Norsk Orientering

Startliste for Norsk O-Festival lang Elite

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang Elite
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 24 juni 2017

D 17-18 Elite

5 180 m, 68 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Ragne MunkebyFrol IL11.03
3Linn Mei WaalerMåren OK11.05
4Dina ReitanFreidig11.07
5Frida Bakken UlsethNydalens SK11.09
6Lotte MyklemyrEiker OL11.11
7Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering11.13
8Selma KristiansenOK Moss11.15
9Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø11.17
10Hedda SkatvedtRaumar Orientering11.19
11Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF11.21
12Hanna Lye MoumHalden SK11.23
13Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL11.25
14Eli KolstadMo OK11.27
15Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL11.29
16Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF11.31
17Anna MeenPorsgrunn OL11.33
18Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK11.35
19Sarah WølloKongsberg OL11.37
20Hanne DaltveitFana IL11.39
21Anna RenolenWing OK11.41
22Tonje Rognerud BøeFossum IF11.43
23Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering11.45
24Kathinka RogstadKongsberg OL11.47
25Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL11.49
26Tora IndregardIL BUL-Tromsø11.51
27Marte Lien JohnsenByåsen IL11.53
28Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK11.55
29Aurora MoholthKongsberg OL11.57
30Ingvil AhlsandNydalens SK11.59
31Sofie HallemVerdal OK12.01
32Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular12.03
33Andrea VaneboKongsberg OL12.05
34Maria Rørvik HaverLillomarka OL12.07
35Andrine VikenByåsen IL12.09
36Ane Holm GrønengLillehammer OK12.11
37Marie HansenSarpsborg OL12.13
38Emma Eithun PaulsenLillomarka OL12.15
39Guri SandvoldTynset IF12.17
40Agnethe HasliGjø-Vard OL12.19
41Helene EgerKongsberg OL12.21
42Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK12.23
43Ingrid G. KvålsgardFossum IF12.25
44Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss12.27
45Kristina VollHaugesund IL Orientering12.29
46Ragnhild EideByåsen IL12.31
47Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL12.33
48Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK12.35
49Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK12.37
50Maria Ulseth SylteFreidig12.39
51Thea Sildnes BaklidKonnerud IL12.41
52Heidi Therese WiestVang OL12.43
53Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb12.45
54Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering12.47
55Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK12.49
56Aurora GjølsjøOK Moss12.51
57Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL12.53
58Karoline AuneHalden SK12.55
59Pernille KatlaFossum IF12.57
60Marlin HaavengenKongsberg OL12.59
61Hanne VassendPorsgrunn OL13.01
62Hedda Raadal BjørloHalden SK13.03
63Anine LomeHamar OK13.05
64Lene Berg HanssenByåsen IL13.07
65Ane DyrkornEiker OL13.09
66Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK13.11
67Synne StrandAsker Skiklubb13.13
68Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF13.15
69Thea DyrkornEiker OL13.17

Annonser

IOF Eventor