Norsk Orientering

Startliste for KM natt ROK

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM natt ROK
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: fredag 24 mars 2017

D-12

1 900 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
35Thea Hovda OlsenHaugesund IL Orientering21.02
36Anna TaksdalGanddal IL21.04
37Mari Hjelmtveit FjeldheimHaugesund IL Orientering21.06

H-12

1 900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
34Olav Gramstad BerstadHaugesund IL Orientering21.00

D 13-16C

1 900 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
47Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering21.26
49Anna Jakobsen ÅsheimHaugesund IL Orientering21.26
48Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb21.28
50Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb21.30
30Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering21.32

D 15-16

3 200 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
27Janne Tjørhom AasheimGanddal IL21.05
28Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb21.07
29Ingrid LamarkGanddal IL21.09

D 17-

3 700 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
11Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)21.00
12Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL21.02
13Kristina VollHaugesund IL Orientering21.04
14Aud Hognestad TaksdalGanddal IL21.06
15Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)21.08
16Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering21.10
17Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)21.12
18Vibeke LamarkGanddal IL21.14
19Ingrid EggenHaugesund IL Orientering21.16
20Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)21.18

D17K

3 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
33Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb21.17

D 50-

3 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
31Ann Karin TjørhomGanddal IL21.13

H 13-16C

1 900 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
38Aksel DommersnesGanddal IL21.08
39Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering21.10
40Andreas Nybak UrdalGanddal IL21.12
41Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb21.14
42Jonas Årvik SandalGanddal IL21.16
43Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering21.18
44Øyvind LamarkGanddal IL21.20
45Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering21.22
46Erlend BremnesGanddal IL21.24

H 15-16

3 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
25Ole Kristian TaksdalGanddal IL21.01
26Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering21.03

H 17-

6 000 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Bjarthe WesterheimStord Orientering21.01
2Fredrik OmdalGanddal IL21.03
3Jostein BaustadHaugesund IL Orientering21.05
4Kenneth WesterheimStord Orientering21.07
5Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb21.09
6John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering21.11
7Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb21.13
8Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering21.15
9Arild AasheimGanddal IL21.17
10Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering21.19
0Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL21.21

H17K

3 700 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jan Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering21.28

H 50-

3 700 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
21Trond LamarkGanddal IL21.20
22Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb21.22
23Tor Sverre SkåraEgersund OK21.24
24Svein-Erik KvameGanddal IL21.26

Annonser

IOF Eventor