Norsk Orientering

Startliste for Oslo City Cup, løp nr. 1

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup, løp nr. 1
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: tirsdag 28 mars 2017

D 13-16

2 700 m, 55 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3Ingeborg RognstadHadeland OL18.00.30
4Karen Hoel JomaasFossum IF18.00.45
5Malene JebsenHeming Orientering18.01.00
6Netta Bar-NathanLillomarka OL18.01.15
7Aurora Wilkens JernbergNydalens SK18.01.30
9Linnea HolstIL Tyrving18.02.00
10Ada WulfsbergNydalens SK18.02.15
11Marie LilandNydalens SK18.02.30
12Kristine SolbakkenIL Tyrving18.02.45
13Yngvild Langedal BreivikNydalens SK18.03.00
14Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK18.03.15
15Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK18.03.30
16Marte Madslien BakkenNydalens SK18.03.45
17Martha Nesheim KøberNydalens SK18.04.00
18Janna Sofie TellesbøØstmarka OK18.04.15
19Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering18.04.30
20Ea LunøeNydalens SK18.04.45
21Berthe TesloHadeland OL18.05.00
22Kaja GrandalIL Tyrving18.05.15
23Ingrid LuråsOppsal Orientering18.05.30
24Live ØstvoldHeming Orientering18.05.45
25Oda ScheeleNydalens SK18.06.00
26Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering18.06.15
27Hannah Syrdal ØenHeming Orientering18.06.30
28Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering18.06.45
31Tina KallesonOppsal Orientering18.07.30
32Elise Wærp HaugeNydalens SK18.07.45
33Alexandra LinløkkenØstmarka OK18.08.00
34Astrid RognstadHadeland OL18.08.15
35Silje SlungaardIL Tyrving18.08.30
36Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK18.08.45
37Ella BerstadHeming Orientering18.09.00
38Hanne Eide RappRaumar Orientering18.09.15
39Marie SaugestadNydalens SK18.09.30
40Ane Sofie KroghOppsal Orientering18.09.45
41Kristine Eide RappRaumar Orientering18.10.00
42Pia Young VikNydalens SK18.10.15
43Maya ArnesenHeming Orientering18.10.30
44Sigrid NermoenØstmarka OK18.10.45
45Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK18.11.00
46Ragnhild Mathea HelmersenFet OL18.11.15
47Mina JørgensenIL Tyrving18.11.30
48Hannah MansNydalens SK18.11.45
49Malin SveenBækkelagets SK18.12.00
50Ida Marie FlågenHeming Orientering18.12.15
51Anna Tysse NakkimBækkelagets SK18.12.30
52Kristine KravdalGjø-Vard OL18.12.45
54Julie BerntzenFet OL18.13.15
55Karen SkaugeHeming Orientering18.13.30
56Elin FløLillomarka OL18.13.45
57Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering18.14.00
58Ingrid Lund HovdenIL Tyrving18.14.15
59Mari BrendeFossum IF18.14.30
60Christina BrautasetTRY IL18.14.45
61Guro LinneboHeming Orientering18.15.00

