Norsk Orientering

Startliste for Veteranmesterskapet

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet
Arrangørorganisasjoner: Kolbotn og Skimt OL / Ås IL
Dato: søndag 9 september 2018

D 35-

3 450 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
511157479Kristin Søberg HenriksenRudsbygd IL10.00.01
498500905Kristine RoskifteOK Moss10.02.01
460215132Dana B. SteneNydalens SK10.04.01

D 40-

3 450 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
57779825Britta FismenFossum IF10.06.00
102195740Audrun UtskarpenOslostudentenes IK10.08.00
145197722Heidi StoksethHalden SK10.10.00
147180000Elin BjervaLarvik OK10.16.00
8496146Hanne WoldOK Moss10.20.01
2506342Linda FredhOK Moss10.27.00
414185847Atanaska BedelevaNydalens SK
592189096Trude HansenBerger og Svelvik OL

D 45-

3 230 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
234182120Tone Sølie LysnesHedrum OL10.02.01
123209848Rikke Kristin GåsholtHedrum OL10.04.01
363222669Vibeke ØyeIL Gular10.06.01
217208739Stine ArntzenSandefjord OK10.08.01
292204670Mariann ScheiTIF Viking10.10.00
174201518Tonje HolmOK Moss10.12.00
74187285Elin BordøyHedrum OL10.16.01
469220733Barbara Willkommen EikenKongsberg OL10.18.01
22501070Eli StensliLøten o-lag
324235139Hanne NarvestadHalden SK

D 50-

2 980 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
63297615Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering10.07.01
15262596Vibeke LarsenSarpsborg OL10.09.02
317186852Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL10.13.00
17502248Eirin LodgaardByåsen IL10.15.01
262506653Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK10.17.00
242168298Trine OldernesLillomarka OL10.19.01
149206022Wenche LindløvSarpsborg OL10.21.00
517192378Rine HanssenByåsen IL10.23.00
384180139Else GrandalIL Tyrving10.25.00
306197958Kjersti Holt HanssenMåren OK10.27.00
43692407Lill-Ann TorpSandefjord OK10.29.01
270197788Tone Karina IngesenSarpsborg OL10.31.00
329207721Vanja StaffOL Toten-Troll10.33.00
600501171Hanne Løver ThonModum OL10.35.01
432400534Tove StrandMåren OK10.37.01
521191349Anne Berit BredholtSandefjord OK10.41.00
62190628Trude FixdalIL Koll10.43.00
8506935Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL10.45.00
340181863Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn10.47.00
472216819Elisabeth HetlevikKongsberg OL10.49.01
122184113Inger Tone NygårdEgersund OK10.51.00
576172936Anne-Grete AustadRaumar Orientering10.53.00
199207502Ida Vår DirdalLarvik OK10.54.38
438221144Marianne NjåsteinIL Tyrving10.55.01
344160811Maria PerssonAsker Skiklubb

D 55-

2 980 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
87211089Randi NicolaisenAsker Skiklubb10.57.00
240220726Berit DanielsenIL Tyrving10.59.00
136505880Kari ChristiansenSandefjord OK11.02.59
416180923Toril HallanLillomarka OL11.05.00
499197758Dagrun MelkildHeming Orientering11.07.00
579400784Gro Hege LudvigsenMåren OK11.09.01
411506132Kjersti HovFossum IF11.11.01
330186157Kjersti SkantzeIL Tyrving11.13.00
247211170Bente LineIndre Østfold OK11.15.00
13498609Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL11.17.01
249228397Ragnhild HaldKristiansand OK11.19.00
291190665Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb11.21.00
58215031Ingrid RavnanOL Toten-Troll11.27.00
589211335Kirsti Grundnes BergIL Tyrving11.29.01
287236436Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL11.33.00
141200025Berit BergeIL Tyrving11.35.00
557189050Helle Egeberg VáriSturla, IF11.39.01
77241532Isabelle DermineDauphiné Orientation11.41.04
370221508Heidi BørstadSarpsborg OL11.43.01
65400598Grete BerntsenMåren OK
113207677Anne DanielsenNydalens SK
30586324Anne Margit BrattenMåren OK
433480289Kjersti RønningHamar OK
543502335Frøy GrøndahlLillomarka OL

