Norsk Orientering

Startliste for Harry Lagerts Nattcup 2017 Bonusløp

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2017 Bonusløp
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 4 oktober 2017

A - Legendar

3 800 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb19.30.00
0Sander ArntzenAsker Skiklubb19.30.00
0Alan CherryNydalens SK19.30.00
0Bjørn EkebergIL Tyrving19.30.00
0Gunnar A FiskumIL Tyrving19.30.00
0Bjørn Anders FlågenHeming Orientering19.30.00
0Karl FremstadBækkelagets SK19.30.00
0Martin Borge HeirFossum IF19.30.00
0Eirik Kamstrup HovindHalden SK19.30.00
0Kristoffer JacobsenIL Tyrving19.30.00
0Espen JakobsenIL Tyrving19.30.00
0Thomas JakobsenSørbråten IL19.30.00
0Wolfgang KampelNTNUI19.30.00
0Bjørnar LøvliAsker Skiklubb19.30.00
0Mats NordbrødenHalden SK19.30.00
0Torgeir NørbechIL Tyrving19.30.00
0Mikael OlaussonOslostudentenes IK19.30.00
0Lukas PetersonUmeå19.30.00
0Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL19.30.00
0Ludvig RødnesOppsal Orientering19.30.00
0Erik SagvoldenNydalens SK19.30.00
0Sverre Turter SandvoldNydalens SK19.30.00
0Ralph StreetNydalens SK19.30.00
0Vegard RuttenborgIL Tyrving19.36.08
0Jarl Magnus BergeSøgne og Songedalen19.55.32

B - Ola

3 800 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Dag AalvikNydalens SK19.40
0Helge BakkehøiØstmarka OK19.40
0Audun BerganNydalens SK19.40
0Simen  BjøringsøyNydalens SK19.40
0Sondre Rud BråtenNydalens SK19.40
0Runar HafskjoldNydalens SK19.40
0Jan Tore HenriksenNydalens SK19.40
0Tommy JauhojärviAsker Skiklubb19.40
0Isak JonssonNydalens SK19.40
0Hallvard KorenOK Moss19.40
0Trond KortnerØstmarka OK19.40
0Sivert Sande KvermeFossum IF19.40
0Knut LandstadNydalens SK19.40
0Njaal Ellegaard MelbyVang OL19.40
0Peder NatvigIL Koll19.40
0Svein NygårdLillomarka OL19.40
0Linus OlhansÅs-NMBU Orientering19.40
0Rudi B OlsenLillomarka OL19.40
0Andreas RambergØstmarka OK19.40
0Sander H. RogndokkenNydalens SK19.40
0Ivar SeierstadIL GeoForm19.40
0Lars-Christian UngerNydalens SK19.40
0Helge WeydahlFFI BIL19.40
0Gløer WinsvoldSentrum OK19.40
0August Syrdal ØenHeming Orientering19.40
0Knut Erling ØenHeming Orientering19.40
0Anders B. ØksenholtNydalens SK19.40

C - Lokal

3 800 m, 64 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Axel AaldeNydalens SK19.50
0Even Angell-PetersenNydalens SK19.50
0Kimme ArnesenHeming Orientering19.50
0Helena AxelssonNydalens SK19.50
0Jon Iver BakkenNydalens SK19.50
0Vidar BenjaminsenLillomarka OL19.50
0Tom BerganFet OL19.50
0Trond BreivikFossum IF19.50
0Bjørn ChristensenØstmarka OK19.50
0Guttorm L EggeOslostudentenes IK19.50
0Andreas ErichsenNydalens SK19.50
0Are EriksenOslostudentenes IK19.50
0Anders FlågenHeming Orientering19.50
0Jon FredriksenHauketo IF19.50
0Kyrre GranFet OL19.50
0Martin GranlyLillomarka OL19.50
0Bjørn GrindeOslostudentenes IK19.50
0Christian GrotnesIL Tyrving19.50
0Endre HallanLillomarka OL19.50
0Toril HallanLillomarka OL19.50
0Linda HanssenØstmarka OK19.50
0Marie HauerslevOslostudentenes IK19.50
0Bjørn HaugeNydalens SK19.50
0Dag HauglandØstmarka OK19.50
0Trond HegnaAsker Skiklubb19.50
0Morten HeirFossum IF19.50
0Stig HeirAsker Skiklubb19.50
0Torstein HoleNydalens SK19.50
0Egil HusethKamp/Vestheim IF19.50
0Håkon JendalFossum IF19.50
0Rein JørgensenØstmarka OK19.50
0Bent Sande KvermeFossum IF19.50
0Sindre LangaasNydalens SK19.50
0Anders H  LarsenNydalens SK19.50
0Asgeir LiumFet OL19.50
0Cristina LuisNydalens SK19.50
0Knut Anders LøkenFossum IF19.50
0Håkon LøvliAsker Skiklubb19.50
0Ove MartinsenHauketo IF19.50
0Terje Wiig MathisenNydalens SK19.50
0Maiken Skirstad MoNydalens SK19.50
0Sigbjørn ModalsliFossum IF19.50
0Marianne NjåsteinIL Tyrving19.50
0Magnus NordbrødenHalden SK19.50
0Inge RambergØstmarka OK19.50
0Christian ReuschHeming Orientering19.50
0Henrik ReuschHeming Orientering19.50
0Tor RingstadHedrum OL19.50
0Egil RundbergetNydalens SK19.50
0Rune RystadNydalens SK19.50
0Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering19.50
0Fredrik SaugestadNydalens SK19.50
0Per StedjeØstmarka OK19.50
0Dana B. SteneNydalens SK19.50
0Per Øyvind SteneNydalens SK19.50
0Helge StenerudOL Tønsberg og omegn19.50
0Peer StiansenNydalens SK19.50
0Morten TangenOK Moss19.50
0Elia ThorvikNydalens SK19.50
0Paul TorvundOslostudentenes IK19.50
0Per Ola UlsethNydalens SK19.50
0Claes-H. UngerLillomarka OL19.50
0Richard Zeiner-GundersenFossum IF19.50
0Tormod ØvergaardVestre Akers SK19.50

R - Rekrutt

2 300 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Helene Bjørkvold JendalFossum IF19.00
0Selma Tørudbakken JendalFossum IF19.00
0Hanne Maria VisterOslostudentenes IK19.00

K - Kari

3 800 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Maya ArnesenHeming Orientering19.40
0Andrine BenjaminsenLillomarka OL19.40
0Betty Ann Bjerkreim NilsenIL Tyrving19.40
0Maren Jansson HaverstadNTNUI19.40
0Maria JonssonNydalens SK19.40
0Agnes LeoHalden SK19.40
0Lotta J MarkussenAsker Skiklubb19.40
0Mariann UlvestadBækkelagets SK19.40
0Siri UlvestadNydalens SK19.40
0Nora WoxholtAsker Skiklubb19.40

Annonser

IOF Eventor