H 13-16

2 800 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
471Jonas KroghOppsal Orientering18.05.00
472Axel AaldeNydalens SK18.05.15
474Fridtjof ReuschHeming Orientering18.05.45
475Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering18.06.00
476Børge Nilsen BergFossum IF18.06.15
477Erik Munch-FinneAsker Skiklubb18.06.30
478Eirik Røhne SkoftelandIL Koll18.06.45
479Birk Felland SætnanFossum IF18.07.00
480Oskar BaklidKonnerud IL18.07.15
481Eskil KolshusOppsal Orientering18.07.30
482Kasper Bakken UlsethNydalens SK18.07.45
483Kristian ØstermannHeming Orientering18.08.00
484Anders Håvard LarsenNydalens SK18.08.15
485Vemund Solli WilhelmsenOppsal Orientering18.08.30
486Daniel Azagra NæssNydalens SK18.08.45
488Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK18.09.15
489Lars Øderud VatneBækkelagets SK18.09.30
491Fredrik Berning BorchseniusHeming Orientering18.10.00
492Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb18.10.15
493Arild dy BaumannHeming Orientering18.10.30
494Ådne SkjærsteinIL Tyrving18.10.45
495Ferdinand FremmingHeming Orientering18.11.00
496Odin FismenFossum IF18.11.15
497Gaute BerganNydalens SK18.11.30
498John OtterleiØstmarka OK18.11.45
500August Syrdal ØenHeming Orientering18.12.15
501Vemund HeierNydalens SK18.12.30
502Anders HorveiRaumar Orientering18.12.45
503Rolf Andreas BergNydalens SK18.13.00
504Lars Young VikNydalens SK18.13.15
505Anselm ReichenbachOppsal Orientering18.13.30
506Kristian StrømNydalens SK18.13.45
507Mikkel KatlaFossum IF18.14.00
508Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK18.14.15
510Jonas AarsethNydalens SK18.14.45
511Mathias Pedersen VoldLillomarka OL18.15.00
514Theo Ring GiskeNydalens SK18.15.45
515Tor Magnus GrøstadØstmarka OK18.16.00
516Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering18.16.15
517Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK18.16.30
518Joakim Wilkens JernbergNydalens SK18.16.45
519Jo Randar HolmøyHadeland OL18.17.00
520Elias StubberudNydalens SK18.17.15
521Jonas MyhrAsker Skiklubb18.17.30
522Teodor Mo HjelsethNydalens SK18.17.45
523Felix R. HyllesethSentrum OK18.18.00
524Sondre YtterbøAsker Skiklubb18.18.15
525Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering18.18.30
526Christian Fredrik BorgIL Koll18.18.45
527Storm KleivaNydalens SK18.19.00
528Marlon RustadBækkelagets SK18.19.15
529Birk ThorstensenOppsal Orientering18.19.30
530Tobias EspedalNydalens SK18.19.45
534Christian  LøvenskioldHeming Orientering18.20.45

H bedrift

2 700 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
76Knut EegFinanstilsynet BIL18.18.45
596Tor RingstadHedrum OL18.36.15

D rekrutt

1 600 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
676Åse LuråsOppsal Orientering18.05.00
677Iben Johansen-BarliOppsal Orientering18.05.15
679Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering18.05.45
680Helene ScheeleNydalens SK18.06.00
681Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering18.06.15
682Charlotte HopsnesFossum IF18.06.30
683Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering18.06.45
684Linea Kalleson RøedOppsal Orientering18.07.00
685Maja Kalleson RøedOppsal Orientering18.07.15
686Astrid ReuschHeming Orientering18.07.30
687Eirin KolshusOppsal Orientering18.07.45
689Synne Syversen GihleOppsal Orientering18.08.15
691Anne HinschStatsbygg18.08.45

H rekrutt

1 600 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
696Sondre HafskjoldNydalens SK18.10.00
697Jonas HirschBækkelagets SK18.10.15
698Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering18.10.30
699Andreas N. AspelundNydalens SK18.10.45
700Simen SkeideOppsal Orientering18.11.00
701Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK18.11.15
702Stian LillegårdLillomarka OL18.11.30
703Magnus Syversen GihleOppsal Orientering18.11.45
704Sondre Tandberg ØhrnNydalens SK18.12.00
705Nikolai TesloHadeland OL18.12.15
706Gabriel SolemOppsal Orientering18.12.30
707Simen ÅnensenOppsal Orientering18.12.45
708ISak AndersenNydalen orientering18.13.00
709Jo Bogstrand IngvaldsenNydalen orientering18.13.15
710Christian  Steenfeldt FossTRY IL18.13.30
711Ola Nymark VeumTRY IL18.13.45
712Niklolai Steenfeldt FossTRY IL18.14.00
713Thomas NæssFossum IF18.14.15

