Norsk Orientering

Startliste for Norsk O-Festival sprint Elite

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival sprint Elite
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: fredag 23 juni 2017

D 17-18 Elite

2 000 m, 71 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Ragne MunkebyFrol IL18.31
3Kathinka RogstadKongsberg OL18.32
4Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL18.33
5Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø18.34
6Tonje Rognerud BøeFossum IF18.35
7Anna RenolenWing OK18.36
8Selma KristiansenOK Moss18.37
9Aurora MoholthKongsberg OL18.38
10Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL18.39
11Frida Bakken UlsethNydalens SK18.40
12Anna MeenPorsgrunn OL18.41
13Tora IndregardIL BUL-Tromsø18.42
14Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL18.43
15Vera MelkildFreidig18.44
16Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL18.45
17Linn Mei WaalerMåren OK18.46
18Emma Eithun PaulsenLillomarka OL18.47
19Hanna Lye MoumHalden SK18.48
20Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK18.49
21Andrine VikenByåsen IL18.50
22Maria Rørvik HaverLillomarka OL18.51
23Marie HansenSarpsborg OL18.52
24Eli KolstadMo OK18.53
25Dina ReitanFreidig18.54
26Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering18.55
27Andrea VaneboKongsberg OL18.56
28Marte Lien JohnsenByåsen IL18.57
29Ingvil AhlsandNydalens SK18.58
30Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF18.59
31Ane Holm GrønengLillehammer OK19.00
32Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK19.01
33Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular19.02
34Sarah WølloKongsberg OL19.03
35Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF19.04
36Sofie HallemVerdal OK19.05
37Guri SandvoldTynset IF19.06
38Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering19.07
39Lotte MyklemyrEiker OL19.08
40Hedda SkatvedtRaumar Orientering19.09
41Hanne DaltveitFana IL19.10
42Marie Bakken SørensenFreidig19.11
43Heidi Therese WiestVang OL19.12
44Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL19.13
45Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK19.14
46Helene EgerKongsberg OL19.15
47Ingrid G. KvålsgardFossum IF19.16
48Aurora GjølsjøOK Moss19.17
49Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb19.18
50Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss19.19
51Karoline AuneHalden SK19.20
52Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL19.21
53Pernille KatlaFossum IF19.22
54Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering19.23
55Kristina VollHaugesund IL Orientering19.24
56Maria Ulseth SylteFreidig19.25
57Ragnhild EideByåsen IL19.26
58Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK19.27
59Agnethe HasliGjø-Vard OL19.28
60Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK19.29
61Thea Sildnes BaklidKonnerud IL19.30
62Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK19.31
63Marlin HaavengenKongsberg OL19.32
64Synne StrandAsker Skiklubb19.33
65Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK19.34
66Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF19.35
67Thea DyrkornEiker OL19.36
68Lene Berg HanssenByåsen IL19.37
69Ane DyrkornEiker OL19.38
70Hedda Raadal BjørloHalden SK19.39
71Anine LomeHamar OK19.40
72Hanne VassendPorsgrunn OL19.41

D 19-20 Elite

2 170 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
103Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)18.02
104Benedicte PedersenSarpsborg OL18.03
105Emilie Liabakk EriksenByåsen IL18.04
106Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL18.05
107Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett18.06
108Idunn HaavengenKongsberg OL18.07
109Line SølbergOL Trollelg18.08
110Kristin BrekkeLillomarka OL18.09
111Helena ÅsbergSarpsborg OL18.10
112Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering18.11
113Ingvild C. FleisjeLillomarka OL18.12
114Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering18.13
115Emma ArnesenByåsen IL18.14
116Marit Melby JacobsenLardal OL18.15
117Margrethe WisløffAsker Skiklubb18.16
118Tonje Aasheim NymarkAskøy OL18.17
119Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)18.18
120Åshild KolstadFreidig18.19
121Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK18.20
122Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)18.21
123Karine VestølVegårshei IL18.22
124Anne Willkommen EikenKongsberg OL18.23
125Emilie WestinPorsgrunn OL18.24
126Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)18.25
127Silje HaugeHisøy OK18.26
128Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering18.27
129Oda J SikkelandIL Tyrving18.28
130Ingrid LundanesEmblem IL18.29
131Vilde MalmeiNTNUI18.30
132Malin SandstadFreidig18.31
133Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb18.32
134Marie OlaussenFredrikstad SK18.33
135Ingeborg EideByåsen IL18.34
136Maiken Økern HågårdKonnerud IL18.35

