Norsk Orientering

Startliste for Løvspretten PreO

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Løvspretten PreO
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag / Ringsaker OK
Dato: mandag 5 juni 2017

Pre-o Elite

1 400 m, 52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
247221206Kristian PyttenKristiansand OK09.55.30
248181110Kine Hallan SteiwerHalden SK09.57.00
249216356Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering09.58.30
61221273Marianne DæhliHalden SK10.00.00
62501214Ola Torstein EndresenOK Moss10.01.30
63Kjell IngvaldsenFet OL10.03.00
64Bengt-Erik PedersenOL Vallset/Stange10.04.30
6598008Widar Taxth LølandHisøy OK10.06.00
66Ingemar GidenstamKungälvs OK10.07.30
6762633Odd HåkensenOL Vallset/Stange10.09.00
6891082Jappe HjelsethNydalens SK10.10.30
6923847Alf StefferudØstmarka OK10.12.00
70Martin Aarholt WaalerPorsgrunn OL10.13.30
71Nils-Olov AnderssonOK Rodhen10.15.00
72Lars Jakob WaalerPorsgrunn OL10.16.30
73188722Knut AaldeNydalens SK10.18.00
74146194Ari TertsunenFinland10.19.30
7587006Leif ErikssonSträngnäs-Malmby OL10.21.00
76Tomas JanssonBjörklinge SOK10.22.30
77Martin FredholmOK Linné10.24.00
78Mikael AftevikOK Gläntan Vessigebro10.25.30
79Arne AskLierbygda OL10.27.00
80143322Jani LeppäniemiVetelin Urheilijat10.28.30
81Robert JakobssonTidaholms SOK Sisu10.30.00
82Rolf KarlssonSurahammars SOK10.31.30
83Erik LundkvistHJS Vansbro OK10.33.00
8480706Jan Erik HaugØstmarka OK10.34.30
85Owe FredholmOK Linné10.36.00
86Odd Bjørn WiikNedre Romerike Handicapidretts10.37.30
87Michael JohanssonVänersborgs SK10.39.00
88Kerstin JakobssonTidaholms SOK Sisu10.40.30
90Erik StålnackeIFK Göteborg10.42.00
91Lennart WahlgrenRehns BK10.43.30
92Elisabet WiksellStora Tuna OK10.45.00
93Johannes JakobssonTidaholms SOK Sisu10.46.30
94181939Sondre Ruud BråtenNydalens SK10.48.00
95Egil SønsterudbråtenOL Vallset/Stange10.49.30
100Roger BorgKungälvs OK10.51.00
10277375Arno Lilja GrønhovdModum OL10.52.30
103Clara JakobssonTidaholms SOK Sisu10.54.00
112Marit WiksellRehns BK10.55.30
119229546Svein JakobsenFredrikstad SK10.58.30
120Ola JanssonBjörklinge SOK11.00.00
127Lars SilvervretOK Hedströmmen11.01.30
216Bosse SandströmOK Skogsmunken11.03.00
217Owe AnderssonOK Löftan11.04.30
218Johan JohanssonVänersborgs SK11.06.00
219Eva FredholmOK Linné11.07.30
220Göran AnderssonAttunda OK11.09.00
221Knut Terje OvesenLardal OL11.10.30
222Ole-Johan WaalerPorsgrunn OL11.12.00
117Per StålnackeHølen IK11.13.30

Pre-o A

800 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7Margareta StålnackeHølen IK09.58.30
1Bertil StåhlKalmar OK10.00.00
2Eldrid Sandvoll AskLierbygda OL10.01.30
391394Lise HørtvedtKongsberg OL10.03.00
4Gro Kristin HaugØstmarka OK10.04.30
5Berit WiikNedre Romerike Handicapidretts10.06.00
669685Gerd YttervikHisøy OK10.07.30

Prøve-på A

800 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
301502588Sverre Berg LutnæsHamar OK

Annonser

IOF Eventor