D 11-12

2 800 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
549Juni Espolin JohnsonBækkelagets SK18.24.30
550Ane HustvedtOppsal Orientering18.24.45
551Nora SørbergRaumar Orientering18.25.00
552Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering18.25.15
554Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering18.25.45
555Mari AarsethNydalens SK18.26.00
556Pauline MyklebustIL Koll18.26.15
557Anne ØstvoldHeming Orientering18.26.30
558Signe HoloFossum IF18.26.45
559Emilie Ruste FløLillomarka OL18.27.00
560Sara MartiniAsker Skiklubb18.27.15
561Hanne Wærp HaugeNydalens SK18.27.30
562Maja Mo HjelsethNydalens SK18.27.45
563Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering18.28.00
564Helene Margarethe KristensenHeming Orientering18.28.15
565Marie ScheeleNydalens SK18.28.30
566Marie Bjordal VegganOppsal Orientering18.28.45
567Martha WisløffAsker Skiklubb18.29.00
568Mari KallesonOppsal Orientering18.29.15
569Tiril Ebon EspedalNydalens SK18.29.30
570Ingrid LestebergKongsberg OL18.29.45

H 11-12

2 700 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
184Mathias LinløkkenØstmarka OK18.00.00
185Sjur Solli WilhelmsenOppsal Orientering18.00.15
186Markus HirschBækkelagets SK18.00.30
187Christoffer ÅnensenOppsal Orientering18.00.45
188Simen Gløgård StensrudNittedal OL18.01.00
189Sondre OlaussenOppsal Orientering18.01.15
190Lukas Jones ArnesenHeming Orientering18.01.30
191Martin Christoffer BorgIL Koll18.01.45
192Jakob A. GjedeboOppsal Orientering18.02.00
193Aksel EideBækkelagets SK18.02.15
194Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK18.02.30
195Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK18.02.45
196Einar ØstvoldHeming Orientering18.03.00

D 17-

2 700 m, 74 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203Hedda SkatvedtRaumar Orientering18.04.45
204Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering18.05.00
205Hanne NøvikNydalens SK18.05.15
206Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb18.05.30
207Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering18.05.45
208Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK18.06.00
209Marit ValaOppsal Orientering18.06.15
210Marthe GløersenBækkelagets SK18.06.30
211Lisbeth VollNydalens SK18.06.45
212Pernille KatlaFossum IF18.07.00
213Marie Hammer IversenØstmarka OK18.07.15
214Mari Jevne ArnesenIL Tyrving18.07.30
215Ingrid G. KvålsgardFossum IF18.07.45
216Linn HokholtIL Tyrving18.08.00
217Kristine FjeldboIL Tyrving18.08.15
218Inger Liv BjerkreimLillehammer OK18.08.30
219Christine Turter SandvoldNydalens SK18.08.45
220Yvonne SvendsenIL Tyrving18.09.00
221Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb18.09.15
222Anine LomeHamar OK18.09.30
223Ingrid HasaasFossum IF18.09.45
224Joanna ErikssonNydalens SK18.10.00
225Thea Feiring HaltiaIL Tyrving18.10.15
226Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK18.10.30
227Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK18.10.45
229Cristina LuisNydalens SK18.11.15
231Eline Storvik GrønvoldNOTEAM18.11.45
232Frida Bakken UlsethNydalens SK18.12.00
233Inger RødnesOppsal Orientering18.12.15
234Anne Johanne LindNydalens SK18.12.30
235Oda LægranNydalens SK18.12.45
236Maren NorderudIL Tyrving18.13.00
237Kari SvingheimLillehammer OK18.13.15
238Karoline AndersenIL Tyrving18.13.30
239Aurora Opheim SauarSK Vidar18.13.45
240Marianne BakkenNydalens SK18.14.00
241Hanne Maria VisterOslostudentenes IK18.14.15
242Johanne Øderud VatneBækkelagets SK18.14.30
243Karen BjergaardNydalens SK18.14.45
244Torill Sjødin DrangeIL Tyrving18.15.00
246Stine NjåsteinIL Tyrving18.15.30
247Linda EngenRaumar Orientering18.15.45
248Camilla StridsklevIL Tyrving18.16.00
249Anna LampinenNydalens SK18.16.15
250Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering18.16.30
251Marie UllevålseterNydalens SK18.16.45
252Elin EkebergIL Tyrving18.17.00
253Toril NesNydalens SK18.17.15
254Margrethe WisløffAsker Skiklubb18.17.30
256Ingvild C. FleisjeLillomarka OL18.18.00
257Marit OwrenNydalens SK18.18.15
258Oda J SikkelandIL Tyrving18.18.30
259Marit IsachsenAsker Skiklubb18.18.45
260Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving18.19.00
261Magdalena CermakovaNydalens SK18.19.15
262Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL18.19.30
263Ingrid BergeIL Tyrving18.19.45
265Tonje Rognerud BøeFossum IF18.20.15
266Marion HuberNydalens SK18.20.30
267Helene Lund-JohansenIL Tyrving18.20.45
269Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF18.21.15
270Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK18.21.30
271Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving18.21.45
272Elena GrandNydalens SK18.22.00
273Agnes LeoHalden SK18.22.15
274Louise OramBækkelagets SK18.22.30
275Maren GrandeFrol IL18.22.45
276Julie Hilland AndersenHalden SK18.23.00
277Solveig Eline BergIL Tyrving18.23.15
278Arianna TauferNydalens SK18.23.30
279Lone BrochmannBækkelagets SK18.23.45
280Ingvild AukanFlosta IL18.24.00
287Silje SimonsenNOTEAM18.25.45
288Synne RøstadsandNydalen orientering18.26.00

