Norsk Orientering

Startliste for Sørlandsgaloppen 2018

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2018
Arrangørorganisasjoner: Hisøy OK / IF Trauma / IK Grane Arendal Orientering
Dato: torsdag 28 juni 2018 - søndag 1 juli 2018

Sørlandsgaloppen dag 1Sørlandsgaloppen dag 2Sørlandsgaloppen dag 3Sørlandsgaloppen dag 4

C-Åpen

3 300 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1508211734Hilde Ekeberg FliidSkien OK11.00
1509217951Astrid SandvikSveio OL - Orientering11.00
1732151698Ester MoosbergerOLG Regio Olten11.00
1747202418Kristian MoheimIK Grane Arendal Orientering11.00
1756209314Tuva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)11.00
1765209655Sigurd WirstadIL Koll11.00
1771223874Truls RagvinskaretVaregg Fleridrett11.00
1773114851Inger Anne VedåIL Express11.00
1782502234Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi11.00
1791234805Marianne BjørkenesHisøy OK11.00
1792214620Katrine HalvorsenKristiansand OK11.00
1793214393Erlend HauklandKristiansand OK11.00
1799178382Agnes BjørkenesHisøy OK11.00
1802207601Marthe WisløfAsker Skiklubb11.00
1811213234Lars Nicolay BassoStavanger Orienteringsklubb11.00
1821167082Åse Marit R.KorenNydalens SK11.00
1100193129Siri CowardOK Sør11.41
1089223483Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)11.42
109992249Peter PrydzNeverfjord IL11.43
109877445Maruska BradacovaLoko Liberec11.45
1087225005Mette Javenes FlaaBirkenes IL11.46
1086202421Knut Roar Rukke GjeitsundNOTEAM11.47
1101236339Annabell PflugerSandnes IL (Rogaland)11.48
1095199487Hans Gøran BjørkSandefjord OK11.49
1097200383Peter SvenningNOTEAM11.50
1096211905Mari BremnesGanddal IL11.51
1091200603Mona Dalegård LøkenKongsberg OL11.52
1092229704Sunniva TellesbøHadeland OL11.53
1090202416Kaja HøivoldKongsberg OL11.54
1094229703Snøfrid TellesbøHadeland OL11.55
1093507317Bente VasshaugKonnerud IL11.56

B-Åpen

3 150 m, 67 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1502211768Brede Ekeberg FliidSkien OK11.00
1503217563Stine HeggedalFet OL11.00
1504225150Janne Karine HelmersenFet OL11.00
1505218065Thomas FørdeSveio OL - Orientering11.00
1506Bjørnar S. FørdeSveio OL - Orientering11.00
1507217032Ingrid TrøanHadeland OL11.00
1705198006Inger NergaardStokke IL11.00
1709243127Eskil StenFly 5 Kamp11.00
1710241019Bendik FalchFly 5 Kamp11.00
1711241114Frank SandbergFly 5 Kamp11.00
1712243323Miriam DenstadliFly 5 Kamp11.00
1714243152Stine Marie GabrielsenFly 5 Kamp11.00
1728219301Line BjørnåsKonnerud IL11.00
1734202415Jon Lars HovdejordNotodden OL11.00
1736180219Sondre AksnesNOTEAM11.00
1737504570Kristin EegNOTEAM11.00
1738192235Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering11.00
1739193028Heidi Fidje AndersenOK Sør11.00
1749500245Hanne FredheimLillomarka OL11.00
1758165993Hanne BrendeFossum IF11.00
1763207897Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn11.00
1764222546Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn11.00
1766205977Wenche RydningHarstad OL11.00
1768229690Åsmund  Paulsen VieHaugesund IL Orientering11.00
1770186839Sverre SandernesØstmarka OK11.00
1775502889Rolf BergNydalens SK11.00
1780182117Monica TrøanNittedal OL11.00
1798214629Frode AamodtFet OL11.00
1804228399Sverre WisløfAsker Skiklubb11.00
1806182085Sigurd AssevNOTEAM11.00
1808236508Kristin MestadTorridal IL11.00
1809503978Sjur LangedalNydalens SK11.00
1818198805Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn11.00
626229528Audun KjøstvedtIL Høvdingen11.37
978505537Alexandra WennerstrandPorsgrunn OL12.08
1039206300Tore RøddeGanddal IL12.21
1017505847Morten Herman VogtKonnerud IL12.22
1032213110Maria Nilsson RøddeGanddal IL12.23
1037205539Astrid Christina EspedalNydalens SK12.24
1041208722Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)12.25
1044224995May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)12.26
1033500043Alexander RødstenHeming Orientering12.27
1031223588Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)12.28
1034203641Mari CowardOK Sør12.29
1036143226Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)12.30
1040195724Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)12.31
1035239668Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)12.32
1043235842Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa12.33
1042503362Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering12.34
1038224711Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)12.35
1020227674Elisabeth Bratland SolbergBø OL12.36
423203447Mari Reiersen JensenBirkenes IL12.37
1027201893Karin EriksenOL Tønsberg og omegn12.37
1015224901Åse Karin AakvikBirkenes IL12.38
1026217006Kristin VatlandFossum IF12.39
1023213429Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)12.40
1013203295Steinar ÅneslandBirkenes IL12.41
1024188080Tove Vinje PaulsenTorvastad IL12.42
1029224896Steinar HorpestadEgersund OK12.43
1014503959Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL12.44
1016173171Amund FossnesHisøy OK12.46
1030207016Fredrik WulfbergIL Koll12.47
1028184386Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)12.48
1022224977Monica HorpestadEgersund OK12.49
1025216792Anfinn PaulsenTorvastad IL12.51
1019227536Kurt KleppaÅlgård Orientering12.52
157187322Sander StielstraSauda Orienteringsklubb13.11

A-Åpen

5 000 m, 66 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ledig StartnrNOTEAM00.00
1500201988Øyvind HelmersenFet OL11.00
1501Janne BjorvandOddersjaa SSK11.00
1706198001Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb11.00
1708235929Eilef LandsverkSkien OK11.00
1713236742Julie BøbelNOTEAM11.00
1715214746Håkon JendalFossum IF11.00
171689471Snorre VegganOppsal Orientering11.00
171789470Heidi BjordalOppsal Orientering11.00
1721150385Maren Mohagen HansenFreidig11.00
1722501218Karianne HaugeHalden SK11.00
1723182007Dag Olav RønningNydalens SK11.00
1725236446Maik KurrSV IHW Alex Berlin11.00
1729216918Gun Irene MonsenEgersund OK11.00
1733224627Geir JacobsenLardal OL11.00
1740184463Harald OmlandSkien OK11.00
1741229673Erik VieHaugesund IL Orientering11.00
1744236332Gunn Mariken BjervaNamsos OL11.00
1745503359Marit NerstenNTNUI11.00
1746504044Idunn AssevFly 5 Kamp11.00
1750504694Brynjar FredheimLillomarka OL11.00
1751185550Mads Henrik SandnesHope IL11.00
1754202431Torgeir AletiNOTEAM11.00
1755209520Trygve WatneNOTEAM11.00
1759236786Torunn OmdalstølenIL Vindbjart11.00
176098004Synne FossøyNTNUI11.00
1761188760Joar GjerdålKonnerud IL11.00
1762199496Styrk KamsvågIL Tyrving11.00
1774506507Fredrik JomaasNOTEAM11.00
177786252Camilla AasrumKristiansand OK11.00
1778192250Hans TrøanNittedal OL11.00
1783229666Ingvild MyklandOddersjaa SSK11.00
1784206434Sten Åge NygårdseterVegårshei IL11.00
1785206435Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL11.00
178767709Turid Zagar NesLarvik OK11.00
1789237882Harald EikKristiansand OK11.00
179474132Andreas SævigNOTEAM11.00
1795209916Thomas HadlandEgersund OK11.00
1796238115Jorunn HadlandEgersund OK11.00
1801500300Per Clemmet WisløfAsker Skiklubb11.00
1803500313Margrethe WisløfAsker Skiklubb11.00
1805500271Torill Fougner WisløfAsker Skiklubb11.00
1807237492Peder SolheimSandnes IL (Rogaland)11.00
1810505672Tore KjølsethNydalens SK11.00
1812503615Asgeir EdvardsenGøteborg majorna OK11.00
181589333Peer StiansenNydalens SK11.00
1817501672Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb11.00
653236743Jan BartnikAmager Orienteringsklub11.08
770206453Mariann Øren ArvesenSandefjord OK11.20
76671282Stein CowardOK Sør11.21
769188964Hanne NøvikNydalens SK11.22
767215579Audun FingarsenElverum OK11.23
771192692Morten CowardOK Sør11.24
768206337Trine MelheimSturla, IF11.25
763189071Kamilla LomeHamar OK11.26
765187208Turid VongraveSkien OK11.27
761198820Trond EvensenOL Tønsberg og omegn11.28
764216838Anna-Thekla TonjerElverum OK11.29
762195800Sindre Skeie PettersonEgersund OK11.30
820192462Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)11.54
27504517Asbjørn BygglandHøydalsmo IL12.06
1018189134Helge HundeidSandnes IL (Rogaland)12.45
1021180903Jørgen WulfsbergNydalens SK12.50
147504279Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering13.20
8197110Marit ValaOppsal Orientering13.48
217216667Asgeir FremstadLarvik OK14.11

