Norsk Orientering

Startliste for Sørlandsgaloppen 2018

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2018
Arrangørorganisasjoner: Hisøy OK / IF Trauma / IK Grane Arendal Orientering
Dato: torsdag 28 juni 2018 - søndag 1 juli 2018

Sørlandsgaloppen dag 1Sørlandsgaloppen dag 2Sørlandsgaloppen dag 3Sørlandsgaloppen dag 4

C-Åpen

1 780 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1508211734Hilde Ekeberg FliidSkien OK18.00
1509217951Astrid SandvikSveio OL - Orientering18.00
1732151698Ester MoosbergerOLG Regio Olten18.00
1747202418Kristian MoheimIK Grane Arendal Orientering18.00
1765209655Sigurd WirstadIL Koll18.00
1771223874Truls RagvinskaretVaregg Fleridrett18.00
1782502234Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi18.00
1792214620Katrine HalvorsenKristiansand OK18.00
1793214393Erlend HauklandKristiansand OK18.00
209314Tuva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)18.00
114851Inger Anne VedåIL Express18.00
1086202421Knut Roar Rukke GjeitsundNOTEAM19.26
1087225005Mette Javenes FlaaBirkenes IL19.27
1088197764Mariann BjørkliØyestad IF allianse19.28
1089223483Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)19.29
1092229704Sunniva TellesbøHadeland OL19.32
1094229703Snøfrid TellesbøHadeland OL19.34
1095199487Hans Gøran BjørkSandefjord OK19.35
1096211905Mari BremnesGanddal IL19.36
1097200383Peter SvenningNOTEAM19.37
109877445Maruska BradacovaLoko Liberec19.38
109992249Peter PrydzNeverfjord IL19.39
1100193129Siri CowardOK Sør19.40
1101236339Annabell PflugerSandnes IL (Rogaland)19.41

B-Åpen

2 020 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1502211768Brede Ekeberg FliidSkien OK18.00
1503217563Stine HeggedalFet OL18.00
1504225150Janne Karine HelmersenFet OL18.00
1505218065Thomas FørdeSveio OL - Orientering18.00
1506Bjørnar S. FørdeSveio OL - Orientering18.00
1507217032Ingrid TrøanHadeland OL18.00
1705198006Inger NergaardStokke IL18.00
1734202415Jon Lars HovdejordNotodden OL18.00
1736180219Sondre AksnesNOTEAM18.00
1737504570Kristin EegNOTEAM18.00
1749500245Hanne FredheimLillomarka OL18.00
1775502889Rolf BergNydalens SK18.00
1780182117Monica TrøanNittedal OL18.00
214629Frode AamodtFet OL18.00
193028Heidi Fidje AndersenOK Sør18.00
219301Line BjørnåsKonnerud IL18.00
165993Hanne BrendeFossum IF18.00
192235Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering18.00
202285testløper Løype 14NOTEAM18.00
222546Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn18.00
207897Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn18.00
229690Åsmund  Paulsen VieHaugesund IL Orientering18.00
186839Sverre SandernesØstmarka OK18.00
1013203295Steinar ÅneslandBirkenes IL19.27
1014503959Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL19.28
1015224901Åse Karin AakvikBirkenes IL19.29
1016173171Amund FossnesHisøy OK19.30
1017505847Morten Herman VogtKonnerud IL19.31
1019227536Kurt KleppaÅlgård Orientering19.33
1020227674Elisabeth Bratland SolbergBø OL19.34
1021180903Jørgen WulfsbergNydalens SK19.35
1022224977Monica HorpestadEgersund OK19.36
1023213429Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)19.37
1024188080Tove Vinje PaulsenTorvastad IL19.38
1025216792Anfinn PaulsenTorvastad IL19.39
1026217006Kristin VatlandFossum IF19.40
1027201893Karin EriksenOL Tønsberg og omegn19.41
1028184386Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)19.42
1029224896Steinar HorpestadEgersund OK19.43
1030207016Fredrik WulfbergIL Koll19.44
1031223588Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)19.45
1032213110Maria Nilsson RøddeGanddal IL19.46
1033500043Alexander RødstenHeming Orientering19.47
1034203641Mari CowardOK Sør19.48
1035239668Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)19.49
1036143226Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)19.50
1037205539Astrid Christina EspedalNydalens SK19.51
1038224711Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)19.52
1039206300Tore RøddeGanddal IL19.53
1040195724Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)19.54
1041208722Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)19.55
1042503362Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering19.56
1043235842Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa19.57
1044224995May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)19.58

A-Åpen

2 020 m, 62 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1500201988Øyvind HelmersenFet OL18.00
1501Janne BjorvandOddersjaa SSK18.00
1706198001Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb18.00
1708235929Eilef LandsverkSkien OK18.00
1709243325Eskil StenFly 5 Kamp18.00
1710241019Bendik FalchFly 5 Kamp18.00
1711241114Frank SandbergFly 5 Kamp18.00
1712243323Miriam DenstadliFly 5 Kamp18.00
1713236742Julie BøbelNOTEAM18.00
1714243152Stine Marie GabrielsenFly 5 Kamp18.00
1715214746Håkon JendalFossum IF18.00
171689471Snorre VegganOppsal Orientering18.00
171789470Heidi BjordalOppsal Orientering18.00
1721150385Maren Mohagen HansenFreidig18.00
1722501218Karianne HaugeHalden SK18.00
1723182007Dag Olav RønningNydalens SK18.00
1725236446Maik KurrSV IHW Alex Berlin18.00
1729216918Gun Irene MonsenEgersund OK18.00
1733224627Geir JacobsenLardal OL18.00
1740184463Harald OmlandSkien OK18.00
1741229673Erik VieHaugesund IL Orientering18.00
1744236332Gunn Mariken BjervaNamsos OL18.00
1750504694Brynjar FredheimLillomarka OL18.00
1751185550Mads Henrik SandnesHope IL18.00
1755209520Trygve WatneNOTEAM18.00
1759236786Torunn OmdalstølenIL Vindbjart18.00
1762199496Styrk KamsvågIL Tyrving18.00
1774506507Fredrik JomaasNOTEAM18.00
1778192250Hans TrøanNittedal OL18.00
1783229666Ingvild MyklandOddersjaa SSK18.00
1784206434Sten Åge NygårdseterVegårshei IL18.00
1785206435Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL18.00
178767709Turid Zagar NesLarvik OK18.00
1795209916Thomas HadlandEgersund OK18.00
1796238115Jorunn HadlandEgersund OK18.00
86252Camilla AasrumKristiansand OK18.00
202431Torgeir AletiNOTEAM18.00
504044Idunn AssevFly 5 Kamp18.00
234805Marianne BjørkenesHisøy OK18.00
237882Harald EikKristiansand OK18.00
98004Synne FossøyNTNUI18.00
188760Joar GjerdålKonnerud IL18.00
185557testløper Løype 11NOTEAM18.00
503359Marit NerstenNTNUI18.00
205977Wenche RydningHarstad OL18.00
74132Andreas SævigNOTEAM18.00
27504517Asbjørn BygglandHøydalsmo IL18.26
820192462Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)18.48
761198820Trond EvensenOL Tønsberg og omegn18.50
762195800Sindre Skeie PettersonEgersund OK18.51
763189071Kamilla LomeHamar OK18.52
764216838Anna-Thekla TonjerElverum OK18.53
765187208Turid VongraveSkien OK18.54
76671282Stein CowardOK Sør18.55
767215579Audun FingarsenElverum OK18.56
768206337Trine MelheimSturla, IF18.57
217216667Asgeir FremstadLarvik OK18.58
769188964Hanne NøvikNydalens SK18.58
770206453Mariann Øren ArvesenSandefjord OK18.59
771192692Morten CowardOK Sør19.00
1018189134Helge HundeidSandnes IL (Rogaland)19.32
653236743Jan BartnikAmager Orienteringsklub19.54

