Norsk Orientering

Startliste for Norsk O-Festival lang Elite

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang Elite
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 24 juni 2017

H 17-18 Elite

8 180 m, 79 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
302Sølve DrageKongsberg OL11.02
303Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering11.04
304Magnus GjerstadVaregg Fleridrett11.06
305Joar GjerdahlKonnerud IL11.08
306Scott JuvikIL Gular11.10
307Martin Andresen SkotteFossum IF11.12
308Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK11.14
309Bjørn Anders FlågenHeming Orientering11.16
310Peter GisholtFossum IF11.18
311Even LindaasVang OL11.20
312Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering11.22
313Vegard Øverli BergKongsberg OL11.24
314Lavran ThorstensenOppsal Orientering11.26
315Håkon KornmoPorsgrunn OL11.28
316Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK11.30
317Alexander Skaug YtterbølHalden SK11.32
318Elias ØhmanGjø-Vard OL11.34
319Eirik Høst FossgardLillomarka OL11.36
320Mathias RosenlundVaregg Fleridrett11.38
321Trygve MyhrAsker Skiklubb11.40
322Skjalg NysæterSkien OK11.42
323Emil StørmerFossum IF11.44
324Rasmus MathisenPorsgrunn OL11.46
325Henrik André LarsenKongsberg OL11.48
326Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular11.50
327Elias Skjolden SørensenLillomarka OL11.52
328Petter Astrup ArnesenHeming Orientering11.54
329Audun Melby JacobsenLardal OL11.56
330Jostein Svaland DaleVang OL11.58
331Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL12.00
332Kristian Fredrik LynumFreidig12.02
333Erlend BrendstuenHalden SK12.04
334Knut KyrkjebøTIF Viking12.06
335Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL12.08
336Jens Johan BrekkeLillomarka OL12.10
337Eskil FrøislandVang OL12.12
338Stian RykkjeVaregg Fleridrett12.14
339Mathias HermstadFreidig12.16
340Njaal Ellegaard MelbyVang OL12.18
341Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF12.20
342Kristian RykkjeVaregg Fleridrett12.22
343Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering12.24
344Are LodgaardByåsen IL12.26
345Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering12.28
346Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering12.30
347Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK12.32
348Andreas RambergØstmarka OK12.34
349August Asheim BirkelandHalden SK12.36
350Sverre NarumVang OL12.38
351Øyvind HjermstadFossum IF12.40
352Niels Christian HellerudHalden SK12.42
353Erik Hæstad BjørnstadFossum IF12.44
354Jørgen WulfsbergNydalens SK12.46
355Kristian PyttenKristiansand OK12.48
356Styrk Hundseid KamsvågFossum IF12.50
357Per Clemet WisløffAsker Skiklubb12.52
358Håkon LundKongsberg OL12.54
359Lukas LilandNydalens SK12.56
360Aslak HeimdalKonnerud IL12.58
361Sindre R HoltHedrum OL13.00
362Axel HoveidAsker Skiklubb13.02
363Marius AurebekkKristiansand OK13.04
364Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb13.06
365Tord StrandKongsberg OL13.08
366Even-Johan KaspersenMo OK13.10
367Mats EidsmoFreidig13.12
368Einar EkelandOddersjaa SSK13.14
369Anders HaugskottOL Trollelg13.16
370Audun BerganNydalens SK13.18
371Oskar Spets StorhovFreidig13.20
372Kasper FosserHeming Orientering13.22
373Erling HjermstadFossum IF13.24
374Oscar LyngenFreidig13.26
375Sebastian DalandKristiansand OK13.28
376Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb13.30
377Einar MelsomFossum IF13.32
378Jørgen BaklidKonnerud IL13.34
379Elias JonssonNydalens SK13.36
380Sander ArntzenAsker Skiklubb13.38

Annonser

IOF Eventor