N-åpen

2 160 m, 110 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1600209394Ruben M. HellandEgersund OK11.00
1601233518Maline DuusIK Grane Arendal Orientering11.00
1602224828Markus M. M. HellandEgersund OK11.00
1603213059Julie WoldSturla, IF11.00
1700213227Nils HagenFossum IF11.00
1701211388Johan Francis EskiltHisøy OK11.00
1702222671Synne Martby SkogsholmÅlgård Orientering11.00
1703222643Tirill Martby SkogsholmÅlgård Orientering11.00
1704195954Anne Lise RonæssPorsgrunn OL11.00
1707203765Linnea RustadMåren OK11.00
1718236739Samuel LindsethNydalens SK11.00
171989572Jone BreilandÅlgård Orientering11.00
1720235928Sigurd Wold  SundeSøgne og Songdalen OK11.00
1724182102Lilly Maria TellnesAsker Skiklubb11.00
1726211729Synne KjernsmoAsker Skiklubb11.00
1727225381Eivind KjernsmoAsker Skiklubb11.00
1730202346Rikke KihleKonnerud IL11.00
1731202347Eirik KihleKonnerud IL11.00
1735184277Jakob MelbergÅlgård Orientering11.00
1742192443Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL11.00
1743213780Marte Wold SundeSøgne og Songdalen OK11.00
1748202425Julie  Trøan HvamstadHadeland OL11.00
1752204776Mattias Rønning JohansenMåren OK11.00
1753209001Jørgen Rønning JohansenMåren OK11.00
1757234104Oskar HageliaVegårshei IL11.00
1767234438Herman RagvinskaretVaregg Fleridrett11.00
1769224187Mikkel RagvinskaretVaregg Fleridrett11.00
1772227448Erlend Bråten BergeIL Koll11.00
1776209602Sanna Aasrum NilsenKristiansand OK11.00
177989330Ole Jakob TrøanNittedal OL11.00
1781209444Ingrid MyklandOddersjaa SSK11.00
1786186829Ana Zagar NesLarvik OK11.00
1788214541Ask BjorvannOddersjaa SSK11.00
1790205577Jenny BjørkenesHisøy OK11.00
1797214394Frida HauklandKristiansand OK11.00
1813502708Martin BalchenOddersjaa SSK11.00
1814237516Marte Mollat WirstadIL Koll11.00
1816181440Simen TrøanNydalens SK11.00
181985011Astrid Helene VedåIL Express11.00
1820237503Sara IsaksenNOTEAM11.00
182267570Hennie EriksenNOTEAM11.00
1823225283Rasmus VierliFossum IF11.00
1824225298Anders VierliFossum IF11.00
233549Ella Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa11.00
1348212518Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering11.15
1344242272Eirik LestebergKongsberg OL11.16
1327212527Brage LaugalandÅlgård Orientering11.17
1346223747Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa11.18
1295223777Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OL11.19
1337222050Alexander Maudal SævlandÅlgård Orientering11.20
1351212653Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)11.21
1333211699Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orientering11.22
1340222687Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering11.23
1345223516Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)11.24
1341213456Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL11.25
1332236340Ingrid SkrettingÅlgård Orientering11.26
1347184532Erik BerganKongsberg OL11.27
1331209723Mathis RenardKongsberg OL11.28
1343242271Magnus LestebergKongsberg OL11.29
1336222673Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orientering11.30
1339212196Vetle LaugalandÅlgård Orientering11.31
1334222610Andrine Maudal SævlandÅlgård Orientering11.33
1338223775Torben EikedalenPorsgrunn OL11.34
1069209276Merethe PuntervoldEgersund OK11.35
1273233687Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK11.35
1350226183Julie Økern HågårdKonnerud IL11.36
135261053Tobias TøråKristiansand OK11.37
1330170602Tarjei Hausken NordbergNydalens SK11.38
1296213812Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL11.39
1335228467Maja Sjøgren CarlsenFreidig11.40
1342157982Josephine Lin BjørkSandefjord OK11.41
1329229582Tiril Markussen PrydzNeverfjord IL11.42
1349224110Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa11.43
1088197764Mariann BjørkliØyestad IF allianse11.44
1328223501Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa11.44
1326192204Annika Næss-UlsethHeming Orientering11.45
1325503432Johanne Ragvin RystadNydalens SK11.46
1305225017Ingeborg Rekkertbø KorenNydalens SK11.47
1309223614Tuva Holck SandbergWing OK11.48
1324212692Stine KleppaÅlgård Orientering11.49
1317228518Tuva Dahl BorkamoNotodden OL11.50
1304223857Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)11.51
1311238054Linus Fossum MalmringFreidig11.52
1292225370Signe Drange RuudRøyken OL11.53
1297155713Arvid WennerstrandPorsgrunn OL11.54
1322221492Eline BerganVegårshei IL11.55
1321223942Oliver Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb11.56
1320224911Vilde PuntervoldEgersund OK11.57
1318213444Hermine Sol Heggedal AamodtFet OL11.58
1310212314Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)11.59
1307212667Oskar KleppaÅlgård Orientering12.00
1323223518Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)12.01
1300207602Eirik NastadAsker Skiklubb12.02
1303506237Filip HalvorsenNydalens SK12.03
130879813Anne Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb12.04
1319228513Eira MorkNotodden OL12.05
1314Liv Jorunn Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb12.06
130187650Anniken FossnesHisøy OK12.07
1313224124Sofie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb12.08
1299235256Christopher David EriksenLarvik OK12.09
1293224040Karen KlavenesSandefjord OK12.10
1315202428Marie Trøan HvamstadHadeland OL12.11
1316224860Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)12.12
1294209603Maren PettersonEgersund OK12.13
1312223503Hannah Broers DamsgaardHisøy OK12.14
1264233923Julia Broers DamsgaardHisøy OK12.15
1306233631Gaute Holck SandbergWing OK12.16
1302212631Kristian MorkNotodden OL12.17
1298224707Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL12.18
1151224874Ingeborg ÅneslandBirkenes IL12.43

D -10

2 180 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ledig StartnrNOTEAM00.00
1272225499Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering11.26
1268211807Helene ScheeleNydalens SK11.27
1274225066Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)11.28
1270224341Mone Småge-HilsenKonnerud IL11.29
1271223794Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa11.30
1255224241Selma FeylingKolbotn og Skimt OL11.31
1257211958Ingvild RingheimLarvik OK11.32
1267195929Frida RichterSandnes IL (Rogaland)11.33
1276212181Maren OftedalÅlgård Orientering11.34
1269213815Dea EikedalenPorsgrunn OL11.35
1275225571Silje Andresen SkotteFossum IF11.36
1258224026Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK11.37
1265213024Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)11.38
1260194470Astrid ReuschHeming Orientering11.41
1256237507Sereina SnerthammerKristiansand OK11.42
1262200412Ella Steinberg-HalvorsenNydalens SK11.43
1259224356Eline KravdalGjø-Vard OL11.44