D 60-

2 630 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
71211515Siren GreveBergens TF10.21.01
314500535Wenche BjørnstadRingsaker OK10.23.00
435195905Lisa AnnersandOK Tyr10.25.01
367200601Bjørg SvanbergRøyken OL10.27.00
452157293Kari Elisabeth NatvigNittedal OL10.29.01
423191273Gro SolnørdalRudsbygd IL10.31.00
272234022Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb10.35.01
279229545Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK10.37.00
48198084Sirpa LiljaModum OL10.39.00
88216699Elle M. MelbyeHeming Orientering10.41.00
169502919Grete S B HoviSkien OK10.43.01
603500607Anne SørumIndre Østfold OK10.45.00
209214847Liv Inger PrangerødTistedalen FL10.47.00
155188728Ellen Marie TurterNydalens SK10.49.00
454222047Randi NilstadIL Tyrving10.51.01
463500280Anne Berit EidNydalens SK10.53.01
128215006Margrete JørandliGjø-Vard OL10.55.00
281500499Helga HaverstadLierbygda OL10.57.00
301181113Lis DæhliLøten o-lag10.59.00
338501263Bente Tangen WikstrømRingsaker OK11.01.00
371203585Reidun Fallan SmaavikFreidig

D 65-

2 470 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
75180802Randi Kristin NærumLarvik OK10.00.00
526217231Kari BergLarvik OK10.02.01
164215429Berit HegdalBergens TF10.04.01
231191359Marit TyldumRudsbygd IL10.06.00
162504462Grethe Lill RyengSturla, IF10.10.01
5461051Live Joronn YtrehusRingerike OL10.12.00
629214971Ingerid Angell-PetersenFreidig10.15.01
35779499Elisabeth RødAndebu IL10.18.01
4361040Sidsel Graff-IversenFossum IF10.19.00
313236428Eva TaraldrudIndre Østfold OK10.20.00
256209620Anne KaasaDriv IL10.24.00
86506824Berit RøsteRingsaker OK10.26.00
39204751Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø10.30.00
516222630Astrid OrmbergFana IL10.32.01
53887520Kari StrandeRingerike OL10.34.01
442241750Aud I SpjelkavikIL Tyrving10.38.01
322199630Else StordalOL Tønsberg og omegn10.40.00
364195812Ingrid StrandeSkien OK10.42.00
43087124Marit Bokerød HansenIdd Sportsklubb10.44.00
441184662Aud KjemperudEiker OL10.48.00
37198006Inger NergaardStokke IL
50224483Lill Ramberg SkappelLillehammer OK
125192954Lill BirkelundPorsgrunn OL
41892537Ingeborg BakkenMåren OK
426200749Unni Strand KarlsenFredrikstad SK
535234973Inger TiltnesIL Tyrving

D 70-

2 220 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
352197880Signe HeivollSøgne og Songdalen OK10.01.00
22698007Anne Karin StigemoIL Imås10.03.01
346504475Gry Bruland VråleSturla, IF10.05.00
44087564Kjersti ThoStabæk IF10.09.01
41289392Brynhild FanuelsenFossum IF10.11.02
394186972Anne Marie CeebergHedrum OL10.13.01
183211574Margareta BrynhildsenStokke IL10.17.00
158182065Liv FeiringHamar OK10.21.00
475221368Eli KlovningPorsgrunn OL10.25.01
353221257Hjørdis ØvreåsBotne SK10.27.01
185241535Maud NilssonHJS Vansbro OK10.29.01
5689887Astrid LundeDrangedal OL10.33.01
376505703Inger LindløvOK Moss10.35.00
214216681Gerd LangsethLarvik OK10.39.03
211129756Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering10.41.01
25895284Nora UrsinFossum IF10.43.01
401180128Bjørg KocbachBergens TF10.47.00
42204565Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering10.51.01
126209743Kari NatåsBergens TF
13369685Gerd YttervikHisøy OK
251480130Ingjerd SognnæsBergens TF
402197740Tordis Rytter JakobsenOK Moss
457206511Ingeborg BøbelIL Imås
519181857Kirsten BakkeGjø-Vard OL
591188991Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL
626191388Inger SkaugOppsal Orientering

