Norsk Orientering

Startliste for Sørlandsgaloppen 2018

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2018
Arrangørorganisasjoner: Hisøy OK / IF Trauma / IK Grane Arendal Orientering
Dato: torsdag 28 juni 2018 - søndag 1 juli 2018

Sørlandsgaloppen dag 1Sørlandsgaloppen dag 2Sørlandsgaloppen dag 3Sørlandsgaloppen dag 4

C-Åpen

2 450 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1508211734Hilde Ekeberg FliidSkien OK14.00
1509217951Astrid SandvikSveio OL - Orientering14.00
1732151698Ester MoosbergerOLG Regio Olten14.00
1747202418Kristian MoheimIK Grane Arendal Orientering14.00
1765209655Sigurd WirstadIL Koll14.00
1771223874Truls RagvinskaretVaregg Fleridrett14.00
1782502234Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi14.00
1792214620Katrine HalvorsenKristiansand OK14.00
1793214393Erlend HauklandKristiansand OK14.00
209314Tuva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)14.00
114851Inger Anne VedåIL Express14.00
109992249Peter PrydzNeverfjord IL14.41
1101236339Annabell PflugerSandnes IL (Rogaland)14.42
1100193129Siri CowardOK Sør14.43
1096211905Mari BremnesGanddal IL14.44
1086202421Knut Roar Rukke GjeitsundNOTEAM14.45
1089223483Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)14.46
1095199487Hans Gøran BjørkSandefjord OK14.47
1097200383Peter SvenningNOTEAM14.48
1088197764Mariann BjørkliØyestad IF allianse14.49
1087225005Mette Javenes FlaaBirkenes IL14.50
109877445Maruska BradacovaLoko Liberec14.51
1092229704Sunniva TellesbøHadeland OL14.52
1090202416Kaja HøivoldKongsberg OL14.53
1094229703Snøfrid TellesbøHadeland OL14.54
1091200603Mona Dalegård LøkenKongsberg OL14.55
1093507317Bente VasshaugKonnerud IL14.56

B-Åpen

2 700 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1502211768Brede Ekeberg FliidSkien OK14.00
1503217563Stine HeggedalFet OL14.00
1504225150Janne Karine HelmersenFet OL14.00
1505218065Thomas FørdeSveio OL - Orientering14.00
1506Bjørnar S. FørdeSveio OL - Orientering14.00
1507217032Ingrid TrøanHadeland OL14.00
1705198006Inger NergaardStokke IL14.00
1728219301Line BjørnåsKonnerud IL14.00
1734202415Jon Lars HovdejordNotodden OL14.00
1736180219Sondre AksnesNOTEAM14.00
1737504570Kristin EegNOTEAM14.00
1738192235Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering14.00
1739193028Heidi Fidje AndersenOK Sør14.00
1749500245Hanne FredheimLillomarka OL14.00
1775502889Rolf BergNydalens SK14.00
1780182117Monica TrøanNittedal OL14.00
214629Frode AamodtFet OL14.00
165993Hanne BrendeFossum IF14.00
202285testløper Løype 14NOTEAM14.00
222546Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn14.00
207897Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn14.00
229690Åsmund  Paulsen VieHaugesund IL Orientering14.00
186839Sverre SandernesØstmarka OK14.00
1042503362Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering15.21
1043235842Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa15.22
1031223588Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)15.23
1036143226Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)15.24
1039206300Tore RøddeGanddal IL15.25
1038224711Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)15.26
1033500043Alexander RødstenHeming Orientering15.27
1040195724Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)15.28
1032213110Maria Nilsson RøddeGanddal IL15.29
1017505847Morten Herman VogtKonnerud IL15.30
1044224995May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)15.31
1041208722Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)15.32
1034203641Mari CowardOK Sør15.33
1035239668Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)15.34
1037205539Astrid Christina EspedalNydalens SK15.35
1014503959Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL15.36
1026217006Kristin VatlandFossum IF15.37
1013203295Steinar ÅneslandBirkenes IL15.38
1022224977Monica HorpestadEgersund OK15.39
1015224901Åse Karin AakvikBirkenes IL15.41
1019227536Kurt KleppaÅlgård Orientering15.42
1027201893Karin EriksenOL Tønsberg og omegn15.43
1028184386Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)15.44
1021180903Jørgen WulfsbergNydalens SK15.45
1024188080Tove Vinje PaulsenTorvastad IL15.46
1029224896Steinar HorpestadEgersund OK15.47
1025216792Anfinn PaulsenTorvastad IL15.48
1030207016Fredrik WulfbergIL Koll15.49
1016173171Amund FossnesHisøy OK15.50
1023213429Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)15.51
1020227674Elisabeth Bratland SolbergBø OL15.52

A-Åpen

3 580 m, 63 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ledig StartnrNOTEAM00.00
1500201988Øyvind HelmersenFet OL14.00
1501Janne BjorvandOddersjaa SSK14.00
1706198001Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb14.00
1708235929Eilef LandsverkSkien OK14.00
1709243325Eskil StenFly 5 Kamp14.00
1710241019Bendik FalchFly 5 Kamp14.00
1711241114Frank SandbergFly 5 Kamp14.00
1712243323Miriam DenstadliFly 5 Kamp14.00
1713236742Julie BøbelNOTEAM14.00
1714243152Stine Marie GabrielsenFly 5 Kamp14.00
1715214746Håkon JendalFossum IF14.00
171689471Snorre VegganOppsal Orientering14.00
171789470Heidi BjordalOppsal Orientering14.00
1721150385Maren Mohagen HansenFreidig14.00
1722501218Karianne HaugeHalden SK14.00
1723182007Dag Olav RønningNydalens SK14.00
1725236446Maik KurrSV IHW Alex Berlin14.00
1729216918Gun Irene MonsenEgersund OK14.00
1733224627Geir JacobsenLardal OL14.00
1740184463Harald OmlandSkien OK14.00
1741229673Erik VieHaugesund IL Orientering14.00
1744236332Gunn Mariken BjervaNamsos OL14.00
1745503359Marit NerstenNTNUI14.00
1746504044Idunn AssevFly 5 Kamp14.00
1750504694Brynjar FredheimLillomarka OL14.00
1751185550Mads Henrik SandnesHope IL14.00
1755209520Trygve WatneNOTEAM14.00
1759236786Torunn OmdalstølenIL Vindbjart14.00
1762199496Styrk KamsvågIL Tyrving14.00
1774506507Fredrik JomaasNOTEAM14.00
1778192250Hans TrøanNittedal OL14.00
1783229666Ingvild MyklandOddersjaa SSK14.00
1784206434Sten Åge NygårdseterVegårshei IL14.00
1785206435Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL14.00
178767709Turid Zagar NesLarvik OK14.00
1795209916Thomas HadlandEgersund OK14.00
1796238115Jorunn HadlandEgersund OK14.00
86252Camilla AasrumKristiansand OK14.00
202431Torgeir AletiNOTEAM14.00
234805Marianne BjørkenesHisøy OK14.00
237882Harald EikKristiansand OK14.00
98004Synne FossøyNTNUI14.00
188760Joar GjerdålKonnerud IL14.00
185557testløper Løype 11NOTEAM14.00
205977Wenche RydningHarstad OL14.00
74132Andreas SævigNOTEAM14.00
820192462Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)14.12
767215579Audun FingarsenElverum OK14.21
771192692Morten CowardOK Sør14.22
768206337Trine MelheimSturla, IF14.23
769188964Hanne NøvikNydalens SK14.24
770206453Mariann Øren ArvesenSandefjord OK14.25
76671282Stein CowardOK Sør14.26
653236743Jan BartnikAmager Orienteringsklub14.27
762195800Sindre Skeie PettersonEgersund OK14.27
763189071Kamilla LomeHamar OK14.28
765187208Turid VongraveSkien OK14.29
764216838Anna-Thekla TonjerElverum OK14.30
761198820Trond EvensenOL Tønsberg og omegn14.31
217216667Asgeir FremstadLarvik OK14.47
27504517Asbjørn BygglandHøydalsmo IL14.53
1018189134Helge HundeidSandnes IL (Rogaland)15.40