D 11-12

2 780 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1172203792Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb10.59
1166206523Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering12.05
1179501267Mari RichterSandnes IL (Rogaland)12.06
1145224852Synne Skeie PettersonEgersund OK12.07
1181212613Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK12.08
1170212465Selma WhiteSøgne og Songdalen OK12.09
1149206452Ragne KlavenesSandefjord OK12.10
1165223941Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering12.11
1176213501Daniella GjoneSandefjord OK12.12
1169225345Thea Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering12.13
117595246Ingrid LestebergKongsberg OL12.14
1180223925Ingrid Karoline MølstreSandnes IL (Rogaland)12.15
1178189114Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)12.16
1167235843Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa12.17
1168195899Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)12.19
1177223975Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)12.20
1173212446Johanne StorhaugKonnerud IL12.21
1171212139Hanna SpangbergKonnerud IL12.22
1146212805Vilde Aakre LeistadSkien OK12.23
1174213813Tonje RykkjeVaregg Fleridrett12.24
1154209739Julie M HellandEgersund OK12.25
1162225303Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL12.26
1142224339Thelma BrathagenLarvik OK12.28
1143224287Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL12.29
1158188816Kristina KleppaÅlgård Orientering12.30
1161223991Julie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb12.31
1153231509Iselin HøivoldKongsberg OL12.32
1147202157Astrid YtterbøAsker Skiklubb12.33
1157212562Maren Sofie FremstadLarvik OK12.35
1148212614Una NastadAsker Skiklubb12.37
1144211293Silja BerstadHeming Orientering12.38
1152181795Marie Bjordal VegganOppsal Orientering12.39
1150502811Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn12.40
1164203119Eira Skaarer WiklundNydalens SK12.42
1160236001Sandra Sofie TømtIL Imås12.44

D 11-12N

2 160 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
128897454Hermine GrønnebergHedrum OL11.07
1284233668Linnea VerslandBirkenes IL11.09
1289228537Ida VatlandFossum IF11.10
1286241418Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn11.12
1285506238Helena HalvorsenNydalens SK11.13
1287224829Klara TobiassenBirkenes IL11.14

D 13-14

3 860 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
921501325Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn11.25.00
920190669Inga Skaarer WiklundNydalens SK11.29.26
912505752Synne SandvenNotodden OL11.31.27
925224289Maja Mo HjelsethNydalens SK11.31.41
913201972Marie KravdalGjø-Vard OL11.33.05
897212069Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering11.35.27
918501608Ingvild GustafssonKongsberg OL11.35.28
931181460Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)11.36.54
916213286Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK11.38.09
926188955Anna TaksdalGanddal IL11.38.11
911206417Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering11.40.05
927212629Alida OftedalÅlgård Orientering11.43.49
904502770Mari AarsethNydalens SK11.43.58
898203807Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering11.44.12
889212548Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL11.47.00
890224439Agathe BrathagenLarvik OK11.47.00
891180714Iril RingheimLarvik OK11.47.00
892228473Gunde TumelionisFossum IF11.47.00
893228516Ingeborg HovdefjordNotodden OL11.47.00
895223561Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)11.47.00
899206369Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi11.47.00
900224277Karine Aarstad TorgersenEgersund OK11.47.00
902212599Helene Margarethe KristensenHeming Orientering11.47.00
903204740Thea Beate PuntervoldEgersund OK11.47.00
905223924Alise Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb11.47.00
907202993Tiril Ebon EspedalNydalens SK11.47.00
908181214Ingeborg EikåsSandefjord OK11.47.00
909213167Hannah Syrdal ØenHeming Orientering11.47.00
914504706Kathinka Zahl HagenFossum IF11.47.00
915213757Marie ScheeleNydalens SK11.47.00
917212133Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)11.47.00
922217822Maria GrovanOL Tønsberg og omegn11.47.00
923204756Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL11.47.00
924224216Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)11.47.00
928182028Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb11.47.00
929213674Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering11.47.00
930224300Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL11.47.00
919198036Maria KostølKristiansand OK11.56.00
894501013Marie SaugestadNydalens SK12.20.00
906192442Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL12.21.00
901166982Guro SchjølbergTynset IF12.32.00

D 13-16C

2 780 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
896208752Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)12.27
1201500151Marielle MichelsenFossum IF12.55
1198223916Linn StrømSandefjord OK12.56
1200207893Lise StrømSandefjord OK12.57
1196160726Tonje JohnsenØyestad IF allianse12.59
1197237517Helene Hoel JomaasFossum IF13.00

D 13-16N

2 550 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1208213213Pernille Snø Heggedal AamodtFet OL11.11

D 15-16

4 490 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
485202045Åsne HaavengenKongsberg OL12.15.00
499501067Oda ScheeleNydalens SK12.17.13
475217355Kristin Melby JacobsenLardal OL12.19.55
486212335Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL12.21.12
488207851Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.22.58
464505186Mari EidsmoFreidig12.23.25
483502699Kristine KravdalGjø-Vard OL12.24.09
506501521Maya Jones ArnesenHeming Orientering12.25.15
487206498Tina KallesonOppsal Orientering12.28.05
479194709Marte Madslien BakkenNydalens SK12.29.46
462506802Malene JebsenHeming Orientering12.31.10
469219188Yngvild Langedal BreivikNydalens SK12.33.49
458210112Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL12.37.00
459203003Noor Dirro-HeluMåren OK12.37.00
460209884Ida Sofie HjortlandLarvik OK12.37.00
461192960Eline SchervenLardal OL12.37.00
463503255Luciana Maria SvadsMåren OK12.37.00
465201888Ragnhild Mathea HelmersenFet OL12.37.00
466203516Alexandra LinløkkenØstmarka OK12.37.00
467187089Frida SolsrudNydalens SK12.37.00
470212436Tuva Krafft MyhrenHisøy OK12.37.00
472192919Marie Roll-TørnqvistFana IL12.37.00
474204267Amélie AamodtOppsal Orientering12.37.00
477503909Selma HøivoldKongsberg OL12.37.00
478194109Elise Wærp HaugeNydalens SK12.37.00
480181876Trude MarkhusVerdal OK12.37.00
482208587Martine SkjelsvikLillehammer OK12.37.00
484505202Mari BrendeFossum IF12.37.00
489501167Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK12.37.00
490236444Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering12.37.00
491179910Helene Bjørkvold JendalFossum IF12.37.00
492192334Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular12.37.00
493216924Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering12.37.00
494186172Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering12.37.00
495192560Oda Isnes TyseEiker OL12.37.00
496237773Ella BerstadHeming Orientering12.37.00
497207890Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK12.37.00
498199688Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn12.37.00
500212632Nora Småge HilsenKonnerud IL12.37.00
501213060Emma EngehultNotodden OL12.37.00
502212463Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK12.37.00
503212664Hedda SpangbergKonnerud IL12.37.00
504201925Emma Bangstad BergersenHamar OK12.37.00
505174736Ingrid LamarkGanddal IL12.37.00

D 15-16B

3 150 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
948188959Hulda M. Backer TellnesAsker Skiklubb11.08
940224800Ingrid MosfjellBirkenes IL11.09
951212190Kristin Krafft MyhrenHisøy OK11.10
941202423Sara StrayKristiansand OK11.12
949212654Tiril KihleKonnerud IL11.13
942224752Kristine NygårdBirkenes IL11.14
947203633Ingvild JohnsenHedrum OL11.15

D 17-A kort

3 980 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
772237893Silje BøenKristiansand OK11.00
789204767Julie PuntervoldEgersund OK11.01
78867395Kristin SletnerRøyken OL11.02
796228426Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK11.03
795184182Solveig SletnerRøyken OL11.04
773203010Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa11.05
794180157Otilie OftedalÅlgård Orientering11.06
793235829Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK11.07
78797790Vilde Brabrand UrfjellIL Imås11.08
774199431Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK11.09
786181677Linn Carina DalandKristiansand OK11.10
790199634Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)11.11
792203660Janne Fossum MalmringFreidig11.12
775217113Anne Carine Dahl BorkamoNotodden OL11.13
791181811Marit IsachsenAsker Skiklubb11.14
776198900Elise GisholtFossum IF11.15
782207703Randi MorkNotodden OL11.17
779174271Kirsten AaslundMåren OK11.20
781179374Anette Fidje BerganVegårshei IL11.21
777203743Carmen DirroMåren OK11.22
778236789Susan BøbelIL Imås11.24
1012235216Heidi MartbyÅlgård Orientering11.50

D 17-B

3 150 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1010208728Ann Charlotte WallHaugesund IL Orientering11.46
1005160721Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse11.47
1011179828Ingunn S. ØsthagenByåsen IL11.48
1002235821Maria TjønnIdrettslaget Dyre Vaa11.49
981211538Heidi EriksenLarvik OK11.51
1006197857Mia EngehultNotodden OL11.52
1000225254Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb11.53
998209309Helga M. BackerAsker Skiklubb11.54
100188779Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL11.55
1009241774Hege Rønning JohansenMåren OK11.56
999211454Ann-Karin LestebergKongsberg OL11.57
1004203399Anne Kari BirkelandBirkenes IL11.58
1007186982Hilde Gunn HellenesOK Skeidi11.59
1003189136Kristin Repstad StoremyrIL Hauken12.00
1008223495Mette WathneSandnes IL (Rogaland)12.01
984212833Gry AakreSkien OK12.02
994192814Victoria A. SkimmelandKongsberg OL12.04
98591502Heidi HerumOK Skeidi12.05
99660724Solveig SchouOK Sør12.06
98098154Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OK12.10
988203548Anna Henriette StraumeDrangedal OL12.11
991216970Celine Vik OlsenLarvik OK12.12
979205516Ingrid SkaarerNydalens SK12.13
987506225Inger SvalandOL Vallset/Stange12.14
986229716Anne Marie EkelandOddersjaa SSK12.15
982224262Linda BrathagenLarvik OK12.16
993216950Inger Anette Vik OlsenLarvik OK12.18
983226190Else MoeTorridal IL12.19