D 75-

1 840 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
507199289Brita Eilertsen GrønliFørde IL10.30.00
409214963Aase Tove GoldenMåren OK10.32.01
419502419Unni DrageHaugerud IF10.36.01
294192094Hjørdis EgnerHeming Orientering10.38.00
78211322Anne-Britt NilsenKjelsås IL10.42.00
482221319Inger Lise BjordalOppsal Orientering10.44.01
611186888Åste EggenMåren OK10.46.01
34288670Synnøve DalvaBø OL10.48.01
407501018Torid KvaalFreidig10.50.00
399503360Elin DahlenRingerike OL10.54.01
197502379Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb10.56.02
143208756Inger Lise SolbergBø OL
28683055Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag
303197978Birgitte BekkelundRøyken OL
480236426Aud Margret KirkhornMåren OK

D 80-

1 840 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
160506694Tirill Liby SeipOK Skeidi11.00.02
56197449Inger E. VamnesHamar OK11.02.00
562503560Unni Dirro BøhlerengenMåren OK11.04.00
190181467Gudveig JørundlandOK Sør11.06.00
23211633Johanna YtterbølGimle IF11.08.00

H 35-

4 050 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
448217741Erik Rytter JakobsenOK Moss10.04.01
216500583Kristian DalbyFredrikstad SK10.06.01
67170550Carl Godager KaasBækkelagets SK10.08.00
224503666Donatas KontautasOK Moss10.09.01
310181802Trond KortnerØstmarka OK10.10.00
206207669Vladyslav LaskarzhevskyNash Klub10.12.00
186241538Dmitry VorobyovBelarus OF10.14.00
187241540Pavel KraskoBelarus OF10.15.59
120505669Håvard LucasenFredrikstad SK
63594059Kristian KullerudKonnerud IL

H 40-

4 050 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
218181232Anders NordbergNydalens SK10.20.00
459185848Per Øyvind SteneNydalens SK10.21.59
479192578Jostein AndersenNydalens SK10.24.00
444502771Inge LindsethNydalens SK10.26.00
40506784Sigve VågsnesOppsal Orientering10.28.00
647229713Morten FismenFossum IF10.30.00
220215452Endre StoksethNydalens SK10.32.01
66222456Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL10.36.00
455501165Thomas RoskifteOK Moss10.38.00
172504453Jørn SundbyLarvik OK10.40.00
68217459Tommy SkårbøRaumar Orientering

H 45-

4 050 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
44204566Martin SkytterenOdal OL - Orientering10.42.01
555501473Odd StrandKongsberg OL10.44.00
560196869Per Øivind EgerKongsberg OL10.46.00
501506789Tor RingstadHedrum OL10.50.00
73182118Espen JohnsenHedrum OL10.52.00
101204617Atle PedersenFossum IF10.54.01
596241722Lars Erik GjeinFossum IF10.56.01
607221340David LøverModum OL10.58.01
16579095Espen DanevadFredrikstad SK11.00.01
54489387Øystein OlsenOK Moss11.02.01
223216677Bjørn Idar SætranIF Trauma11.04.01
642195689Even Angell-PetersenNydalens SK11.06.00
171506222Henning Bratland CarlsenOK Moss11.10.00
244501222Øyvind ThømtIndre Østfold OK11.12.00
28502352Robert FredriksenNotodden OL11.18.00
144501487Øyvind StoksethHalden SK11.20.00
100227677Steinar LandeBø OL11.21.59
388207777Evgeny ChernenkoOk Akfa11.25.59
529483542Neil MarstonHemsedal IL11.28.00
105504476Jørn SønsterudbråtenLillomarka OL
297204665Johan JebsenHeming Orientering
392192707Bent Erik SkaugOppsal Orientering
461197809Torstein HoleNydalens SK
594188995Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL

H 50-

3 720 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
137174874Oskar KaaløySandefjord OK09.44.09
341182083Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn10.03.01
4210110Guttorm L EggeOslostudentenes IK10.05.00
473208598Roger Andre VaneboKongsberg OL10.07.00
107221210Per Einar StrømHedrum OL10.11.00
468184297Jan Tore HenriksenNydalens SK10.15.01
599221080Dag BrenåsVarteig OL10.17.01
618165904Arild AndresenFossum IF10.19.00
237188994Egil FuruaBerger og Svelvik OL10.21.01
397204102Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb10.25.01
333178354Morten HeirFossum IF10.27.00
413221105Per Olav NærestadIF Trauma10.33.00
222506792Per Ole DahlsrudNydalens SK10.35.00
343229680Svein NygårdLillomarka OL10.37.00
637504468Hallvard KorenOK Moss10.41.01
233182119Roger LysnesHedrum OL10.43.00
139204539Terje NæssFossum IF10.45.00
119244758Rolv Anders SystadLyn Ski10.47.01
580149754Arne DybdahlLillomarka OL10.49.01
505502663Lars LodgaardRaufoss IL Orientering10.51.00
20501009Rune StræteWing OK10.53.01
18210013Øyvind SchjelderupWing OK10.57.00
159505269Torgeir SnilsbergOK Moss10.59.00
271144609Ole IngesenSarpsborg OL11.03.01
528241789Arne Håkon JørgensenSandefjord OK11.07.00
568238122Helge GisholtOK Skeidi11.11.01
470190660Terje Ulla EikenKongsberg OL11.13.01
27478337Jan Erik AalbergBækkelagets SK11.15.01
10195953Stein BlomsethLillomarka OL11.19.00
631229710Ola TellesbøHadeland OL11.21.00
72225256Fridtjof JebsenFossum IF
138504815Stein H. HagenFossum IF
180204225Stein MellaOppsal Orientering
207209846Jan Richard EriksenAsker Skiklubb
273207695Peter CarlsenSturla, IF
37394058Frank LøwengreenFredrikstad SK
395127154Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering
405193869Roar ByeModum OL
564228372Kjetil Sverdrup-ThygesonØstmarka OK
612502121Lars Petter EndresenMåren OK