N-åpen

1 230 m, 102 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1600209394Ruben M. HellandEgersund OK14.00
1601233518Maline DuusIK Grane Arendal Orientering14.00
1602224828Markus M. M. HellandEgersund OK14.00
1603213059Julie WoldSturla, IF14.00
1700213227Nils HagenFossum IF14.00
1701211388Johan Francis EskiltHisøy OK14.00
1702222671Synne Martby SkogsholmÅlgård Orientering14.00
1703222643Tirill Martby SkogsholmÅlgård Orientering14.00
1704195954Anne Lise RonæssPorsgrunn OL14.00
1707203765Linnea RustadMåren OK14.00
1718236739Samuel LindsethNydalens SK14.00
171989572Jone BreilandÅlgård Orientering14.00
1720235928Sigurd Wold  SundeSøgne og Songdalen OK14.00
1724182102Lilly Maria TellnesAsker Skiklubb14.00
1726211729Synne KjernsmoAsker Skiklubb14.00
1727225381Eivind KjernsmoAsker Skiklubb14.00
1730202346Rikke KihleKonnerud IL14.00
1731202347Eirik KihleKonnerud IL14.00
1735184277Jakob MelbergÅlgård Orientering14.00
1742192443Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL14.00
1743213780Marte Wold SundeSøgne og Songdalen OK14.00
1748202425Julie  Trøan HvamstadHadeland OL14.00
1752204776Mattias Rønning JohansenMåren OK14.00
1753209001Jørgen Rønning JohansenMåren OK14.00
1757234104Oskar HageliaVegårshei IL14.00
1767234438Herman RagvinskaretVaregg Fleridrett14.00
1772227448Erlend Bråten BergeIL Koll14.00
1788214541Ask BjorvannOddersjaa SSK14.00
1797214394Frida HauklandKristiansand OK14.00
Halden SK14.00
209602Sanna Aasrum NilsenKristiansand OK14.00
178382Agnes BjørkenesHisøy OK14.00
205577Jenny BjørkenesHisøy OK14.00
233549Ella Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa14.00
202284testløper Løype 19NOTEAM14.00
209444Ingrid MyklandOddersjaa SSK14.00
224187Mikkel RagvinskaretVaregg Fleridrett14.00
89330Ole Jakob TrøanNittedal OL14.00
186829Ana Zagar NesLarvik OK14.00
1335228467Maja Sjøgren CarlsenFreidig14.15
1332236340Ingrid SkrettingÅlgård Orientering14.16
1331209723Mathis RenardKongsberg OL14.17
1338223775Torben EikedalenPorsgrunn OL14.18
1334222610Andrine Maudal SævlandÅlgård Orientering14.19
1339212196Vetle LaugalandÅlgård Orientering14.20
1344242272Eirik LestebergKongsberg OL14.21
135261053Tobias TøråKristiansand OK14.22
1348212518Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering14.23
1347184532Erik BerganKongsberg OL14.24
1350226183Julie Økern HågårdKonnerud IL14.25
1295223777Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OL14.26
1273233687Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK14.28
1342157982Josephine Lin BjørkSandefjord OK14.29
1328223501Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa14.30
1327212527Brage LaugalandÅlgård Orientering14.31
1345223516Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)14.32
1341213456Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL14.33
1340222687Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering14.34
1351212653Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)14.35
1296213812Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL14.36
1333211699Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orientering14.37
1330170602Tarjei Hausken NordbergNydalens SK14.38
1346223747Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa14.39
1336222673Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orientering14.40
1343242271Magnus LestebergKongsberg OL14.41
1337222050Alexander Maudal SævlandÅlgård Orientering14.42
1349224110Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa14.43
1329229582Tiril Markussen PrydzNeverfjord IL14.44
1303506237Filip HalvorsenNydalens SK14.45
1297155713Arvid WennerstrandPorsgrunn OL14.46
1305225017Ingeborg Rekkertbø KorenNydalens SK14.47
1310212314Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)14.48
1309223614Tuva Holck SandbergWing OK14.49
1292225370Signe Drange RuudRøyken OL14.50
1322221492Eline BerganVegårshei IL14.51
1313224124Sofie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb14.52
1325503432Johanne Ragvin RystadNydalens SK14.53
1311238054Linus Fossum MalmringFreidig14.54
1314Liv Jorunn Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb14.55
1300207602Eirik NastadAsker Skiklubb14.56
1293224040Karen KlavenesSandefjord OK14.57
1317228518Tuva Dahl BorkamoNotodden OL14.58
1302212631Kristian MorkNotodden OL14.59
1326192204Annika Næss-UlsethHeming Orientering15.00
1299235256Christopher David EriksenLarvik OK15.01
1319228513Eira MorkNotodden OL15.02
130187650Anniken FossnesHisøy OK15.03
1294209603Maren PettersonEgersund OK15.04
1321223942Oliver Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb15.05
1306233631Gaute Holck SandbergWing OK15.06
1316224860Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)15.07
1264233923Julia Broers DamsgaardHisøy OK15.08
1320224911Vilde PuntervoldEgersund OK15.09
1304223857Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)15.10
1315202428Marie Trøan HvamstadHadeland OL15.11
1324212692Stine KleppaÅlgård Orientering15.12
1298224707Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL15.13
1323223518Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)15.14
1318213444Hermine Sol Heggedal AamodtFet OL15.15
1307212667Oskar KleppaÅlgård Orientering15.16
130879813Anne Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb15.17
1312223503Hannah Broers DamsgaardHisøy OK15.18

D -10

2 360 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ledig StartnrNOTEAM00.00
198654testløper Løype 18NOTEAM14.00
1272225499Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering14.31
1270224341Mone Småge-HilsenKonnerud IL14.32
1271223794Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa14.33
1267195929Frida RichterSandnes IL (Rogaland)14.34
1255224241Selma FeylingKolbotn og Skimt OL14.35
1269213815Dea EikedalenPorsgrunn OL14.36
1257211958Ingvild RingheimLarvik OK14.37
1276212181Maren OftedalÅlgård Orientering14.38
1268211807Helene ScheeleNydalens SK14.39
1274225066Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)14.40
1275225571Silje Andresen SkotteFossum IF14.41
1258224026Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK14.44
1256152186Sereina SnerthammerKristiansand OK14.45
1259224356Eline KravdalGjø-Vard OL14.46
1265213024Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)14.47
1260194470Astrid ReuschHeming Orientering14.48
1262200412Ella Steinberg-HalvorsenNydalens SK14.49

D 11-12

2 540 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
117595246Ingrid LestebergKongsberg OL14.00
202287testløper Løype 16NOTEAM14.00
1179501267Mari RichterSandnes IL (Rogaland)14.01
1172203792Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb14.02
1181212613Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK14.03
1171212139Hanna SpangbergKonnerud IL14.04
1149206452Ragne KlavenesSandefjord OK14.05
1170212465Selma WhiteSøgne og Songdalen OK14.06
1165223941Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering14.07
1177223975Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)14.08
1174213813Tonje RykkjeVaregg Fleridrett14.09
1168195899Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)14.10
1146212805Vilde Aakre LeistadSkien OK14.11
1178189114Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)14.12
1167235843Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa14.13
1169225345Thea Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering14.14
1176213501Daniella GjoneSandefjord OK14.15
1180223925Ingrid Karoline MølstreSandnes IL (Rogaland)14.16
1145224852Synne Skeie PettersonEgersund OK14.17
1166206523Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering14.18
1173212446Johanne StorhaugKonnerud IL14.19
1147202157Astrid YtterbøAsker Skiklubb14.20
1151224874Ingeborg ÅneslandBirkenes IL14.21
1161223991Julie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb14.22
1162225303Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL14.24
1160236001Sandra Sofie TømtIL Imås14.25
1150502811Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn14.26
1143224287Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL14.27
1142224339Thelma BrathagenLarvik OK14.29
1158188816Kristina KleppaÅlgård Orientering14.30
1164203119Eira Skaarer WiklundNydalens SK14.32
1153231509Iselin HøivoldKongsberg OL14.33
1144211293Silja BerstadHeming Orientering14.34
1148212614Una NastadAsker Skiklubb14.35
1154209739Julie M HellandEgersund OK14.36
1157212562Maren Sofie FremstadLarvik OK14.37
1152181795Marie Bjordal VegganOppsal Orientering14.39

D 11-12N

1 230 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1289228537Ida VatlandFossum IF14.09
1284233668Linnea VerslandBirkenes IL14.10
128897454Hermine GrønnebergHedrum OL14.11
1285506238Helena HalvorsenNydalens SK14.12
1287224829Klara TobiassenBirkenes IL14.13
1286241418Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn14.14