N-åpen

1 230 m, 102 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1600209394Ruben M. HellandEgersund OK18.00
1601233518Maline DuusIK Grane Arendal Orientering18.00
1602224828Markus M. M. HellandEgersund OK18.00
1603213059Julie WoldSturla, IF18.00
1700213227Nils HagenFossum IF18.00
1701211388Johan Francis EskiltHisøy OK18.00
1702222671Synne Martby SkogsholmÅlgård Orientering18.00
1703222643Tirill Martby SkogsholmÅlgård Orientering18.00
1704195954Anne Lise RonæssPorsgrunn OL18.00
1707203765Linnea RustadMåren OK18.00
1718236739Samuel LindsethNydalens SK18.00
171989572Jone BreilandÅlgård Orientering18.00
1720235928Sigurd Wold  SundeSøgne og Songdalen OK18.00
1724182102Lilly Maria TellnesAsker Skiklubb18.00
1726211729Synne KjernsmoAsker Skiklubb18.00
1727225381Eivind KjernsmoAsker Skiklubb18.00
1735184277Jakob MelbergÅlgård Orientering18.00
1742192443Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL18.00
1757234104Oskar HageliaVegårshei IL18.00
1767234438Herman RagvinskaretVaregg Fleridrett18.00
1772227448Erlend Bråten BergeIL Koll18.00
1788214541Ask BjorvannOddersjaa SSK18.00
1797214394Frida HauklandKristiansand OK18.00
Halden SK18.00
209602Sanna Aasrum NilsenKristiansand OK18.00
178382Agnes BjørkenesHisøy OK18.00
205577Jenny BjørkenesHisøy OK18.00
233549Ella Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa18.00
202347Eirik KihleKonnerud IL18.00
202346Rikke KihleKonnerud IL18.00
202284testløper Løype 19NOTEAM18.00
209444Ingrid MyklandOddersjaa SSK18.00
224187Mikkel RagvinskaretVaregg Fleridrett18.00
209001Jørgen Rønning JohansenMåren OK18.00
204776Mattias Rønning JohansenMåren OK18.00
213780Marte Wold SundeSøgne og Songdalen OK18.00
202425Julie  Trøan HvamstadHadeland OL18.00
89330Ole Jakob TrøanNittedal OL18.00
186829Ana Zagar NesLarvik OK18.00
1292225370Signe Drange RuudRøyken OL18.15
1293224040Karen KlavenesSandefjord OK18.16
1294209603Maren PettersonEgersund OK18.17
1295223777Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OL18.18
1296213812Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL18.19
1297155713Arvid WennerstrandPorsgrunn OL18.20
1298224707Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL18.21
1299235256Christopher David EriksenLarvik OK18.22
1300207602Eirik NastadAsker Skiklubb18.23
130187650Anniken FossnesHisøy OK18.24
1302212631Kristian MorkNotodden OL18.25
1303506237Filip HalvorsenNydalens SK18.26
1304223857Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)18.27
1305225017Ingeborg Rekkertbø KorenNydalens SK18.28
1306233631Gaute Holck SandbergWing OK18.29
1307212667Oskar KleppaÅlgård Orientering18.30
130879813Anne Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb18.31
1309223614Tuva Holck SandbergWing OK18.32
1310212314Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)18.33
1311238054Linus Fossum MalmringFreidig18.34
1312223503Hannah Broers DamsgaardHisøy OK18.35
1313224124Sofie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb18.36
1314Liv Jorunn Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb18.37
1315202428Marie Trøan HvamstadHadeland OL18.38
1316224860Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)18.39
1317228518Tuva Dahl BorkamoNotodden OL18.40
1318213444Hermine Sol Heggedal AamodtFet OL18.41
1319228513Eira MorkNotodden OL18.42
1320224911Vilde PuntervoldEgersund OK18.43
1321223942Oliver Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb18.44
1322221492Eline BerganVegårshei IL18.45
1323223518Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)18.46
1324212692Stine KleppaÅlgård Orientering18.47
1325503432Johanne Ragvin RystadNydalens SK18.48
1326192204Annika Næss-UlsethHeming Orientering18.49
1264233923Julia Broers DamsgaardHisøy OK18.50
1327212527Brage LaugalandÅlgård Orientering18.50
1328223501Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa18.51
1329229582Tiril Markussen PrydzNeverfjord IL18.52
1330170602Tarjei Hausken NordbergNydalens SK18.53
1331209723Mathis RenardKongsberg OL18.54
1332236340Ingrid SkrettingÅlgård Orientering18.55
1333211699Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orientering18.56
1334222610Andrine Maudal SævlandÅlgård Orientering18.57
1335228467Maja Sjøgren CarlsenFreidig18.58
1273233687Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK18.59
1336222673Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orientering18.59
1337222050Alexander Maudal SævlandÅlgård Orientering19.00
1338223775Torben EikedalenPorsgrunn OL19.01
1339212196Vetle LaugalandÅlgård Orientering19.02
1340222687Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering19.03
1341213456Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL19.04
1342157982Josephine Lin BjørkSandefjord OK19.05
1343242271Magnus LestebergKongsberg OL19.06
1344242272Eirik LestebergKongsberg OL19.07
1345223516Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)19.08
1346223747Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa19.09
1347184532Erik BerganKongsberg OL19.10
1348212518Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering19.11
1349224110Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa19.12
1350226183Julie Økern HågårdKonnerud IL19.13
1351212653Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)19.14
135261053Tobias TøråKristiansand OK19.15

D -10

1 440 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
198654testløper Løype 18NOTEAM18.00
1255224241Selma FeylingKolbotn og Skimt OL18.41
1256152186Sereina SnerthammerKristiansand OK18.42
1257211958Ingvild RingheimLarvik OK18.43
1258224026Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK18.44
1259224356Eline KravdalGjø-Vard OL18.45
1260194470Astrid ReuschHeming Orientering18.46
1262200412Ella Steinberg-HalvorsenNydalens SK18.48
1265213024Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)18.51
1267195929Frida RichterSandnes IL (Rogaland)18.53
1268211807Helene ScheeleNydalens SK18.54
1269213815Dea EikedalenPorsgrunn OL18.55
1270224341Mone Småge-HilsenKonnerud IL18.56
1271223794Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa18.57
1272225499Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering18.58
1274225066Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)19.00
1275225571Silje Andresen SkotteFossum IF19.01
1276212181Maren OftedalÅlgård Orientering19.02

D 11-12

1 750 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
202287testløper Løype 16NOTEAM18.00
1142224339Thelma BrathagenLarvik OK18.40
1143224287Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL18.41
1144211293Silja BerstadHeming Orientering18.42
1145224852Synne Skeie PettersonEgersund OK18.43
1146212805Vilde Aakre LeistadSkien OK18.44
1147202157Astrid YtterbøAsker Skiklubb18.45
1148212614Una NastadAsker Skiklubb18.46
1149206452Ragne KlavenesSandefjord OK18.47
1150502811Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn18.48
1151224874Ingeborg ÅneslandBirkenes IL18.49
1152181795Marie Bjordal VegganOppsal Orientering18.50
1153231509Iselin HøivoldKongsberg OL18.51
1154209739Julie M HellandEgersund OK18.52
1157212562Maren Sofie FremstadLarvik OK18.55
1158188816Kristina KleppaÅlgård Orientering18.56
1160236001Sandra Sofie TømtIL Imås18.58
1161223991Julie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb18.59
1164203119Eira Skaarer WiklundNydalens SK19.02
1165223941Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering19.03
1166206523Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering19.04
1167235843Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa19.05
1168195899Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)19.06
1169225345Thea Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering19.07
1170212465Selma WhiteSøgne og Songdalen OK19.08
1171212139Hanna SpangbergKonnerud IL19.09
1172203792Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb19.10
1173212446Johanne StorhaugKonnerud IL19.11
1174213813Tonje RykkjeVaregg Fleridrett19.12
117595246Ingrid LestebergKongsberg OL19.13
1176213501Daniella GjoneSandefjord OK19.14
1177223975Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)19.15
1178189114Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)19.16
1179501267Mari RichterSandnes IL (Rogaland)19.17
1180223925Ingrid Karoline MølstreSandnes IL (Rogaland)19.18
1181212613Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK19.19
1162225303Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL19.20

D 11-12N

1 230 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1284233668Linnea VerslandBirkenes IL18.07
1285506238Helena HalvorsenNydalens SK18.08
1286241418Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn18.09
1287224829Klara TobiassenBirkenes IL18.10
128897454Hermine GrønnebergHedrum OL18.11
1289228537Ida VatlandFossum IF18.12