H 55-

3 470 m, 57 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500234870Kjell Einar AndersenVarteig OL10.01.00
34504478Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)10.03.00
404223228Vidar BenjaminsenLillomarka OL10.05.01
21505814Kristian StorsveenLøten o-lag10.07.00
1500337Jon LahlumIL GeoForm10.09.01
439206550Are NjåsteinIL Tyrving10.11.00
9501515Nils Petter FremmingHeming Orientering10.13.00
110502487Bjørn SolbergseterAustmarka IL10.15.01
539502339Johan MattssonLillomarka OL10.19.01
640208640Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)10.23.00
309502357Bjørn Henning GrandalIL Tyrving10.25.00
608207790Christopher SchiveOK Moss10.27.00
437211653Andreas HuberHamar OK10.29.00
339483391Terje SchjølbergRøros IL10.31.00
129222676Sverre OttesenVaregg Fleridrett10.33.00
269181270Martin GranlyLillomarka OL10.35.00
369500625Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL10.37.01
33483728Petter GullikstadRøros IL10.39.00
16506977Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering10.40.08
151202141Herman BakkeLøten o-lag10.41.00
458205575Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn10.43.01
130241539Luis MahouCOTA10.45.01
311502443Per SlungaardIL Tyrving10.47.00
467501673Lars Peder VaajeMarnardal IL10.51.01
417192953Torgeir BrandalKongsberg OL10.53.00
450209842Tibor VáriSturla, IF10.59.01
588203634Hallvard BergIL Tyrving11.03.00
518214918Hallvard FjærLillomarka OL11.05.00
566503561Stig HeirAsker Skiklubb11.07.00
239211518Jan HauglandÅrstad IL11.09.00
261203514Olav BakkenØstmarka OK11.11.00
549505867Vidar Georg YdseOK Sør11.12.59
639209622Per KaarbyFossum IF11.15.00
55386867Jørgen MårtenssonModum OL11.17.01
51463823Yngvar ChristiansenBækkelagets SK11.19.01
63478646Jens Olav KløvrudLillomarka OL11.21.01
4787006Leif ErikssonModum OL11.23.00
636412975Bjørn BakkevigHeming Orientering11.25.00
192209927Jon BjørgumKristiansand OK11.26.00
533228075Knut EngenRaumar Orientering11.27.01
24208597Eirik TandrevoldFossum IF11.29.00
328223660Nils Harald StaffOL Toten-Troll11.33.00
205203666Sindre LangaasNydalens SK11.35.00
572488280Gløer WinsvoldSentrum OK11.37.00
358160321Kristian KihleRingerike OL11.39.00
196227720Erik NæssØstmarka OK11.41.01
288239189Audun StrandlieGjø-Vard OL11.43.00
59207674Onno VerberneOL Toten-Troll11.49.00
25223521Bo EngdahlIL Koll11.51.00
36400006Morten KarlsenMåren OK
70225822Jan-Ove BråthenOK Øst
81241537Mats JönssonKorsnäs IF OK
9492275Paul HinschKustein
121180836Bjørn Victor LarsenKongsberg OL
14089402Jan GranstedtHalden SK
302221312Egil Wickstrand IversenHeming Orientering
334500673Morten AndresenOK Skeidi

H 60-

3 450 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
229222257Harald BaugerOK Moss10.22.00
610157483Egil RundbergetNydalens SK10.24.02
377170718Trond HegnaAsker Skiklubb10.26.00
491226133Per Hermann KrøgerNydalens SK10.28.00
14666662Kjell MarksetIL Koll10.30.00
602500917Sture OttesenIndre Østfold OK10.32.00
215215505Øyvind SørlieHadeland OL10.38.01
47775025Klavs MadsenNydalens SK10.40.01
537198537Morten DåsnesRingerike OL10.42.01
46579098Leif S. ThingsrudØstmarka OK10.44.01
319197876Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK10.46.00
451217340Bård NatvigNittedal OL10.48.00
283184248Øystein KildahlØstmarka OK10.49.59
148185092Arild KirkerødSarpsborg OL10.52.00
7507044Richard Zeiner-GundersenFossum IF10.58.00
295224523Sören JonssonNydalens SK11.00.00
453222468Alf PettersenIL Tyrving11.02.00
29060917Reidar FossumAsker Skiklubb11.04.00
241211555Per Kristian EkebergIL Tyrving11.06.00
575501365Jan SveenRaumar Orientering11.08.01
56374968Tor StrandRaumar Orientering11.10.00
82241645Ulf HenrikssonKorsnäs IF OK11.12.00
378221167Harald ØstbyeElverum OK11.14.00
354505485Rune LaurantsenSkien OK11.16.00
170239501Harald HoviSkien OK11.18.00
308504397Roy GjerdingOK Moss11.22.01
280200005Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL11.30.01
406199744Ove MartinsenHauketo IF11.32.00
495191589Anton PlaianAsker Skiklubb11.34.00
195500051Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering11.36.00
98226063Bjørn WilladssenHeming Orientering
267197509Per OsenVestre Akers SK
282400286Morten DueMåren OK
304235154Gisle Nordahl DueMåren OK
522182094Per SchancheAsker Skiklubb
540217164Eirik Næss-UlsethHeming Orientering
565188444Arve GlittumOK Skeidi
619505778Arne KildalVestre Akers SK

