51
159Sari AnttonenSK Pohjantähti13.53
160Elena RoosHalden SK13.55
161Marianne AndersenFredrikstad SK13.57
162Marika TeiniHalden SK13.59

D 21-E2

4 300 m, 49 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2001Malena Asheim BirkelandNTNUI12.00
2006Anne Willkommen EikenNTNUI12.10
2011Malin EijsinkNydalens SK12.20
2012Barbora VyhnálkováCzech national team12.22
2013Gunvor Hov HøydalFossum IF12.24
2014Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering12.26
2015Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL12.28
2016Linn HokholtTyrving IL12.30
2017Camilla Louise BevenseeDansk Orienterings-Forbund12.32
2018Silje ArntzenNTNUI12.34
2019Eline DrageTyrving IL12.36
2020Margrethe WisløffNTNUI12.38
2021Elisabeth HanssonIFK Lidingö SOK12.40
2022Aurora FossøyNTNUI12.42
2023Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK12.44
2024Marion AebiTyrving IL12.46
2025Sara NivaSK Pohjantähti12.48
2026Tonje Aasheim NymarkNTNUI12.50
2027Ingvild Maalen-JohansenOppsal Orientering12.52
2028Lise Østlid BagstevoldTyrving IL12.54
2029Idunn HaavengenNTNUI12.56
2030Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett12.58
2031Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb13.00
2032Tonje VassendNTNUI13.02
2033Emilie WestinNydalens SK13.04
2034Maria Dahl FosbyNTNUI13.06
2035Maiken Økern HågårdKonnerud IL13.08
2036Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering13.10
2037Oda J SikkelandTyrving IL13.12
2038Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss13.14
2039Ane DyrkornNTNUI13.16
2040Vigdis HobølOppsal Orientering13.18
2041Ingvild C. FleisjeNittedal OL13.20
2043Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)13.24
2044Tereza CechovaCzech national team13.26
2045Ida Feiring HaltiaTyrving IL13.28
2046Karoline Dahl FosbyNTNUI13.30
2047Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK13.32
2048Sunniva OmdalNTNUI13.34
2049Malin SørensenNydalens SK13.36
2050Sofie JohanssonVang OL13.38
2051Lene Godager KaasBækkelagets SK13.40
2052Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL13.42
2053Thea DyrkornNTNUI13.44
2054Kine GulliksenBækkelagets SK13.46
2055Marit KahrsFredrikstad SK13.48
2056Elin-Kristin Hem OlsenTyrving IL13.50
2057Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI13.52
2058Louise OramBækkelagets SK13.54

H 17-18E

3 560 m, 51 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
301Christoffer SlettenRaumar Orientering12.22
306Nils TveiteÅs-NMBU Orientering12.32
307Simen Spets StorhovFreidig12.34
308Lars Young VikNydalens SK12.36
309Jonas GrønliFreidig12.38
310Henrik R HoltHedrum OL12.40
311Iver RingheimLarvik OK12.42
312Mikkel HoltFreidig12.44
313Sondre YtterbøAsker Skiklubb12.46
314Vebjørn Blom-HagenFossum IF12.48
315Håkon HolstadFreidig12.50
316Sondre OttesenFredrikstad SK12.52
317Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb12.54
318Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK12.56
319Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering12.58
320Cornelius BjørkSandefjord OK13.00
321August Syrdal ØenHeming Orientering13.02
322Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering13.04
323Erik BohneVaregg Fleridrett13.06
324Kristian ØstermannHeming Orientering13.08
325Lars SandstadFreidig13.10
326Runar Saur ModahlFredrikstad SK13.12
327Erlend BørliFossum IF13.14
328Ådne SkjærsteinTyrving IL13.16
329Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF13.18
330Jakob TorgersenHalden SK13.20
331Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering13.22
332Tobias RøddeGanddal IL13.24
333Alf Kristian HelleHalden SK13.26
334Isak JonssonNydalens SK13.28
335Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø13.30
336Markus Andreas BreivoldGanddal IL13.32
337Tobias AlstadFrol IL13.34
338Ole Kristian TaksdalGanddal IL13.36
339Anders HorveiRaumar Orientering13.38
340Johan Kristian UndelandSturla, IF13.40
341Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL13.42
342Martin BrækkeHalden SK13.44
343Jo Even KolstadFreidig13.46
344Petter Liabakk EriksenByåsen IL13.48
345Birk Bell LysakerFana IL13.50
346Sondre Zahl HagenFossum IF13.52
347Gaute FosstveitRaumar Orientering13.54
348Christopher LadimOK Moss13.56
349Lars Øderud VatneBækkelagets SK13.58
350Marius BakkeFossum IF14.00
351Eirik ImrikFredrikstad SK14.02
352Mikkel KatlaFossum IF14.04
353Vegard KittilsenFreidig14.06
354Anders VestølVegårshei IL14.08
355Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett14.10

