Norsk Orientering

Startliste for VestMjøsa-cup 4

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: VestMjøsa-cup 4
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: onsdag 31 mai 2017

N

1 910 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Peder MoOL Toten-Troll00.00
0Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL18.00
0Johannes HøieGjø-Vard OL18.00
0Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL18.00
0Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL18.00
0Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL18.00
0Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll18.00
0Thor Morten SandungenRaufoss IL Orientering18.00
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL18.00
0Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL18.00

C

2 210 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL18.00
0Even LienGjø-Vard OL18.00
0Mats LigaardenGjø-Vard OL18.00
0Kristoffer SkolsegSnertingdal IF Orientering18.00
0Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL18.00
0Erik WallinSnertingdal IF Orientering18.00
0Lars WallinSnertingdal IF Orientering18.00

B

3 590 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Bjørn EriksrudRaufoss IL Orientering18.00
0Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering18.00
0Håvard GjestvangOL Toten-Troll18.00
0Emma Visted HansenGjø-Vard OL18.00
0Sigmund HansenGjø-Vard OL18.00
0Kasper HoelOL Toten-Troll18.00
0Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL18.00
0Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll18.00
0Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL18.00
0Øystein SnuggerudGjø-Vard OL18.00
0Live Raknes SogstadGjø-Vard OL18.00
0Svein SolerødOL Toten-Troll18.00
0Andreas Bjørke SollienOL Toten-Troll18.00
0Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll18.00
0Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering18.00
0Celine VistedGjø-Vard OL18.00

A

4 610 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Øyvind LienGjø-Vard OL00.00
0Erlend SlokvikOL Toten-Troll00.00
0Ola BroxOL Toten-Troll18.00
0Philip FøyenGjø-Vard OL18.00
0Turid GiilRond OL18.00
0Kjetil HolmenSnertingdal IF Orientering18.00
0Margrete JørandliGjø-Vard OL18.00
0Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering18.00
0Håvard KvammeOL Toten-Troll18.00
0Sigurd KvammeOL Toten-Troll18.00
0Eli Ringstad LienGjø-Vard OL18.00
0Lars LienGjø-Vard OL18.00
0Bjarte LindstadOL Toten-Troll18.00
0Hildegunn LindstadOL Toten-Troll18.00
0Jakob MoOL Toten-Troll18.00
0Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL18.00
0Hege SolerødGjø-Vard OL18.00
0Anders SollienOL Toten-Troll18.00
0Nils Harald StaffOL Toten-Troll18.00
0Vanja StaffOL Toten-Troll18.00
0Olav SveumGjø-Vard OL18.00
0Elias ØhmanGjø-Vard OL18.00
0Martin ØhmanGjø-Vard OL18.00

Annonser

IOF Eventor