D 17-C

3 300 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1061209321Jane Skeie PettersonEgersund OK11.16
1081213419Hege AndersenIL Koll11.17
1074181704Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)11.18
1076199630Else StordalOL Tønsberg og omegn11.19
1084502129Rita RaastadSkien OK11.20
1082224761Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)11.21
1078500243Martine JægtvikKonnerud IL11.22
1080224334Sigrun GjoneSandefjord OK11.23
1079225189Berit BrandsbergEgersund OK11.24
1062202420Therese BotnenNesbyen IL11.25
1083219290Anne-Marie BrekkeOK Skeidi11.26
1085184598Torunn LaugalandÅlgård Orientering11.27
1075241339Hilde SkrettingÅlgård Orientering11.28
1077222696Guro MaudalÅlgård Orientering11.29
1066212903Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)11.32
1068197967Henriette NessetÅlgård Orientering11.33
1071506807Eli Signe KvaaleHøydalsmo IL11.40
607212782Halfrid WaageSkien OK12.17

D 17-N

2 550 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1225224996Hilde SalvesenIL Koll11.21
1222224347Line Kaupang LyeLarvik OK11.24
1223199728Kari BjaadalOK Skeidi11.25

D 17-20

5 710 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
173215112Helene EgerKongsberg OL12.40.00
189504515Tale StrandKongsberg OL12.40.42
162502696Jenny BaklidKonnerud IL12.43.17
186201976Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK12.46.01
224187124Janne Tjørhom AasheimGanddal IL12.47.12
195181872Thea DyrkornEiker OL12.48.20
196212879Malin HaugeHisøy OK12.48.44
193500237Mari Landro SvingheimKonnerud IL12.52.22
187185870Mari Strømme LidVaregg Fleridrett12.52.45
176187171Thea Sildnes BaklidKonnerud IL12.53.10
185504480Ane Sofie KroghOppsal Orientering12.55.33
182501377Ada WulfsbergNydalens SK12.56.48
194501015Karen Hoel JomaasFossum IF12.57.09
191504337Anniken RanvikKonnerud IL12.59.23
171203655Maiken Økern HågårdKonnerud IL12.59.30
159186862Andrine Harriet FremstadLarvik OK13.02.00
160209814Anne Willkommen EikenNTNUI13.02.00
161503954Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular13.02.00
163226070Hedda SkatvedtRaumar Orientering13.02.00
164208586Andrea VaneboKongsberg OL13.02.00
165211180Sigrid EkelandOddersjaa SSK13.02.00
166180242Julie NærestadVegårshei IL13.02.00
167504690Ida MonsenEgersund OK13.02.00
168211917Nora SvendsenGanddal IL13.02.00
169504438Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK13.02.00
170212721Linn Mei WaalerMåren OK13.02.00
172188992Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL13.02.00
174192879Invild LangeggenKongsberg OL13.02.00
175206428Karine VestølVegårshei IL13.02.00
177500244Kjersti Tønnesen BergstølKongsberg OL13.02.00
178507200Sarah WølloKongsberg OL13.02.00
179177707Julie EikelandOL Tønsberg og omegn13.02.00
180192291Christine HoenEiker OL13.02.00
181192399Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett13.02.00
183207662Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular13.02.00
184180221Ane DyrkornEiker OL13.02.00
188502918Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL13.02.00
190211356Solveig LetmolieEiker OL13.02.00
192202977Thea LandKonnerud IL13.02.00
197212321Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL13.02.00
216191341Pernille Jebens KatlaFossum IF13.02.00
219187233Kristine Eide RappRaumar Orientering13.02.00

D 21-

6 980 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
83223868Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett11.42
8262220Aurora FossøyNTNUI11.50
84168868Kristine FjeldboIL Tyrving11.51
85179370Synnøve BråtenVegårshei IL11.52
76231241Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK12.15
79500556Nicole RagvinNydalens SK13.06
80203777Kine DirroMåren OK13.39
87198905Anette JuveliKonnerud IL13.40
68201417Tone WigemyrOddersjaa SSK13.41
88505183Bodil HelgerudHalden SK13.43
69500293Anne M Hausken NordbergNydalens SK13.44
70193703Line Drange RuudRøyken OL13.45
71202424Michela GuizzardiCUS Bologna13.46
86221272Hege Holth RekaaRøyken OL13.49
73195740Audrun UtskarpenOslostudentenes IK13.55
72506827Nina Marie UndelandSturla, IF13.56

D 35-

4 970 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
309219118Beth Paludan CarlsenFreidig12.04
305206530Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL12.06
306209949Jane M HellandEgersund OK12.08

D 40-

4 960 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
377184505Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)10.59
36578332Berit HerstadBækkelagets SK11.30
375202996Ellen GustafssonKongsberg OL11.46
374131315Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)12.47
372182073Monica BerglundRingerike OL12.48
376229515Mona HoltePorsgrunn OL12.49
373180000Elin BjervaLarvik OK12.50
368189096Trude HansenBerger og Svelvik OL12.51
366207422Mone NastadNotodden OL12.52

D 45-

4 960 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
426180125Anne NilsenÅs-NMBU Orientering11.20
455224784Hilde HetlandEgersund OK12.07
444501775Aud Hognestad TaksdalGanddal IL12.08
448504224Christina WhiteSøgne og Songdalen OK12.09
447197878Målfrid KonstKristiansand OK12.10
457229470Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK12.11
452182001Kristin SandvenNotodden OL12.12
442208739Stine ArntzenSandefjord OK12.13
450206250Elin KallesonOppsal Orientering12.14
446195678Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb12.16
449231180Ingjerd SommerstadKongsberg OL12.17
451227050Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.18
456173215Mette SpangbergKonnerud IL12.19
445181955Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb12.20
453504688Arnhild KroghOppsal Orientering12.21
454188443Mai Britt BjørkSandefjord OK12.22
441189151Vibeke LamarkGanddal IL12.23
427211312Kirsti LysakerFana IL12.25
438190619Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF12.26
420223765Janne LarsenPorsgrunn OL12.27
424480250Paula BerstadHeming Orientering12.29
432204670Mariann ScheiTIF Viking12.31
421204302Ingrid UndstadLarvik OK12.32
434199742Marit EgnerAsker Skiklubb12.33
429194448Marianne ReuschHeming Orientering12.35
422192594Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK12.38
436209892Kristin Stubban HygenØstmarka OK12.39
42597669Monica FeylingKolbotn og Skimt OL12.40
437100200Linda RykkjeVaregg Fleridrett12.41
430207342Elise HafskjoldNydalens SK12.43
428172350Marit InngjerdingenHeming Orientering12.44

D 50-

4 180 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1063199498Helle HundseidIL Tyrving11.30
510502960Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK11.44
527206560Hilde KløvstadSandefjord OK11.45
526184113Inger Tone NygårdEgersund OK11.46
528215031Ingrid RavnanOL Toten-Troll11.47
509216819Elisabeth HetlevikKongsberg OL11.48
524186852Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL11.49
53387596Arnhild U. BråtenVegårshei IL11.50
531187015Ann Sissel VehusVerdal OK11.51
529236748Annette LeonhardtSV IHW Alex Berlin11.52
507221144Marianne NjåsteinIL Tyrving11.53
525217077Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)11.54
534181855Tove HeimdalKonnerud IL11.55
514180139Else GrandalIL Tyrving11.56
532500011Isa HeggedalKonnerud IL11.57
530503977Marianne OmdalKongsberg OL11.58
508219115Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering11.59
515192454Anne DahlNydalens SK12.02
520191349Anne Berit BredholtSandefjord OK12.03
513505880Kari ChristiansenSandefjord OK12.05
522201959Kari MadslienNydalens SK12.06
511207530Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb12.07
512400534Tove StrandMåren OK12.08

