Norsk Orientering

Startliste for KM stafett Buskerud

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerSkriv ut

Arrangementets navn: KM stafett Buskerud
Arrangørorganisasjon: Hemsedal IL
Dato: søndag 27 august 2017

D11-12

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
1Sturla, IF 111.30
11. Ylva Klausen
12. Marthe Graff-Wiik
2Kongsberg OL 111.30
21. Iselin Høivold
22. Ingrid Lesteberg
3Konnerud IL 111.30
31. Elsa Sofie Lysheden-Vogt
32. Martine Gjermstad Pettersen
4Kongsberg OL 211.30
41. Synne Sommerstad Røste
42. Nora Christine Hansen

D13-16

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
15Sturla, IF 200.00
151. Anne Maren Eidsten
152.
10Sturla, IF 111.30
101. Marie Kvarme
102. Malene Instanes
11Kongsberg OL 111.30
111. Mathilde Sæter Flesseberg
112. Åsne Haavengen
12Konnerud IL 111.30
121. Andrea Ranvik
122. Jenny Baklid
14Eiker OL 111.30
141. Solveig Letmolie
142. Oda Isnes Tyse
16Kongsberg OL 211.30
161. Selma Høivold
162. Ingvild Langeggen
17Konnerud IL 211.30
171. Mari Landro Svingheim
172. Anniken Ranvik
18Sturla, IF 311.30
181. Iselin Sørensen
182. Ingeborg Kvarme
19Kongsberg OL 311.30
191. Ingvild Gustafsson
192. Karoline Torø
20Konnerud IL 311.30
201. Mille Vasshaug Jægtvik
202. Amanda Skyttersæter Saugerud
21Sturla, IF 411.30
211. Ine Instanes
212. Mina Akiko Johnsen
22Kongsberg OL 411.30
221. Mari Øverby
222. Konstanse Moholth
23Konnerud IL 411.30
231. Nora Småge Hilsen
232. Hedda Spangberg
24Konnerud IL 511.30
241. Tonje-Malin Rhrich
242. Tiril Kihle
25Konnerud IL 611.30
251. Silje Karlsen
252. Elisabeth Brandal Søfting

D17

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
50Hemsedal IL 111.00
501. Vendula Sramkova
502. Guri Sollien Hulbak
503. Elin Ulsaker
51Kongsberg OL 111.00
511. Marlin Haavengen
512. Kjersti Tønnessen Bergstøl
513. Helene Eger
52Konnerud IL 111.00
521. Thea Sildnes Baklid
522. Maiken Økern Hågård
523. Therese Haare
53Modum OL 111.00
531. Hilde Hovdenak
532. Sirpa Lilja
533. Marianne Solheim Sandberg
55Røyken OL 111.00
551. Marita Weierud Kvaale
552. Line Drange Ruud
553. Hege Holth Rekaa
56Eiker OL 111.00
561. Ane Dyrkorn
562. Sølvi Fossøy
563. Thea Dyrkorn
57Kongsberg OL 211.00
571. Rikke Hjelseth Larsen
572. Celine Renard
573. Aurora Moholth
58Konnerud IL 211.00
581. Annette Bjørnås Krogstie
582. Hege Kullerud
583. Anette Juveli
59Røyken OL 211.00
591. Ane Baldishol Brevig
592. Ida Svanberg
593. Inger Schibsted
60Eiker OL 211.00
601. Ingrid Letmolie
602. Aud Kjemperud
603. Anna Isnes Tyse
61Kongsberg OL 311.00
611. Ingjerd Sommerstad
612. Andrea Vanebo
613. Kathinka Rogstad

D150

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
73Sturla, IF 111.10
731. Aud Ellen Brevik
732. Linda Verde
733.
74Kongsberg OL 111.10
741. Anita Sørensen Drage
742. Elisabeth Hetlevik
743. Hilde Storløkken
75Konnerud IL 111.10
751. Isa Heggedal
752. Ina Cecilie Landro
753. Tove Heimdal
76Ringerike OL 111.10
761. Ragnhild Elsrud Hultgreen
762. Live Joronn Ytrehus
763. Line Skjevik Arnevik
77Røyken OL 111.10
771. Ida Syversen
772. Tone Skram
773. Bjørg Svanberg
78Konnerud IL 211.10
781. Anette Larsen Akselsen
782. Emma Grete Feyling Haare
783. Mette Spangberg
95Ringerike OL 211.10
951. Kjersti Stræte
952. Helga Haverstad
953. Anne Guro Nøkleby
96Konnerud IL 311.10
961. Tove Sildnes
962. Annemarie Ranvik
963. Line Bjørnås