D 13-14

3 030 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
915213757Marie ScheeleNydalens SK14.00
160573testløper løype 13NOTEAM14.00
916213286Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK14.01
924224216Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)14.02
928182028Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb14.03
925224289Maja Mo HjelsethNydalens SK14.04
930224300Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL14.05
914504706Kathinka Zahl HagenFossum IF14.06
917212133Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)14.07
919198036Maria KostølKristiansand OK14.08
921501325Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn14.09
923204756Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL14.10
912505752Synne SandvenNotodden OL14.11
913201972Marie KravdalGjø-Vard OL14.12
929213674Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering14.13
927212629Alida OftedalÅlgård Orientering14.14
918501608Ingvild GustafssonKongsberg OL14.15
931181460Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)14.16
891180714Iril RingheimLarvik OK14.17
926188955Anna TaksdalGanddal IL14.18
922217822Maria GrovanOL Tønsberg og omegn14.19
920190669Inga Skaarer WiklundNydalens SK14.20
911206417Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering14.21
903204740Thea Beate PuntervoldEgersund OK14.22
893228516Ingeborg HovdefjordNotodden OL14.23
895223561Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)14.24
899206369Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi14.25
898203807Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering14.26
892228473Gunde TumelionisFossum IF14.27
894501013Marie SaugestadNydalens SK14.28
901166982Guro SchjølbergTynset IF14.29
890224439Agathe BrathagenLarvik OK14.30
908181214Ingeborg EikåsSandefjord OK14.31
900224277Karine Aarstad TorgersenEgersund OK14.32
905223924Alise Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb14.33
909213167Hannah Syrdal ØenHeming Orientering14.35
902212599Helene Margarethe KristensenHeming Orientering14.36
907202993Tiril Ebon EspedalNydalens SK14.37
889212548Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL14.38
904502770Mari AarsethNydalens SK14.40
906192442Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL14.41
897212069Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering14.42

D 13-16C

2 540 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
896208752Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)14.34
1198223916Linn StrømSandefjord OK15.30
1201500151Marielle MichelsenFossum IF15.31
1200207893Lise StrømSandefjord OK15.32
1196160726Tonje JohnsenØyestad IF allianse15.34
1197237498Helene Hoel JomaasFossum IF15.35

D 13-16N

2 360 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
202286testløper Løype 17NOTEAM14.00
1208213213Pernille Snø Heggedal AamodtFet OL14.10

D 15-16

3 380 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
160585testløper Løype 7NOTEAM14.00
495192560Oda Isnes TyseEiker OL14.20
497207890Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK14.21
486212335Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL14.22
504201925Emma Bangstad BergersenHamar OK14.23
483502699Kristine KravdalGjø-Vard OL14.24
499501067Oda ScheeleNydalens SK14.25
482208587Martine SkjelsvikLillehammer OK14.26
498199688Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn14.27
487206498Tina KallesonOppsal Orientering14.28
484505202Mari BrendeFossum IF14.29
458210112Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL14.30
491179910Helene Bjørkvold JendalFossum IF14.31
502212463Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK14.32
500212632Nora Småge HilsenKonnerud IL14.33
496237773Ella BerstadHeming Orientering14.34
485202045Åsne HaavengenKongsberg OL14.35
492192334Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular14.36
490236444Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering14.37
493216924Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering14.38
488207851Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb14.39
501213060Emma EngehultNotodden OL14.40
489501167Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK14.41
505174736Ingrid LamarkGanddal IL14.42
503212664Hedda SpangbergKonnerud IL14.43
494186172Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering14.44
506501521Maya Jones ArnesenHeming Orientering14.45
477503909Selma HøivoldKongsberg OL14.47
479194709Marte Madslien BakkenNydalens SK14.48
480181876Trude MarkhusVerdal OK14.50
459203003Noor Dirro-HeluMåren OK14.52
463503255Luciana Maria SvadsMåren OK14.54
478194109Elise Wærp HaugeNydalens SK14.55
461192960Eline SchervenLardal OL14.56
475217355Kristin Melby JacobsenLardal OL14.57
460209884Ida Sofie HjortlandLarvik OK14.58
464505186Mari EidsmoFreidig14.59
470212436Tuva Krafft MyhrenHisøy OK14.59
465201888Ragnhild Mathea HelmersenFet OL15.00
467187089Frida SolsrudNydalens SK15.01
469219188Yngvild Langedal BreivikNydalens SK15.02
466203516Alexandra LinløkkenØstmarka OK15.03
474204267Amélie AamodtOppsal Orientering15.05
462506802Malene JebsenHeming Orientering15.06
472192919Marie Roll-TørnqvistFana IL15.08

D 15-16B

2 700 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
942224752Kristine NygårdBirkenes IL14.08
947203633Ingvild JohnsenHedrum OL14.10
949212654Tiril KihleKonnerud IL14.11
941202423Sara StrayKristiansand OK14.12
940224800Ingrid MosfjellBirkenes IL14.13
948188959Hulda M. Backer TellnesAsker Skiklubb14.14
951212190Kristin Krafft MyhrenHisøy OK14.15

D 17-A kort

2 810 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
185813testløper Løype 12NOTEAM14.00
78797790Vilde Brabrand UrfjellIL Imås14.20
78867395Kristin SletnerRøyken OL14.21
796228426Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK14.22
794180157Otilie OftedalÅlgård Orientering14.23
795184182Solveig SletnerRøyken OL14.24
790199634Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)14.25
789204767Julie PuntervoldEgersund OK14.26
786181677Linn Carina DalandKristiansand OK14.27
793235829Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK14.28
772237893Silje BøenKristiansand OK14.29
791181811Marit IsachsenAsker Skiklubb14.30
773203010Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa14.31
792203660Janne Fossum MalmringFreidig14.32
775217113Anne Carine Dahl BorkamoNotodden OL14.33
774199431Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK14.34
779174271Kirsten AaslundMåren OK14.36
781179374Anette Fidje BerganVegårshei IL14.38
778236789Susan BøbelIL Imås14.39
782207703Randi MorkNotodden OL14.40
776198900Elise GisholtFossum IF14.41
777203743Carmen DirroMåren OK14.44
1012235216Heidi MartbyÅlgård Orientering14.49

D 17-B

2 700 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
98591502Heidi HerumOK Skeidi14.00
984212833Gry AakreSkien OK14.46
1006197857Mia EngehultNotodden OL14.47
1010208728Ann Charlotte WallHaugesund IL Orientering14.48
1002235821Maria TjønnIdrettslaget Dyre Vaa14.50
981211538Heidi EriksenLarvik OK14.51
1000225254Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb14.52
999211454Ann-Karin LestebergKongsberg OL14.53
1003189136Kristin Repstad StoremyrIL Hauken14.54
1004203399Anne Kari BirkelandBirkenes IL14.55
1007186982Hilde Gunn HellenesOK Skeidi14.56
1009241774Hege Rønning JohansenMåren OK14.57
998209309Helga M. BackerAsker Skiklubb14.58
1011179828Ingunn S. ØsthagenByåsen IL14.59
1008223495Mette WathneSandnes IL (Rogaland)15.00
100188779Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL15.01
1005160721Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse15.02
988203548Anna Henriette StraumeDrangedal OL15.03
98098154Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OK15.05
994192814Victoria A. SkimmelandKongsberg OL15.07
979205516Ingrid SkaarerNydalens SK15.08
983226190Else MoeTorridal IL15.10
993216950Inger Anette Vik OlsenLarvik OK15.13
982224262Linda BrathagenLarvik OK15.14
986229716Anne Marie EkelandOddersjaa SSK15.15
978505537Alexandra WennerstrandPorsgrunn OL15.16
991216970Celine Vik OlsenLarvik OK15.17
99660724Solveig SchouOK Sør15.18
987506225Inger SvalandOL Vallset/Stange15.19