H 19-20E

3 990 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK12.35
209Sebastian DalandKristiansand OK12.37
210Eskil FrøislandVang OL12.39
211Kristian Fredrik LynumFreidig12.41
212Sondre SkytterenOdal OL - Orientering12.43
213Rasmus MathisenPorsgrunn OL12.45
214Sindre R HoltHedrum OL12.47
215Mats EidsmoFreidig12.49
216Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL12.51
217Even LindaasVang OL12.53
218Anders HaugskottOL Trollelg12.55
219Njaal Ellegaard MelbyVang OL12.57
220Oskar Spets StorhovFreidig12.59
221Jørgen BaklidKonnerud IL13.01
222Simen BallangrudOL Toten-Troll13.03
223Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb13.05
224Elias Skjolden SørensenLillomarka OL13.07
225Skjalg NysæterSkien OK13.09
226Aslak HeimdalKonnerud IL13.11
227Bjørn Anders FlågenHeming Orientering13.13
228Tord StrandKongsberg OL13.15
229Audun BerganNydalens SK13.17
230Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL13.19
231Jostein Svaland DaleVang OL13.21
232Sander ArntzenAsker Skiklubb13.23
233Einar EkelandOddersjaa SSK13.25
234Linus OlhansÅs-NMBU Orientering13.27

H 21-E

5 580 m, 84 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Clement DemeuseBelgium Team11.20
2Francois Van Der OuderaaBelgium Team11.24
3Ken PeetersOK Linné11.28
4Mathias BlaiseBelgium Team11.32
5Evert LeeuwsOMEGA11.36
6Thomas van der KleijHamok11.40
7Benjamin AnciauxHamok11.44
8Alan CherryNydalens SK11.54
9Håvard Sandstad EidsmoFreidig11.56
10Damien RenardKongsberg OL11.58
11Olle BoströmTyrving IL12.00
12Carl Godager KaasBækkelagets SK12.02
13Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK12.04
14Jonas Klausen EspedalNTNUI12.06
15František KolovskýNTNUI12.08
16Oskar RøenVaregg Fleridrett12.10
17Simon NavratilCzech national team12.12
18Dag BlandkjennKristiansand OK12.14
19Desmond FranssenTrol12.16
20Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK12.18
21Elias JonssonNydalens SK12.20
22Herman Ryen MartinsenNTNUI12.22
23Colin KolbeAngelniemen Ankkuri12.24
24Jonáš Hubá¿ekCzech national team12.26
25Anders Felde OlaussenNTNUI12.28
26Gaute FriestadNTNUI12.30
27Rasmus Rørholt TheisenNTNUI12.32
28Ulrik Astrup ArnesenNTNUI12.34