H11-12

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
5Hemsedal IL 111.30
51. Øystein Abrahamsen
52. Erlend Ulsaker
6Sturla, IF 111.30
61. Magnus Skourup Rognebakke
62. Mats Johnsen
7Ringerike OL 111.30
71. Rasmus Berglund
72. Gaute Gustavsen
9Sturla, IF 211.30
91. Solveig Hübschle
92. Jens Wold

H13-16

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
26Hemsedal IL 111.20
261. Sindre Ulsaker
262. Halvor Rudningen
27Sturla, IF 111.20
271. Mathias Skourup Rognebakke
272. Johan Kristian Undeland
28Kongsberg OL 111.20
281. Vetle Drage
282. Halvor Løken
29Ringerike OL 111.20
291. Sigurd Amundsen Bjørkli
292. Even Amundsen Bjørkli
30Røyken OL 111.20
301. Simen Kolbergsrud
302. Stephan Alexander Tærud Pedersen
31Sturla, IF 211.20
311. Sigurd Smemo
312. Lukas Gustavsen
32Kongsberg OL 211.20
321. Olav Lund
322. Johan Eger
33Ringerike OL 211.20
331. Martin Nøkleby Melling
332. Stein Aas Stræte
34Sturla, IF 311.20
341. Kristoffer Hübschle
342. Eivind Bogen Arenth
35Kongsberg OL 311.20
351. Vegard Holm Johannesen
352. Atle Nikolai Wøllo
36Ringerike OL 311.20
361. Jørgen Nøkleby Melling
362. Mikkel Berglund
37Kongsberg OL 411.20
371. Arne Bergan
372. Oskar Baklid

H17

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
62Hemsedal IL 111.00
621. Ola Jordheim
622. Rune Abrahamsen
623. Ole Hulbak
63Sturla, IF 111.00
631. Ole Jørgen Bogen Arenth
632. Harald Thon
633. Håkon Wold
64Kongsberg OL 111.00
641. Damien Renard
642. Sølve Drage
643. Bjørn Haavengen
65Konnerud IL 111.00
651. Aslak Heimdal
652. Joar Gjerdahl
653. Jørgen Baklid
66Modum OL 111.00
661. David Løver
662. Arno Grønhovd
663. Morten Taraldsten Brunes
67Ringerike OL 111.00
671. Lars-Inge Arnevik
672. Lars Berglund
673. Stig Melling
68Røyken OL 111.00
681. Knut Sveinung Holth Rekaa
682. Martin Koksrud Bekkelund
683. Henrik Drange Ruud
69Hemsedal IL 211.00
691. Andres Rudningen
692. Narve J. Brenna
693. Lars-Einar Intelhus
70Kongsberg OL 211.00
701. Espen Røste
702. Per Øivind Eger
703. Syver Løken
71Konnerud IL 211.00
711. Erik Feyling Haare
712.
713. Kristian Kullerud
72Røyken OL 211.00
721. Steinar Kvaale
722. Vemund Rønneberg
723. Øystein Sørensen

H150

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
79Kongsberg OL 411.00
791. Per Gustafsson
792. Bjørn Johannessen
793. Torgeir Brandal
80Sturla, IF 111.10
801. Geir Holm Gundersen
802. Anders Gustafsson
803. Roger Wiik
81Kongsberg OL 111.10
811. Øyvind Drage
812. Hans Otto Øverby
813. Øivind Myhre
82Konnerud IL 111.10
821. Lars Baklid
822. Terje Pettersen
823. Kjell Petter Småge
83Modum OL 111.10
831. Jørn-Are Longfjeld
832. Roar Bye
833. Jens Kr Kopland
84Ringerike OL 111.10
841. Knut Aas
842. Per Erik Opseth
843. Kristian Kihle
85Røyken OL 111.10
851. Øyvind Roger Hansen
852. Kjell Rønneberg
853. Torgeir Strandhagen
86Sturla, IF 211.10
861. Stig Instanes
862. Snorre Frydenlund
863. Jon Erik Kvarme
87Kongsberg OL 211.10
871. Atle Wøllo
872. Roger Andre Vanebo
873. Terje Ulla Eiken
88Ringerike OL 211.10
881. Helge Graffer
882. Marius Bull-Tornøe Bjørkli
883. Sverre Graffer
89Røyken OL 211.10
891. Christian Schibsted
892. Morten Johannessen
893. Kjell Svanberg
90Kongsberg OL 311.10
901. Tommy Sæter
902. Bjørn Victor Larsen
903. Erik Høivold
94Sturla, IF 311.10
941. Kjetil Kjernsmo
942. Torbjørn Bogen
943. Lars Hübschle

HV130

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
91Modum OL 111.10
911.
912. Erik Lindstrøm
92Ringerike OL 111.10
921.
922. Tormod Dahlen
93Modum OL 211.10
931.
932. Bård Stang

Annonser

IOF Eventor