Norsk Orientering

Startliste for Pokalkamp 3 Bergen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 3 Bergen
Arrangørorganisasjon: Årstad IL
Dato: tirsdag 23 mai 2017

D/H-10N

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Vegard WollanFana IL17.20.11
Marie ThomassenVaregg Fleridrett17.20.39
Nora Tefre GriegFana IL17.24.26
Kirill EikangerGneist, IL17.28.13
Maria ChristenssonGneist, IL17.28.28
Peter StoltzVaregg Fleridrett17.34.04
Erlend LavikVaregg Fleridrett17.40.48
Emilie Skare OhnstadVaregg Fleridrett17.40.58
Matheo Skare OhnstadVaregg Fleridrett17.41.08
Johannes LavikVaregg Fleridrett17.41.12
Johanne Ormberg EllingsenGneist, IL17.41.20
Dorthea Hennø HaugenFana IL17.52.08
Jakob Iversen PausAskøy OL17.56.04
Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL17.56.09
Thord Nystuen SolliAskøy OL17.56.13

D11-12N

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ameli EiknerFana IL17.16.18
Oda SildenFana IL17.16.22
Miranda KaufmannBergens TF17.41.48

D13-16N

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Andrea Hennø HaugenFana IL17.52.09

Åpen N

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Silje Gulbrandsen WollanFana IL17.20.13
Einar GriegFana IL17.24.27
Janne SkareVaregg Fleridrett17.40.23
Gry Ane LavikVaregg Fleridrett17.41.16
Roland KaufmannBergens TF17.41.59
Bjørge SolliAskøy OL17.48.48
Anders Nydal HaugenFana IL17.52.13
Ørn MidttunBergens TF18.07.56

D-10

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Emilie SolvikGneist, IL17.43.41
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett18.14.40

H-10

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Emil HeksemFana IL17.49.35
Kristoffer H HersvikFana IL17.50.40
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett17.56.40
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett18.00.40
Emil Øye KragsethIL Gular18.19.40
Sjur GrønnevetIL Gular18.20.40
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett18.27.52

D11-13

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Iris SkageGneist, IL17.33.24
Hedda Erica EikangerGneist, IL17.39.41
Stine Marie Tefre GriegFana IL17.42.40
Mariell SkageGneist, IL18.03.40
Ingrid Falch AndersenGneist, IL18.04.40
Karoline StrandenesFana IL18.11.41
Therese Gurvin SkaalandFana IL18.17.41
Idun HeklandIL Gular18.27.45

H11-13

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Erlend WollanFana IL17.24.41
Johannes Berge StadsnesIL Gular17.33.42
Andreas GarforsIL Gular17.34.10
Hans RogstadkjernetBergens TF17.46.48
Vegard AksnesIL Gular17.59.40
Vegard DaleTIF Viking18.05.41
Marius GuibertTIF Viking18.08.40
Andreas Strømme LidTIF Viking18.09.41
Oskar HeksemFana IL18.12.40

Åpen C

28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Knut Erik GulbrandsenFana IL17.26.39
Per MathismoenFana IL17.27.41
Mari StadsnesIL Gular17.34.23
Ingrid RollFana IL17.34.39
Geir RognsvågOs Orienteringsklubb17.40.40
Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett17.41.38
Yola KeenlysideGneist, IL17.44.58
Marianne HeksemFana IL17.49.44
Inge DaleGneist, IL17.51.40
Arne RyggBergens TF17.57.41
Ingunn EikelandBergens TF17.58.42
Roar BergeVaregg Fleridrett18.00.43
Marie StoltzVaregg Fleridrett18.01.41
Vegard Velle SivertsenBergens TF18.02.41
Amalie DaleTIF Viking18.06.41
Elin StrandenesFana IL18.10.41
Brage Løvfall AasenVaregg Fleridrett18.13.41
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett18.15.40
Else Lerche RaadalFana IL18.16.41
Mette GurvinFana IL18.18.41
Vibeke ØyeIL Gular18.19.43
Linda LøvfallVaregg Fleridrett18.21.41
Rune AasenVaregg Fleridrett18.22.40
Aasfrid TysværVaregg Fleridrett18.28.40
Jens Kristian EllingsenGneist, IL18.29.39
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett18.30.40
Bodil HåheimIL Gular18.36.14
Jonas BrackeTIF Viking18.42.40