29Eirik Langedal BreivikNTNUI12.36
30Matthew SpeakeBækkelagets SK12.38
31Einar MelsomFossum IF12.40
32Carl Petter LyngenFrol IL12.42
33Håkon Raadal BjørloNTNUI12.44
34Oskar StørmerFossum IF12.46
35Matthias KretzschmarNational Team Germany12.48
36Emil ØbroDansk Orienterings-Forbund12.50
37Vojtech KettnerIFK Mora OK12.52
38Vegard Jarvis WestergårdNTNUI12.54
39Andreas SølbergIL Leik12.56
40Håvard WedegeFredrikstad SK12.58
41Kasper FosserHeming Orientering13.00
42Isak BergsetFrol IL13.02
43Anders VisterNydalens SK13.04
44Hans Petter MathisenFredrikstad SK13.06
45Vegard DanielsenKristiansand OK13.08
46Felix SpäthIFK Lidingö SOK13.10
47Jakob Ekhard EdsenDansk Orienterings-Forbund13.12
48Bjørn EkebergTyrving IL13.14
49Audun HeimdalNTNUI13.16
50Ivar LundanesTyrving IL13.18
51Eirik Kamstrup HovindNydalens SK13.20
52Elias T. MølnvikNTNUI13.22
53Topi SyrjäläinenHelsingin Suunistajat13.24
54Torgeir NørbechTyrving IL13.26
55Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering13.28
56Moritz DöllgastNational Team Germany13.30
57Bojan BlumensteinNydalens SK13.32
58Bjarne FriedrichsNational Team Germany13.34
59Håvard HagaNydalens SK13.36
60Thomas Natvig ÅrstadHalden SK13.38
61Tomas KubelkaCzech national team13.40
62Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK13.42
63Daniel HájekCzech national team13.44
64Yngve SkogstadFrol IL13.46
65Mathias PeterSödertälje-Nykvarn Orientering13.48
66Björn CederbergDansk Orienterings-Forbund13.50
67Riccardo ScaletHalden SK13.52
68Jo Forseth IndgaardFrol IL13.54
69Søren BobachDansk Orienterings-Forbund13.56
70Martin HubmannFredrikstad SK13.58
71Marek MinarIFK Mora OK14.00
72Jon Aukrust OsmoenNydalens SK14.02
73Olli-Markus TaivainenFredrikstad SK14.04
74Tue LassenDansk Orienterings-Forbund14.06
75Robert MerlTurun Metsänkävijät14.08
76Pavel KubatKalevan rasti14.10
77Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL14.12
79Ralph StreetBækkelagets SK14.16
80Jan SedivyCzech national team14.18
81Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK14.20
82Vojt¿ch KrálCzech national team14.22
83Magne DæhliHalden SK14.24
84Eskil KinnebergIFK Göteborg14.26
85Olav LundanesHalden SK14.28