D 13-14

2 110 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
160573testløper løype 13NOTEAM18.00
889212548Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL18.57
890224439Agathe BrathagenLarvik OK18.58
891180714Iril RingheimLarvik OK18.59
892228473Gunde TumelionisFossum IF19.00
893228516Ingeborg HovdefjordNotodden OL19.01
894501013Marie SaugestadNydalens SK19.02
895223561Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)19.03
897212069Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering19.05
898203807Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering19.06
899206369Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi19.07
900224277Karine Aarstad TorgersenEgersund OK19.08
901166982Guro SchjølbergTynset IF19.09
902212599Helene Margarethe KristensenHeming Orientering19.10
903204740Thea Beate PuntervoldEgersund OK19.11
904502770Mari AarsethNydalens SK19.12
905223924Alise Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb19.13
906192442Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL19.14
907202993Tiril Ebon EspedalNydalens SK19.15
908181214Ingeborg EikåsSandefjord OK19.16
909213167Hannah Syrdal ØenHeming Orientering19.17
911206417Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering19.19
912505752Synne SandvenNotodden OL19.20
913201972Marie KravdalGjø-Vard OL19.21
914504706Kathinka Zahl HagenFossum IF19.22
915213757Marie ScheeleNydalens SK19.23
916213286Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK19.24
917212133Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)19.25
918501608Ingvild GustafssonKongsberg OL19.26
919198036Maria KostølKristiansand OK19.27
920190669Inga Skaarer WiklundNydalens SK19.28
921501325Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn19.29
922217822Maria GrovanOL Tønsberg og omegn19.30
923204756Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL19.31
924224216Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)19.32
925224289Maja Mo HjelsethNydalens SK19.33
926188955Anna TaksdalGanddal IL19.34
927212629Alida OftedalÅlgård Orientering19.35
928182028Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb19.36
929213674Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering19.37
930224300Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL19.38
931181460Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)19.39

D 13-16C

1 750 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
896208752Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)19.04
1196160726Tonje JohnsenØyestad IF allianse19.34
1197237498Helene Hoel JomaasFossum IF19.35
1198223916Linn StrømSandefjord OK19.36
1200207893Lise StrømSandefjord OK19.38
1201500151Marielle MichelsenFossum IF19.39

D 13-16N

1 520 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
202286testløper Løype 17NOTEAM18.00
1208213213Pernille Snø Heggedal AamodtFet OL18.46

D 15-16

2 450 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
160585testløper Løype 7NOTEAM18.00
458210112Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL18.50
459203003Noor Dirro-HeluMåren OK18.51
460209884Ida Sofie HjortlandLarvik OK18.52
461192960Eline SchervenLardal OL18.53
462506802Malene JebsenHeming Orientering18.54
463503255Luciana Maria SvadsMåren OK18.55
464505186Mari EidsmoFreidig18.56
465201888Ragnhild Mathea HelmersenFet OL18.57
466203516Alexandra LinløkkenØstmarka OK18.58
467187089Frida SolsrudNydalens SK18.59
469219188Yngvild Langedal BreivikNydalens SK19.01
470212436Tuva Krafft MyhrenHisøy OK19.02
472192919Marie Roll-TørnqvistFana IL19.04
474204267Amélie AamodtOppsal Orientering19.06
475217355Kristin Melby JacobsenLardal OL19.07
477503909Selma HøivoldKongsberg OL19.09
478194109Elise Wærp HaugeNydalens SK19.10
479194709Marte Madslien BakkenNydalens SK19.11
480181876Trude MarkhusVerdal OK19.12
482208587Martine SkjelsvikLillehammer OK19.14
483502699Kristine KravdalGjø-Vard OL19.15
484505202Mari BrendeFossum IF19.16
485202045Åsne HaavengenKongsberg OL19.17
486212335Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL19.18
487206498Tina KallesonOppsal Orientering19.19
488207851Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb19.20
489501167Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK19.21
490236444Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering19.22
491179910Helene Bjørkvold JendalFossum IF19.23
492192334Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular19.24
493216924Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering19.25
494186172Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering19.26
495192560Oda Isnes TyseEiker OL19.27
496237773Ella BerstadHeming Orientering19.28
497207890Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK19.29
498199688Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn19.30
499501067Oda ScheeleNydalens SK19.31
500212632Nora Småge HilsenKonnerud IL19.32
501213060Emma EngehultNotodden OL19.33
502212463Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK19.34
503212664Hedda SpangbergKonnerud IL19.35
504201925Emma Bangstad BergersenHamar OK19.36
505174736Ingrid LamarkGanddal IL19.37
506501521Maya Jones ArnesenHeming Orientering19.38

D 15-16B

2 020 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
940224800Ingrid MosfjellBirkenes IL18.14
941202423Sara StrayKristiansand OK18.15
942224752Kristine NygårdBirkenes IL18.16
947203633Ingvild JohnsenHedrum OL18.21
948188959Hulda M. Backer TellnesAsker Skiklubb18.22
949212654Tiril KihleKonnerud IL18.23
951212190Kristin Krafft MyhrenHisøy OK18.25

D 17-A kort

2 270 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
772237893Silje BøenKristiansand OK18.00
185813testløper Løype 12NOTEAM18.00
773203010Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa18.01
774199431Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK18.02
775217113Anne Carine Dahl BorkamoNotodden OL18.03
776198900Elise GisholtFossum IF18.04
777203743Carmen DirroMåren OK18.05
778236789Susan BøbelIL Imås18.06
779174271Kirsten AaslundMåren OK18.07
781179374Anette Fidje BerganVegårshei IL18.09
782207703Randi MorkNotodden OL18.10
786181677Linn Carina DalandKristiansand OK18.14
78797790Vilde Brabrand UrfjellIL Imås18.15
78867395Kristin SletnerRøyken OL18.16
789204767Julie PuntervoldEgersund OK18.17
790199634Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)18.18
791181811Marit IsachsenAsker Skiklubb18.19
792203660Janne Fossum MalmringFreidig18.20
793235829Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK18.21
794180157Otilie OftedalÅlgård Orientering18.22
795184182Solveig SletnerRøyken OL18.23
796228426Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK18.24
1012235216Heidi MartbyÅlgård Orientering19.26

D 17-B

2 020 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
978505537Alexandra WennerstrandPorsgrunn OL18.52
979205516Ingrid SkaarerNydalens SK18.53
98098154Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OK18.54
981211538Heidi EriksenLarvik OK18.55
982224262Linda BrathagenLarvik OK18.56
983226190Else MoeTorridal IL18.57
984212833Gry AakreSkien OK18.58
98591502Heidi HerumOK Skeidi18.59
986229716Anne Marie EkelandOddersjaa SSK19.00
987506225Inger SvalandOL Vallset/Stange19.01
988203548Anna Henriette StraumeDrangedal OL19.02
991216970Celine Vik OlsenLarvik OK19.05
993216950Inger Anette Vik OlsenLarvik OK19.07
994192814Victoria A. SkimmelandKongsberg OL19.08
99660724Solveig SchouOK Sør19.10
998209309Helga M. BackerAsker Skiklubb19.12
999211454Ann-Karin LestebergKongsberg OL19.13
1000225254Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb19.14
100188779Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL19.15
1002235821Maria TjønnIdrettslaget Dyre Vaa19.16
1003189136Kristin Repstad StoremyrIL Hauken19.17
1004203399Anne Kari BirkelandBirkenes IL19.18
1005160721Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse19.19
1006197857Mia EngehultNotodden OL19.20
1007186982Hilde Gunn HellenesOK Skeidi19.21
1008223495Mette WathneSandnes IL (Rogaland)19.22
1009241774Hege Rønning JohansenMåren OK19.23
1010208728Ann Charlotte WallHaugesund IL Orientering19.24
1011179828Ingunn S. ØsthagenByåsen IL19.25

D 17-C

1 780 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
185572testløper Løype 15NOTEAM18.00
1061209321Jane Skeie PettersonEgersund OK19.01
1062202420Therese BotnenNesbyen IL19.02
1066212903Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)19.06
607212782Halfrid WaageSkien OK19.08
1068197967Henriette NessetÅlgård Orientering19.08
1069209276Merethe PuntervoldEgersund OK19.09
1071506807Eli Signe KvaaleHøydalsmo IL19.11
1074181704Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)19.14
1075241339Hilde SkrettingÅlgård Orientering19.15
1076199630Else StordalOL Tønsberg og omegn19.16
1077222696Guro MaudalÅlgård Orientering19.17
1078500243Martine JægtvikKonnerud IL19.18
1079225189Berit BrandsbergEgersund OK19.19
1080224334Sigrun GjoneSandefjord OK19.20
1081213419Hege AndersenIL Koll19.21
1082224761Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)19.22
1083219290Anne-Marie BrekkeOK Skeidi19.23
1084502129Rita RaastadSkien OK19.24
1085184598Torunn LaugalandÅlgård Orientering19.25