D 55-

3 350 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
578199599Tiri RebårdSandefjord OK12.19
579400784Gro Hege LudvigsenMåren OK12.20
573200109Eija SulavuoriTurun Metsänkävijät12.21
577228397Ragnhild HaldKristiansand OK12.22
580504630Gro PedersenOK Skeidi12.23
57489041Eli Marie WiigPorsgrunn OL12.24
564209283Heidi SchatvetNotodden OL12.25
576211280Hege FjellbirkelandIL Gular12.26
575200025Berit BergeIL Tyrving12.27
565211335Kirsti Grundnes BergIL Tyrving12.29
567211662Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen12.32

D 60-

3 350 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
61389670Hanne HerumOK Skeidi12.05
616502919Grete S B HoviSkien OK12.06
614234039May MelingStavanger Orienteringsklubb12.07
618504612Tonny LindquistOK Skeidi12.08
61589661Gunn BotnenBø OL12.09
617501510Eli FrafjordGanddal IL12.10
606236434Mette MestadTorridal IL12.11
612211515Siren GreveBergens TF12.12
605236393Bente MestadTorridal IL12.13

D 65-

3 180 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
66466011Britt RameckersHaugesund IL Orientering12.31
661165646Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL12.32
655504687Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL12.33
66279499Elisabeth RødAndebu IL12.34
660222630Astrid OrmbergFana IL12.35
656221166Elin Glad BalchenOddersjaa SSK12.38

D 70-

3 180 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
678207804Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb11.38
67789887Astrid LundeDrangedal OL11.39
684234530Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb11.40
676216681Gerd LangsethLarvik OK11.41
675221257Hjørdis ØvreåsBotne SK11.42
683204601Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL11.43
682221368Eli KlovningPorsgrunn OL11.44
680183856Kari Timenes LaugenIL Imås11.45
681231413Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb11.46
679211574Margareta BrynhildsenStokke IL11.47
668501321Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL11.48
666221371Astrid GjelstadSandefjord OK11.49
667206511Ingeborg BøbelIL Imås11.50
669158601Elsa-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK11.52
67098007Anne Karin StigemoIL Imås11.55
665197880Signe HeivollSøgne og Songdalen OK11.57

D 75-

3 180 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
729502419Unni DrageHaugerud IF11.15
728218600Ingvill VoldFana IL11.16
72088670Synnøve DalvaBø OL11.17
730181417Lise LevyLarvik OK11.18
719411914Liv HorntvedtIL Imås11.19
725214963Aase Tove GoldenMåren OK11.20
726208756Inger Lise SolbergBø OL11.21

D 80-

3 180 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
739503560Unni Dirro BøhlerengenMåren OK11.58
735506694Tirill Liby SeipOK Skeidi11.59
73687594Ellen MathisenPorsgrunn OL12.01
74097449Inger E. VamnesHamar OK12.02
738181467Gudveig JørundlandOK Sør12.03

H -10

2 180 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1244211761Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering11.00
1245204850Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)11.01
1250227484Sondre SkrettingÅlgård Orientering11.02
1243213112Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)11.03
1246212332Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)11.04
1242500159Mikkel MichelsenFossum IF11.05
1247224741Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL11.06
1249225067Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)11.07
1252213325Solan EikedalenPorsgrunn OL11.08
1254224844Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)11.09
1248160154Lauritz BrunborgNittedal OL11.10
1253224129Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL11.11
1229211704Endre Aakre LeistadSkien OK11.12
1251212395Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)11.13
1230225046Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL11.15
1233227532Aksel Tonjer FingarsenElverum OK11.16
1235208647Gaute Bratland SolbergBø OL11.17
1239211880Sindre FurlandSandefjord OK11.19
1232483693Brage BjorvandOddersjaa SSK11.20
1237244039Sondre HafskjoldNydalens SK11.23
1241212505Sondre Dahl BorkamoNotodden OL11.24
1231183843Jon StrandKongsberg OL11.25

H 11-12

2 780 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1133212066Rasmus EngehultNotodden OL11.25
1130212199Livar OftedalÅlgård Orientering11.26
1134206527Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)11.27
1126213510Lars KostølKristiansand OK11.28
1132206522Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)11.29
1125507392Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL11.30
1138170884Gaute NysæterSkien OK11.31
1135180054Lukas Jones ArnesenHeming Orientering11.32
1139223980Niclas GunnerødStokke IL11.33
1129192421Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL11.35
1137505817Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)11.36
1131196856Jarand GustafssonKongsberg OL11.37
1141189133Ole Magnus StoremyrIL Hauken11.38
1128212148Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)11.39
1136211804Ask Felland SætnanFossum IF11.40
1127211906Marius RøddeGanddal IL11.41
1140205394Jan Olav BerganKongsberg OL11.42
1124227048Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.43
1107226221Jonas Skajå OlimstadFroland11.44
1110151431Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)11.45
1119206186Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi11.46
1104225105Lars BirkenesBirkenes IL11.47
1121217242Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange11.48
1105217755Kristian Kaupang LyeLarvik OK11.49
1111203469Mathias LinløkkenØstmarka OK11.50
1115212732Kristian Ekeberg FliidSkien OK11.51
1116221136Olav BerganVegårshei IL11.52
1123211942Jens WoldSturla, IF11.53
1114224887Odin HorpestadEgersund OK11.54
1102224819Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL11.55
1118213784Eskil HafskjoldNydalens SK11.56
1113235951Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa11.57
1122196763Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)11.58
1103234195Jørgen FlatenVegårshei IL11.59
1109182099Blu William OplandOK Skeidi12.00
1112222602Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering12.01
1106225087Emil NygårdBirkenes IL12.02
1108227509Emil Tonjer FingarsenElverum OK12.03
1117225065Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)12.04

H 11-12N

2 160 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1283212969Andreas MelheimSturla, IF11.01
1281211925Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IF11.02
1277236445Markus Andersen KaarvaagStatoil BIL11.06

H 13-14

3 860 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
876208999Christian Fredrik BorgIL Koll11.00.00
848182101Jakub PeterkaLoko Liberec11.03.17
844204746Martin Størmer-AntonsenNydalens SK11.04.07
884195833Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb11.05.45
845212147Henrik Kaupang LyeLarvik OK11.07.14
881213254Benjamin GjoneSandefjord OK11.09.11
847210600Axel AaldeNydalens SK11.09.58
878501266Markus RichterSandnes IL (Rogaland)11.12.40
866181492Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)11.12.41
838211139Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)11.13.28
885506761Eirik FrostAlta OL11.13.39
837194450Fridtjof ReuschHeming Orientering11.13.49
872223935Edvin AakreEgersund OK11.14.39
867213383Gabriel GjoneSandefjord OK11.14.45
842201737Rasmus BerglundRingerike OL11.16.11
834213219Johannes Salvesen-LundeIL Koll11.16.29
874224281Kristoffer LerliMelhus IL11.18.34
832239078Anders KlavenesSandefjord OK11.22.00
833221185Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering11.22.00
835182096Brage EikåsSandefjord OK11.22.00
836224721Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK11.22.00
839223655Jonas HickenIL Koll11.22.00
840207732Henrik Andreas TømtIL Imås11.22.00
841184394Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)11.22.00
843503659Anders Næss-UlsethHeming Orientering11.22.00
846Adrian SjödinIK Hakarspojkarna11.22.00
849206488Halvor LøkenKongsberg OL11.22.00
850187180Reno PapeKonnerud IL11.22.00
851197956Fredrik PyttenKristiansand OK11.22.00
853225130Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering11.22.00
855217720Jakob A. GjedeboOppsal Orientering11.22.00
856202158Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK11.22.00
857211903Brage Bell LysakerFana IL11.22.00
858506700Henrik Repstad StoremyrIL Hauken11.22.00
860180485Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb11.22.00
861189038Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)11.22.00
862213504Theodor BjørkSandefjord OK11.22.00
863502336Arne BerganKongsberg OL11.22.00
864213047Erlend BremnesGanddal IL11.22.00
865191201Eirik Vie StrislandFossum IF11.22.00
868505816Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)11.22.00
869195846Øyvind LamarkGanddal IL11.22.00
870224732Ole Andre BrandsbergEgersund OK11.22.00
871212637Martin Christoffer BorgIL Koll11.22.00
873225034Håvard EikRaumar Orientering11.22.00
875208158Simen Rønning JohansenMåren OK11.22.00
877220783Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb11.22.00
879212449Andreas SandernesØstmarka OK11.22.00
880223525Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)11.22.00
882191343Sindre Vie StrislandFossum IF11.22.00
883504807Jonas KroghOppsal Orientering11.22.00
886223522Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)11.22.00
887217112Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb11.22.00
888211812Philip Lehmann RomørenFossum IF11.22.00