H 21-E2

5 260 m, 103 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2059Mattias KarlssonFredrikstad SK12.02
2068Kristian Nilsen SandnesNTNUI12.11
2069Sveinung SyversenOppsal Orientering12.12
2070Simon JakobssonFrol IL12.13
2071Bjørn LundanesNTNUI12.14
2072Espen Hultgreen WeltzienTyrving IL12.15
2073Erling HjermstadFossum IF12.16
2074Torkil Eide SolstadTyrving IL12.17
2075Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK12.18
2076Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering12.19
2077Asgeir MjøsundNydalens SK12.20
2078Ludvig RødnesOppsal Orientering12.21
2079Adrian OpheimNTNUI12.22
2080Otakar HirsCzech national team12.23
2081Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL12.24
2082Jakub GlonekCzech national team12.25
2083Ole HennselerNational Team Germany12.26
2084Mathias BjuganNTNUI12.27
2085Matouš FürstCzech national team12.28
2086Jørgen FiskumFreidig12.29
2087Haakon IngvaldsenNittedal OL12.30
2088Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb12.31
2089Are WigaardNTNUI12.32
2090Eirik LarsenSkien OK12.33
2091Torbjørn GasbjergDansk Orienterings-Forbund12.34
2092August Asheim BirkelandNTNUI12.35
2093Lukas PetersonTyrving IL12.36
2094Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering12.37
2095Lavran ThorstensenNTNUI12.38
2096Martin SchälliBækkelagets SK12.39
2097Andreas G. PoldenNydalens SK12.40
2099Karl FremstadTyrving IL12.42
2100Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK12.43
2101Sindre Østgulen DeiszNTNUI12.44
2102Øyvind EngerNydalens SK12.45
2103Sigurd Myhre AndreassenHalden SK12.46
2104Janne WeckmanVehkalahden Veikot12.47
2105Vegard Brun SagaTyrving IL12.48
2106Olav Milian Schmitt GranNTNUI12.49
2107Jan BendákCzech national team12.50
2108Jim Øystein NybråtenTyrving IL12.51
2109Thorstein WangNTNUI12.52
2110Duncan CoombsTyrving IL12.53
2111Mathias GløersenBækkelagets SK12.54
2112Sturla FrydenlundNTNUI12.55
2113Steinar KollerudLillomarka OL12.56
2114Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering12.57
2115Emil WingstedtHalden SK12.58
2116Bjørnar LøvliAsker Skiklubb12.59
2117Sebastian TorgersenNTNUI13.00
2118Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb13.01
2119Tobias KristensenNTNUI13.02
2120Erik DöhlerNational Team Germany13.03
2121Øyvind HjermstadFossum IF13.04
2122Anders StorbratenBækkelagets SK13.05
2123Jostein TandbergNTNUI13.06
2124Magne JutulstadBækkelagets SK13.07
2125Henrik UpsalÅs-NMBU Orientering13.08
2126Gunnar A FiskumTyrving IL13.09
2127Wolfgang KampelBækkelagets SK13.10
2128Håvard LucasenFredrikstad SK13.11
2129Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering13.12
2130Erik GustafssonNTNUI13.13
2131Inge LindsethNydalens SK13.14
2132Simen AamodtNTNUI13.15
2133Eirik RustadBækkelagets SK13.16
2134Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett13.17
2135Sindre ØsthagenFredrikstad SK13.18
2136Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering13.19
2137Kenneth SandvoldEiker OL13.20
2138Marius ØieLøten o-lag13.21
2139Simen Eid NielsenNTNUI13.22
2140KyongSa RiIL BUL-Tromsø13.23
2141Martin Borge HeirNTNUI13.24
2142Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK13.25
2143Per Melander OftenNydalens SK13.26
2144Gustav FiskumNTNUI13.27
2145Espen JakobsenTyrving IL13.28
2146Tarjei HoloNTNUI13.29
2147Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering13.30
2148Åsmund Aamodt ResellNTNUI13.31
2149Lars OwrenFreidig13.32
2150Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK13.33
2151Jonas Madslien BakkenNTNUI13.34
2152Josef NeumannNational Team Germany13.35
2153Beat RothNydalens SK13.36
2154Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI13.37
2156Thomas NipenBækkelagets SK13.39
2157Thor MellaOppsal Orientering13.40
2158Eskil Sande GullordBækkelagets SK13.41
2159Kristian VadDansk Orienterings-Forbund13.42
2160Håvard MyhreBækkelagets SK13.43
2161Peter NordbrødenNTNUI13.44
2162Torben Christian WendlerFredrikstad SK13.45
2163Erik ThorssonTyrving IL13.46
2164Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK13.47
2165Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI13.48
2166Sander H. RogndokkenNydalens SK13.49
2167Daniel VandasCzech national team13.50
2168Marius PyttenNTNUI13.51
2169Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK13.52
2170Lukas LilandNydalens SK13.53
2171Anders TiltnesTyrving IL13.54

Direkte N

1 470 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1798Kristin RamstedtNOTEAM13.43
1808Tore SkjærgårdNOTEAM13.53