D 21- Elite

2 390 m, 56 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering18.45.00
205Pauline Røstum BellingmoNTNUI18.46.00
206Mali Gederaas KanstadNTNUI18.47.00
207Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett18.48.00
208Ingvild Maalen-JohansenNTNUI18.49.00
209Helene Lund-JohansenIL Tyrving18.50.00
210Elen Katrine SkjerveFrol IL18.51.00
211Live Bredholt JørgensenNTNUI18.52.00
212Victoria StevensAIRE GB18.53.00
213Silje ArntzenNTNUI18.54.00
214Marte NarumNydalens SK18.55.00
215Marion HuberNydalens SK18.56.00
216Maren GrandeFrol IL18.57.00
217Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering18.58.00
218Ingrid GulbrandsenNTNUI18.59.00
219Lene Godager KaasBækkelagets SK19.00.00
220Therese HaareKonnerud IL19.01.00
221Kamilla OlaussenFredrikstad SK19.02.00
222Anne M Hausken NordbergNydalens SK19.03.00
223Evine Westli AndersenLøten o-lag19.04.00
224Marianne DæhliHalden SK19.05.00
203Pernille Ibsen LervågVelledalen IL19.05.30
225Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering19.06.00
226Heidi JensenNTNUI19.07.00
227Karoline Dahl FosbyNTNUI19.08.00
228Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg19.09.00
229Hedvig ÅstebølNTNUI19.10.00
230Gunhild Rogne HallandNTNUI19.11.00
231Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL19.12.00
232Lone MalmgrenGjø-Vard OL19.13.00
233Ida TiltnesIL Tyrving19.14.00
234Ingunn Egeberg VáriNTNUI19.15.00
235Guro TorpeFrol IL19.16.00
236Agnes LeoHalden SK19.17.00
237Karen Oline KolstadNTNUI19.18.00
238Ragnhild HjermstadFossum IF19.19.00
239Delphine PoirotLillomarka OL19.20.00
240Anine AhlsandNTNUI19.21.00
241Kari SvingheimLillehammer OK19.22.00
242Marte Hoff HagenNTNUI19.23.00
243Eirin Svanøe-HafstadFrol IL19.24.00
244Julie StørmerFossum IF19.25.00
245Camilla ÖhmanNTNUI19.26.00
246Synnøve BråtenVegårshei IL19.27.00
247Marthe GløersenBækkelagets SK19.28.00
248Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett19.29.00
249Mathilde RundhaugFrol IL19.30.00
250Maren Jansson HaverstadNTNUI19.31.00
251Louise OramBækkelagets SK19.32.00
252Iliana IlievaHalden SK19.33.00
253Kine Hallan SteiwerHalden SK19.34.00
254Emilie Westli AndersenLøten o-lag19.35.00
255Sigrid AlexandersenNTNUI19.36.00
256Emma JohanssonFredrikstad SK19.37.00
257Lone BrochmannBækkelagets SK19.38.00
258Marianne AndersenKristiansand OK19.39.00