D 17-C

2 450 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
185572testløper Løype 15NOTEAM14.00
1061209321Jane Skeie PettersonEgersund OK14.16
1085184598Torunn LaugalandÅlgård Orientering14.17
1079225189Berit BrandsbergEgersund OK14.18
1084502129Rita RaastadSkien OK14.19
1076199630Else StordalOL Tønsberg og omegn14.20
1083219290Anne-Marie BrekkeOK Skeidi14.21
1062202420Therese BotnenNesbyen IL14.22
1081213419Hege AndersenIL Koll14.23
1080224334Sigrun GjoneSandefjord OK14.24
1078500243Martine JægtvikKonnerud IL14.25
1075241339Hilde SkrettingÅlgård Orientering14.26
1082224761Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)14.27
1077222696Guro MaudalÅlgård Orientering14.28
1074181704Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)14.29
1071506807Eli Signe KvaaleHøydalsmo IL14.32
1069209276Merethe PuntervoldEgersund OK14.35
1066212903Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)14.38
1068197967Henriette NessetÅlgård Orientering14.39
607212782Halfrid WaageSkien OK15.01

D 17-N

2 360 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1225224996Hilde SalvesenIL Koll14.21
1222224347Line Kaupang LyeLarvik OK14.22
1223199728Kari BjaadalOK Skeidi14.25

D 17-20

4 970 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
202343testløper Løype 3NOTEAM14.00
219187233Kristine Eide RappRaumar Orientering14.26
224187124Janne Tjørhom AasheimGanddal IL14.32
216191341Pernille Jebens KatlaFossum IF14.48
184180221Ane DyrkornEiker OL14.49
160209814Anne Willkommen EikenNTNUI14.50
181192399Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett14.51
189504515Tale StrandKongsberg OL14.52
187185870Mari Strømme LidVaregg Fleridrett14.53
186201976Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK14.54
182501377Ada WulfsbergNydalens SK14.55
191504337Anniken RanvikKonnerud IL14.56
180192291Christine HoenEiker OL14.57
196212879Malin HaugeHisøy OK14.58
188502918Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL14.59
197212321Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL15.00
194501015Karen Hoel JomaasFossum IF15.01
190211356Solveig LetmolieEiker OL15.02
183207662Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular15.03
185504480Ane Sofie KroghOppsal Orientering15.04
193500237Mari Landro SvingheimKonnerud IL15.05
192202977Thea LandKonnerud IL15.06
195181872Thea DyrkornEiker OL15.07
179177707Julie EikelandOL Tønsberg og omegn15.08
168211917Nora SvendsenGanddal IL15.09
169504438Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK15.10
174192879Invild LangeggenKongsberg OL15.11
178507200Sarah WølloKongsberg OL15.12
166180242Julie NærestadVegårshei IL15.13
176187171Thea Sildnes BaklidKonnerud IL15.14
163226070Hedda SkatvedtRaumar Orientering15.15
164208586Andrea VaneboKongsberg OL15.16
167504690Ida MonsenEgersund OK15.17
175206428Karine VestølVegårshei IL15.18
161503954Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular15.19
173215112Helene EgerKongsberg OL15.20
159186862Andrine Harriet FremstadLarvik OK15.21
171203655Maiken Økern HågårdKonnerud IL15.22
177500244Kjersti Tønnesen BergstølKongsberg OL15.23
172188992Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL15.24
170212721Linn Mei WaalerMåren OK15.25
165211180Sigrid EkelandOddersjaa SSK15.26
162502696Jenny BaklidKonnerud IL15.27

D 21-

5 630 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
214615testløper Løype 2NOTEAM14.00
69500293Anne M Hausken NordbergNydalens SK14.42
83223868Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett14.43
86221272Hege Holth RekaaRøyken OL14.44
80203777Kine DirroMåren OK14.45
71202424Michela GuizzardiCUS Bologna14.46
8197110Marit ValaOppsal Orientering14.47
68201417Tone WigemyrOddersjaa SSK14.48
87198905Anette JuveliKonnerud IL14.50
70193703Line Drange RuudRøyken OL14.51
8262220Aurora FossøyNTNUI14.52
84168868Kristine FjeldboIL Tyrving14.53
85179370Synnøve BråtenVegårshei IL14.54
79500556Nicole RagvinNydalens SK14.56
72506827Nina Marie UndelandSturla, IF14.59
76231241Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK15.01
73195740Audrun UtskarpenOslostudentenes IK15.02
88505183Bodil HelgerudHalden SK15.30

D 35-

3 620 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
185718testløper Løype 5NOTEAM14.00
305206530Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL14.55
309219118Beth Paludan CarlsenFreidig14.58
306209949Jane M HellandEgersund OK14.59

D 40-

3 590 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
375202996Ellen GustafssonKongsberg OL15.35
376229515Mona HoltePorsgrunn OL15.36
374131315Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)15.37
372182073Monica BerglundRingerike OL15.38
373180000Elin BjervaLarvik OK15.39
377184505Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)15.40
36578332Berit HerstadBækkelagets SK15.44
366207422Mone NastadNotodden OL15.45
368189096Trude HansenBerger og Svelvik OL15.47

D 45-

3 590 m, 33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
185537testløper Løype 6NOTEAM14.00
442208739Stine ArntzenSandefjord OK14.57
457229470Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK14.59
456173215Mette SpangbergKonnerud IL15.00
451227050Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb15.01
452182001Kristin SandvenNotodden OL15.02
453504688Arnhild KroghOppsal Orientering15.03
448504224Christina WhiteSøgne og Songdalen OK15.04
449231180Ingjerd SommerstadKongsberg OL15.05
444501775Aud Hognestad TaksdalGanddal IL15.06
455224784Hilde HetlandEgersund OK15.07
446195678Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb15.08
445181955Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb15.09
447197878Målfrid KonstKristiansand OK15.10
441189151Vibeke LamarkGanddal IL15.11
454188443Mai Britt BjørkSandefjord OK15.12
450206250Elin KallesonOppsal Orientering15.13
428172350Marit InngjerdingenHeming Orientering15.14
427211312Kirsti LysakerFana IL15.16
438190619Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF15.17
422192594Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK15.18
42597669Monica FeylingKolbotn og Skimt OL15.19
420223765Janne LarsenPorsgrunn OL15.20
432204670Mariann ScheiTIF Viking15.22
421204302Ingrid UndstadLarvik OK15.23
434199742Marit EgnerAsker Skiklubb15.24
429194448Marianne ReuschHeming Orientering15.25
426180125Anne NilsenÅs-NMBU Orientering15.26
437100200Linda RykkjeVaregg Fleridrett15.27
423203447Mari Reiersen JensenBirkenes IL15.30
436209892Kristin Stubban HygenØstmarka OK15.32
430207342Elise HafskjoldNydalens SK15.33
424480250Paula BerstadHeming Orientering15.34

D 50-

3 420 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
53387596Arnhild U. BråtenVegårshei IL13.58
202344testløper løype 8NOTEAM14.00
527206560Hilde KløvstadSandefjord OK14.29
532500011Isa HeggedalKonnerud IL14.30
529236748Annette LeonhardtSV IHW Alex Berlin14.31
510502960Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK14.32
531187015Ann Sissel VehusVerdal OK14.33
507221144Marianne NjåsteinIL Tyrving14.34
1063199498Helle HundseidIL Tyrving14.34
508219115Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering14.35
528215031Ingrid RavnanOL Toten-Troll14.36
514180139Else GrandalIL Tyrving14.37
530503977Marianne OmdalKongsberg OL14.38
525217077Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)14.39
526184113Inger Tone NygårdEgersund OK14.40
509216819Elisabeth HetlevikKongsberg OL14.41
524186852Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL14.42
534181855Tove HeimdalKonnerud IL14.43
512400534Tove StrandMåren OK14.46
511207530Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb14.48
520191349Anne Berit BredholtSandefjord OK14.53
522201959Kari MadslienNydalens SK14.54
513505880Kari ChristiansenSandefjord OK14.55
515192454Anne DahlNydalens SK14.56

D 55-

2 640 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
567211662Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen13.59
185527testløper Løype 9NOTEAM14.00
573200109Eija SulavuoriTurun Metsänkävijät15.29
578199599Tiri RebårdSandefjord OK15.30
576211280Hege FjellbirkelandIL Gular15.31
577228397Ragnhild HaldKristiansand OK15.32
564209283Heidi SchatvetNotodden OL15.33
575200025Berit BergeIL Tyrving15.34
579400784Gro Hege LudvigsenMåren OK15.35
57489041Eli Marie WiigPorsgrunn OL15.36
580504630Gro PedersenOK Skeidi15.37
565211335Kirsti Grundnes BergIL Tyrving15.42

