Norsk Orientering

Startliste for Byåsennatta

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Byåsennatta
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: onsdag 4 oktober 2017

D21

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
193890Ingrid GulbrandsenNTNUI20.00.03
196843Marta UlvensøenNTNUI20.02.02
208108Martine ÅstebølNTNUI20.06.02
170780Ingvild BrekkeNTNUI20.09.02
208461Camilla ÖhmanNTNUI20.11.03
182140Anna UlvensøenNTNUI20.16.02
181701Sunniva StorrønningByåsen IL20.17.03
501086Ingunn Egeberg VáriNTNUI20.18.02
222695Marte Hoff HagenNTNUI20.19.02
504681Malin SandstadFreidig20.23.02
82335Hildegunn HeggøyNTNUI
212749Karen Oline KolstadNTNUI
199489Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI
180127Åsne Skram TrømborgNTNUI

D35

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
213673Tonje BostadNidarøst OK20.07.03
69051Mari Angell-PetersenFreidig20.08.03
176252Kristin JægerWing OK20.14.03

D 17-20

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500002Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb20.05.02
180322Vera MelkildFreidig20.06.02
208919Lene Berg HanssenByåsen IL20.10.02
167389Idunn HaavengenKongsberg OL20.11.03
202890Sonja MellbergNTNUI20.22.02
209814Anne Willkommen EikenKongsberg OL

H21

33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501486Sverre Bang StøengNTNUI20.01.02
208437Bjørn LundanesNTNUI20.02.02
184414Gaute FriestadKristiansand OK20.03.02
169149Erik GustafssonNTNUI20.04.03
179878Mattis HoltFreidig20.05.02
502893Jo Forseth IndgaardFrol IL20.06.02
184997Vegard Blomseth JohnsenNTNUI20.07.02
196772Olai Stensland LillevoldNTNUI20.08.02
179806Øystein HaugFrol IL20.10.01
182081Anders Felde OlaussenNTNUI20.11.02
501732Håvard Mo VaadalNTNUI20.12.03
206055Øystein Grande JarenFreidig20.13.02
180916Hans Petter MathisenFredrikstad SK20.14.02
181960Sindre JohannessenFreidig20.16.03
173436Johan Asphjell BjørnaasFrol IL20.17.02
220800Olav Milian Schmitt GranHalden SK20.18.02
206305Adrian OpheimNTNUI20.19.02
159512Anders TiltnesIL Tyrving20.20.07
221066Jostein MårdalenFreidig20.21.02
226229Ola KeiseråsIL Leik20.23.02
222552Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett20.25.02
504503Sindre Østgulen DeiszNTNUI20.26.03
500301Jon Aukrust OsmoenNTNUI20.27.02
229996Matias Hodne HanischKristiansand OK20.28.03
193211Malthe GaarsdalNTNUI20.30.03
179917Jo Even KolstadFreidig20.31.02
501157Emil GranqvistNTNUI
216933Tobias KristensenLarvik OK
211600Carl Petter LyngenFrol IL
202990Sigurd MelsomFossum IF
238260Simen Eid NielsenNTNUI
160424Lars OwrenNTNUI
215145Oskar Spets StorhovFreidig

H35

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206218Olle MalmringFreidig20.04.03
501353Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL20.08.02
211262Eivind LonaWing OK20.10.03
96567Kurt AmundsenStjørdals-Blink Orientering20.13.03
160423Andreas HaalandWing OK20.14.03
207646Ingebrigt FuglemMalvik IL20.21.02

H 17-20

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
195937Kristian Fredrik LynumFreidig20.01.02
203662Adrian OpheimFreidig20.05.02
216729Are LodgaardByåsen IL20.07.02
179813Mats EidsmoFreidig20.20.02
217107Anders HaugskottOL Trollelg20.22.03
191301Olav Andreas RemmenOL Trollelg20.25.02