H 13-16C

2 780 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1191503905Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering12.46
1189Truls Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa12.49
1182226136Oliver Johan Moe SyvertsenTorridal IL12.50
1187208755Olav Bratland SolbergBø OL13.06

H 15-16

5 290 m, 51 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
301501098Hans UrsetIL BUL-Tromsø11.50.00
283501270Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK11.52.29
288226066Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering11.53.20
282211220Cornelius BjørkSandefjord OK11.55.29
299502697Teodor Mo HjelsethNydalens SK11.55.35
292502486Gaute BerganNydalens SK11.56.05
280500634Martin Vehus SkjerveVerdal OK11.56.25
247501113Sondre YtterbøAsker Skiklubb11.56.26
291195549Iver RingheimLarvik OK11.56.51
289198046Brage TakleKristiansand OK11.58.42
290501469Tobias EspedalNydalens SK11.59.14
294200477Kasper Bakken UlsethNydalens SK12.00.06
281203103Mikkel KatlaFossum IF12.00.57
275500284Sander Tonjer FingarsenElverum OK12.03.31
293502338Vetle DrageKongsberg OL12.06.46
285197866Tobias RøddeGanddal IL12.06.58
266206477Jonas EikåsSandefjord OK12.09.15
248503664Vebjørn Blom-HagenFossum IF12.12.00
249180136Gaute FosstveitRaumar Orientering12.12.00
250186911Marius BakkeFossum IF12.12.00
251504388Henrik ReuschHeming Orientering12.12.00
252501269Jørgen SchjølbergTynset IF12.12.00
253212826Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering12.12.00
254193682Arthur BrunborgNittedal OL12.12.00
255199522Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn12.12.00
256501505August Syrdal ØenHeming Orientering12.12.00
258182009Theo Ring GiskeNydalens SK12.12.00
259224153Herman Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb12.12.00
260209963Mats LindaasElverum OK12.12.00
261500901Gaute LindaasElverum OK12.12.00
265201736Mikkel BerglundRingerike OL12.12.00
267189160Samuel KleppaÅlgård Orientering12.12.00
269500557Elias StubberudNydalens SK12.12.00
271212369Eilev KvaaleAsker Skiklubb12.12.00
272228395Olav Kristian LundKongsberg OL12.12.00
273180942Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL12.12.00
274211313Birk Bell LysakerFana IL12.12.00
276502117Gard FrostAlta OL12.12.00
277213433Birk Felland SætnanFossum IF12.12.00
278226030Ferdinand FremmingHeming Orientering12.12.00
279192670Rolf Andreas BergNydalens SK12.12.00
284216720Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering12.12.00
286191344Gustav Andresen SkotteFossum IF12.12.00
295211799Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)12.12.00
296186064Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering12.12.00
297228404Jonas AarsethNydalens SK12.12.00
298194888Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering12.12.00
300188960Ole Kristian TaksdalGanddal IL12.12.00
302187042Kristian ØstermannHeming Orientering12.12.00
303502143Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb12.12.00
304504809Sondre Zahl HagenFossum IF12.12.00

H 15-16B

3 150 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
938197834Jørgen WesterheimStord Orientering11.02
935223652Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering11.03
932214811Sven StielstraSauda Orienteringsklubb11.05

H 17-A kort

5 000 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
754223933Alexander HorpestadEgersund OK11.00
759207903Rune Kristian MorkNotodden OL11.01
751193125Andreas BreilandÅlgård Orientering11.02
742210711Erling Dahl BorkamoNotodden OL11.03
75686070Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa11.04
758243772Lars Rønning JohansenMåren OK11.05
753191378Gunnar PettersonEgersund OK11.06
741500533Ole Grini JohansenNatthauken IL11.07
757220929Jørn BerganVegårshei IL11.08
760181939Sondre Ruud BråtenNydalens SK11.09
755507394Per WiréhnAsker Skiklubb11.10
752203365Jon SolbergBø OL11.11
747200496Petter HalvorsenNydalens SK11.12
750217372Arild FlatenVegårshei IL11.14
744217963Kristian S. FørdeSveio OL - Orientering11.15
749234337Jakob HageliaVegårshei IL11.16
743191400Andreas SommerfeltVegårshei IL11.17
746184222Ole KostølKristiansand OK11.18
74877454Lars HalvorsenNydalens SK11.19
3380466Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn12.02

H 17-B

3 150 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
952224440Leif Håkon LeistadSkien OK11.20
974501219Tony HalsallOtra IL11.21
972Oskar Hjelmtveit KnudsenHisøy OK11.22
953502337Harald BerganKongsberg OL11.23
973204645Ove KjetsåOtra IL11.24
970502813TorSverre E. SkåraEgersund OK11.25
975224120Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)11.26
971507303Øystein Rønning StrandNydalens SK11.27
955502033Torstein LyeLarvik OK11.28
967204833Eiliv Bjarne LønningenOtra IL11.29
976223921Knut GjoneSandefjord OK11.30
968211278Thomas H FossnesHisøy OK11.31
977200391Harald LestebergKongsberg OL11.32
969197728Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse11.33
963224774Mads Wendel ScheieOK Sør11.34
966238163Oskar StraumeDrangedal OL11.36
954224452Asbjørn BrathagenLarvik OK11.40
957501115Per Anders YtterbøAsker Skiklubb11.41
956160722Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse11.43
958207822Olav HellandEgersund OK11.45

H 17-C

3 300 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1045500249Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn11.00
1058224817Morten RogdebergEgersund OK11.01
1057243840Kjetil GlimsdalIL Imås11.02
1059504629Øivind PedersenOK Skeidi11.03
1060187173Stig Arild SkrettingÅlgård Orientering11.04
1053222699Edward SævlandÅlgård Orientering11.05
1055199687Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn11.06
1054189056Arild BjørkenesMarnardal IL11.07
1046203292Per Johan FlaaBirkenes IL11.08
1056504338Børre GrovanOL Tønsberg og omegn11.09
104777451Ketil OplandOK Skeidi11.15

H 17-N

2 550 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1219198793Stian LillegårdLillomarka OL11.13
1220194882Frank SolåsSøgne og Songdalen OK11.15

H 17-20

6 980 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
104197877Marius PyttenKristiansand OK12.40.00
102222559Anders VestølVegårshei IL12.51.10
95201651Jørgen BaklidKonnerud IL12.51.18
93198904Peter GisholtFossum IF12.53.41
100203401Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL12.54.32
112207688Stian RykkjeVaregg Fleridrett12.55.34
119192570Aslak HeimdalKonnerud IL12.57.47
94229677Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering12.58.47
107187014Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK12.59.33
89203395Magnus MosfjellBirkenes IL13.02.00
90193004Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering13.02.00
91211519Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering13.02.00
92180144Anders HorveiRaumar Orientering13.02.00
96201390Mathias HermstadFreidig13.02.00
97236813John Kristian UndelandSturla, IF13.02.00
98234873Einar EkelandOddersjaa SSK13.02.00
99190333Herman BrunborgNittedal OL13.02.00
101186967Petr MelicharLoko Liberec13.02.00
103202094Even LindaasVang OL13.02.00
106502959Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK13.02.00
108503507Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK13.02.00
109504150Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL13.02.00
110504432Marius AurebekkKristiansand OK13.02.00
111169034Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL13.02.00
113216933Tobias KristensenNTNUI13.02.00
114221206Kristian PyttenKristiansand OK13.02.00
115187081Fredrik Monrad OlsenFlosta IL13.02.00
116501323Skjalg NysæterSkien OK13.02.00
117199628Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn13.02.00
118503555Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK13.02.00
120206421Even FossumIK Grane Arendal Orientering13.02.00
121183842Tord StrandKongsberg OL13.02.00
122504497Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular13.02.00
123191177Jostein Svaland DaleVang OL13.02.00