D 60-

2 640 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
61389670Hanne HerumOK Skeidi14.49
606236434Mette MestadTorridal IL14.51
616502919Grete S B HoviSkien OK14.52
61589661Gunn BotnenBø OL14.53
617501510Eli FrafjordGanddal IL14.54
605236393Bente MestadTorridal IL14.55
612211515Siren GreveBergens TF14.56
614234039May MelingStavanger Orienteringsklubb14.57
618504612Tonny LindquistOK Skeidi14.59

D 65-

2 420 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
185552testløper Løype 10NOTEAM14.00
66466011Britt RameckersHaugesund IL Orientering14.44
655504687Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL14.45
660222630Astrid OrmbergFana IL14.46
66279499Elisabeth RødAndebu IL14.47
661165646Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL14.49
656221166Elin Glad BalchenOddersjaa SSK14.51

D 70-

2 420 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
678207804Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb15.06
683204601Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL15.07
675221257Hjørdis ØvreåsBotne SK15.08
681231413Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb15.09
680183856Kari Timenes LaugenIL Imås15.10
682221368Eli KlovningPorsgrunn OL15.11
676216681Gerd LangsethLarvik OK15.12
67789887Astrid LundeDrangedal OL15.13
684234530Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb15.14
679211574Margareta BrynhildsenStokke IL15.15
67098007Anne Karin StigemoIL Imås15.16
667206511Ingeborg BøbelIL Imås15.17
665197880Signe HeivollSøgne og Songdalen OK15.18
668501321Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL15.20
669158601Elsa-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK15.23
666221371Astrid GjelstadSandefjord OK15.24

D 75-

2 420 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
728218600Ingvill VoldFana IL14.54
719411914Liv HorntvedtIL Imås14.55
725214963Aase Tove GoldenMåren OK14.56
72088670Synnøve DalvaBø OL14.57
729502419Unni DrageHaugerud IF14.59
726208756Inger Lise SolbergBø OL15.00
730181417Lise LevyLarvik OK15.01

D 80-

2 420 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
74097449Inger E. VamnesHamar OK14.12
738181467Gudveig JørundlandOK Sør14.13
739503560Unni Dirro BøhlerengenMåren OK14.14
73687594Ellen MathisenPorsgrunn OL14.16
735506694Tirill Liby SeipOK Skeidi14.49

H -10

2 360 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1248160154Lauritz BrunborgNittedal OL14.05
1243213112Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)14.06
1250227484Sondre SkrettingÅlgård Orientering14.07
1247224741Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL14.08
1242500159Mikkel MichelsenFossum IF14.09
1252213325Solan EikedalenPorsgrunn OL14.10
1246212332Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)14.11
1253224129Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL14.12
1251212395Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)14.13
1245204850Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)14.14
1244211761Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering14.15
1254224844Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)14.16
1229211704Endre Aakre LeistadSkien OK14.17
1249225067Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)14.18
1233227532Aksel Tonjer FingarsenElverum OK14.19
1239211880Sindre FurlandSandefjord OK14.20
1232483693Brage BjorvandOddersjaa SSK14.21
1235208647Gaute Bratland SolbergBø OL14.22
1230225046Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL14.24
1231183843Jon StrandKongsberg OL14.25
1241212505Sondre Dahl BorkamoNotodden OL14.27
1237244039Sondre HafskjoldNydalens SK14.29

H 11-12

2 540 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1129192421Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL14.40
1137505817Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)14.41
1133212066Rasmus EngehultNotodden OL14.42
1130212199Livar OftedalÅlgård Orientering14.43
1127211906Marius RøddeGanddal IL14.44
1124227048Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb14.45
1132206522Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)14.46
1125507392Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL14.47
1138170884Gaute NysæterSkien OK14.48
1131196856Jarand GustafssonKongsberg OL14.49
1126213510Lars KostølKristiansand OK14.50
1134206527Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)14.51
1128212148Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)14.52
1140205394Jan Olav BerganKongsberg OL14.53
1141189133Ole Magnus StoremyrIL Hauken14.54
1136211804Ask Felland SætnanFossum IF14.55
1135180054Lukas Jones ArnesenHeming Orientering14.56
1139223980Niclas GunnerødStokke IL14.57
1122196763Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)14.58
1104225105Lars BirkenesBirkenes IL14.59
1109182099Blu William OplandOK Skeidi15.00
1112222602Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering15.01
1110151431Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)15.02
1115212732Kristian Ekeberg FliidSkien OK15.03
1116221136Olav BerganVegårshei IL15.04
1105217755Kristian Kaupang LyeLarvik OK15.06
1113235951Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa15.07
1103234195Jørgen FlatenVegårshei IL15.08
1114224887Odin HorpestadEgersund OK15.09
1106225087Emil NygårdBirkenes IL15.10
1123211942Jens WoldSturla, IF15.11
1118213784Eskil HafskjoldNydalens SK15.12
1117225065Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)15.13
1102224819Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL15.14
1119206186Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi15.15
1108227509Emil Tonjer FingarsenElverum OK15.16
1111203469Mathias LinløkkenØstmarka OK15.17
1107226221Jonas Skajå OlimstadFroland15.18
1121217242Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange15.19

H 11-12N

1 230 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1281211925Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IF14.01
1283212969Andreas MelheimSturla, IF14.03
1277236445Markus Andersen KaarvaagStatoil BIL14.04

H 13-14

3 030 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
865191201Eirik Vie StrislandFossum IF14.43
869195846Øyvind LamarkGanddal IL14.44
868505816Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)14.45
874224281Kristoffer LerliMelhus IL14.46
882191343Sindre Vie StrislandFossum IF14.47
875208158Simen Rønning JohansenMåren OK14.48
871212637Martin Christoffer BorgIL Koll14.49
873225034Håvard EikRaumar Orientering14.50
876208999Christian Fredrik BorgIL Koll14.51
860180485Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb14.52
888211812Philip Lehmann RomørenFossum IF14.53
861189038Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)14.54
864213047Erlend BremnesGanddal IL14.55
872223935Edvin AakreEgersund OK14.56
863502336Arne BerganKongsberg OL14.57
870224732Ole Andre BrandsbergEgersund OK14.58
883504807Jonas KroghOppsal Orientering14.59
881213254Benjamin GjoneSandefjord OK15.00
887217112Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb15.01
884195833Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb15.02
878501266Markus RichterSandnes IL (Rogaland)15.03
879212449Andreas SandernesØstmarka OK15.04
867213383Gabriel GjoneSandefjord OK15.05
866181492Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)15.06
885506761Eirik FrostAlta OL15.07
886223522Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)15.08
877220783Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb15.09
862213504Theodor BjørkSandefjord OK15.10
880223525Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)15.11
858506700Henrik Repstad StoremyrIL Hauken15.12
856202158Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK15.13
853225130Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering15.15
849206488Halvor LøkenKongsberg OL15.16
832239078Anders KlavenesSandefjord OK15.17
838211139Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)15.18
846Adrian SjödinIK Hakarspojkarna15.19
836224721Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK15.20
833221185Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering15.21
842201737Rasmus BerglundRingerike OL15.22
847210600Axel AaldeNydalens SK15.23
839223655Jonas HickenIL Koll15.24
841184394Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)15.25
835182096Brage EikåsSandefjord OK15.26
837194450Fridtjof ReuschHeming Orientering15.28
855217720Jakob A. GjedeboOppsal Orientering15.29
850187180Reno PapeKonnerud IL15.30
845212147Henrik Kaupang LyeLarvik OK15.31
844204746Martin Størmer-AntonsenNydalens SK15.32
843503659Anders Næss-UlsethHeming Orientering15.33
848182101Jakub PeterkaLoko Liberec15.34
851197956Fredrik PyttenKristiansand OK15.35
840207732Henrik Andreas TømtIL Imås15.36
834213219Johannes Salvesen-LundeIL Koll15.37
857211903Brage Bell LysakerFana IL15.38

H 13-16C

2 540 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1189Truls Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa15.21
1182226136Oliver Johan Moe SyvertsenTorridal IL15.22
1191503905Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering15.23
1187208755Olav Bratland SolbergBø OL15.24

