Norsk Orientering

Startliste for Sprintcup 5 Bergen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 5 Bergen
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: tirsdag 5 september 2017

D-12

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Hedda Erica EikangerGneist, IL17.51.18
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett18.00.19

D13-15

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF17.38.18
Marie Roll-TørnqvistFana IL17.41.17
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett18.13.12
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular18.29.00

D16-18

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Mari Strømme LidTIF Viking17.33.08
Yola KeenlysideGneist, IL17.44.49
Tora Aasheim NymarkTIF Viking17.49.47
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett18.06.17
Ida LehmannVaregg Fleridrett18.24.11

D19-

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ann-Elin BendiksenFana IL17.39.28
Arnfrid SkjævelandStord Orientering17.40.19
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering17.41.18
Valentina DimitrovaGneist, IL17.45.48
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett17.46.18
Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett17.50.18
Mariell ArntzenGneist, IL17.51.18
Gunhild ForlandAskøy OL18.02.17
Kristine GrønlundFana IL18.05.10
Annhild FetveitFana IL18.09.18
Rannveig NordhagenFana IL18.15.17
Marie DymbeGneist, IL18.18.18

D40-

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Liv Sylvi MeyerGneist, IL17.42.47
Ragnhild BalsvikOsterøy IL17.44.11
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett17.58.19
Liv OrmbergGneist, IL18.05.41
Nina GogaBergens TF18.07.18
Marian KjellevoldIL Gular18.08.17
Mette RogneVaregg Fleridrett18.15.18
Monica Askeland HalvorsenGneist, IL18.20.04

D60-

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Berit HegdalBergens TF17.46.17
Kari SecherBergens TF17.46.48
Astri Ese HoleBergens TF17.47.18
Kari NatåsBergens TF17.47.47
Bjørg KocbachBergens TF17.48.48
Ingrid RollFana IL17.50.23
Bjørg MidttunBergens TF17.50.48
Nina SoligardBergens TF17.53.17

DN

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Emilie SolvikGneist, IL17.55.40
Ragnhild Louise ErvikVaregg Fleridrett17.59.26
Ellen GrønnevetIL Gular18.07.43
Live GrønnevetIL Gular18.08.34
Miranda KaufmannBergens TF18.12.21

HN

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Sigurd Velle SivertsenBergens TF17.38.06
Olav KvalbeinBergens TF17.57.30
Jonas BrackeTIF Viking18.00.32
Andrea AlettiBergens TF18.05.58
Marius GuibertTIF Viking18.06.15
Sjur GrønnevetIL Gular18.08.32
Cedric GuibertTIF Viking18.10.24
Roland KaufmannBergens TF18.12.32

H-12

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Kristoffer Heldal HersvikFana IL17.40.18
Dagfinn GjerstadOsterøy IL17.43.47
Martin Shields LøklingGneist, IL17.54.09
Mats Askeland HalvorsenGneist, IL18.20.00

H13-15

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Magnus Strømme LidTIF Viking17.35.18
Rasmus JordeVaregg Fleridrett17.36.18
Vegard Velle SivertsenBergens TF17.42.18
Isak Wendelbo NyreBergens TF17.43.22
Sindre Haaland WesterbøGneist, IL17.44.48
Lars EvensenGneist, IL17.45.18
Martin Krokeide OttesenTIF Viking17.45.48
Hans RogstadkjernetBergens TF17.49.48
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett17.59.17
Håvard NybøFana IL18.10.11
Tage RosenlundVaregg Fleridrett18.23.12

H16-18

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular18.08.16
Aune DørmænenVaregg Fleridrett18.26.17

H19-

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Eirik BjørkevollOdda OL17.19.02
Håkon ReikvamIL Gular17.35.18
Lars RøttingenIL Gular17.42.17
Knut UtneFana IL17.47.18
Øyvind JohannessenGneist, IL17.47.47
Sturle NordeideGneist, IL17.53.48
Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett17.58.48
Andreas BergeOs Orienteringsklubb18.07.17
Fredrik Øverland HatlingFana IL18.14.17
Niklas ProforsVaregg Fleridrett18.24.52
Geir HeksemFana IL18.28.17
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett18.41.00

H40-

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Kjetil DammTIF Viking17.46.47
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb17.48.47
Tore NymarkAskøy OL17.52.17
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL17.52.47
Øistein StemmeHordaveg BIL17.54.18
Helge EmhjellenIL Gular17.57.47
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett18.00.26
Kristian LøvåsVaregg Fleridrett18.03.17
John Fredrik HatlingFana IL18.16.17
Helge RosenlundVaregg Fleridrett18.21.30
Ketil NummedalFana IL18.23.21
Sverre OttesenVaregg Fleridrett18.27.17
Arne JohannesenIL Gular18.31.25

H60-

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Halvdan Ramberg MoeFana IL17.37.12
Jan Olav OrmbergFana IL17.39.18
Axel IngvaldsenTIF Viking17.42.21
Magne RaadalFana IL17.48.16
Magnus NatåsBergens TF17.49.17
Svein LingaIL Gular18.17.14

Annonser

IOF Eventor