H 17-18 Elite

2 280 m, 83 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
301Sølve DrageKongsberg OL18.00
302Jens Johan BrekkeLillomarka OL18.01
303Are LodgaardByåsen IL18.02
304Bjørn Anders FlågenHeming Orientering18.03
305Elias ØhmanGjø-Vard OL18.04
306Mathias HermstadFreidig18.05
307Martin Andresen SkotteFossum IF18.06
308Sverre NarumVang OL18.07
309Henrik André LarsenKongsberg OL18.08
310Jostein Svaland DaleVang OL18.09
311Magnus GjerstadVaregg Fleridrett18.10
312Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK18.11
313Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering18.12
314Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL18.13
315Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering18.14
316Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering18.15
317Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF18.16
318Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering18.17
319Erlend BrendstuenHalden SK18.18
320Kristian Fredrik LynumFreidig18.19
321Haakon JohannesenIndre Østfold OK18.20
322August Asheim BirkelandHalden SK18.21
323Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL18.22
324Kristian RykkjeVaregg Fleridrett18.23
325Vegard Øverli BergKongsberg OL18.24
326Alexander Skaug YtterbølHalden SK18.25
327Håvard Støen GussiåsMolde og Omegn IF18.26
328Stian RykkjeVaregg Fleridrett18.27
329Skjalg NysæterSkien OK18.28
330Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular18.29
331Nikolai NordhaugKonnerud IL18.30
332Eskil FrøislandVang OL18.31
333Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering18.32
334Rasmus MathisenPorsgrunn OL18.33
335Emil StørmerFossum IF18.34
336Elias Skjolden SørensenLillomarka OL18.35
337Lavran ThorstensenOppsal Orientering18.36
338Fredrik SveenVang OL18.37
339Joar GjerdahlKonnerud IL18.38
340Scott JuvikIL Gular18.39
341Knut KyrkjebøTIF Viking18.40
342Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK18.41
343Even LindaasVang OL18.42
344Mathias RosenlundVaregg Fleridrett18.43
345Trygve MyhrAsker Skiklubb18.44
346Eirik Høst FossgardLillomarka OL18.45
347Njaal Ellegaard MelbyVang OL18.46
348Peter GisholtFossum IF18.47
349Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK18.48
350Petter Astrup ArnesenHeming Orientering18.49
351Vegard LøvliAsker Skiklubb18.50
352Håkon KornmoPorsgrunn OL18.51
353Audun Melby JacobsenLardal OL18.52
354Øyvind HjermstadFossum IF18.53
355Aslak HeimdalKonnerud IL18.54
356Styrk Hundseid KamsvågFossum IF18.55
357Tord StrandKongsberg OL18.56
358Anders HaugskottOL Trollelg18.57
359Marius AurebekkKristiansand OK18.58
360Audun BerganNydalens SK18.59
361Einar MelsomFossum IF19.00
362Håkon LundKongsberg OL19.01
363Sindre R HoltHedrum OL19.02
364Mats EidsmoFreidig19.03
365Niels Christian HellerudHalden SK19.04
366Per Clemet WisløffAsker Skiklubb19.05
367Lukas LilandNydalens SK19.06
368Kristian PyttenKristiansand OK19.07
369Axel HoveidAsker Skiklubb19.08
370Einar EkelandOddersjaa SSK19.09
371Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb19.10
372Even-Johan KaspersenMo OK19.11
373Erik Hæstad BjørnstadFossum IF19.12
374Jørgen WulfsbergNydalens SK19.13
375Sebastian DalandKristiansand OK19.14
376Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb19.15
377Erling HjermstadFossum IF19.16
378Kasper FosserHeming Orientering19.17
379Jørgen BaklidKonnerud IL19.18
380Oscar LyngenFreidig19.19
381Sander ArntzenAsker Skiklubb19.20
382Oskar Spets StorhovFreidig19.21
383Elias JonssonNydalens SK19.22

H 19-20 Elite

2 410 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
403Valtteri HeikkinenVehkalahden Veikot18.02
404Audun Rognerud BøeFossum IF18.03
405Ivar Jevne ArnesenHamar OK18.04
406Ole Martin EdstrømOppsal Orientering18.05
407Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb18.06
408Thomas TubbehaugenOK Moss18.07
409Bjørnar LøvliAsker Skiklubb18.08
410Sverre Bang StøengNTNUI18.09
411Sondre LorentsenOK Silsand18.10
412Lars SolliMo OK18.11
413Jørgen VisterHalden SK18.12
414Brage JørumByåsen IL18.13
415Sander H. RogndokkenNydalens SK18.14
416Jonas UnsgårdIL Leik18.15
417Adrian OpheimFreidig18.16
418Jens Didrik BergLarvik OK18.17
419Erlend Kvittum NytrøenTynset IF18.18
420Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb18.19
421Ole Wanvik HaugenFreidig18.20
422Erlend Nilsen SandnesEmblem IL18.21
423Peter NordbrødenHalden SK18.22
424Martin Borge HeirFossum IF18.23
425Sturla FrydenlundSturla, IF18.24
426Vegard MyklemyrEiker OL18.25
427Olav Andreas RemmenOL Trollelg18.26
428Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK18.27
429Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg18.28
430Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn18.29
431Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett18.30
432Kjetil MølnvikFreidig18.31
433Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn18.32
434Olav Milian Schmitt GranHalden SK18.33
435Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering18.34
436Eirik Langedal BreivikNydalens SK18.35
437Knut AasheimHalden SK18.36
438Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering18.37
439Johannes Bakke AashamarKristiansand OK18.38
440Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK18.39
441Håvard EidsmoFreidig18.40
442Audun HeimdalKonnerud IL18.41
443Kristian Nilsen SandnesEmblem IL18.42
444Håkon Raadal BjørloHalden SK18.43
445Marius PyttenKristiansand OK18.44
446Tobias KristensenLarvik OK18.45