H 15-16

3 670 m, 52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
185547testløper Løype 4NOTEAM14.00
290501469Tobias EspedalNydalens SK15.05
302187042Kristian ØstermannHeming Orientering15.06
280500634Martin Vehus SkjerveVerdal OK15.07
283501270Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK15.08
301501098Hans UrsetIL BUL-Tromsø15.09
291195549Iver RingheimLarvik OK15.10
282211220Cornelius BjørkSandefjord OK15.11
297228404Jonas AarsethNydalens SK15.12
300188960Ole Kristian TaksdalGanddal IL15.13
281203103Mikkel KatlaFossum IF15.14
284216720Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering15.15
304504809Sondre Zahl HagenFossum IF15.16
276502117Gard FrostAlta OL15.17
286191344Gustav Andresen SkotteFossum IF15.18
293502338Vetle DrageKongsberg OL15.19
295211799Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)15.20
288226066Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering15.21
303502143Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb15.22
285197866Tobias RøddeGanddal IL15.23
279192670Rolf Andreas BergNydalens SK15.24
277213433Birk Felland SætnanFossum IF15.25
278226030Ferdinand FremmingHeming Orientering15.26
292502486Gaute BerganNydalens SK15.27
299502697Teodor Mo HjelsethNydalens SK15.28
296186064Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering15.29
289198046Brage TakleKristiansand OK15.30
294200477Kasper Bakken UlsethNydalens SK15.32
298194888Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering15.33
250186911Marius BakkeFossum IF15.34
249180136Gaute FosstveitRaumar Orientering15.36
260209963Mats LindaasElverum OK15.37
261500901Gaute LindaasElverum OK15.38
274211313Birk Bell LysakerFana IL15.39
254193682Arthur BrunborgNittedal OL15.40
253212826Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering15.41
247501113Sondre YtterbøAsker Skiklubb15.42
258182009Theo Ring GiskeNydalens SK15.43
271212369Eilev KvaaleAsker Skiklubb15.44
256501505August Syrdal ØenHeming Orientering15.46
252501269Jørgen SchjølbergTynset IF15.47
266206477Jonas EikåsSandefjord OK15.48
267189160Samuel KleppaÅlgård Orientering15.49
269500557Elias StubberudNydalens SK15.51
251504388Henrik ReuschHeming Orientering15.52
255199522Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn15.53
273180942Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL15.54
275500284Sander Tonjer FingarsenElverum OK15.55
265201736Mikkel BerglundRingerike OL15.57
272228395Olav Kristian LundKongsberg OL15.59
259224153Herman Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb16.00
248503664Vebjørn Blom-HagenFossum IF16.02

H 15-16B

2 700 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
935223652Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering14.00
938197834Jørgen WesterheimStord Orientering14.02
932214811Sven StielstraSauda Orienteringsklubb14.06

H 17-A kort

3 580 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
753191378Gunnar PettersonEgersund OK14.01
760181939Sondre Ruud BråtenNydalens SK14.02
759207903Rune Kristian MorkNotodden OL14.03
758243772Lars Rønning JohansenMåren OK14.04
742210711Erling Dahl BorkamoNotodden OL14.05
755507394Per WiréhnAsker Skiklubb14.06
754223933Alexander HorpestadEgersund OK14.07
757220929Jørn BerganVegårshei IL14.08
752203365Jon SolbergBø OL14.09
75686070Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa14.10
741500533Ole Grini JohansenNatthauken IL14.11
751193125Andreas BreilandÅlgård Orientering14.12
747200496Petter HalvorsenNydalens SK14.13
744217963Kristian S. FørdeSveio OL - Orientering14.14
749234337Jakob HageliaVegårshei IL14.15
750217372Arild FlatenVegårshei IL14.16
746184222Ole KostølKristiansand OK14.17
743191400Andreas SommerfeltVegårshei IL14.18
74877454Lars HalvorsenNydalens SK14.20
3380466Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn14.50

H 17-B

2 700 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
972Oskar Hjelmtveit KnudsenHisøy OK14.20
970502813TorSverre E. SkåraEgersund OK14.21
953502337Harald BerganKongsberg OL14.22
974501219Tony HalsallOtra IL14.23
975224120Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)14.24
976223921Knut GjoneSandefjord OK14.25
955502033Torstein LyeLarvik OK14.26
952224440Leif Håkon LeistadSkien OK14.27
968211278Thomas H FossnesHisøy OK14.28
969197728Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse14.29
967204833Eiliv Bjarne LønningenOtra IL14.30
973204645Ove KjetsåOtra IL14.31
977200391Harald LestebergKongsberg OL14.32
971507303Øystein Rønning StrandNydalens SK14.33
958207822Olav HellandEgersund OK14.36
954224452Asbjørn BrathagenLarvik OK14.38
956160722Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse14.40
963224774Mads Wendel ScheieOK Sør14.41
966238163Oskar StraumeDrangedal OL14.42
957501115Per Anders YtterbøAsker Skiklubb14.43

H 17-C

2 450 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1058224817Morten RogdebergEgersund OK14.00
1057243840Kjetil GlimsdalIL Imås14.01
1053222699Edward SævlandÅlgård Orientering14.02
1055199687Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn14.03
1054189056Arild BjørkenesMarnardal IL14.04
1056504338Børre GrovanOL Tønsberg og omegn14.05
1059504629Øivind PedersenOK Skeidi14.06
1060187173Stig Arild SkrettingÅlgård Orientering14.07
1046203292Per Johan FlaaBirkenes IL14.08
1045500249Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn14.09
104777451Ketil OplandOK Skeidi14.11

H 17-N

2 360 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1220194882Frank SolåsSøgne og Songdalen OK14.13
1219198793Stian LillegårdLillomarka OL14.15

H 17-20

5 630 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
106502959Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK14.01
119192570Aslak HeimdalKonnerud IL14.02
114221206Kristian PyttenKristiansand OK14.03
108503507Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK14.04
111169034Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL14.05
121183842Tord StrandKongsberg OL14.06
107187014Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK14.07
120206421Even FossumIK Grane Arendal Orientering14.08
110504432Marius AurebekkKristiansand OK14.09
116501323Skjalg NysæterSkien OK14.10
122504497Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular14.11
115187081Fredrik Monrad OlsenFlosta IL14.12
113216933Tobias KristensenNTNUI14.13
123191177Jostein Svaland DaleVang OL14.14
112207688Stian RykkjeVaregg Fleridrett14.15
117199628Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn14.16
109504150Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL14.17
118503555Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK14.18
98234873Einar EkelandOddersjaa SSK14.19
95201651Jørgen BaklidKonnerud IL14.20
92180144Anders HorveiRaumar Orientering14.22
97236813John Kristian UndelandSturla, IF14.23
91211519Øystein FagerliRaumar Orientering14.24
99190333Herman BrunborgNittedal OL14.25
100203401Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL14.26
90193004Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering14.27
93198904Peter GisholtFossum IF14.28
103202094Even LindaasVang OL14.29
94229677Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering14.30
104197877Marius PyttenKristiansand OK14.31
96201390Mathias HermstadFreidig14.32
102222559Anders VestølVegårshei IL14.33
101186967Petr MelicharLoko Liberec14.34
89203395Magnus MosfjellBirkenes IL14.35