H 17-

2 700 m, 70 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
84Lukas PetersonIFK Umeå18.00.00
104Eskil Sande GullordBækkelagets SK18.00.00
80Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering18.19.45
81Eirik Langedal BreivikNydalens SK18.20.00
82Mikael OlaussonOslostudentenes IK18.20.15
83Thomas NipenNydalens SK18.20.30
85Sander H. RogndokkenNydalens SK18.21.00
86Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK18.21.15
87Audun BerganNydalens SK18.21.30
88Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb18.21.45
89Sverre Waaler KaasNydalens SK18.22.00
90Peter GisholtFossum IF18.22.15
91Torbjørn DalløkkenIL GeoForm18.22.30
92Markus GladNydalens SK18.22.45
93Ola Bakke AashamarFlosta IL18.23.00
94Rudi B OlsenLillomarka OL18.23.15
95Tor Andreas AndersenHalden SK18.23.30
97Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK18.24.00
98Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL18.24.15
99Bjørn EkebergIL Tyrving18.24.30
100Kasper FosserHeming Orientering18.24.45
101Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK18.25.00
103Erik Hæstad BjørnstadFossum IF18.25.30
105Magnus ZachariasenOppsal Orientering18.26.00
106Sindre RønningNydalens SK18.26.15
107Per Clemet WisløffAsker Skiklubb18.26.30
108Bjørn Anders FlågenHeming Orientering18.26.45
109Kyongsa RiNydalens SK18.27.00
110Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering18.27.15
111Elias Skjolden SørensenLillomarka OL18.27.30
112Emil AhlbäckFossum IF18.27.45
113Mathias NipenBækkelagets SK18.28.00
114Eirik RavnanIL Tyrving18.28.15
116Morten TangenOK Moss18.28.45
117Vetle ChristiansenBækkelagets SK18.29.00
119Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF18.29.30
120Ole Martin EdstrømOppsal Orientering18.29.45
121Markus LivingIL Tyrving18.30.00
122Trygve MyhrAsker Skiklubb18.30.15
123Mats NordbrødenHalden SK18.30.30
124Martin LangaasOppsal Orientering18.30.45
125Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering18.31.00
126Simen BordalFossum IF18.31.15
127Ivar SeierstadIL GeoForm18.31.30
128Audun HokholtKolbotn og Skimt OL18.31.45
129Jostein TandbergNydalens SK18.32.00
130Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL18.32.15
131Thomas SchiveBækkelagets SK18.32.30
132Gunnar A FiskumIL Tyrving18.32.45
133Christian Faruga KarldénKvillebyns SK18.33.00
134Jens Johan BrekkeLillomarka OL18.33.15
135Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb18.33.30
136Bojan BlumensteinNydalens SK18.33.45
137Martin JullumHalden SK18.34.00
138Jørgen WulfsbergNydalens SK18.34.15
139Lavran ThorstensenOppsal Orientering18.34.30
140Håkon Nergaard BergStokke IL18.34.45
141Stian BergersenIL Tyrving18.35.00
142Petter Astrup ArnesenHeming Orientering18.35.15
143Tobias R. HyllesethSentrum OK18.35.30
144Sam LunøeNydalens SK18.35.45
145Matthew SpeakeLillomarka OL18.36.00
146Torjus Lyng KallerudOppsal Orientering18.36.15
147Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering18.36.30
148Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät18.36.45
149Karl FremstadBækkelagets SK18.37.00
150Anders BjergaardNydalens SK18.37.15
151Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering18.37.30
152Raphael FerrandBækkelagets SK18.37.45
153Sondre GullordNydalen orientering18.38.00