Direkte C

2 230 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1951Anne Marte PensgaardOK Horten12.00
1952Terje ThrondsenNittedal OL12.01
1953Sigvald MarholmNOTEAM12.02
1954Hilde StrømbergFredrikstad SK12.03
1955Carl Christian StrømbergFredrikstad SK12.04
1957Pål PedersenKonnerud IL12.06
1958Fredrik  GlødmestadFredrikstad SK12.07
1960Marie VegganOppsal Orientering12.09
1963Henrik FjelleTrøsken IL12.12
1964Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL12.13
1965Sigurd HobølOppsal Orientering12.14
1966Ingrid KjerkreitHeming Orientering12.15
1967Hildegunn Hoff SagliIndre Østfold OK12.16
1968Johannes HedlundTrøsken IL12.17
1969Fredrik WulfsbeergIL Koll12.18
1991Sturla Rognskog MellaOppsal Orientering12.40
1998Ellen Sofie RuudEiker OL12.47
1999Tom SletnerRøyken OL12.48
2000Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK12.49

Direkte A kort

3 110 m, 87 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1845Beate StrandMåren OK12.00
1846Hilde KløvstadSandefjord OK12.01
1847Hanne Cecilie MesselNOTEAM12.02
1848Tonje WiersdalenNOTEAM12.03
1849Henning RørvikNOTEAM12.04
1850Bernt Inge SteinslandFredrikstad SK12.05
1851Birgitte HusebyeFredrikstad SK12.06
1852Bjørn-Wiggo N. HusebyeFredrikstad SK12.07
1853Bård AndersenVarteig OL12.08
1854Per FosserHeming Orientering12.09
1855Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn12.10
1856Rolf AlstadFrol IL12.11
1857Per KaarbyFossum IF12.12
1858Sjur LangedalNydalens SK12.13
1859Sigrun SvartedalTrøsken IL12.14
1860Hans Henrik FremmingHeming Orientering12.15
1861Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering12.16
1862Jan-Henrik NilsenOppsal Orientering12.17
1863Helge EriksenByåsen IL12.18
1864Helle Egeberg VariSturla, IF12.19
1865Tibor VariSturla, IF12.20
1866Hilde  R. PoppeFredrikstad SK12.21
1867Karianne HaugeHalden SK12.22
1868Irene Felde OlaussenHalden SK12.23
1869Liv Edle GrønstadGimle IF12.24
1870Sofie FjelleTrøsken IL12.25
1871Frøydis OlaussenOppsal Orientering12.26
1872Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL12.27
1873Monica T. HaldenNydalens SK12.28
1874Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK12.29
1875Petter FureOppsal Orientering12.30
1876Erik RosenvoldØstmarka OK12.31
1877Ragnar Maalen-JohansenNOTEAM12.32
1878Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK12.33
1879Stine Ølstad DalbergRaumar Orientering12.34
1880Sølvi MartiniTorridal IL12.35
1881Egil W. IversenHeming Orientering12.36
1882Synne Malene BrekkeHalden SK12.37
1883Sigrun SvartedalTrøsken IL12.38
1884Dag Steinar RagvinBø O-lag12.39
1898Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb12.53
1900Morten KongsbergTyrving IL12.55
1901Arne KongsnesOppsal Orientering12.56
1902Marte BalchenIL Koll12.57
1903Helle HundseidTyrving IL12.58
1909Marit Melby JacobsenNTNUI13.04
1910Phil ConwayKongsberg OL13.05
1911Bente Kristin HopsnesFossum IF13.06
1912Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering13.07
1913Helena AxelssonNydalens SK13.08
1914Tore RuudØstmarka OK13.09
1915Ola NilsenOppsal Orientering13.10
1916Stine ArntzenSandefjord OK13.11
1917Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL13.12
1918Snorre FrydenlundSturla, IF13.13
1919Knut GjoneSandefjord OK13.14
1920Anders ØpstadAsker Skiklubb13.15
1921Jørn SønsterudbråtenLillomarka OL13.16
1922Mona StrandMåren OK13.17
1923Petteri KähäriNOTEAM13.18
1924Mai Britt BjørkSandefjord OK13.19
1925Arild AndersenOppsal Orientering13.20
1926Stine KaiserSturla, IF13.21
1927Gunn Elin RudiHadeland OL13.22
1928Terje LarsenHalden SK13.23
1929Trond FossSandefjord OK13.24
1930Elsie BrenneVarteig OL13.25
1931Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL13.26
1932Camilla ImrikFredrikstad SK13.27
1933Vidar StrandLierbygda OL13.28
1934Linn Carina DalandKristiansand OK13.29
1935Marit Sylte LundanesEmblem IL13.30
1936Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL13.31
1937Pål MyklebustIL Koll13.32
1938Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL13.33
1939Gry Merete OlaisenÅs-NMBU Orientering13.34
1940Bjørn BaklidKonnerud IL13.35
1941Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL13.36
1942Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn13.37
1943Keiko ConwayGuildford Orienteers13.38
1944Thorbjørn VærpKristiansand OK13.39
1945Torun DyrkornEiker OL13.40
1946Martin SkytterenOdal OL - Orientering13.41
1947Elisabeth IngvaldsenNydalens SK13.42
1948Asbjørg LykkjenMåren OK13.43
1949Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering13.44
1950Haakon DolvenAsker Skiklubb13.45