H 21-

6 070 m, 64 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
221391Morten JørgensenKristiansand OK00.00
54201971Damien RenardKongsberg OL13.00
16504431Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK14.00
1800214395Andreas StenerudOL Tønsberg og omegn14.00
202345Testløper Løype 1NOTEAM14.00
4181953Pål SkogedalAsker Skiklubb14.01
61211430Marius BjuganHalden SK14.02
44204679Jostein KvaklandVaregg Fleridrett14.03
48187145Vojtech MelicharLoko Liberec14.04
13214433Mads FornesNTNUI14.06
55186187Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb14.07
62195952Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL14.08
57207805Øyvind HelgerudHalden SK14.09
58209922Erik LimaGanddal IL14.10
5195811Halvor SaunesNydalens SK14.11
60182100Vojtech PeterkaLoko Liberec14.12
43503363Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK14.13
64227555Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering14.15
50504430Gaute FriestadKristiansand OK14.16
65502922Håvard Krey HansenOK Silsand14.17
56502921Håvard HagaNydalens SK14.18
10236438Marco SeppiCUS Bologna14.20
47193877Bojan BlumensteinNydalens SK14.21
49197823Petter Marki ErichsenKristiansand OK14.22
59500520Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering14.23
63503256Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering14.24
66505430Mathias BjuganWing OK14.25
46181232Anders NordbergNydalens SK14.26
67211212Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb14.28
45221348Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL14.29
14229996Matias Hodne HanischKristiansand OK14.30
29184348Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK14.32
20200414Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart14.33
2891555Anders TiltnesIL Tyrving14.34
51203278Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL14.34
9502540Henrik Drange RuudRøyken OL14.35
35503556Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL14.36
17227062Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK14.37
19229985Stig DalsørenKristiansand OK14.38
39206427Olav VestølVegårshei IL14.39
38224268Sebastian DalandKristiansand OK14.40
22216944Kenneth MydlandEgersund OK14.41
30411905Harri LuchsingerFreidig14.42
3190668Ottar WiklundNydalens SK14.43
21236798Magnus Gautefall NicolaisenIL Imås14.44
26231459Arne Johannes LøkkenNTNUI14.45
25181299Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK14.46
1201450Henrik Svaland AasKristiansand OK14.47
2500261Bjørn EkebergIL Tyrving14.48
7214644Sondre KvisliNotodden OL14.49
31224634Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett14.51
12216987Christian BøenKristiansand OK14.52
34227730Lars Steinar HefreBø OL14.55
24183721Audun HeimdalNTNUI14.56
41182081Anders Felde OlaussenNTNUI14.57
32157187Dag Steinar RagvinBø OL14.58
11208696Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering14.59
40127112Petter ReinemoKongsberg OL15.00
15504510Ørjan Svaland AasKristiansand OK15.01
23219196Eivind Romberg KvaaleBø OL15.02
18227567Eirik Langedal BreivikNydalens SK15.03
6207899Vebjørn KvisliNotodden OL15.05
8192906Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering15.06
52205576Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)15.47

H 35-

5 630 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
127235830Svein SundeSøgne og Songdalen OK14.37
124234965Henrik WennerstrandPorsgrunn OL14.38

H 40-

5 630 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
155211224Ola LestebergKongsberg OL14.24
131507393Eivind Sjøgren OlsenFreidig15.03
156500153Johan MichelsenFossum IF15.04
151193098Torbjørn KravdalGjø-Vard OL15.05
149189066Jostein F. TellnesAsker Skiklubb15.06
130203418Gard LindsethNydalens SK15.07
135207764Tallak LangmyrGanddal IL15.08
132188892Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL15.09
153213074Bård SkogsholmÅlgård Orientering15.10
154205411Rune BrunborgNittedal OL15.11
157187322Sander StielstraSauda Orienteringsklubb15.12
158188699Kim RichterSandnes IL (Rogaland)15.13
152165904Arild AndresenFossum IF15.14
147504279Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering15.15
150504453Jørn SundbyLarvik OK15.16
148501099Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø15.18
141505862Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb15.19
139206218Olle MalmringFreidig15.22
137500596Rune RystadNydalens SK15.24
133226027Jostein MoeTorridal IL15.26
134502084Asle ÅsmulBirkenes IL15.29
145223987Lars FolgerøSauda Orienteringsklubb15.31

H 45-

4 970 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
205213115Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)14.00
232177539Tom KristensenLarvik OK14.01
227188786Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL14.02
239197944Kenneth WesterheimStord Orientering14.03
244186840Hans Olav HygenØstmarka OK14.04
243402908Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett14.05
231501142Thomas FrostAlta OL14.06
242216858Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering14.08
204Jan Rune PaulsenRingerike OL14.09
241500518Ørjan RavndalÅlgård Orientering14.10
206229636Frode StrislandFossum IF14.11
233204757Espen RøsteKongsberg OL14.12
230204741Nils Tore PuntervoldEgersund OK14.13
234501146Oddvar TaksdalGanddal IL14.14
240217460Gisle NysæterSkien OK14.15
236210151Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)14.16
23777433Stanislav BradacLoko Liberec14.17
228504771Nikolay SytovMosmeridian14.18
245193630Knut Jostein SætnanFossum IF14.19
226200431Truls FjeldstadPorsgrunn OL14.20
238506809Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb14.21
229189148Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)14.22
246187048Håvard HågårdKonnerud IL14.23
202203397Espen BirkenesBirkenes IL14.27
211222524Eilert AamodtOppsal Orientering14.29
225504705Lars BerglundRingerike OL14.30
208214915Runar HafskjoldNydalens SK14.31
221197841Ernst PyttenKristiansand OK14.34
212194449Christian ReuschHeming Orientering14.36
203188797Johs HjelmstadBækkelagets SK14.37
209216881Pål WinbergOK Skeidi14.38
198223770Jørn LangerudPorsgrunn OL14.39
210501473Odd StrandKongsberg OL14.40
201501406Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb14.41
200199378Einar KlavenesSandefjord OK14.42
218206546Per Kristian TømtIL Imås14.43
223206461Jo Børre EikåsSandefjord OK14.44
220501092Eskil ÅsmulOL Trollelg14.45
19961721Christian FrøydSogndal IL14.46
20777444Esten KorenNydalens SK15.00
235211542Kjell Petter SmågeKonnerud IL15.11
214189075Håkon WoldSturla, IF15.21

H 50-

3 620 m, 52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
358211559Jon Terje EkelandOddersjaa SSK14.01
342207904Rune EngehultNotodden OL14.02
350203004Per GustafssonKongsberg OL14.03
361506570Svein GranerudAsker Skiklubb14.04
318190660Terje Ulla EikenKongsberg OL14.05
34867813Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)14.06
346501016Christian JomaasFossum IF14.07
35497789Terje UrfjellIL Imås14.08
362221162Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL14.09
349502929Jon SkriubakkenPorsgrunn OL14.10
357199331Harald Eide-FredriksenHeming Orientering14.11
352205484Trond FossSandefjord OK14.13
355210110Guttorm L EggeOslostudentenes IK14.13
353504815Stein H. HagenFossum IF14.14
317221108Jan GatevoldPorsgrunn OL14.15
356195873Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb14.16
364503955Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering14.17
347206339Per Olav HaarrGanddal IL14.18
36084024Kimme ArnesenHeming Orientering14.19
311207658Rune ScheeleNydalens SK14.20
359501405Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering14.21
363502958Vegard HaldenNydalens SK14.22
341210964Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb14.23
351170668Per Ola UlsethNydalens SK14.24
345204203Per Olav GulbrandsenLarvik OK14.25
344169769Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb14.26
343208740Trond GjelstadSandefjord OK14.27
316197872Fred-Arne SivertsenKristiansand OK14.28
328195795Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb14.29
334203614Bjørnar OlsrødStokke IL14.30
332400873Dag Magne VedåIL Express14.31
315174874Oskar KaaløySandefjord OK14.32
339192921Ole TørnqvistFana IL14.33
330229710Ola TellesbøHadeland OL14.34
32089677Øyvind FlaattenOK Skeidi14.35
319402917Erik BorgIL Koll14.36
331219497Torstein KvaaleAsker Skiklubb14.37
314205549Inge RingheimLarvik OK14.38
336178250Syver LøkenKongsberg OL14.39
313203294Guttorm NyhusBirkenes IL14.40
329210922Terje LinløkkenØstmarka OK14.41
325211190Pål Kogstad NæssRaumar Orientering14.42
321187318Øystein RappRaumar Orientering14.43
333209885Ole Edvard HjortlandLarvik OK14.44
312208598Roger Andre VaneboKongsberg OL14.45
327226659Einar GisholtFossum IF14.46
322238122Helge GisholtOK Skeidi14.47
326187010Knut Erling ØenHeming Orientering14.48
340211651Stein MarkhusVerdal OK14.50
335501369Kjetil EspedalNydalens SK14.52
324501121Trond BrevikFossum IF14.53
323229434Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)14.54