D 17-N

1 520 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1222224347Line Kaupang LyeLarvik OK19.00
1223199728Kari BjaadalOK Skeidi19.01
1225224996Hilde SalvesenIL Koll19.03

D 17-20

3 210 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
159186862Andrine Harriet FremstadLarvik OK18.00
202343testløper Løype 3NOTEAM18.00
160209814Anne Willkommen EikenNTNUI18.01
161503954Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular18.02
162502696Jenny BaklidKonnerud IL18.03
163226070Hedda SkatvedtRaumar Orientering18.04
164208586Andrea VaneboKongsberg OL18.05
165211180Sigrid EkelandOddersjaa SSK18.06
167504690Ida MonsenEgersund OK18.08
168211917Nora SvendsenGanddal IL18.09
169504438Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK18.10
170212721Linn Mei WaalerMåren OK18.11
171203655Maiken Økern HågårdKonnerud IL18.12
172188992Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL18.13
173215112Helene EgerKongsberg OL18.14
174192879Invild LangeggenKongsberg OL18.15
175206428Karine VestølVegårshei IL18.16
176187171Thea Sildnes BaklidKonnerud IL18.17
177500244Kjersti Tønnesen BergstølKongsberg OL18.18
178507200Sarah WølloKongsberg OL18.19
179177707Julie EikelandOL Tønsberg og omegn18.20
180192291Christine HoenEiker OL18.21
181192399Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett18.22
182501377Ada WulfsbergNydalens SK18.23
183207662Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular18.24
184180221Ane DyrkornEiker OL18.25
185504480Ane Sofie KroghOppsal Orientering18.26
186201976Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK18.27
187185870Mari Strømme LidVaregg Fleridrett18.28
188502918Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL18.29
189504515Tale StrandKongsberg OL18.30
190211356Solveig LetmolieEiker OL18.31
191504337Anniken RanvikKonnerud IL18.32
192202977Thea LandKonnerud IL18.33
193500237Mari Landro SvingheimKonnerud IL18.34
194501015Karen Hoel JomaasFossum IF18.35
195181872Thea DyrkornEiker OL18.36
196212879Malin HaugeHisøy OK18.37
197212321Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL18.38
216191341Pernille Jebens KatlaFossum IF18.57
219187233Kristine Eide RappRaumar Orientering19.00
224187124Janne Tjørhom AasheimGanddal IL19.05
166180242Julie NærestadVegårshei IL19.35

D 21-

3 600 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
214615testløper Løype 2NOTEAM18.00
68201417Tone WigemyrOddersjaa SSK18.01
69500293Anne M Hausken NordbergNydalens SK18.02
70193703Line Drange RuudRøyken OL18.03
71202424Michela GuizzardiCUS Bologna18.04
72506827Nina Marie UndelandSturla, IF18.05
73195740Audrun UtskarpenOslostudentenes IK18.06
88505183Bodil HelgerudHalden SK18.07
76231241Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK18.09
79500556Nicole RagvinNydalens SK18.12
80203777Kine DirroMåren OK18.13
8197110Marit ValaOppsal Orientering18.14
8262220Aurora FossøyNTNUI18.15
83223868Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett18.16
84168868Kristine FjeldboIL Tyrving18.17
85179370Synnøve BråtenVegårshei IL18.18
86221272Hege Holth RekaaRøyken OL18.19
87198905Anette JuveliKonnerud IL18.20

D 35-

2 710 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
185718testløper Løype 5NOTEAM18.00
305206530Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL18.01
306209949Jane M HellandEgersund OK18.02
309219118Beth Paludan CarlsenFreidig18.05

D 40-

2 580 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
36578332Berit HerstadBækkelagets SK18.20
366207422Mone NastadNotodden OL18.21
368189096Trude HansenBerger og Svelvik OL18.23
372182073Monica BerglundRingerike OL18.27
373180000Elin BjervaLarvik OK18.28
374131315Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)18.29
375202996Ellen GustafssonKongsberg OL18.30
376229515Mona HoltePorsgrunn OL18.31
377184505Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)18.32

D 45-

2 580 m, 33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
185537testløper Løype 6NOTEAM18.00
420223765Janne LarsenPorsgrunn OL19.15
421204302Ingrid UndstadLarvik OK19.16
422192594Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK19.17
423203447Mari Reiersen JensenBirkenes IL19.18
424480250Paula BerstadHeming Orientering19.19
426180125Anne NilsenÅs-NMBU Orientering19.21
427211312Kirsti LysakerFana IL19.22
428172350Marit InngjerdingenHeming Orientering19.23
429194448Marianne ReuschHeming Orientering19.24
430207342Elise HafskjoldNydalens SK19.25
432204670Mariann ScheiTIF Viking19.27
434199742Marit EgnerAsker Skiklubb19.29
436209892Kristin Stubban HygenØstmarka OK19.31
437100200Linda RykkjeVaregg Fleridrett19.32
438190619Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF19.33
441189151Vibeke LamarkGanddal IL19.36
442208739Stine ArntzenSandefjord OK19.37
444501775Aud Hognestad TaksdalGanddal IL19.39
445181955Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb19.40
446195678Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb19.41
447197878Målfrid KonstKristiansand OK19.42
448504224Christina WhiteSøgne og Songdalen OK19.43
449231180Ingjerd SommerstadKongsberg OL19.44
450206250Elin KallesonOppsal Orientering19.45
451227050Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb19.46
452182001Kristin SandvenNotodden OL19.47
453504688Arnhild KroghOppsal Orientering19.48
454188443Mai Britt BjørkSandefjord OK19.49
455224784Hilde HetlandEgersund OK19.50
456173215Mette SpangbergKonnerud IL19.51
457229470Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK19.52
42597669Monica FeylingKolbotn og Skimt OL19.55

D 50-

2 340 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
53387596Arnhild U. BråtenVegårshei IL17.59
507221144Marianne NjåsteinIL Tyrving18.00
202344testløper løype 8NOTEAM18.00
508219115Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering18.01
509216819Elisabeth HetlevikKongsberg OL18.02
510502960Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK18.03
511207530Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb18.04
512400534Tove StrandMåren OK18.05
513505880Kari ChristiansenSandefjord OK18.06
514180139Else GrandalIL Tyrving18.07
515192454Anne DahlNydalens SK18.08
520191349Anne Berit BredholtSandefjord OK18.13
522201959Kari MadslienNydalens SK18.15
524186852Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL18.17
525217077Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)18.18
526184113Inger Tone NygårdEgersund OK18.19
527206560Hilde KløvstadSandefjord OK18.20
528215031Ingrid RavnanOL Toten-Troll18.21
529236748Annette LeonhardtSV IHW Alex Berlin18.22
530503977Marianne OmdalKongsberg OL18.23
531187015Ann Sissel VehusVerdal OK18.24
532500011Isa HeggedalKonnerud IL18.25
534181855Tove HeimdalKonnerud IL18.27
1063199498Helle HundseidIL Tyrving19.03

D 55-

2 120 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
185527testløper Løype 9NOTEAM18.00
564209283Heidi SchatvetNotodden OL18.25
565211335Kirsti Grundnes BergIL Tyrving18.26
567211662Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen18.28
573200109Eija SulavuoriTurun Metsänkävijät18.34
57489041Eli Marie WiigPorsgrunn OL18.35
575200025Berit BergeIL Tyrving18.36
576211280Hege FjellbirkelandIL Gular18.37
577228397Ragnhild HaldKristiansand OK18.38
578199599Tiri RebårdSandefjord OK18.39
579400784Gro Hege LudvigsenMåren OK18.40
580504630Gro PedersenOK Skeidi18.41