Direkte A lang

5 130 m, 50 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
963Christer AnderssonNOTEAM12.00
964Jon PedersenHalden SK12.01
965Roger MostueOppsal Orientering12.02
966Iliana IlievaHalden SK12.03
967Skjalg Hundseid KamsvågTyrving IL12.04
968Frode KamsvågTyrving IL12.05
969Aase MestadLillomarka OL12.06
970Sven Arne GylterudFossum IF12.07
971Øystein PettersenNydalens SK12.08
972Ingrid MobråthenBotne SK12.09
973Frode StrislandFossum IF12.10
974Nina BirkelundAsker Skiklubb12.11
975Sverre Waaler KaasNydalens SK12.12
976Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL12.13
977Halvar .T HaldenNydalens SK12.14
978Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn12.15
979Lars Petter GlomsrudIndre Østfold OK12.16
980Terje MelsomFossum IF12.17
981Børge PedersenNydalens SK12.18
982Paul A. TorvundNOTEAM12.19
983Sven Reidar TonjerTyrving IL12.20
984Markus Gran StiansenLuftkrigsskolen12.21
985Trond  BrevikFossum IF12.22
986Jarl Magnus BergeIL Koll12.23
987Espen OlsenHalden SK12.24
988Niklas GustafssonOK Tisaren12.25
989AneLedig BjørgulHalden SK12.26
990Tord HaflanNTNUI12.27
991Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL12.28
992Marius BjuganHalden SK12.29
998Marius AurebekkKristiansand OK12.35
1043Stian OverskeidIndre Østfold OK13.20
1044Tor LahlumKolbotn og Skimt OL13.21
1045Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering13.22
1046Morten Severin SaueTyrving IL13.23
1047Øystein SørensenNydalens SK13.24
1048Roger ØstvoldHeming Orientering13.25
1049Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll13.26
1050Tor StrandRaumar Orientering13.27
1051Kine DirroMåren OK13.28
1052Kjell Einar AndersenVarteig OL13.29
1053Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering13.30
1054Helge Grenager SolheimOppsal Orientering13.31
1055Ove Antvord HaugereidVang OL13.32
1056Siv Susanne JystadØstmarka OK13.33
1057Hallvard BergTyrving IL13.34
1058Fredrik LarsenIndre Østfold OK13.35
1059Aleksander Rygh HoltenNydalens SK13.36
1060Bjørn ChristensenØstmarka OK13.37
1061Elena GrandLillomarka OL13.38

Annonser

IOF Eventor