D 40-

2 800 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
638Helena AxelssonNydalens SK18.46.45
639Rikke Kristin GåsholtHedrum OL18.47.00
640Solveig BerganNydalens SK18.47.15
641Tone SkramRøyken OL18.47.30
642Brita Opheim SauarIL Koll18.47.45
643Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK18.48.00
644Linda FredhOK Moss18.48.15
645Audrun UtskarpenOslostudentenes IK18.48.30
647Ruth-Marie Høilund LerSentrum OK18.49.00
648Mona LomeHamar OK18.49.15
649Cecilie Wærp HaugeNydalens SK18.49.30
650Guro HarstadHeming Orientering18.49.45
651Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb18.50.00
653Ann-Karin LestebergKongsberg OL18.50.30
655Nora SkauenIL Tyrving18.51.00
656Randi HøilundSentrum OK18.51.15
659Cecilie Christin KvermeFossum IF18.52.00
660Heidi ØstliRaumar Orientering18.52.15
662Britta FismenFossum IF18.52.45
663Hege FeiringIL Tyrving18.53.00
664Mari TaraldrudSentrum OK18.53.15
665Kristin Nergaard BergFossum IF18.53.30
666Anne-Grete AustadRaumar Orientering18.53.45
667Marianne ReuschHeming Orientering18.54.00
669Hege RustadNOTEAM18.54.30
674Lotta MyhreIL Koll18.55.45

H 40-

2 800 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
577Trond LundIL Tyrving18.31.30
578Bjørn HaugeNydalens SK18.31.45
579Christian GløgårdNittedal OL18.32.00
580Atle StrømHedrum OL18.32.15
581Audun BjerknesMåren OK18.32.30
582Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering18.32.45
583Bjørn MartiniAsker Skiklubb18.33.00
584Fredrik LarsenIndre Østfold OK18.33.15
585Helge BakkehøiØstmarka OK18.33.30
586Kristian Bernhard NilsenFossum IF18.33.45
587Michael DähnnNydalens SK18.34.00
588Runar ThorstensenOppsal Orientering18.34.15
589Jens Christian HolstIL Tyrving18.34.30
590Øystein RappRaumar Orientering18.34.45
591Fredrik SaugestadNydalens SK18.35.00
593Vegard BroxIL Tyrving18.35.30
594Assaf Bar-NathanLillomarka OL18.35.45
597Knut AaldeNydalens SK18.36.30
598Morten MoslandOppsal Orientering18.36.45
599Christian JomaasFossum IF18.37.00
600Torstein HoleNydalens SK18.37.15
601Tommy SkårbøRaumar Orientering18.37.30
603Dag Otter JohansenAsker Skiklubb18.38.00
604Kyrre GranFet OL18.38.15
605Odin TellesbøØstmarka OK18.38.30
606Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL18.38.45
607Martin ReichenbachOppsal Orientering18.39.00
608Kimme ArnesenHeming Orientering18.39.15
609Dag Espolin JohnsonBækkelagets SK18.39.30
610Charles HalaasFossum IF18.39.45
611Knut Johan WinsvoldØstmarka OK18.40.00
612Espen JernbergNydalens SK18.40.15
613Alexander RødstenHeming Orientering18.40.30
615Ola LestebergKongsberg OL18.41.00
616Christian VogelsangNydalens SK18.41.15
617Snorre VegganOppsal Orientering18.41.30
618Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering18.41.45
619Inge GunnesIL Tyrving18.42.00
620Knut Jostein SætnanFossum IF18.42.15
621Magne AasAsker Skiklubb18.42.30
623Knut Harald HyllesethSentrum OK18.43.00
624Rolf HustvedtOppsal Orientering18.43.15
625Geir HoffIL Tyrving18.43.30