H 21-

8 740 m, 63 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
221391Morten JørgensenKristiansand OK00.00
59500520Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering11.00
1800214395Andreas StenerudOL Tønsberg og omegn11.00
55186187Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb11.01
47193877Bojan BlumensteinNydalens SK11.02
43503363Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK11.03
50504430Gaute FriestadKristiansand OK11.04
10236438Marco SeppiCUS Bologna11.05
64227555Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering11.06
5195811Halvor SaunesNydalens SK11.07
45221348Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL11.08
62195952Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL11.09
14229996Matias Hodne HanischKristiansand OK11.10
54201971Damien RenardKongsberg OL11.12
67211212Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb11.13
16504431Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK11.14
46181232Anders NordbergNydalens SK11.15
57207805Øyvind HelgerudHalden SK11.16
60182100Vojtech PeterkaLoko Liberec11.17
13214433Mads FornesNTNUI11.18
58209922Erik LimaGanddal IL11.19
4181953Pål SkogedalAsker Skiklubb11.20
51203278Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL11.21
61211430Marius BjuganHalden SK11.22
65502922Håvard Krey HansenOK Silsand11.23
63503256Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering11.24
48187145Vojtech MelicharLoko Liberec11.25
52205576Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)11.26
49197823Petter Marki ErichsenKristiansand OK11.27
56502921Håvard HagaNydalens SK11.28
66505430Mathias BjuganWing OK11.29
44204679Jostein KvaklandVaregg Fleridrett11.30
26231459Arne Johannes LøkkenNTNUI11.31
12216987Christian BøenKristiansand OK11.32
18227567Eirik Langedal BreivikNydalens SK11.33
19229985Stig DalsørenKristiansand OK11.34
1201450Henrik Svaland AasKristiansand OK11.35
40127112Petter ReinemoKongsberg OL11.36
29184348Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK11.37
7214644Sondre KvisliNotodden OL11.38
23219196Eivind Romberg KvaaleBø OL11.39
35503556Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL11.40
2500261Bjørn EkebergIL Tyrving11.41
39206427Olav VestølVegårshei IL11.42
17227062Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK11.43
32157187Dag Steinar RagvinBø OL11.44
8192906Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering11.45
41182081Anders Felde OlaussenNTNUI11.46
38224268Sebastian DalandKristiansand OK11.47
15504510Ørjan Svaland AasKristiansand OK11.48
11208696Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering11.49
2891555Anders TiltnesIL Tyrving11.50
9502540Henrik Drange RuudRøyken OL11.53
3190668Ottar WiklundNydalens SK11.54
22216944Kenneth MydlandEgersund OK11.55
34227730Lars Steinar HefreBø OL11.56
6207899Vebjørn KvisliNotodden OL11.57
31224634Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett11.58
21236798Magnus Gautefall NicolaisenIL Imås11.59
30237515Harri LuchsingerFreidig12.00
24183721Audun HeimdalNTNUI12.01
25181299Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK12.03
20200414Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart12.04

H 35-

6 980 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
124234965Henrik WennerstrandPorsgrunn OL13.34
127235830Svein SundeSøgne og Songdalen OK13.36

H 40-

6 980 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
148501099Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø11.13
150504453Jørn SundbyLarvik OK11.15
139206218Olle MalmringFreidig11.25
152165904Arild AndresenFossum IF11.32
155211224Ola LestebergKongsberg OL12.03
131507393Eivind Sjøgren OlsenFreidig13.06
130203418Gard LindsethNydalens SK13.07
149189066Jostein F. TellnesAsker Skiklubb13.09
132188892Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL13.10
153213074Bård SkogsholmÅlgård Orientering13.12
154205411Rune BrunborgNittedal OL13.14
151193098Torbjørn KravdalGjø-Vard OL13.15
158188699Kim RichterSandnes IL (Rogaland)13.16
156500153Johan MichelsenFossum IF13.17
135207764Tallak LangmyrGanddal IL13.19
137500596Rune RystadNydalens SK13.23
133226027Jostein MoeTorridal IL13.24
134502084Asle ÅsmulBirkenes IL13.27
141505862Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb13.29
145223987Lars FolgerøSauda Orienteringsklubb13.33

H 45-

5 710 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
223206461Jo Børre EikåsSandefjord OK11.05
200199378Einar KlavenesSandefjord OK11.06
226200431Truls FjeldstadPorsgrunn OL11.25
230204741Nils Tore PuntervoldEgersund OK11.28
238506809Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.31
234501146Oddvar TaksdalGanddal IL11.32
233204757Espen RøsteKongsberg OL11.33
245193630Knut Jostein SætnanFossum IF11.38
244186840Hans Olav HygenØstmarka OK11.39
229189148Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)11.45
206229636Frode StrislandFossum IF11.46
225504705Lars BerglundRingerike OL11.49
212194449Christian ReuschHeming Orientering11.50
209216881Pål WinbergOK Skeidi11.51
208214915Runar HafskjoldNydalens SK11.59
218206546Per Kristian TømtIL Imås12.08
203188797Johs HjelmstadBækkelagets SK12.53
231501142Thomas FrostAlta OL13.24
228504771Nikolay SytovMosmeridian13.26
243402908Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett13.27
240217460Gisle NysæterSkien OK13.29
23777433Stanislav BradacLoko Liberec13.30
235211542Kjell Petter SmågeKonnerud IL13.31
205213115Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)13.32
227188786Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL13.34
236210151Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)13.35
246187048Håvard HågårdKonnerud IL13.36
220501092Eskil ÅsmulOL Trollelg13.38
232177539Tom KristensenLarvik OK13.40
239197944Kenneth WesterheimStord Orientering13.42
242216858Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering13.43
204Jan Rune PaulsenRingerike OL13.44
241500518Ørjan RavndalÅlgård Orientering13.47
221197841Ernst PyttenKristiansand OK13.48
210501473Odd StrandKongsberg OL13.52
19961721Christian FrøydSogndal IL13.54
20777444Esten KorenNydalens SK13.58
202203397Espen BirkenesBirkenes IL13.59
214189075Håkon WoldSturla, IF14.00
198223770Jørn LangerudPorsgrunn OL14.01
211222524Eilert AamodtOppsal Orientering14.02
201501406Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb14.04

H 50-

4 970 m, 52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
355210110Guttorm L EggeOslostudentenes IK11.10
351170668Per Ola UlsethNydalens SK11.11
361506570Svein GranerudAsker Skiklubb11.12
346501016Christian JomaasFossum IF11.13
318190660Terje Ulla EikenKongsberg OL11.14
358211559Jon Terje EkelandOddersjaa SSK11.15
349502929Jon SkriubakkenPorsgrunn OL11.16
347206339Per Olav HaarrGanddal IL11.17
363502958Vegard HaldenNydalens SK11.18
359501405Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering11.19
35497789Terje UrfjellIL Imås11.20
317221108Jan GatevoldPorsgrunn OL11.21
362221162Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL11.22
343208740Trond GjelstadSandefjord OK11.23
350203004Per GustafssonKongsberg OL11.24
344169769Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb11.25
36084024Kimme ArnesenHeming Orientering11.26
353504815Stein H. HagenFossum IF11.28
357199331Harald Eide-FredriksenHeming Orientering11.29
345204203Per Olav GulbrandsenLarvik OK11.30
341210964Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb11.31
352205484Trond FossSandefjord OK11.32
342207904Rune EngehultNotodden OL11.33
356195873Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb11.34
311207658Rune ScheeleNydalens SK11.35
34867813Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)11.36
313203294Guttorm NyhusBirkenes IL11.37
329210922Terje LinløkkenØstmarka OK11.38
340211651Stein MarkhusVerdal OK11.39
332400873Dag Magne VedåIL Express11.40
316197872Fred-Arne SivertsenKristiansand OK11.41
334203614Bjørnar OlsrødStokke IL11.42
327226659Einar GisholtFossum IF11.43
315174874Oskar KaaløySandefjord OK11.45
323229434Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)11.46
321187318Øystein RappRaumar Orientering11.47
314205549Inge RingheimLarvik OK11.48
32089677Øyvind FlaattenOK Skeidi11.49
339192921Ole TørnqvistFana IL11.50
319402917Erik BorgIL Koll11.51
326187010Knut Erling ØenHeming Orientering11.53
324501121Trond BrevikFossum IF11.54
322238122Helge GisholtOK Skeidi11.56
330229710Ola TellesbøHadeland OL11.57
335501369Kjetil EspedalNydalens SK11.58
312208598Roger Andre VaneboKongsberg OL11.59
336178250Syver LøkenKongsberg OL12.00
325211190Pål Kogstad NæssRaumar Orientering12.01
328195795Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb12.02
333209885Ole Edvard HjortlandLarvik OK12.03
364503955Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering12.04
331219497Torstein KvaaleAsker Skiklubb12.05