D 60-

2 120 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
605236393Bente MestadTorridal IL19.06
606236434Mette MestadTorridal IL19.07
612211515Siren GreveBergens TF19.13
61389670Hanne HerumOK Skeidi19.14
614234039May MelingStavanger Orienteringsklubb19.15
61589661Gunn BotnenBø OL19.16
616502919Grete S B HoviSkien OK19.17
617501510Eli FrafjordGanddal IL19.18
618504612Tonny LindquistOK Skeidi19.19

D 65-

2 080 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
655504687Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL18.00
185552testløper Løype 10NOTEAM18.00
656221166Elin Glad BalchenOddersjaa SSK18.01
660222630Astrid OrmbergFana IL18.05
661165646Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL18.06
66279499Elisabeth RødAndebu IL18.07
66466011Britt RameckersHaugesund IL Orientering18.09

D 70-

2 080 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
665197880Signe HeivollSøgne og Songdalen OK18.10
666221371Astrid GjelstadSandefjord OK18.11
667206511Ingeborg BøbelIL Imås18.12
668501321Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL18.13
669158601Elsa-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK18.14
67098007Anne Karin StigemoIL Imås18.15
675221257Hjørdis ØvreåsBotne SK18.20
676216681Gerd LangsethLarvik OK18.21
67789887Astrid LundeDrangedal OL18.22
678207804Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb18.23
679211574Margareta BrynhildsenStokke IL18.24
680183856Kari Timenes LaugenIL Imås18.25
681231413Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb18.26
682221368Eli KlovningPorsgrunn OL18.27
683204601Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL18.28
684234530Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb18.29

D 75-

2 080 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
719411914Liv HorntvedtIL Imås19.04
72088670Synnøve DalvaBø OL19.05
725214963Aase Tove GoldenMåren OK19.10
726208756Inger Lise SolbergBø OL19.11
728218600Ingvill VoldFana IL19.13
729502419Unni DrageHaugerud IF19.14
730181417Lise LevyLarvik OK19.15

D 80-

2 080 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
735506694Tirill Liby SeipOK Skeidi19.20
73687594Ellen MathisenPorsgrunn OL19.21
738181467Gudveig JørundlandOK Sør19.23
739503560Unni Dirro BøhlerengenMåren OK19.24
74097449Inger E. VamnesHamar OK19.25

H -10

1 440 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1229211704Endre Aakre LeistadSkien OK18.15
1230225046Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL18.16
1231183843Jon StrandKongsberg OL18.17
1232483693Brage BjorvandOddersjaa SSK18.18
1233227532Aksel Tonjer FingarsenElverum OK18.19
1235208647Gaute Bratland SolbergBø OL18.21
1237244039Sondre HafskjoldNydalens SK18.23
1239211880Sindre FurlandSandefjord OK18.25
1241212505Sondre Dahl BorkamoNotodden OL18.27
1242500159Mikkel MichelsenFossum IF18.28
1243213112Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)18.29
1244211761Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering18.30
1245204850Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)18.31
1246212332Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)18.32
1247224741Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL18.33
1248160154Lauritz BrunborgNittedal OL18.34
1249225067Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)18.35
1250227484Sondre SkrettingÅlgård Orientering18.36
1251212395Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)18.37
1252213325Solan EikedalenPorsgrunn OL18.38
1253224129Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL18.39
1254224844Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)18.40

H 11-12

1 750 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1102224819Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL18.00
1103234195Jørgen FlatenVegårshei IL18.01
1104225105Lars BirkenesBirkenes IL18.02
1105217755Kristian Kaupang LyeLarvik OK18.03
1106225087Emil NygårdBirkenes IL18.04
1108227509Emil Tonjer FingarsenElverum OK18.06
1109182099Blu William OplandOK Skeidi18.07
1110151431Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)18.08
1111203469Mathias LinløkkenØstmarka OK18.09
1112222602Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering18.10
1113235951Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa18.11
1114224887Odin HorpestadEgersund OK18.12
1115212732Kristian Ekeberg FliidSkien OK18.13
1116221136Olav BerganVegårshei IL18.14
1117225065Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)18.15
1119206186Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi18.17
1121217242Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange18.19
1122196763Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)18.20
1123211942Jens WoldSturla, IF18.21
1124227048Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb18.22
1125507392Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL18.23
1126213510Lars KostølKristiansand OK18.24
1127211906Marius RøddeGanddal IL18.25
1128212148Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)18.26
1129192421Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL18.27
1130212199Livar OftedalÅlgård Orientering18.28
1131196856Jarand GustafssonKongsberg OL18.29
1107226221Jonas Skajå OlimstadFroland18.30
1132206522Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)18.30
1133212066Rasmus EngehultNotodden OL18.31
1134206527Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)18.32
1135180054Lukas Jones ArnesenHeming Orientering18.33
1136211804Ask Felland SætnanFossum IF18.34
1137505817Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)18.35
1138170884Gaute NysæterSkien OK18.36
1139223980Niclas GunnerødStokke IL18.37
1140205394Jan Olav BerganKongsberg OL18.38
1141189133Ole Magnus StoremyrIL Hauken18.39
1118213784Eskil HafskjoldNydalens SK18.44

H 11-12N

1 230 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1277236445Markus Andersen KaarvaagStatoil BIL18.00
1281211925Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IF18.04
1283212969Andreas MelheimSturla, IF18.06

H 13-14

2 110 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
832239078Anders KlavenesSandefjord OK18.00
833221185Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering18.01
834213219Johannes Salvesen-LundeIL Koll18.02
835182096Brage EikåsSandefjord OK18.03
836224721Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK18.04
837194450Fridtjof ReuschHeming Orientering18.05
838211139Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)18.06
839223655Jonas HickenIL Koll18.07
840207732Henrik Andreas TømtIL Imås18.08
841184394Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)18.09
842201737Rasmus BerglundRingerike OL18.10
843503659Anders Næss-UlsethHeming Orientering18.11
844204746Martin Størmer-AntonsenNydalens SK18.12
845212147Henrik Kaupang LyeLarvik OK18.13
846Adrian SjödinIK Hakarspojkarna18.14
847210600Axel AaldeNydalens SK18.15
848182101Jakub PeterkaLoko Liberec18.16
849206488Halvor LøkenKongsberg OL18.17
850187180Reno PapeKonnerud IL18.18
851197956Fredrik PyttenKristiansand OK18.19
853225130Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering18.21
855217720Jakob A. GjedeboOppsal Orientering18.23
856202158Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK18.24
857211903Brage Bell LysakerFana IL18.25
858506700Henrik Repstad StoremyrIL Hauken18.26
860180485Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb18.28
861189038Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)18.29
862213504Theodor BjørkSandefjord OK18.30
863502336Arne BerganKongsberg OL18.31
864213047Erlend BremnesGanddal IL18.32
865191201Eirik Vie StrislandFossum IF18.33
866181492Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)18.34
867213383Gabriel GjoneSandefjord OK18.35
868505816Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)18.36
869195846Øyvind LamarkGanddal IL18.37
870224732Ole Andre BrandsbergEgersund OK18.38
871212637Martin Christoffer BorgIL Koll18.39
872223935Edvin AakreEgersund OK18.40
873225034Håvard EikRaumar Orientering18.41
874224281Kristoffer LerliMelhus IL18.42
875208158Simen Rønning JohansenMåren OK18.43
876208999Christian Fredrik BorgIL Koll18.44
877220783Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb18.45
878501266Markus RichterSandnes IL (Rogaland)18.46
879212449Andreas SandernesØstmarka OK18.47
880223525Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)18.48
881213254Benjamin GjoneSandefjord OK18.49
882191343Sindre Vie StrislandFossum IF18.50
883504807Jonas KroghOppsal Orientering18.51
884195833Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb18.52
885506761Eirik FrostAlta OL18.53
886223522Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)18.54
887217112Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb18.55
888211812Philip Lehmann RomørenFossum IF18.56

H 13-16C

1 750 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1182226136Oliver Johan Moe SyvertsenTorridal IL19.20
1189Truls Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa19.27
1191503905Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering19.29
1187208755Olav Bratland SolbergBø OL19.31

