Norsk Orientering

Startliste for STOK Ungdomsløp 6

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 6
Arrangørorganisasjon: Nidarøst OK
Dato: torsdag 24 august 2017

N-åpen

1 500 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
143Mathias Årbogen DahlOL Trollelg17.00
144Grenstad NiklasNidarøst OK17.00
145Mia OtterleiByåsen IL17.00
156Aksel HanssenByåsen IL17.00
748Haakon Alexander RogstadNidarøst OK17.00
716Kari Johanne VaskinnMelhus IL18.00
717Sanna ThunFreidig18.01
725Einar GarsholMalvik IL18.09
726Torvin Bergh-HansenByåsen IL18.10
730Eirik GarsholMalvik IL18.14
731Sverre Nordgård LeirenByåsen IL18.15
733Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK18.17
735Gustav Johannes BugtenNidarøst OK18.19
737Erlend GrønliFreidig18.21
738Eline Jøsang WithWing OK18.22
739Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OK18.23
740Martin Sæther LevinFreidig18.24
741Kristine BraathenWing OK18.25
742Thomas GundersenNidarøst OK18.26
743Odin Bang LukassenWing OK18.27
744Filip Leonard NolteFreidig18.28
745Eivind MjaalandNidarøst OK18.29
746Elias StensethByåsen IL18.30
747Magnus Dahl LarsenWing OK18.31
749Sondre StensethByåsen IL18.33
750Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK18.34
751Guro HaalandWing OK18.35
752Olav BjørkanByåsen IL18.36
753Linus Fossum MalmringFreidig18.37
754Jens Anton AndresenMalvik IL18.38
755Anna F. HøysæterWing OK18.39
756Hedda SæbøNidarøst OK18.40
757Martin MelhuusWing OK18.41
758Ole Ulseth SylteFreidig18.42
759Emma ImslandWing OK18.43
760Emil Aleksander NolteFreidig18.44
761Magnus Elden EggenWing OK18.45
762Eystein AskeFreidig18.46
763Maia Ruano StrandWing OK18.47
764Ole Einar AndresenMalvik IL18.48
765Oliver Vatterholm JernbergFreidig18.49
766Tuva Holck SandbergWing OK18.50
767Sofia Johanne BugtenNidarøst OK18.51

D -10

1 600 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
782Ella Bruchmüller SundtByåsen IL18.21
784Nora Rossvold OtterleiByåsen IL18.25
785Ingeborg KolstadWing OK18.27
786Vilde Nordgård LeirenByåsen IL18.29
97Ingrid Wollan BenumByåsen IL18.41

D 11-12

2 100 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
792Nora HanssenByåsen IL18.01
795Åsa BullByåsen IL18.07
796Astrid Berge MjølhusOL Trollelg18.09
797Una KittilsenFreidig18.11
798Sigrid HaugskottOL Trollelg18.13
799Ine Bohnhorst TegdanFreidig18.15
800Silja FuglemMalvik IL18.17
801Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK18.19
802Nora HalvorsenFreidig18.21
803Marion Dyrset StangenesByåsen IL18.23
804Tora KittilsenFreidig18.25
99Marie Wollan BenumByåsen IL18.27
806Malin Nordgård LeirenByåsen IL18.29
807Marita AskeFreidig18.31
808Leah Korsnes VinjeNidarøst OK18.33
809Maria Strømdal WikFreidig18.35
810Karoline B. HjelmenOL Trollelg18.37
811Solveig Louise NissenFreidig18.39
812Tina UglemsmoSelbu OK18.41
813Agnes Vatterholm JernbergFreidig18.43

D 11-12N

1 700 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
771Hanne Marie TørhaugWing OK18.16
805Rannveig ØyåsOL Trollelg18.27

D 13-14

2 200 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
879Mari EidsmoFreidig18.09
880Anna Aurora NolteFreidig18.11
881Silje Marie NissenFreidig18.13
882Ane Malene KolstadFreidig18.15
883Mathea Spets StorhovFreidig18.17
884Tuva GrøtteWing OK18.19
885Anna ChristensenFreidig18.21

D 13-16C

2 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
843Emma B. HjelmenOL Trollelg18.49