H 21- Elite

2 630 m, 74 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
503Robert FredriksenNotodden OL18.22
504Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK18.23
505Jørgen FiskumFrol IL18.24
506Kjetil OkkenhaugEmblem IL18.25
507Oskar RøenVaregg Fleridrett18.26
508Øyvind WiggenByåsen IL18.27
510Sverre Waaler KaasNydalens SK18.29
511Sigurd MelsomFossum IF18.30
512Håvard IrgensKristiansand OK18.31
513Lars Hol MoholdtWing OK18.32
514Joonas AholaNavi18.33
515Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI18.34
516Håvard VassendenFrol IL18.35
517Lars Sandstad SkjesetFrol IL18.36
518Morten JørgensenKristiansand OK18.37
519Vetle ChristiansenBækkelagets SK18.38
520Sindre RønningNydalens SK18.39
521Karl FremstadBækkelagets SK18.40
522Håvard LucasenFredrikstad SK18.41
523Henrik EijsinkNydalens SK18.42
524Ivar LundanesEmblem IL18.43
525Stian SundsvikFrol IL18.44
526Torgeir NørbechIL Tyrving18.45
527Ola KeiseråsIL Leik18.46
528Ivar Aukrust OsmoenNTNUI18.47
529Marius ØieLøten o-lag18.48
530Gunnar A FiskumIL Tyrving18.49
531Sigurd StenvikByåsen IL18.50
532Øystein HaugFrol IL18.51
533Vegard Blomseth JohnsenNTNUI18.52
534Andreas Svingheim MagerøyFrol IL18.53
535Simen Eid NielsenNTNUI18.54
536Vegard Jarvis WestergårdHalden SK18.55
537Mats NordbrødenHalden SK18.56
538Oskar StørmerFossum IF18.57
539Ove BaardsgaardOL Trollelg18.58
540Jo Forseth IndgaardFrol IL18.59
541Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering19.00
542Sindre JohannessenFreidig19.01
543Vegard DanielsenKristiansand OK19.02
544Yngve SkogstadFrol IL19.03
545Jakob Kalvig SkoganNTNUI19.04
546Erik GustafssonNTNUI19.05
547Simen BordalFossum IF19.06
548Carl Godager KaasBækkelagets SK19.07
549Anders VisterNydalens SK19.08
550Mathias NipenBækkelagets SK19.09
551Eirik Kamstrup HovindHalden SK19.10
552Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett19.11
553Dag BlandkjennKristiansand OK19.12
554Olai Stensland LillevoldNTNUI19.13
555Martin VisterFrol IL19.14
556Thomas Natvig ÅrstadHalden SK19.15
557Carl Petter LyngenFrol IL19.16
558Jørgen FrøydLarvik OK19.17
559Espen FiskumHalden SK19.18
560Isak BergsetNTNUI19.19
561Anders Felde OlaussenNTNUI19.20
562Thomas NipenBækkelagets SK19.21
563Per Melander OftenNTNUI19.22
564Bjørn LundanesNTNUI19.23
565Sindre Østgulen DeiszNTNUI19.24
566Gaute FriestadKristiansand OK19.25
567Håvard HagaNydalens SK19.26
568Paul SirumFrol IL19.27
569Topias AholaNavi19.28
570Rasmus Rørholt TheisenNTNUI19.29
571Hans Petter MathisenFredrikstad SK19.30
572Andreas SølbergOL Trollelg19.31
573Ulf Forseth IndgaardFrol IL19.32
574Emil AhlbäckFossum IF19.33
575Jon Aukrust OsmoenNTNUI19.34
576Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg19.35
577Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK19.36

Annonser

IOF Eventor