Norsk Orientering

Startliste for Sport 8-serien (Ungdom)

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sport 8-serien (Ungdom)
Arrangørorganisasjon: Varteig OL
Dato: onsdag 7 juni 2017

N-Åpen

1 900 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Martin BryggenHalden SK19.00
2Anders Rostveit ElmiOK Moss19.00
3Vilma DanevadFredrikstad SK19.00
5Aron Rostveit ElmiOK Moss19.00
6Tobias ThoresenHalden SK19.00
7Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL19.00
8Aisha Rostveit ElmiOK Moss19.00
9Halvor Ek HedlundTrøsken IL19.00
11Solan LøkenOK Moss19.00
13Håkon BryggenHalden SK19.00

D -10

2 500 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
32Jenny DanevadFredrikstad SK19.01
33Erle Elise WoldOK Moss19.03
34Minna Sofie WingstedtHalden SK19.05
35Ingrid SteinslandFredrikstad SK19.07
36Thea KvalheimHalden SK19.09
37Tuva Charlotte FossaasGimle IF19.11

H -10

2 500 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
38Anders Hovgaard EisvangOK Moss19.13
39Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL19.15
40Edvard KeransFredrikstad SK19.17
41Ville Emil WingstedtHalden SK19.19
42Selmer LøkenOK Moss19.21
43Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK19.23
118Brage KristiansenOK Moss19.25

D 11-12

2 600 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
44Elma Sagli GudimIndre Østfold OK19.00
46Anna Fredheim LystadSarpsborg OL19.04
47Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL19.06
48Sigrid Schmitt GranHalden SK19.08
50Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK19.12
51Marikken ChristensenSarpsborg OL19.14
52Mathilde FossaasGimle IF19.16
53Sigrid HaugeSarpsborg OL19.18
54Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL19.20
55Helle KvalheimHalden SK19.22
56Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK19.24

H 11-12

2 600 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
57Liam Viggo WingstedtHalden SK19.26
58Erlend Grønlund MoenGimle IF19.28
59Emil Husebye AamodtFredrikstad SK19.30
60Andreas TveterHalden SK19.32
61Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL19.34
62Philip Orud HovlandHalden SK19.36
119Sverre SandvikHalden SK19.46

H 13-20C

2 600 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
63Sander BystrømIndre Østfold OK19.38
64Håkon Kopperud KnutsenGimle IF19.40
65Hans Peder BerglandIndre Østfold OK19.42
66Martin KindemGimle IF19.44

D 13-14

3 300 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
67Emma Helene OlsenHalden SK19.01
68Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK19.03
70Amalie LøkkebergFredrikstad SK19.07
71Julie Sophie WoldOK Moss19.09
72Marie Lien BackstrømHalden SK19.11
73Frida Hovgaard EisvangOK Moss19.13
74Elida Sagli GudimIndre Østfold OK19.15

H 13-14

3 300 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
75Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL19.17
77Herman Lien BackstrømHalden SK19.21
78Alfred BjørnerødOK Moss19.23
79Ivar HansenSarpsborg OL19.25
80Peder BryggenHalden SK19.27
81Ludvik SætherFredrikstad SK19.29
83Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK19.33
84Sigurd Saxe SandvikHalden SK19.35
85Sivert PoppeFredrikstad SK19.37

D 15-16

4 500 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
87Vilde RetteraasenIndre Østfold OK19.00
88Synne Marie JenssenHalden SK19.02
89Nina PedersenSarpsborg OL19.04
90Ingrid Grønlund MoenGimle IF19.06
91Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL19.08
92Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SK19.10
93Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL19.12
94Alexandra AngvollFredrikstad SK19.14
31MarieLuise Schmitt GranHalden SK20.02

H 15-16

4 500 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
104Jonatan AuneHalden SK19.34
107Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK19.40
108Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SK19.42
109Theodor LierIndre Østfold OK19.44
110Tore Herman KirkebøenHalden SK19.46
111Christopher LadimOK Moss19.48
112Alf Kristian HelleHalden SK19.50
117Adam KristiansenOK Moss20.00

D 17-20

4 500 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
96Marie HansenSarpsborg OL19.18
97Marte BergslandTrøsken IL19.20
98Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL19.22
99Karoline AuneHalden SK19.24
100Siri PedersenSarpsborg OL19.26
101Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK19.28
102Benedicte PedersenSarpsborg OL19.30
116Selma KristiansenOK Moss19.58

H 17-20

4 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
113Vegar SkinneIndre Østfold OK19.52
114Thomas TubbehaugenOK Moss19.54
115Benjamin AasenSarpsborg OL19.56

Annonser

IOF Eventor