D 15-16

2 700 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
894Mona Eggen KongsbakWing OK18.07
895Hanne Helmine RogstadNidarøst OK18.09
896Vilde Lereim StorliFreidig18.11
897Stine AuneNidarøst OK18.13
898Maren VikenByåsen IL18.15
899Tale Tannvik SkeiFreidig18.17
900Ingvild Lauvstad SundeWing OK18.19
901Frida HaugskottOL Trollelg18.21

D 17-20

2 700 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
904Synne Marie KvammeWing OK18.27
905Andrine VikenByåsen IL18.29
906Ella Eriksen KongsvikWing OK18.31
907Anna RenolenWing OK18.33
908Sarah BrynhildsenWing OK18.35

H -10

1 600 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
788Iver Lund GjerdeByåsen IL18.33
789Sivert Sæther LevinFreidig18.35
790Anders Berge MjølhusOL Trollelg18.37
791Kristoffer LodgaardByåsen IL18.39

H 11-12

2 100 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
826Odin GåsvikNidarøst OK18.02
816Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL18.06
818Tobias Eid-JohansenNidarøst OK18.10
819Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK18.12
820Tristan HalvorsenFreidig18.14
821Imre Overgård FremstadByåsen IL18.16
822Alf Petter LynumFreidig18.18
823Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK18.20
824Oliver FuruhaugByåsen IL18.22
825Alfred F. HøysæterWing OK18.24
827Herman Bruchmüller SundtByåsen IL18.28
828Kristoffer Strømdal WikFreidig18.30
829Jakob Jøsang WithWing OK18.32
830Vegard Lereim StorliFreidig18.34
831Sander M JensenByåsen IL18.36
832Sofus H LindWing OK18.38
833Jørgen AuneByåsen IL18.40
834Martin Moseid UlvenFreidig18.42
835Kasper LodgaardByåsen IL18.44
836Borgar StavrumWing OK18.46
837Jørgen Moseid UlvenFreidig18.48

H 11-12N

1 700 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
775Marius TorsethaugenWing OK18.24
776Loke Strøm HaugsnesWing OK18.26

H 13-14

2 200 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
873Vetle Grønvik EkraFreidig18.02
874Petter Andreas LonaWing OK18.04
875Tord RomundstadNidarøst OK18.06
848Emil GrønliFreidig18.08
849Martin AuneMelhus IL18.10
850Kristoffer Isachsen MelingNidarøst OK18.12
851August Hopstad NykvistWing OK18.14
853Vegard Ulseth SylteFreidig18.18
854Oskar StorlerMelhus IL18.20
855Erlend AuneByåsen IL18.22
856Lars Erik UglemsmoSelbu OK18.24
857Iver Dalsaune ThunFreidig18.26
858Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL18.28
859Emil LeroyerFreidig18.30
860Andreas AagesenMelhus IL18.32
861Vemund MølnvikFreidig18.34
863August MaskeFreidig18.38
864Magne GuttvikWing OK18.40
865Joakim Solberg QvenildMelhus IL18.42
867Peter Prytz JensenMelhus IL18.46
868Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig18.48
869Dennis Indgjerd HolmNidarøst OK18.50
870Kristoffer LerliMelhus IL18.52
847Trygve Johannes BuhaugNidarøst OK18.53
871Sigurd BraathenWing OK18.54
845Erik Tofte jrMelhus IL18.55
872Ørjan SæterMelhus IL18.56

H 13-16C

2 100 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
841Mons Løfaldli HansenWing OK18.51
840Jens Husby AftretMalvik IL18.53

H 15-16

2 900 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
913Johannes LangaasNidarøst OK18.08
915Tobias GundersenNidarøst OK18.12
917Jonas VindalWing OK18.16
918Håkon SæternesByåsen IL18.18
920Gabriel CallananWing OK18.22
921Petter Liabakk EriksenByåsen IL18.24
922Jostein RøFreidig18.26
923Nikolai RenolenWing OK18.28
925Henrik BraathenWing OK18.32
926Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering18.34
927Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK18.36
928Jonas GrønliFreidig18.38
929Øystein MoltumyrMalvik IL18.40
930Einar EideByåsen IL18.42
931Erling Eide HustvedtWing OK18.44

H 15-20B

2 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
890Sander SandmoMelhus IL18.31

H 17-20

2 900 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
934Martin Grøntvedt PedersenWing OK18.50
935Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL18.52

Annonser

IOF Eventor