H 15-16

3 190 m, 52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
185547testløper Løype 4NOTEAM18.00
248503664Vebjørn Blom-HagenFossum IF18.11
249180136Gaute FosstveitRaumar Orientering18.12
250186911Marius BakkeFossum IF18.13
251504388Henrik ReuschHeming Orientering18.14
252501269Jørgen SchjølbergTynset IF18.15
253212826Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering18.16
254193682Arthur BrunborgNittedal OL18.17
255199522Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn18.18
256501505August Syrdal ØenHeming Orientering18.19
258182009Theo Ring GiskeNydalens SK18.21
259224153Herman Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb18.22
260209963Mats LindaasElverum OK18.23
261500901Gaute LindaasElverum OK18.24
265201736Mikkel BerglundRingerike OL18.28
266206477Jonas EikåsSandefjord OK18.29
247501113Sondre YtterbøAsker Skiklubb18.30
267189160Samuel KleppaÅlgård Orientering18.30
269500557Elias StubberudNydalens SK18.32
271212369Eilev KvaaleAsker Skiklubb18.34
272228395Olav Kristian LundKongsberg OL18.35
273180942Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL18.36
274211313Birk Bell LysakerFana IL18.37
275500284Sander Tonjer FingarsenElverum OK18.38
276502117Gard FrostAlta OL18.39
277213433Birk Felland SætnanFossum IF18.40
278226030Ferdinand FremmingHeming Orientering18.41
279192670Rolf Andreas BergNydalens SK18.42
280500634Martin Vehus SkjerveVerdal OK18.43
281203103Mikkel KatlaFossum IF18.44
282211220Cornelius BjørkSandefjord OK18.45
283501270Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK18.46
284216720Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering18.47
285197866Tobias RøddeGanddal IL18.48
286191344Gustav Andresen SkotteFossum IF18.49
288226066Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering18.51
289198046Brage TakleKristiansand OK18.52
290501469Tobias EspedalNydalens SK18.53
291195549Iver RingheimLarvik OK18.54
292502486Gaute BerganNydalens SK18.55
293502338Vetle DrageKongsberg OL18.56
294200477Kasper Bakken UlsethNydalens SK18.57
295211799Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)18.58
296186064Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering18.59
297228404Jonas AarsethNydalens SK19.00
298194888Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering19.01
299502697Teodor Mo HjelsethNydalens SK19.02
300188960Ole Kristian TaksdalGanddal IL19.03
301501098Hans UrsetIL BUL-Tromsø19.04
302187042Kristian ØstermannHeming Orientering19.05
303502143Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb19.06
304504809Sondre Zahl HagenFossum IF19.07

H 15-16B

2 020 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
932214811Sven StielstraSauda Orienteringsklubb18.06
935223652Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering18.09
938197834Jørgen WesterheimStord Orientering18.12

H 17-A kort

2 480 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
741500533Ole Grini JohansenNatthauken IL18.30
742210711Erling Dahl BorkamoNotodden OL18.31
743191400Andreas SommerfeltVegårshei IL18.32
744217963Kristian S. FørdeSveio OL - Orientering18.33
74580466Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn18.34
746184222Ole KostølKristiansand OK18.35
747200496Petter HalvorsenNydalens SK18.36
74877454Lars HalvorsenNydalens SK18.37
749234337Jakob HageliaVegårshei IL18.38
750217372Arild FlatenVegårshei IL18.39
751193125Andreas BreilandÅlgård Orientering18.40
752203365Jon SolbergBø OL18.41
753191378Gunnar PettersonEgersund OK18.42
754223933Alexander HorpestadEgersund OK18.43
755507394Per WiréhnAsker Skiklubb18.44
75686070Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa18.45
757220929Jørn BerganVegårshei IL18.46
758243772Lars Rønning JohansenMåren OK18.47
759207903Rune Kristian MorkNotodden OL18.48
760181939Sondre Ruud BråtenNydalens SK18.49

H 17-B

2 020 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
952224440Leif Håkon LeistadSkien OK18.26
953502337Harald BerganKongsberg OL18.27
954224452Asbjørn BrathagenLarvik OK18.28
955502033Torstein LyeLarvik OK18.29
956160722Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse18.30
957501115Per Anders YtterbøAsker Skiklubb18.31
958207822Olav HellandEgersund OK18.32
963224774Mads Wendel ScheieOK Sør18.37
966238163Oskar StraumeDrangedal OL18.40
967204833Eiliv Bjarne LønningenOtra IL18.41
968211278Thomas H FossnesHisøy OK18.42
969197728Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse18.43
970502813TorSverre E. SkåraEgersund OK18.44
971507303Øystein Rønning StrandNydalens SK18.45
972Oskar Hjelmtveit KnudsenHisøy OK18.46
973204645Ove KjetsåOtra IL18.47
974501219Tony HalsallOtra IL18.48
975224120Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)18.49
976223921Knut GjoneSandefjord OK18.50
977200391Harald LestebergKongsberg OL18.51

H 17-C

1 780 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1045500249Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn18.45
1046203292Per Johan FlaaBirkenes IL18.46
104777451Ketil OplandOK Skeidi18.47
1053222699Edward SævlandÅlgård Orientering18.53
1054189056Arild BjørkenesMarnardal IL18.54
1055199687Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn18.55
1056504338Børre GrovanOL Tønsberg og omegn18.56
1057243840Kjetil GlimsdalIL Imås18.57
1058224817Morten RogdebergEgersund OK18.58
1059504629Øivind PedersenOK Skeidi18.59
1060187173Stig Arild SkrettingÅlgård Orientering19.00

H 17-N

1 520 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1219198793Stian LillegårdLillomarka OL18.57
1220194882Frank SolåsSøgne og Songdalen OK18.58

H 17-20

3 600 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
89203395Magnus MosfjellBirkenes IL18.22
90193004Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering18.23
91211519Øystein FagerliRaumar Orientering18.24
92180144Anders HorveiRaumar Orientering18.25
93198904Peter GisholtFossum IF18.26
94229677Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering18.27
95201651Jørgen BaklidKonnerud IL18.28
96201390Mathias HermstadFreidig18.29
97236813John Kristian UndelandSturla, IF18.30
98234873Einar EkelandOddersjaa SSK18.31
99190333Herman BrunborgNittedal OL18.32
100203401Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL18.33
101186967Petr MelicharLoko Liberec18.34
102222559Anders VestølVegårshei IL18.35
103202094Even LindaasVang OL18.36
104197877Marius PyttenKristiansand OK18.37
106502959Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK18.39
107187014Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK18.40
108503507Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK18.41
109504150Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL18.42
110504432Marius AurebekkKristiansand OK18.43
111169034Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL18.44
112207688Stian RykkjeVaregg Fleridrett18.45
113216933Tobias KristensenNTNUI18.46
114221206Kristian PyttenKristiansand OK18.47
115187081Fredrik Monrad OlsenFlosta IL18.48
116501323Skjalg NysæterSkien OK18.49
117199628Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn18.50
118503555Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK18.51
119192570Aslak HeimdalKonnerud IL18.52
120206421Even FossumIK Grane Arendal Orientering18.53
121183842Tord StrandKongsberg OL18.54
122504497Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular18.55
123191177Jostein Svaland DaleVang OL18.56