H 65-

3 230 m, 50 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
263231205Ove Gunnar JacobsenStokke IL10.20.01
19502120Åsmund BerthelsenIL Tambarskjelvar10.22.01
124186202Atle RemmePorsgrunn OL10.26.00
104229740Bent GalborgenIndre Østfold OK10.28.00
13578995Leif Roger HultgreenRingerike OL10.32.00
410182122Martin NaufHedrum OL10.34.00
368200600Kjell SvanbergRøyken OL10.36.00
323211173Stein NordviElverum OK10.38.00
83207774Johan JungellKorsnäs IF OK10.40.01
176235935Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering10.43.01
95236303Paul SkjakerHadeland OL10.46.00
7991258Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering10.48.02
5561050Torbjørn NørbechRingerike OL10.50.00
356181554Elling AakreAndebu IL10.52.01
201201977Per-Erik ØstlieDriv IL10.54.00
591263Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering10.56.01
31576183Einar LienLøten o-lag10.58.01
425204100Tom A. KarlsenFredrikstad SK11.00.00
184241531Anders Stefan VestlundOk Kåre11.04.01
193228413Harry BreilandÅlgård Orientering11.06.01
76241534Jean DermineDauphiné Orientation11.08.01
320199657Nils-Petter WiikDriv IL11.10.00
284204649Ola BroxOL Toten-Troll11.12.00
613192427Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL11.14.01
248226293Svein S JacobsenIL Tyrving11.16.00
478221484Arne TesliIL Koll11.20.01
609506358Bjørn GrindeOslostudentenes IK11.22.00
246227680Per Chr. HagenBø OL11.23.59
431207748Kjell LidholmIFK Hedemora OK11.26.01
17589524Jon FredriksenHauketo IF11.28.00
161506677Petter NæssOppsal Orientering11.30.01
434184632Tor SørevikTIF Viking11.32.00
545501243Knut MalmoRingsaker OK11.37.46
27201595Øivind FadumSande Sportsklubb11.38.00
578502381Stein TurtumøygardMåren OK11.40.00
103505373Sveinung RekaaNotodden OL11.44.01
337501259Terje WikstrømRingsaker OK11.45.59
13501154Peter KlavenessMåren OK11.48.01
49092319Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL11.50.01
403195715Are EriksenOslostudentenes IK11.54.00
219500395Per StensethFredrikstad SK11.56.00
194155729Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss11.58.00
38197800Ragnar Niemi BergStokke IL
243221216Jan BøhleOL Trollo
348221412Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering
389221493Vidar ElvekrokEiker OL
400217002Knut LillealternFreidig
536182069Arne TiltnesIL Tyrving
548501084Tor TrøanHadeland OL
630184578Dag MoeKristiansand OK