H 55-

3 590 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
404201868Vidar SkjerveVerdal OK14.15
417209927Jon BjørgumKristiansand OK14.16
403501673Lars Peder VaajeMarnardal IL14.17
378197888Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK14.18
415500673Morten AndresenOK Skeidi14.19
406183832Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)14.21
419502587Arne JohannesenIL Gular14.22
416501515Nils Petter FremmingHeming Orientering14.23
414174023Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)14.24
411505271Roar PedersenOppsal Orientering14.25
407226009Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb14.26
409182031Sverre OttesenVaregg Fleridrett14.27
405502357Bjørn Henning GrandalIL Tyrving14.28
410236791Charlie ShahbazianChicago Area Orienteering Club14.29
38180018Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering14.30
402211381John LerliMelhus IL14.31
413183826Geir FrøytlogEgersund OK14.31
408190985Inge GlittumOK Skeidi14.32
418507196Jan Petter LandeRocky Mountain Orienteering Cl14.33
412227681Jon KvisliBø OL14.34
384202419Vidar BotnenNesbyen IL14.35
385181466Stein-Erik ScheieOK Sør14.36
39462460Arild RørholtOK Skeidi14.38
382199499Frode KamsvågIL Tyrving14.40
390217636Erik HøivoldKongsberg OL14.41
380206550Are NjåsteinIL Tyrving14.43
386206561Kjetil KløvstadSandefjord OK14.44
393198916Roar TønnessenKongsberg OL14.45
392204600Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL14.46
379203634Hallvard BergIL Tyrving14.47
389211809Espen RaastadSkien OK14.48
388192990Axel Juell TheisenMellembygd OL14.49
391206911Johan LundeIL Koll14.50
401211661Nils Gunnar GjelstenIL Høvdingen14.51
395153975Vidar Georg YdseOK Sør14.52
400207674Onno VerberneOL Toten-Troll14.53
383207900Harald KvisliNotodden OL14.54
387400460Tormod StrandMåren OK14.55
398Geir O. RønningNydalens SK14.56

H 60-

3 420 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
554201926Frode BergersenHamar OK14.00
558503970Jostein AlvestadWing OK14.01
552230599Glenn Ager-WickKristiansand OK14.02
560215505Øyvind SørlieHadeland OL14.03
562504397Roy GjerdingOK Moss14.04
559188444Arve GlittumOK Skeidi14.05
555505050Hannu ArkiTurun Metsänkävijät14.06
561207746Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb14.07
556221187Geir Holm GundersenSturla, IF14.08
538197830Jack BjørnsenKristiansand OK14.09
535502083Tron SolbergOK Skeidi14.10
553216734Ove OalandGanddal IL14.11
563170925Jarle BotnenBø OL14.12
557506352Svein Harald HansenOK Silsand14.13
551208641Ørjan Eirik ValestrandFana IL14.14
539203396Bjørn StormoenBirkenes IL14.16
541236501Jan SteinegerGneist, IL14.17
542226133Per Hermann KrøgerNydalens SK14.18
536197876Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK14.19
543239501Harald HoviSkien OK14.20
54791423Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL14.21
540149178Arvid MydlandEgersund OK14.22
544217164Eirik Næss-UlsethHeming Orientering14.23
537208650John HansenKristiansand OK14.27
549200598Bjarne GimreGanddal IL14.28

H 65-

2 640 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
600504631Øyvin SimonsenIL Imås15.05
60166228Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering15.06
595505373Sveinung RekaaNotodden OL15.07
597502381Stein TurtumøygardMåren OK15.08
604180873Øystein HalvorsenKristiansand OK15.09
602227680Per Chr. HagenBø OL15.10
599506798Finn PettersenGjerstad IL15.11
603206403Kjell SandåkerIL Imås15.12
594212580Olav SmestadGjerstad IL15.13
582184578Dag MoeKristiansand OK15.14
581504613Ole JohanssonPorsgrunn OL15.15
598186202Atle RemmePorsgrunn OL15.16
596201595Øivind FadumSande Sportsklubb15.17
585212819Peter Preben PrebensenSkien OK15.19
58769524Tore FidjeGjerstad IL15.20
586181554Elling AakreAndebu IL15.22
592181250Jan Olav OrmbergFana IL15.24
584192474Frank Glad BalchenOddersjaa SSK15.25
583186000Erling StrandBergens TF15.26
591197800Ragnar Niemi BergStokke IL15.28

H 70-

2 640 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
622203627Lars Martin GjeinStokke IL14.15
620203291Trygve LølandBirkenes IL14.16
649230095Nils Egil JohannessenIL Høvdingen14.17
648214964Helge RevhaugRingerike OL14.18
640226944Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb14.19
65298008Widar Taxth LølandHisøy OK14.20
621211181Kjell StenstadvoldIL Tyrving14.21
643186932Josef PeterkaLoko Liberec14.22
641151493Max MoosbergerOLG Regio Olten14.23
65062690Tor Svein LangåsOddersjaa SSK14.24
639226157Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering14.25
638238065Øistein ÅsmulOL Trollelg14.26
646185921Kjell DolvaSkien OK14.28
645197824Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK14.29
644502481Ragnar HillestadLardal OL14.30
647186215Geir TrøanKolbotn og Skimt OL14.31
642211532Kåre ThorbjørnsenLarvik OK14.32
651505829Knut Bendik KvalaHaugesund IL Orientering14.33
654219195Anders WaageFreidig14.34
626229528Audun KjøstvedtIL Høvdingen14.35
628239482Floke BredlandSøgne og Songdalen OK14.36
61989653Øystein Bedford PedersenIL Express14.37
623239694Erling LauvrakIL Imås14.39
629239076Runar KittilsenStokke IL14.40
633501320Kay JørgensenPorsgrunn OL14.41
627231193Arne Kristian SkiftenesIL Imås14.43
635199690Hans StordalOL Tønsberg og omegn14.44
636505873Magne MoyOK Sør14.46
631192271Halvard VesterhusIL Høvdingen14.47
62589651Dag Olav PettersenIL Express14.48
624505866Bjørn A. SchouOK Sør14.50

H 75-

2 420 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
698177772Tor Eivind EdvardsenLarvik OK14.21
718211544Sigvald RobberstadStord Orientering14.22
709229517Magne KlovningPorsgrunn OL14.23
713204773Arne BrandsbergEgersund OK14.24
716188762Stig Arild HaugskottOL Trollelg14.25
710500674Bjørn W. LudvigsenSturla, IF14.26
711504511Magnar ØvreåsBotne SK14.27
712203367Olav SolbergBø OL14.28
71589873Odd AureDrangedal OL14.29
717216807Jan VærpSøgne og Songdalen OK14.30
714203330Arild TelstøIL Vindbjart14.31
69761926Lars Ole Dahl LarsenSilkeborg OK14.32
708220842Per VoldFana IL14.34
699238049Ronald BjervaDrangedal OL14.35
703200639Eivind HagenHadeland OL14.36
701211569Rolf MikkelsenIL Imås14.38
700195709Egil RonæssPorsgrunn OL14.41
696205396Harald WibyeOK Moss14.43
702504619Tom SletnerRøyken OL14.50

H 80-

2 420 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
685207752Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubb14.00
690211619Einar JørundlandOK Sør14.01
692221026Oddvar GjelstadSandefjord OK14.02
695502814Tor DrageHaugerud IF14.03
693207009Bjørn EgnerHeming Orientering14.05
69486980Finn Åge ØsternKongsberg OL14.06
686185806Johan TheisenKolbotn og Skimt OL14.07
68782402Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL14.08

H 45AK

2 810 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
807208719Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)14.45
808182118Espen JohnsenHedrum OL14.46
809171227Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse14.47
812211264Kent Morgan StoremyrIL Hauken14.48
811402241Morten MoslandOppsal Orientering14.49
805229706Arild AndersenOppsal Orientering14.50
80693939Thorbjørn VærpKristiansand OK14.51
810222627Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering14.52
804195788Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)14.53
799114852Sten Øivind BjerkeHedrum OL14.56
798188922Arnstein DaleOL Vallset/Stange14.58
797182011Jan Ivar GundersenHedrum OL15.00

D 45AK

2 810 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
822503974Gry Merete OlaisenÅs-NMBU Orientering14.01
823187285Elin BordøyHedrum OL14.02
830205547Ingrid Lundin BerganKongsberg OL14.03
82439730Randi RothSandnes IL (Rogaland)14.04
826402610Trude NysæterSkien OK14.05
825188769Marian KjellevoldIL Gular14.06
831195950Veslemøy SolbergKonnerud IL14.07
829224180June HerredsvelaØstmarka OK14.08
828200487Signe OttesenSandnes IL (Rogaland)14.09
827239558Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb14.10
815216806Siri BjorvandBirkenes IL14.13
818217250Kristin HjortlandLarvik OK14.16
813183669Anita SælvikHaugesund IL Orientering14.18

Annonser

IOF Eventor