H 21-

3 670 m, 64 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1201450Henrik Svaland AasKristiansand OK18.00
1800214395Andreas StenerudOL Tønsberg og omegn18.00
202345Testløper Løype 1NOTEAM18.00
2500261Bjørn EkebergIL Tyrving18.01
3190668Ottar WiklundNydalens SK18.02
4181953Pål SkogedalAsker Skiklubb18.03
5195811Halvor SaunesNydalens SK18.04
6207899Vebjørn KvisliNotodden OL18.05
7214644Sondre KvisliNotodden OL18.06
8192906Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering18.07
9502540Henrik Drange RuudRøyken OL18.08
10236438Marco SeppiCUS Bologna18.09
11208696Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering18.10
12216987Christian BøenKristiansand OK18.11
13214433Mads FornesNTNUI18.12
14229996Matias Hodne HanischKristiansand OK18.13
15504510Ørjan Svaland AasKristiansand OK18.14
16504431Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK18.15
17227062Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK18.16
18227567Eirik Langedal BreivikNydalens SK18.17
19229985Stig DalsørenKristiansand OK18.18
20200414Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart18.19
21236798Magnus Gautefall NicolaisenIL Imås18.20
22216944Kenneth MydlandEgersund OK18.21
23219196Eivind Romberg KvaaleBø OL18.22
24183721Audun HeimdalNTNUI18.23
25181299Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK18.24
26231459Arne Johannes LøkkenNTNUI18.25
2891555Anders TiltnesIL Tyrving18.27
29184348Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK18.28
30411905Harri LuchsingerFreidig18.29
31224634Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett18.30
32157187Dag Steinar RagvinBø OL18.31
33221391Morten JørgensenKristiansand OK18.32
35503556Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL18.34
38224268Sebastian DalandKristiansand OK18.37
39206427Olav VestølVegårshei IL18.38
40127112Petter ReinemoKongsberg OL18.39
41182081Anders Felde OlaussenNTNUI18.40
43503363Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK18.42
44204679Jostein KvaklandVaregg Fleridrett18.43
45221348Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL18.44
46181232Anders NordbergNydalens SK18.45
47193877Bojan BlumensteinNydalens SK18.46
48187145Vojtech MelicharLoko Liberec18.47
49197823Petter Marki ErichsenKristiansand OK18.48
50504430Gaute FriestadKristiansand OK18.49
51203278Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL18.50
52205576Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)18.51
54201971Damien RenardKongsberg OL18.53
55186187Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb18.54
56502921Håvard HagaNydalens SK18.55
57207805Øyvind HelgerudHalden SK18.56
58209922Erik LimaGanddal IL18.57
59500520Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering18.58
60182100Vojtech PeterkaLoko Liberec18.59
61211430Marius BjuganHalden SK19.00
62195952Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL19.01
63503256Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering19.02
64227555Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering19.03
65502922Håvard Krey HansenOK Silsand19.04
66505430Mathias BjuganWing OK19.05
67211212Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb19.06
34227730Lars Steinar HefreBø OL19.40

H 35-

3 600 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
124234965Henrik WennerstrandPorsgrunn OL18.57
127235830Svein SundeSøgne og Songdalen OK19.00

H 40-

3 600 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
130203418Gard LindsethNydalens SK19.03
131507393Eivind Sjøgren OlsenFreidig19.04
132188892Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL19.05
133226027Jostein MoeTorridal IL19.06
134502084Asle ÅsmulBirkenes IL19.07
135207764Tallak LangmyrGanddal IL19.08
137500596Rune RystadNydalens SK19.10
139206218Olle MalmringFreidig19.12
141505862Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb19.14
145223987Lars FolgerøSauda Orienteringsklubb19.18
147504279Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering19.20
148501099Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø19.21
149189066Jostein F. TellnesAsker Skiklubb19.22
150504453Jørn SundbyLarvik OK19.23
151193098Torbjørn KravdalGjø-Vard OL19.24
152165904Arild AndresenFossum IF19.25
153213074Bård SkogsholmÅlgård Orientering19.26
154205411Rune BrunborgNittedal OL19.27
155211224Ola LestebergKongsberg OL19.28
156500153Johan MichelsenFossum IF19.29
157187322Sander StielstraSauda Orienteringsklubb19.30
158188699Kim RichterSandnes IL (Rogaland)19.31

H 45-

3 210 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
198223770Jørn LangerudPorsgrunn OL18.39
19961721Christian FrøydSogndal IL18.40
200199378Einar KlavenesSandefjord OK18.41
201501406Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb18.42
202203397Espen BirkenesBirkenes IL18.43
203188797Johs HjelmstadBækkelagets SK18.44
204Jan Rune PaulsenRingerike OL18.45
205213115Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)18.46
206229636Frode StrislandFossum IF18.47
20777444Esten KorenNydalens SK18.48
208214915Runar HafskjoldNydalens SK18.49
209216881Pål WinbergOK Skeidi18.50
210501473Odd StrandKongsberg OL18.51
211222524Eilert AamodtOppsal Orientering18.52
212194449Christian ReuschHeming Orientering18.53
214189075Håkon WoldSturla, IF18.55
218206546Per Kristian TømtIL Imås18.59
220501092Eskil ÅsmulOL Trollelg19.01
221197841Ernst PyttenKristiansand OK19.02
223206461Jo Børre EikåsSandefjord OK19.04
225504705Lars BerglundRingerike OL19.06
226200431Truls FjeldstadPorsgrunn OL19.07
227188786Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL19.08
228504771Nikolay SytovMosmeridian19.09
229189148Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)19.10
230204741Nils Tore PuntervoldEgersund OK19.11
231501142Thomas FrostAlta OL19.12
232177539Tom KristensenLarvik OK19.13
233204757Espen RøsteKongsberg OL19.14
234501146Oddvar TaksdalGanddal IL19.15
235211542Kjell Petter SmågeKonnerud IL19.16
236210151Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)19.17
23777433Stanislav BradacLoko Liberec19.18
238506809Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb19.19
239197944Kenneth WesterheimStord Orientering19.20
240217460Gisle NysæterSkien OK19.21
241500518Ørjan RavndalÅlgård Orientering19.22
242216858Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering19.23
243402908Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett19.24
244186840Hans Olav HygenØstmarka OK19.25
245193630Knut Jostein SætnanFossum IF19.26
246187048Håvard HågårdKonnerud IL19.27

H 50-

2 710 m, 52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
311207658Rune ScheeleNydalens SK18.07
312208598Roger Andre VaneboKongsberg OL18.08
313203294Guttorm NyhusBirkenes IL18.09
314205549Inge RingheimLarvik OK18.10
315174874Oskar KaaløySandefjord OK18.11
316197872Fred-Arne SivertsenKristiansand OK18.12
317221108Jan GatevoldPorsgrunn OL18.13
318190660Terje Ulla EikenKongsberg OL18.14
319402917Erik BorgIL Koll18.15
32089677Øyvind FlaattenOK Skeidi18.16
321187318Øystein RappRaumar Orientering18.17
322238122Helge GisholtOK Skeidi18.18
323229434Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)18.19
324501121Trond BrevikFossum IF18.20
325211190Pål Kogstad NæssRaumar Orientering18.21
326187010Knut Erling ØenHeming Orientering18.22
327226659Einar GisholtFossum IF18.23
328195795Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb18.24
329210922Terje LinløkkenØstmarka OK18.25
330229710Ola TellesbøHadeland OL18.26
331219497Torstein KvaaleAsker Skiklubb18.27
332400873Dag Magne VedåIL Express18.28
333209885Ole Edvard HjortlandLarvik OK18.29
334203614Bjørnar OlsrødStokke IL18.30
335501369Kjetil EspedalNydalens SK18.31
336178250Syver LøkenKongsberg OL18.32
339192921Ole TørnqvistFana IL18.35
340211651Stein MarkhusVerdal OK18.36
341210964Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb18.37
342207904Rune EngehultNotodden OL18.38
343208740Trond GjelstadSandefjord OK18.39
344169769Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb18.40
345204203Per Olav GulbrandsenLarvik OK18.41
346501016Christian JomaasFossum IF18.42
347206339Per Olav HaarrGanddal IL18.43
34867813Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)18.44
349502929Jon SkriubakkenPorsgrunn OL18.45
350203004Per GustafssonKongsberg OL18.46
351170668Per Ola UlsethNydalens SK18.47
352205484Trond FossSandefjord OK18.48
353504815Stein H. HagenFossum IF18.49
35497789Terje UrfjellIL Imås18.50
355210110Guttorm L EggeOslostudentenes IK18.51
356195873Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb18.52
357199331Harald Eide-FredriksenHeming Orientering18.53
358211559Jon Terje EkelandOddersjaa SSK18.54
359501405Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering18.55
36084024Kimme ArnesenHeming Orientering18.56
361506570Svein GranerudAsker Skiklubb18.57
362221162Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL18.58
363502958Vegard HaldenNydalens SK18.59
364503955Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering19.00