H 70-

2 800 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
508100291Per Reidulf HolmOK Moss10.02.01
380207969Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb10.04.00
64238017Roar LøkenSandefjord OK10.06.01
111188756Øyvind SteneAsker Skiklubb10.10.00
523221255Rolf GjølbergLarvik OK10.12.01
225226088Steinar SkoglundFossum IF10.14.01
213501730Thorolf TrolsrudBotne SK10.16.00
393203393Bjørn Helge CeebergHedrum OL10.18.00
427207888Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb10.20.00
200220984Kjell WintherOppsal Orientering10.22.01
390203291Trygve LølandBirkenes IL10.24.00
316497403Nils Olav VennevikFreidig10.26.00
487244741Arild MoenKonnerud IL10.28.01
375504465Knut LindløvOK Moss10.30.01
476211181Kjell StenstadvoldIL Tyrving10.31.01
421201917Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL10.34.00
628228354Tore Angell-PetersenFreidig10.36.00
585238194Gunnar MosevollSkien OK10.40.01
276211532Kåre ThorbjørnsenLarvik OK10.42.01
11195881Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking10.44.00
63209778Hans Roar BakkenEiker OL10.46.00
203206901Terje MalmHamar OK10.52.00
443186015Bjørn SpjelkavikIL Tyrving10.56.00
208501244Alf Johan HjelmtvedtEiker OL10.58.01
584211431Torodd OsFørde IL11.00.00
53184542John Thomas PetersenNittedal OL11.02.00
117239076Runar KittilsenStokke IL11.06.01
14180270Trond WettergreenDriv IL11.08.00
60241882Egil EriksenGrong IL11.09.59
16898612Thor PalmgrenHalden SK11.12.01
268181968Eldar BørsumBækkelagets SK11.14.01
181241533Christer HellströmStora Tuna OK11.16.01
49217864Øystein SkappelLillehammer OK11.20.01
235504467Arne LandeBø OL11.22.01
52214964Helge RevhaugRingerike OL11.24.01
127170836Magnus NatåsBergens TF11.26.01
30505395Hasse BergstrømIL Tyrving11.28.00
321199690Hans StordalOL Tønsberg og omegn11.30.00
481183833Roar BjordalOppsal Orientering11.32.00
278219198Helge LyeIL Tyrving11.34.00
424191274Paul Martin BergRudsbygd IL11.40.00
13298008Widar Taxth LølandHisøy OK11.42.01
506199757Kurt GrønliFørde IL11.44.00
255203627Lars Martin GjeinStokke IL11.46.01
3232700Jacques FlamentASUB Brussels
32226952Geir HusdalTIF Viking
45192646Willy GrønstadGimle IF
112506769Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering
163192162Tore AabergIndre Østfold OK
221174746Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving
252219114Jørn TorgersenTIF Viking
259239488Ingar FinstadOK Moss
462222648Per Oscar SaugestadOK Moss
604411362Hogne KjæråsAndebu IL

H 75-

2 470 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
173216401Klaus EngenEidskog OL10.50.01
245168487Åsmund JahrDriv IL10.52.00
408506812Gunnar ØsterbøFreidig10.54.02
202226049Erling PedersenIL Siso10.58.01
382201916Harald LundhaugOK Moss11.00.00
649238049Ronald BjervaDrangedal OL11.02.00
191500902Per BjørkhaugTIF Viking11.04.01
31220842Per VoldFana IL11.08.00
552239500Øystein MadsenHaugerud IF11.12.00
90179385Henry SundsetvikOL Trollelg11.14.00
351504511Magnar ØvreåsBotne SK11.16.01
21091259Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering11.18.00
260209987Per LøvaasOL Trollelg11.20.01
383186891Kåre KnudsenIL GeoForm11.24.01
277211480Per HauglandÅrstad IL11.28.00
398211376Tormod DahlenRingerike OL11.30.01
115209738Leidulv VinjeNidarøst OK11.32.00
26192660Jon Vegard LundeLillehammer OK11.38.04
372501122Bjørn GunnerødAsker Skiklubb11.40.00
483195723Knut Kristen HangeraasIL GeoForm11.42.00
488503505Terje ThrondsenNittedal OL11.48.02
198502245Arne ØfsthusAsker Skiklubb11.52.02
559211450Egil NestandeFørde IL11.54.00
5789873Odd AureDrangedal OL11.56.01
524208631Ingar HåkonsenKongsberg OL11.58.01
89217272Helge BjaalandHeming Orientering12.00.00
312203368Anders TaraldrudIndre Østfold OK12.02.00
51193014Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL
97203285Anton LommeHedrum OL
142203367Olav SolbergBø OL
178193993Henrik HvoslefIK Stern
212501326Jon C. FougnerHeming Orientering
228500674Bjørn W. LudvigsenSturla, IF
347147450Lasse VråleSturla, IF
350177772Tor Eivind EdvardsenLarvik OK
474229517Magne KlovningPorsgrunn OL
586188709Olav HøiåsVang OL