H 55-

4 960 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
388192990Axel Juell TheisenMellembygd OL10.59
414174023Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)11.25
412227681Jon KvisliBø OL11.26
409182031Sverre OttesenVaregg Fleridrett11.27
404201868Vidar SkjerveVerdal OK11.28
418507196Jan Petter LandeRocky Mountain Orienteering Cl11.29
410236791Charlie ShahbazianChicago Area Orienteering Club11.30
419502587Arne JohannesenIL Gular11.31
407226009Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb11.32
413183826Geir FrøytlogEgersund OK11.33
416501515Nils Petter FremmingHeming Orientering11.34
417209927Jon BjørgumKristiansand OK11.35
406183832Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)11.36
405502357Bjørn Henning GrandalIL Tyrving11.37
411505271Roar PedersenOppsal Orientering11.38
403501673Lars Peder VaajeMarnardal IL11.39
415500673Morten AndresenOK Skeidi11.40
378197888Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK11.41
38180018Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering11.42
408190985Inge GlittumOK Skeidi11.43
402211381John LerliMelhus IL11.44
384202419Vidar BotnenNesbyen IL11.45
395153975Vidar Georg YdseOK Sør11.46
401211661Nils Gunnar GjelstenIL Høvdingen11.47
39462460Arild RørholtOK Skeidi11.49
400207674Onno VerberneOL Toten-Troll11.50
393198916Roar TønnessenKongsberg OL11.52
398Geir O. RønningNydalens SK11.53
389211809Espen RaastadSkien OK11.54
380206550Are NjåsteinIL Tyrving11.56
383207900Harald KvisliNotodden OL11.57
382199499Frode KamsvågIL Tyrving11.58
386206561Kjetil KløvstadSandefjord OK11.59
392204600Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL12.00
385181466Stein-Erik ScheieOK Sør12.01
391206911Johan LundeIL Koll12.02
387400460Tormod StrandMåren OK12.03
379203634Hallvard BergIL Tyrving12.06
390217636Erik HøivoldKongsberg OL12.15

H 60-

4 180 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
557506352Svein Harald HansenOK Silsand11.15
555505050Hannu ArkiTurun Metsänkävijät11.16
560215505Øyvind SørlieHadeland OL11.17
538197830Jack BjørnsenKristiansand OK11.18
558503970Jostein AlvestadWing OK11.19
554201926Frode BergersenHamar OK11.20
551208641Ørjan Eirik ValestrandFana IL11.21
562504397Roy GjerdingOK Moss11.22
535502083Tron SolbergOK Skeidi11.23
559188444Arve GlittumOK Skeidi11.24
556221187Geir Holm GundersenSturla, IF11.25
552230599Glenn Ager-WickKristiansand OK11.26
563170925Jarle BotnenBø OL11.27
561207746Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb11.28
553216734Ove OalandGanddal IL11.29
536197876Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK11.30
539203396Bjørn StormoenBirkenes IL11.31
542226133Per Hermann KrøgerNydalens SK11.32
549200598Bjarne GimreGanddal IL11.36
540149178Arvid MydlandEgersund OK11.37
541236501Jan SteinegerGneist, IL11.38
544217164Eirik Næss-UlsethHeming Orientering11.39
543239501Harald HoviSkien OK11.41
54791423Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL11.42
537208650John HansenKristiansand OK11.43

H 65-

3 350 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
602227680Per Chr. HagenBø OL11.41
582184578Dag MoeKristiansand OK11.42
595505373Sveinung RekaaNotodden OL11.43
597502381Stein TurtumøygardMåren OK11.44
581504613Ole JohanssonPorsgrunn OL11.45
599506798Finn PettersenGjerstad IL11.46
603206403Kjell SandåkerIL Imås11.47
604180873Øystein HalvorsenKristiansand OK11.48
60166228Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering11.49
594212580Olav SmestadGjerstad IL11.50
598186202Atle RemmePorsgrunn OL11.51
596201595Øivind FadumSande Sportsklubb11.52
600504631Øyvin SimonsenIL Imås11.53
583186000Erling StrandBergens TF11.54
586181554Elling AakreAndebu IL11.55
584192474Frank Glad BalchenOddersjaa SSK11.57
58769524Tore FidjeGjerstad IL11.58
592181250Jan Olav OrmbergFana IL12.00
593480044Hugo ChristensenNotodden OL12.01
591197800Ragnar Niemi BergStokke IL12.02
585212819Peter Preben PrebensenSkien OK12.04

H 70-

3 350 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
627231193Arne Kristian SkiftenesIL Imås10.58
65298008Widar Taxth LølandHisøy OK11.05
621211181Kjell StenstadvoldIL Tyrving11.06
645197824Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK11.07
654219195Anders WaageFreidig11.09
642211532Kåre ThorbjørnsenLarvik OK11.10
639226157Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering11.11
641151493Max MoosbergerOLG Regio Olten11.12
651505829Knut Bendik KvalaHaugesund IL Orientering11.13
648214964Helge RevhaugRingerike OL11.14
638238065Øistein ÅsmulOL Trollelg11.15
647186215Geir TrøanKolbotn og Skimt OL11.16
620203291Trygve LølandBirkenes IL11.17
644502481Ragnar HillestadLardal OL11.18
640226944Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb11.19
622203627Lars Martin GjeinStokke IL11.20
649230095Nils Egil JohannessenIL Høvdingen11.21
646185921Kjell DolvaSkien OK11.22
65062690Tor Svein LangåsOddersjaa SSK11.23
643186932Josef PeterkaLoko Liberec11.24
624505866Bjørn A. SchouOK Sør11.25
633501320Kay JørgensenPorsgrunn OL11.29
629239076Runar KittilsenStokke IL11.31
623239694Erling LauvrakIL Imås11.32
62589651Dag Olav PettersenIL Express11.33
631192271Halvard VesterhusIL Høvdingen11.34
635199690Hans StordalOL Tønsberg og omegn11.36
628239482Floke BredlandSøgne og Songdalen OK11.38
636505873Magne MoyOK Sør11.39
61989653Øystein Bedford PedersenIL Express11.40

H 75-

3 180 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
698177772Tor Eivind EdvardsenLarvik OK12.08
716188762Stig Arild HaugskottOL Trollelg12.09
718211544Sigvald RobberstadStord Orientering12.10
69761926Lars Ole Dahl LarsenSilkeborg OK12.11
713204773Arne BrandsbergEgersund OK12.12
714203330Arild TelstøIL Vindbjart12.13
710500674Bjørn W. LudvigsenSturla, IF12.14
711504511Magnar ØvreåsBotne SK12.15
71589873Odd AureDrangedal OL12.16
717216807Jan VærpSøgne og Songdalen OK12.17
709229517Magne KlovningPorsgrunn OL12.18
712203367Olav SolbergBø OL12.19
699238049Ronald BjervaDrangedal OL12.20
703200639Eivind HagenHadeland OL12.21
702504619Tom SletnerRøyken OL12.23
701211569Rolf MikkelsenIL Imås12.24
700195709Egil RonæssPorsgrunn OL12.26
696205396Harald WibyeOK Moss12.27
708220842Per VoldFana IL12.29

H 80-

3 180 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
686185806Johan TheisenKolbotn og Skimt OL10.59
690211619Einar JørundlandOK Sør11.27
69486980Finn Åge ØsternKongsberg OL11.28
693207009Bjørn EgnerHeming Orientering11.30
692221026Oddvar GjelstadSandefjord OK11.31
695502814Tor DrageHaugerud IF11.32
685207752Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubb11.33
68782402Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL11.34

H 45AK

3 980 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
811402241Morten MoslandOppsal Orientering11.25
808182118Espen JohnsenHedrum OL11.26
80693939Thorbjørn VærpKristiansand OK11.27
804195788Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)11.28
809171227Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse11.29
805229706Arild AndersenOppsal Orientering11.30
810222627Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering11.31
807208719Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)11.32
812211264Kent Morgan StoremyrIL Hauken11.33
797182011Jan Ivar GundersenHedrum OL11.35
799114852Sten Øivind BjerkeHedrum OL11.36
798190986Arnstein DaleOL Vallset/Stange11.40

D 45AK

3 980 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
82439730Randi RothSandnes IL (Rogaland)11.41
831195950Veslemøy SolbergKonnerud IL11.42
823187285Elin BordøyHedrum OL11.43
830205547Ingrid Lundin BerganKongsberg OL11.44
822503974Gry Merete OlaisenÅs-NMBU Orientering11.45
825188769Marian KjellevoldIL Gular11.46
827239558Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb11.47
829224180June HerredsvelaØstmarka OK11.48
826402610Trude NysæterSkien OK11.49
828200487Signe OttesenSandnes IL (Rogaland)11.50
813183669Anita SælvikHaugesund IL Orientering11.51
818217250Kristin HjortlandLarvik OK11.52
815216806Siri BjorvandBirkenes IL11.56

Annonser

IOF Eventor