H 15-16

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
215144Jonas GrønliFreidig20.03.02
203648Jostein RøFreidig20.04.02
199482Petter Liabakk EriksenByåsen IL20.09.02
504704Vegard KittilsenFreidig20.13.02
209976Einar EideByåsen IL20.16.03
502484Håkon SæternesByåsen IL20.18.03
203584Håkon HolstadFreidig
203586Simen Spets StorhovFreidig

H 10-14 Parløp

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211950Johan BjørkanByåsen IL19.39.47
225183Wilmer GranlundByåsen IL19.44.02
229714Jørgen AuneByåsen IL19.45.02
225572Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL19.45.03
225310Dagfinn StenvikByåsen IL19.50.44
225321Johannes StordalByåsen IL19.50.44
225280Sander MaleByåsen IL19.52.30
502488Kasper LodgaardByåsen IL19.52.33
225177Ådne StordalByåsen IL19.52.36
228494Herman Bruchmuller SundtByåsen IL19.54.02
224821Aksel VikenByåsen IL19.54.03
180850Iver Dalsaune ThunFreidig20.04.02
211762Emil GrønliFreidig20.04.03
224383Tristan HalvorsenFreidig20.17.03
211301Johannes HalvorsrudMelhus IL20.17.03
69057Anders Berge MjølhusOL Trollelg20.19.23

D 10-14 Parløp

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212402Frida HolmqvistByåsen IL19.41.39
212120Vilde Nordgård LeirenByåsen IL19.41.42
212151Sigrid HøgstadByåsen IL19.41.45
212159Ingrid Wollan BenumByåsen IL19.43.04
225292Nora Sumstad HanssenByåsen IL19.43.04
212099Malin Nordgård LeirenByåsen IL19.43.05
206044Nora HalvorsenFreidig20.02.21
225393Ine Bohnhorst TegdanFreidig20.02.21
207404Tora KittilsenFreidig20.10.02
206519Una KittilsenFreidig20.10.02
224051Anna Aurora NolteFreidig20.17.03
191300Astrid Berge MjølhusOL Trollelg20.19.22

H50

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
216715Frode HaugskottOL Trollelg20.00.02
226114Øystein WiggenByåsen IL20.02.03
503970Jostein AlvestadWing OK20.15.04
92377Dag Ove TinnmannsvikOL Trollelg20.16.03
221451Agnar RenolenWing OK20.19.02
503615Haakon ArnesenByåsen IL20.20.02
210013Øyvind SchjelderupFreidig20.21.02
211185Stein Ivar FossMelhus IL20.23.03
211381John LerliMelhus IL20.25.07
182078Jens Even StorhovFreidig

D50

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
229612Guri BjørndalenByåsen IL19.55.04
502248Eirin LodgaardByåsen IL

D13-14

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
180130Ane Malene KolstadFreidig20.14.12
142824Mari EidsmoFreidig

H13-14

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
223811August Hopstad NykvistWing OK20.07.03
213305Vemund MølnvikFreidig20.09.02
192662Emil LeroyerFreidig20.11.02
212595Petter Andreas LonaWing OK20.12.02
200441Erlend AuneByåsen IL20.16.03
222229Joakim Solberg QvenildMelhus IL20.20.03
224351Erik Tofte jrMelhus IL20.21.02
224432Espen KarlsenMelhus IL20.22.03
224281Kristoffer LerliMelhus IL20.23.03
212807August MaskeFreidig20.26.59
212776Vetle Grønvik EkraFreidig20.28.02
224269Martin AuneMelhus IL

H 60-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
217054Terje HanssenPolitiet19.49.02
238065Øistein ÅsmulOL Trollelg20.00.04
497403Nils Olav VennevikFreidig20.02.03
211274Tom BuggeByåsen IL20.05.04
208600Roar ForbordMalvik IL20.06.02

A3

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
503919Arild HeggesetFreidig19.44.26
184064Rune VikanByåsen IL20.07.04
179915Nelly MaskeFreidig20.12.39

D 17C

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
229568Vilde FløByåsen IL19.57.09

Annonser

IOF Eventor