Norsk Orientering

Startliste for Norsk O-Festival lang Elite

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang Elite
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 24 juni 2017

H 21- Elite

11 490 m, 76 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501Vegard Blomseth JohnsenNTNUI11.00
504Ola BergerByåsen IL11.06
505Ola KeiseråsIL Leik11.08
506Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK11.10
507Sigurd StenvikByåsen IL11.12
508Kjetil OkkenhaugEmblem IL11.14
509Håvard VassendenFrol IL11.16
510Sigurd MelsomFossum IF11.18
511Lars Hol MoholdtWing OK11.20
512Håvard LucasenFredrikstad SK11.22
513Robert FredriksenNotodden OL11.24
514Harald KalagerNTNUI11.26
515Jørgen FiskumFrol IL11.28
516Ove BaardsgaardOL Trollelg11.30
517Sindre JohannessenFreidig11.32
518Stian SundsvikFrol IL11.34
519Carl Petter LyngenFrol IL11.36
520Emil WingstedtHalden SK11.38
521Øyvind WiggenByåsen IL11.40
522Mikael OlaussonOslostudentenes IK11.42
523Oskar RøenVaregg Fleridrett11.44
524Ivar Aukrust OsmoenNTNUI11.46
525Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering11.48
526Andreas Svingheim MagerøyFrol IL11.50
527Jakob Kalvig SkoganNTNUI11.52
528Jørgen FrøydLarvik OK11.54
529Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK11.56
530Anders TiltnesIL Tyrving11.58
531Vegard DanielsenKristiansand OK12.00
532Dag Steinar RagvinBø OL12.02
533Per Melander OftenNTNUI12.04
534Simen BordalFossum IF12.06
535Vetle ChristiansenBækkelagets SK12.08
536Mathias NipenBækkelagets SK12.10
537Bjørn LundanesNTNUI12.12
538Henrik EijsinkNydalens SK12.14
539Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI12.16
540Simen Eid NielsenNTNUI12.18
541Markus HolterHalden SK12.20
542Isak BergsetNTNUI12.22
543Eirik Kamstrup HovindHalden SK12.24
544Marius Thrane ØdumIFK Göteborg12.26
545Erik GustafssonNTNUI12.28
546Sverre Waaler KaasNydalens SK12.30
547Yngve SkogstadFrol IL12.32
548Rasmus Rørholt TheisenNTNUI12.34
549Thomas NipenBækkelagets SK12.36
550Joonas AholaNavi12.38
551Espen FiskumHalden SK12.40
552Oskar StørmerFossum IF12.42
553Sindre RønningNydalens SK12.44
554Topias AholaNavi12.46
555Vegard Jarvis WestergårdHalden SK12.48
556Håvard IrgensKristiansand OK12.50
557Anders Felde OlaussenNTNUI12.52
558Dag BlandkjennKristiansand OK12.54
559Anders VisterNydalens SK12.56
560Olai Stensland LillevoldNTNUI12.58
561Sindre Østgulen DeiszNTNUI13.00
562Paul SirumFrol IL13.02
563Andreas SølbergOL Trollelg13.04
564Gaute FriestadKristiansand OK13.06
565Martin VisterFrol IL13.08
566Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett13.10
567Hans Petter MathisenFredrikstad SK13.12
568Emil AhlbäckFossum IF13.14
569Håvard HagaNydalens SK13.16
570Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering13.18
571Thomas Natvig ÅrstadHalden SK13.20
572Ivar LundanesEmblem IL13.22
573Bjørn EkebergIL Tyrving13.24
574Ulf Forseth IndgaardFrol IL13.26
575Alan CherryNydalens SK13.28
576Torgeir NørbechIL Tyrving13.30
577Jon Aukrust OsmoenNTNUI13.32
578Jo Forseth IndgaardFrol IL13.34

Annonser

IOF Eventor