H12-14

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Rasmus JordeVaregg Fleridrett17.37.41
Andreas DaleBergens TF18.00.40
Brage Bell LysakerFana IL18.04.40
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett18.09.41
Magnus Strømme LidTIF Viking18.12.41
Sondre BataldenFana IL18.20.41

D12-16

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF17.57.41
Kristine Bog VikaneFana IL18.02.41
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular18.13.41
Marie Roll-TørnqvistFana IL18.29.41

D50-

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb17.26.40
Nina SoligardBergens TF17.34.39
Turid RognsvågOs Orienteringsklubb17.39.41
Karen Clementsen KayserFana IL17.52.40
Anne Kjersti DaltveitFana IL17.55.41
Ingrid SandvollGneist, IL17.58.41
Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett18.01.41
Marit NipenGneist, IL18.05.41
Mette RogneVaregg Fleridrett18.06.40
Torild MyrliTIF Viking18.07.41
Bjørg MidttunBergens TF18.08.41
Mai Helen LingaIL Gular18.10.40
Hege FjellbirkelandIL Gular18.16.41
Annhild FetveitFana IL18.18.40

D65-

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Kjellaug HodnekvamBergens TF17.27.40
Turid TangenOs Orienteringsklubb17.29.41
Astri Ese HoleBergens TF17.31.40
Ingvill VoldFana IL17.32.43
Bjørg KocbachBergens TF17.36.41
Ingjerd SognnæsBergens TF17.42.40
Berit HegdalBergens TF17.45.40

Åpen B

20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Per Gunnar HettervikNoTeam17.24.42
Andreas BergeOs Orienteringsklubb17.25.40
Jan Terje MikkelsenTIF Viking17.28.41
Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb17.30.41
Harald RisnesFana IL17.33.42
Kjell SkageGneist, IL17.35.41
Axel IngvaldsenTIF Viking17.38.40
Sindre EkrheimBergens TF17.40.41
Otto Grahl-NielsenBergens TF17.41.40
Margrete SolvikGneist, IL17.46.40
Ina Hopland SkageGneist, IL17.47.40
Ragnar KayserFana IL17.54.40
Vibeke NymoVaregg Fleridrett17.56.42
Halvor Fetveit SundalFana IL18.03.41
Tone RosenlundVaregg Fleridrett18.11.41
Karianne StrømmeTIF Viking18.15.40
Idun Magdalene Bøyum AuglandBergens TF18.17.41
Bjørn BataldenFana IL18.19.41
Tage RosenlundVaregg Fleridrett18.27.41
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett18.28.41

H15-16

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF17.46.40
Vegard SkeieBergens TF17.47.40
Sindre Haaland WesterbøGneist, IL17.49.40
Lars EvensenGneist, IL17.50.40
Mathias HeradstveitGneist, IL17.53.42
Erik BohneVaregg Fleridrett18.06.41
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett18.07.41
Sigve Rygg EikelandBergens TF18.12.40
Andreas NysæterBergens TF18.13.41
Birk Bell LysakerFana IL18.17.41
Ulrik HellenTIF Viking18.25.40
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett18.32.40
Jon William HammerBergens TF18.34.41