D 50-

2 700 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
334Ingrid NermoenØstmarka OK18.00.00
294Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK18.27.30
295Ida EngenRaumar Orientering18.27.45
297Linda HanssenØstmarka OK18.28.15
298Alix Young VikNydalens SK18.28.30
299Ingeborg ØderudBækkelagets SK18.28.45
300Kjersti HovFossum IF18.29.00
302Frøy GrøndahlLillomarka OL18.29.30
303Solveig SikkelandIL Tyrving18.29.45
304Anne MyhrNydalens SK18.30.00
305Maria TorgersenBækkelagets SK18.30.15
306Berit DanielsenIL Tyrving18.30.30
307Helena StubberudNydalens SK18.30.45
308Else GrandalIL Tyrving18.31.00
310Anne C TurterNydalens SK18.31.30
311Kirsti Grundnes BergIL Tyrving18.31.45
312Grete BerntsenMåren OK18.32.00
313Marianne ArnesenAsker Skiklubb18.32.15
314Kari MadslienNydalens SK18.32.30
315Toril HallanLillomarka OL18.32.45
316Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL18.33.00
317Randi NicolaisenAsker Skiklubb18.33.15
318Sidsel NørstebøIL Tyrving18.33.30
319Venche BjerkreimFossum IF18.33.45
320Åshild FlatebakkenIL Tyrving18.34.00
321Bente LandmarkFossum IF18.34.15
322Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL18.34.30
323Marianne NjåsteinIL Tyrving18.34.45
324Signe Astrup ArnesenHeming Orientering18.35.00
325Eva SyversenRøyken OL18.35.15
326Lena HammerVestre Akers SK18.35.30
327Grete S B HoviSkien OK18.35.45
328Kjersti SkantzeIL Tyrving18.36.00
329Anne MadslienNydalens SK18.36.15
330Margrete EngzeliusAsker Skiklubb18.36.30
331Torunn Drage RotiFossum IF18.36.45
332Gunhild MyhrAsker Skiklubb18.37.00
333Kathrine LunøeNydalens SK18.37.15
335Anne Marit BjergaardNydalens SK18.37.45
336Hege HeibergHadeland OL18.38.00
337Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb18.38.15
338Marita HernandezOL Toten-Troll18.38.30
339Anne Kristine NorderudIL Tyrving18.38.45

H 50-

2 700 m, 57 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
350Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering18.41.30
351Hallvard BergIL Tyrving18.41.45
352Henrik VaageBækkelagets SK18.42.00
353Morten KarlsenMåren OK18.42.15
354Helge StubberudNydalens SK18.42.30
355Bjørn Henning GrandalIL Tyrving18.42.45
356Ole Petter HaugenNydalens SK18.43.00
357Einar GisholtFossum IF18.43.15
358Jan Tore HenriksenNydalens SK18.43.30
359Arne TorgersenBækkelagets SK18.43.45
360Johan MattssonLillomarka OL18.44.00
361Nils HæstadFredrikstad SK18.44.15
362Roar FjeldboSandefjord OK18.44.30
363Svein NygårdLillomarka OL18.44.45
364Thor NorderudIL Tyrving18.45.00
365Bjørn ChristensenØstmarka OK18.45.15
366Are NjåsteinIL Tyrving18.45.30
367Eirik TandrevoldFossum IF18.45.45
368Einar LunøeNydalens SK18.46.00
369Erik NæssØstmarka OK18.46.15
370Kjetil EspedalNydalens SK18.46.30
371Lars BaklidKonnerud IL18.46.45
372Are KristiansenIL Tyrving18.47.00
374Stein BlomsethLillomarka OL18.47.30
375Vidar BenjaminsenLillomarka OL18.47.45
376Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL18.48.00
377Jo Ulltveit-MoeIL Koll18.48.15
378Egil EideIL Tyrving18.48.30
379Anders KronbergRaumar Orientering18.48.45
381Øyvind HelmersenFet OL18.49.15
382Pål Kogstad NæssRaumar Orientering18.49.30
383Harald KvisliNotodden OL18.49.45
384Jon Iver BakkenNydalens SK18.50.00
385Stein MellaOppsal Orientering18.50.15
386Terje LinløkkenØstmarka OK18.50.30
387Per SlungaardIL Tyrving18.50.45
388Bjørn Erik ReinsethNydalens SK18.51.00
389Richard Zeiner-GundersenFossum IF18.51.15
391Bent Sande KvermeFossum IF18.51.45
392Erik SaugerudKonnerud IL18.52.00
393Bent SkatvedtRaumar Orientering18.52.15
394Pål Woldstad HanssenEiker OL18.52.30
395Nils Petter FremmingHeming Orientering18.52.45
396Hallvard KorenOK Moss18.53.00
397Guttorm L EggeOslostudentenes IK18.53.15
398Thomas GrøstadØstmarka OK18.53.30
399Eivind HoffIL Tyrving18.53.45
400Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL18.54.00
401Erik BorgIL Koll18.54.15
402Per SandbergNydalens SK18.54.30
403Morten EngebretsenRaumar Orientering18.54.45
404Børge PedersenNydalens SK18.55.00
405Per Anders YtterbøAsker Skiklubb18.55.15
406Tormod BøeDNV18.55.30
408Tor Steenfeldt FossTRY IL18.56.00
409Paul HinschMicado18.56.15
411Håvard ChristiansenNOTEAM18.56.45

