Norsk Orientering

Startliste for Løvspretten PreO

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: Løvspretten PreO
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag / Ringsaker OK
Dato: mandag 5 juni 2017

Attunda OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
220Göran AnderssonPre-o Elite (52)1 400 m11.09.00

Björklinge SOK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
76Tomas JanssonPre-o Elite (52)1 400 m10.22.30
120Ola JanssonPre-o Elite (52)1 400 m11.00.00

Fet OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
63Kjell IngvaldsenPre-o Elite (52)1 400 m10.03.00

Finland

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
74146194Ari TertsunenPre-o Elite (52)1 400 m10.19.30

Fredrikstad SK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
119229546Svein JakobsenPre-o Elite (52)1 400 m10.58.30

Halden SK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
248181110Kine Hallan SteiwerPre-o Elite (52)1 400 m09.57.00
61221273Marianne DæhliPre-o Elite (52)1 400 m10.00.00

Hamar OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
301502588Sverre Berg LutnæsPrøve-på A (1) 800 m

Hisøy OK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
6598008Widar Taxth LølandPre-o Elite (52)1 400 m10.06.00
669685Gerd YttervikPre-o A (7) 800 m10.07.30

HJS Vansbro OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
83Erik LundkvistPre-o Elite (52)1 400 m10.33.00

Hølen IK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
7Margareta StålnackePre-o A (7) 800 m09.58.30
117Per StålnackePre-o Elite (52)1 400 m11.13.30

IFK Göteborg

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
90Erik StålnackePre-o Elite (52)1 400 m10.42.00

Kalmar OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1Bertil StåhlPre-o A (7) 800 m10.00.00

Kongsberg OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
391394Lise HørtvedtPre-o A (7) 800 m10.03.00

Kristiansand OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
247221206Kristian PyttenPre-o Elite (52)1 400 m09.55.30

Kungälvs OK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
66Ingemar GidenstamPre-o Elite (52)1 400 m10.07.30
100Roger BorgPre-o Elite (52)1 400 m10.51.00

Lardal OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
221Knut Terje OvesenPre-o Elite (52)1 400 m11.10.30

Lierbygda OL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2Eldrid Sandvoll AskPre-o A (7) 800 m10.01.30
79Arne AskPre-o Elite (52)1 400 m10.27.00

Modum OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
10277375Arno Lilja GrønhovdPre-o Elite (52)1 400 m10.52.30

Nedre Romerike Handicapidretts

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
5Berit WiikPre-o A (7) 800 m10.06.00
86Odd Bjørn WiikPre-o Elite (52)1 400 m10.37.30

Nydalens SK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
6891082Jappe HjelsethPre-o Elite (52)1 400 m10.10.30
73188722Knut AaldePre-o Elite (52)1 400 m10.18.00
94181939Sondre Ruud BråtenPre-o Elite (52)1 400 m10.48.00

OK Gläntan Vessigebro

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
78Mikael AftevikPre-o Elite (52)1 400 m10.25.30

OK Hedströmmen

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
127Lars SilvervretPre-o Elite (52)1 400 m11.01.30

OK Linné

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
77Martin FredholmPre-o Elite (52)1 400 m10.24.00
85Owe FredholmPre-o Elite (52)1 400 m10.36.00
219Eva FredholmPre-o Elite (52)1 400 m11.07.30

OK Löftan

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
217Owe AnderssonPre-o Elite (52)1 400 m11.04.30

OK Moss

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
62501214Ola Torstein EndresenPre-o Elite (52)1 400 m10.01.30

OK Rodhen

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
71Nils-Olov AnderssonPre-o Elite (52)1 400 m10.15.00

OK Skogsmunken

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
216Bosse SandströmPre-o Elite (52)1 400 m11.03.00

OL Vallset/Stange

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
64Bengt-Erik PedersenPre-o Elite (52)1 400 m10.04.30
6762633Odd HåkensenPre-o Elite (52)1 400 m10.09.00
95Egil SønsterudbråtenPre-o Elite (52)1 400 m10.49.30

Porsgrunn OL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
70Martin Aarholt WaalerPre-o Elite (52)1 400 m10.13.30
72Lars Jakob WaalerPre-o Elite (52)1 400 m10.16.30
222Ole-Johan WaalerPre-o Elite (52)1 400 m11.12.00

Raumar Orientering

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
249216356Ståle SønsterudbråtenPre-o Elite (52)1 400 m09.58.30

Rehns BK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
91Lennart WahlgrenPre-o Elite (52)1 400 m10.43.30
112Marit WiksellPre-o Elite (52)1 400 m10.55.30

Stora Tuna OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
92Elisabet WiksellPre-o Elite (52)1 400 m10.45.00

Strängnäs-Malmby OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
7587006Leif ErikssonPre-o Elite (52)1 400 m10.21.00

Surahammars SOK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
82Rolf KarlssonPre-o Elite (52)1 400 m10.31.30

Tidaholms SOK Sisu

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
81Robert JakobssonPre-o Elite (52)1 400 m10.30.00
88Kerstin JakobssonPre-o Elite (52)1 400 m10.40.30
93Johannes JakobssonPre-o Elite (52)1 400 m10.46.30
103Clara JakobssonPre-o Elite (52)1 400 m10.54.00

Vetelin Urheilijat

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
80143322Jani LeppäniemiPre-o Elite (52)1 400 m10.28.30

Vänersborgs SK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
87Michael JohanssonPre-o Elite (52)1 400 m10.39.00
218Johan JohanssonPre-o Elite (52)1 400 m11.06.00

Østmarka OK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4Gro Kristin HaugPre-o A (7) 800 m10.04.30
6923847Alf StefferudPre-o Elite (52)1 400 m10.12.00
8480706Jan Erik HaugPre-o Elite (52)1 400 m10.34.30

Annonser

IOF Eventor