Norsk Orientering

Startliste for Foll-O-karusellen #2

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #2
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: onsdag 7 juni 2017

D -12N

1 700 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224293Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering18.09.34
204409Susanne KvedalenKolbotn og Skimt OL18.09.34
209657Linea FossKolbotn og Skimt OL18.09.36
204464Lea Leiren GüntherKolbotn og Skimt OL18.12.59
212790Helene HarstadKolbotn og Skimt OL18.14.57
213106Malin GjetangerMåren OK
213091Leanna SlettvollKolbotn og Skimt OL

D 11-12

1 800 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224151Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering18.20.38
204596Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL18.24.36

D 13-14

2 700 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211707Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL18.32.30

D 15-16

3 700 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211801Celine YtternesKolbotn og Skimt OL18.28.19

D 17-

4 100 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206914Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering18.06.03
62357Ingvild Maalen-JohansenNTNUI18.28.07
204574Malin SørensenNydalens SK18.33.06
192116Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL18.34.27

D 40-

3 700 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
79476Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering18.30.52
180125Anne NilsenÅs-NMBU Orientering18.33.44
503358Grete WestgaardIndre Østfold OK

D 50-

3 700 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
222337May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering18.06.13
91573Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering18.15.03
400784Gro Hege LudvigsenMåren OK18.19.16
197958Kjersti Holt HanssenMåren OK18.24.19
219115Ingrid TengeÅs-NMBU Orientering18.26.33
400598Grete BerntsenMåren OK18.27.47

D 60-

3 700 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
400193Jessica KathleMåren OK18.12.45
165646Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL

D 70-

2 700 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204601Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL18.26.32

H -12N

1 700 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
209511Alfred KemptonKolbotn og Skimt OL18.07.01
502086Håvard EndresenMåren OK18.08.45
224129Sigurd Fosse OlaisenKolbotn og Skimt OL18.09.29
213191Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL18.09.31
223938Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering18.14.39
212023Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK18.14.44
197155Gustav Strøm FærdenKolbotn og Skimt OL18.17.11
212205Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering18.53.05
223950Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering18.54.53
204774Håvard EndresenMåren OK
234094Johannes GaustadÅs-NMBU Orientering
224222Olav NordlieKolbotn og Skimt OL

H 11-12

1 800 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
191110Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering18.20.41
179360Fredrik Brandt-KjelsenMåren OK19.00.39
192432Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK

H 13-14

2 700 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
197814Andreas GjetangerMåren OK17.59.04
212191Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering18.16.55
211957Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering18.26.03
211836David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL18.30.29
213002Magnus EndresenMåren OK18.39.45

H 15-16

4 100 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
184396Nils TveiteÅs-NMBU Orientering17.57.25
192756Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering
179355Isak Kråkevik ÅbergMåren OK

H 17-

6 000 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
94053Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orientering18.02.00
229709Linus OlhansÅs-NMBU Orientering18.02.47
207007Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering18.09.06
221352Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL18.15.21
92514Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering18.17.49
208419Morten TangenOK Moss18.21.26
503666Donatas KontautasOK Moss18.38.27
232977Øystein SørensenNydalens SK18.44.18
501317Audun BjerknesMåren OK19.06.30
192671Endre WigaardOppsal Orientering
502092Espen WigaardOppsal Orientering

H 40-

4 100 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
502121Lars Petter EndresenMåren OK18.10.26
500611Bjørn-Erik PedersenÅs-NMBU Orientering18.13.06
207695Peter CarlsenSturla, IF18.20.27
501222Øyvind ThømtIndre Østfold OK18.21.15
221032Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL

H 50-

4 100 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500563Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL17.57.59
91600Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering18.10.08
182091Roar GammelsæterKolbotn og Skimt OL18.16.16
198012Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering18.18.15
89431Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering18.22.50
500051Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL18.29.33
221152John YtternesKolbotn og Skimt OL18.31.59
204600Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL18.36.58
91343Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL18.37.57
178359Andreas LundqvistÅs-NMBU Orientering18.56.16
501333Espen DelpMåren OK
400006Morten KarlsenMåren OK
80018Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering

H 60-

3 700 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501154Peter KlavenessMåren OK18.14.41
502381Stein TurtumøygardMåren OK18.20.21
226133Per Hermann KrøgerMåren OK18.22.21

H 70-

3 700 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
221094Carl-Fred. KolderupStabæk IF18.14.03
186847Jon FærdenKolbotn og Skimt OL18.25.38
172117Knut Vidar JohansenMåren OK
204607Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL
186215Geir TrøanKolbotn og Skimt OL
180270Trond WettergreenDriv IL

LangLett

4 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
191198Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering18.23.53
212796Janne RovenKolbotn og Skimt OL18.29.11

Åpen B

2 700 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
236729Solvår KvedalenKolbotn og Skimt OL18.07.42
197114Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL18.10.55
197300Joakim VigemyrKolbotn og Skimt OL18.10.56
217157Tora FrøsethKolbotn og Skimt OL18.30.05
204777Lukas Bjelde FossheimMåren OK
181702Kjetil JacobsenHamar OK
178349Nina LundqvistÅs-NMBU Orientering

Åpen C

1 800 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204597Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL18.20.44

Annonser

IOF Eventor