D 60-

2 700 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
167Helga HaverstadLierbygda OL18.41.30
169Margaret RoseveareOppsal Orientering18.42.00
170Kari Elisabeth NatvigNittedal OL18.42.15
171Åse BrødholtIndre Østfold OK18.42.30
172Ellen Marie TurterNydalens SK18.42.45
177Torill EineFossum IF18.44.00
447Eva ReistadThales19.05.45

H 60-

2 700 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
420Ketil BergeVestre Akers SK18.59.00
421Nils-Petter WiikDriv IL18.59.15
422Egil HusethKamp/Vestheim IF18.59.30
423Torgeir StrandhagenRøyken OL18.59.45
424Bjørn WilladssenHeming Orientering19.00.00
425Pål BenjaminsenKamp/Vestheim IF19.00.15
427Vidar ElvekrokEiker OL19.00.45
428Are EriksenOslostudentenes IK19.01.00
429Ivar RefslandIL Tyrving19.01.15
430Geir Sverre SvingheimHadeland OL19.01.30
431Stein KlyveOK Moss19.01.45
432Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF19.02.00
433Terje Wiig MathisenOpen iT19.02.15
434Jan SveenRaumar Orientering19.02.30
435Tor Ragnar AndersenHalden SK19.02.45
436Per SchancheAsker Skiklubb19.03.00
438Øyvind SørlieHadeland OL19.03.30
439Per Kristian EkebergIL Tyrving19.03.45
440Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL19.04.00
441Harald HoviSkien OK19.04.15
446Morten MalmAkva Group19.05.30

H 70-

2 700 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
448Jørgen HolmboeIL Tyrving19.06.00
449Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering19.06.15
450Eldar BørsumBækkelagets SK19.06.30
451Roar GuddingNOTEAM19.06.45
452Hasse BergstrømIL Tyrving19.07.00
453Jon FærdenKolbotn og Skimt OL19.07.15
454Jon C. FougnerHeming Orientering19.07.30
455Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving19.07.45
456Carl-Fred. KolderupStabæk IF19.08.00
457Roar BjordalOppsal Orientering19.08.15
459Helge RevhaugRingerike OL19.08.45
460Jon FanavollKamp/Vestheim IF19.09.00
461Tor DrageHaugerud IF19.09.15
462John Thomas PetersenNittedal OL19.09.30
463Terje MalmHamar OK19.09.45
464Øystein MadsenHaugerud IF19.10.00
465Per NeilandLommedalen IL19.10.15
467Helge BjaalandHeming Orientering19.10.45
470Bjørn EgnerHeming Orientering19.11.30

Annonser

IOF Eventor