H 80-

2 220 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
250203598Magnar ReppesgårdHedrum OL10.55.00
189211619Einar JørundlandOK Sør10.57.01
179207341Tore S. RasmussenTIF Viking11.01.01
466500050Odd KletteliBækkelagets SK11.03.00
230208014Olav TotlandFana IL11.07.00
497142804Svein HaukaasÅrstad IL11.09.01
293207009Bjørn EgnerHeming Orientering11.11.00
116184298Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn11.13.01
80215633Svein SolerødOL Toten-Troll11.15.00
35180915Axel IngvaldsenTIF Viking11.17.00
289226053Arne StrandlieGjø-Vard OL11.19.00
515501833Knut KjemhusKongsberg OL11.21.00
503502709Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL11.23.02
91504435Arne SæterhaugByåsen IL11.25.00
232191358Jon TyldumRudsbygd IL11.29.00
385221026Oddvar GjelstadSandefjord OK11.31.00
69180919Tormod HøimyrSturla, IF11.35.00
114235826Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering11.37.01
23682402Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL11.39.02
420502814Tor DrageHaugerud IF11.41.01
63884658Stein KorenOK Moss11.43.01
93185833Otto Grahl-NielsenBergens TF
131187324Helge HalvorsenLarvik OK
28571619Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag
525100460Egil RyghOL Tønsberg og omegn

H 85-

1 660 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
299221114Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK10.37.01
422487955Hans LarsenRaumar Orientering
587179827Aage MellaØstmarka OK

C-åpen

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212685Elisabeth Aune JakobsenOk Moss10.24.10
198018Emma Aune JakobsenOk Moss10.25.11
212695Martina VågsnesOppsal Orientering10.33.08
186090Ronja MarstonHemsedal IL10.33.09
193868Eivind VågsnesOppsal Orientering10.33.12
500119Tina BjørnstadRaumar Orientering10.42.10
213655Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK10.43.09
63222Fredrik GudmestadFredrikstad SK10.45.43
170602Tarjei Hausken NordbergNydalens SK11.27.16
243775Oskar SteneNydalens SK11.27.21
223944Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering
212076Erle Elise WoldOK Moss

B-åpen

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
167789Anna-Karin StrømstedtHJS Vansbro OK10.11.37
195816Kari Schjølberg-HenriksenNydalens SK10.22.41
213225Julie Sophie WoldOK Moss10.25.47
204622Harald AulieIL Koll10.41.32
505486Ingunn GåsoddenSkien OK10.52.00
207668Elena ChernenkoOk Akfa11.23.22

A-lang

23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
502886Andrine BenjaminsenLillomarka OL10.04.08
207011Vendula SramkovaHemsedal IL10.08.30
192116Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL10.19.10
221436Vigdis HobølOppsal Orientering10.26.43
208419Morten TangenOK Moss10.27.57
217083Amund Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb10.30.23
187259Thor MellaOppsal Orientering10.31.46
487940Roger MostueOppsal Orientering10.41.23
199444Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering10.54.02
208696Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering10.56.06
192906Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering10.57.35
507034Ludvig RødnesOppsal Orientering10.59.12
503554Sondre LadimOK Moss11.02.03
500301Jon Aukrust OsmoenNydalens SK11.05.09
506985Benjamin DohertySwansea Bay OC11.20.58
206276Hans JevanordFossum IF11.22.24
180515Mila ZaharinovaOppsal Orientering11.25.28
505677Raphael NetoNoteam11.27.15
505677Raphael NetoNoteam11.27.15
198012Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering11.30.01
500293Anne M Hausken NordbergNydalens SK11.52.48
212141Christopher LadimOK Moss
506399Charlotte WatsonLillomarka OL

A-kort

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
216818Stine AustadRaumar Orientering10.23.43
506978Lucinda CalvertSwansea Bay OC11.21.02
571181250Jan Olav OrmbergFana IL

Annonser

IOF Eventor