H 55-

2 580 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
378197888Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK18.33
379203634Hallvard BergIL Tyrving18.34
380206550Are NjåsteinIL Tyrving18.35
38180018Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering18.36
382199499Frode KamsvågIL Tyrving18.37
383207900Harald KvisliNotodden OL18.38
384202419Vidar BotnenNesbyen IL18.39
385181466Stein-Erik ScheieOK Sør18.40
386206561Kjetil KløvstadSandefjord OK18.41
387400460Tormod StrandMåren OK18.42
388192990Axel Juell TheisenMellembygd OL18.43
389211809Espen RaastadSkien OK18.44
390217636Erik HøivoldKongsberg OL18.45
391206911Johan LundeIL Koll18.46
392204600Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL18.47
393198916Roar TønnessenKongsberg OL18.48
39462460Arild RørholtOK Skeidi18.49
395153975Vidar Georg YdseOK Sør18.50
400207674Onno VerberneOL Toten-Troll18.55
401211661Nils Gunnar GjelstenIL Høvdingen18.56
402211381John LerliMelhus IL18.57
403501673Lars Peder VaajeMarnardal IL18.58
404201868Vidar SkjerveVerdal OK18.59
405502357Bjørn Henning GrandalIL Tyrving19.00
406183832Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)19.01
407226009Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb19.02
408190985Inge GlittumOK Skeidi19.03
409182031Sverre OttesenVaregg Fleridrett19.04
410236791Charlie ShahbazianChicago Area Orienteering Club19.05
411505271Roar PedersenOppsal Orientering19.06
412227681Jon KvisliBø OL19.07
413183826Geir FrøytlogEgersund OK19.08
414174023Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)19.09
415500673Morten AndresenOK Skeidi19.10
416501515Nils Petter FremmingHeming Orientering19.11
417209927Jon BjørgumKristiansand OK19.12
418507196Jan Petter LandeRocky Mountain Orienteering Cl19.13
419502587Arne JohannesenIL Gular19.14
398Geir O. RønningNydalens SK19.19

H 60-

2 340 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
535502083Tron SolbergOK Skeidi18.28
536197876Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK18.29
537208650John HansenKristiansand OK18.30
538197830Jack BjørnsenKristiansand OK18.31
539203396Bjørn StormoenBirkenes IL18.32
540149178Arvid MydlandEgersund OK18.33
541236501Jan SteinegerGneist, IL18.34
542226133Per Hermann KrøgerNydalens SK18.35
543239501Harald HoviSkien OK18.36
544217164Eirik Næss-UlsethHeming Orientering18.37
54791423Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL18.40
549200598Bjarne GimreGanddal IL18.42
551208641Ørjan Eirik ValestrandFana IL18.44
552230599Glenn Ager-WickKristiansand OK18.45
553216734Ove OalandGanddal IL18.46
554201926Frode BergersenHamar OK18.47
555505050Hannu ArkiTurun Metsänkävijät18.48
556221187Geir Holm GundersenSturla, IF18.49
557506352Svein Harald HansenOK Silsand18.50
558503970Jostein AlvestadWing OK18.51
559188444Arve GlittumOK Skeidi18.52
560215505Øyvind SørlieHadeland OL18.53
561207746Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb18.54
562504397Roy GjerdingOK Moss18.55
563170925Jarle BotnenBø OL19.05

H 65-

2 120 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
581504613Ole JohanssonPorsgrunn OL18.42
582184578Dag MoeKristiansand OK18.43
583186000Erling StrandBergens TF18.44
584192474Frank Glad BalchenOddersjaa SSK18.45
585212819Peter Preben PrebensenSkien OK18.46
586181554Elling AakreAndebu IL18.47
58769524Tore FidjeGjerstad IL18.48
591197800Ragnar Niemi BergStokke IL18.52
592181250Jan Olav OrmbergFana IL18.53
594212580Olav SmestadGjerstad IL18.55
595505373Sveinung RekaaNotodden OL18.56
596201595Øivind FadumSande Sportsklubb18.57
597502381Stein TurtumøygardMåren OK18.58
598186202Atle RemmePorsgrunn OL18.59
599506798Finn PettersenGjerstad IL19.00
600504631Øyvin SimonsenIL Imås19.01
60166228Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering19.02
602227680Per Chr. HagenBø OL19.03
603206403Kjell SandåkerIL Imås19.04
604180873Øystein HalvorsenKristiansand OK19.05

H 70-

2 120 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
61989653Øystein Bedford PedersenIL Express19.20
620203291Trygve LølandBirkenes IL19.21
621211181Kjell StenstadvoldIL Tyrving19.22
622203627Lars Martin GjeinStokke IL19.23
623239694Erling LauvrakIL Imås19.24
624505866Bjørn A. SchouOK Sør19.25
62589651Dag Olav PettersenIL Express19.26
626229528Audun KjøstvedtIL Høvdingen19.27
627231193Arne Kristian SkiftenesIL Imås19.28
628239482Floke BredlandSøgne og Songdalen OK19.29
629239076Runar KittilsenStokke IL19.30
631192271Halvard VesterhusIL Høvdingen19.32
633501320Kay JørgensenPorsgrunn OL19.34
635199690Hans StordalOL Tønsberg og omegn19.36
636505873Magne MoyOK Sør19.37
638238065Øistein ÅsmulOL Trollelg19.39
639226157Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering19.40
640226944Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb19.41
641151493Max MoosbergerOLG Regio Olten19.42
642211532Kåre ThorbjørnsenLarvik OK19.43
643186932Josef PeterkaLoko Liberec19.44
644502481Ragnar HillestadLardal OL19.45
645197824Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK19.46
646185921Kjell DolvaSkien OK19.47
647186215Geir TrøanKolbotn og Skimt OL19.48
648214964Helge RevhaugRingerike OL19.49
649230095Nils Egil JohannessenIL Høvdingen19.50
65062690Tor Svein LangåsOddersjaa SSK19.51
651505829Knut Bendik KvalaHaugesund IL Orientering19.52
65298008Widar Taxth LølandHisøy OK19.53
654219195Anders WaageFreidig19.55

H 75-

2 080 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
696205396Harald WibyeOK Moss18.41
69761926Lars Ole Dahl LarsenSilkeborg OK18.42
698177772Tor Eivind EdvardsenLarvik OK18.43
699238049Ronald BjervaDrangedal OL18.44
700195709Egil RonæssPorsgrunn OL18.45
701211569Rolf MikkelsenIL Imås18.46
702504619Tom SletnerRøyken OL18.47
703200639Eivind HagenHadeland OL18.48
708220842Per VoldFana IL18.53
709229517Magne KlovningPorsgrunn OL18.54
710500674Bjørn W. LudvigsenSturla, IF18.55
711504511Magnar ØvreåsBotne SK18.56
712203367Olav SolbergBø OL18.57
713204773Arne BrandsbergEgersund OK18.58
714203330Arild TelstøIL Vindbjart18.59
71589873Odd AureDrangedal OL19.00
716188762Stig Arild HaugskottOL Trollelg19.01
717216807Jan VærpSøgne og Songdalen OK19.02
718211544Sigvald RobberstadStord Orientering19.03

H 80-

2 080 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
685207752Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubb18.30
686185806Johan TheisenKolbotn og Skimt OL18.31
68782402Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL18.32
692221026Oddvar GjelstadSandefjord OK18.37
693207009Bjørn EgnerHeming Orientering18.38
69486980Finn Åge ØsternKongsberg OL18.39
695502814Tor DrageHaugerud IF18.40
690211619Einar JørundlandOK Sør18.45

H 45AK

2 270 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
797182011Jan Ivar GundersenHedrum OL18.25
798188922Arnstein DaleOL Vallset/Stange18.26
799114852Sten Øivind BjerkeHedrum OL18.27
804195788Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)18.32
805229706Arild AndersenOppsal Orientering18.33
80693939Thorbjørn VærpKristiansand OK18.34
807208719Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)18.35
808182118Espen JohnsenHedrum OL18.36
809171227Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse18.37
810222627Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering18.38
811402241Morten MoslandOppsal Orientering18.39
812211264Kent Morgan StoremyrIL Hauken18.40

D 45AK

2 270 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
813183669Anita SælvikHaugesund IL Orientering18.41
815216806Siri BjorvandBirkenes IL18.43
818217250Kristin HjortlandLarvik OK18.46
822503974Gry Merete OlaisenÅs-NMBU Orientering18.50
823187285Elin BordøyHedrum OL18.51
82439730Randi RothSandnes IL (Rogaland)18.52
825188769Marian KjellevoldIL Gular18.53
826402610Trude NysæterSkien OK18.54
827239558Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb18.55
828200487Signe OttesenSandnes IL (Rogaland)18.56
829224180June HerredsvelaØstmarka OK18.57
830205547Ingrid Lundin BerganKongsberg OL18.58
831195950Veslemøy SolbergKonnerud IL18.59

Annonser

IOF Eventor