D17-

24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ragnhild BalsvikOsterøy IL17.27.41
Stine BjørkevollOdda OL17.30.40
Nina GogaBergens TF17.42.41
Valentina DimitrovaGneist, IL17.45.41
Toril HallanLillomarka OL17.52.40
Tove AasheimAskøy OL17.55.40
Kristin A. EegIL Gular17.59.40
Ingunn Torød BusetGneist, IL18.00.41
Tora Aasheim NymarkTIF Viking18.01.40
Marian KjellevoldIL Gular18.04.41
Hanne DaltveitFana IL18.05.40
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett18.08.41
Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular18.09.41
Ann-Elin BendiksenFana IL18.14.41
Gunhild ForlandAskøy OL18.15.40
Kristine GrønlundFana IL18.18.40
Siri KollerudLillomarka OL18.19.41
Lise ChristensenTIF Viking18.21.40
Mariell ArntzenGneist, IL18.23.40
Mari Strømme LidTIF Viking18.26.41
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular18.28.40
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett18.36.39
Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett18.37.41
Liv OrmbergGneist, IL18.39.42

H50-

25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Bjørn-Inge SkageGneist, IL17.24.40
Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL17.25.40
Øistein PaulsenBergens TF17.26.40
Sigurd EiknerFana IL17.32.40
Knut GjestemoenBergens TF17.37.41
Torgeir StrandFana IL17.38.39
Rune StadsnesIL Gular17.39.41
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb17.41.40
Kjetil DammTIF Viking17.44.41
Matti TorgersenBergens TF17.48.41
Tore Svein NeseAskøy OL17.56.40
Jan SteinegerGneist, IL18.02.40
Tord Bell MykingFana IL18.03.41
Øistein BøeFana IL18.10.41
Knut A MolvikGneist, IL18.16.40
Lars FjellangerFana IL18.20.42
Rune ErdalSamnanger IL18.22.41
Audun BraatenBergens TF18.24.41
Pål AuglandBergens TF18.29.38
Erik VikaneFana IL18.30.41
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett18.38.40
Sverre OttesenVaregg Fleridrett18.40.39
Ole TørnqvistFana IL18.41.40
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett18.42.40
Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett18.45.46

H65-

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Per Olaf TangenFana IL17.28.49
Harald LyngtunFana IL17.29.40
Atle BergsethVaregg Fleridrett17.33.41
Atle AlvheimFana IL17.35.41
Einar NordåsFana IL17.36.40
Per VoldFana IL17.40.40
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking17.43.40
Arild Frank OlsenBergens TF17.51.42
Lars Olav TveitaFana IL17.54.40
Jan Olav OrmbergFana IL18.11.41
Magne RaadalFana IL18.27.39
Gunnar MikkelsenTIF Viking18.33.41
Dagfinn HoleBergens TF18.35.41

Åpen AK

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Sturle NordeideGneist, IL17.31.41
Jakob EiknerFana IL17.34.40
Lise Balestrand GrønbechAskøy OL17.57.41
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering17.58.40
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett18.31.41

H17-

27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Erlend GjestemoenBergens TF17.25.41
Espen BjørkevollOdda OL17.27.42
Eirik BjørkevollOdda OL17.29.41
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL17.31.40
Rune NygaardIL Gular17.34.40
Knut UtneFana IL17.49.41
Andreas GrønbechAskøy OL17.50.41
Geir HeksemFana IL17.51.41
Tore NymarkAskøy OL17.54.41
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular17.55.40
Dag AksnesIL Gular17.57.44
Tore JuvikIL Gular18.02.41
Scott JuvikIL Gular18.03.41
Pål ThomassenVaregg Fleridrett18.06.40
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett18.08.40
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett18.09.40
Helge RosenlundVaregg Fleridrett18.10.41
Bjart Are HellenTIF Viking18.12.24
Andreas G. PoldenGneist, IL18.13.41
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett18.14.40
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett18.15.40
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett18.18.40
Arne JohannesenIL Gular18.19.41
Jan Petter HansenIL Gular18.21.42
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett18.25.40
Bård HeklandIL Gular18.32.40
Sverre Johan NærheimIL Gular18.36.40

D19-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Vibeke Tefre GriegFana IL17.38.40
Kirsti LysakerFana IL18.31.48

Annonser

IOF Eventor