Norsk Orientering

Startliste for TA-sprint 1 / Trh sprintcup 4

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint 1 / Trh sprintcup 4
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: torsdag 27 april 2017

Trh D -10

1 510 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
286Mariell FossumByåsen IL17.02
289Ingeborg KolstadWing OK17.05
295Ella Bruchmüller SundtByåsen IL17.11

TA sprint D 11-12

1 510 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9Eline Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering18.09
10Guro HegstadOK Skøynar18.10
11Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK18.11
12Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering18.12

TA sprint D 13-14

1 960 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
64Trude MarkhusVerdal OK18.28
65Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering18.29
66Mathea Baglo BjørkengVerdal OK18.30

TA sprint D 15-16

1 960 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51Mari Kilskar GrevskottFrol IL18.15
52Louise RonglanOK Skøynar18.16

Trh D 17-20

3 160 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
116Emilie Liabakk EriksenByåsen IL17.22
175Anna RenolenWing OK18.21
189Lene Berg HanssenByåsen IL18.35
197Ingeborg EideByåsen IL18.43
199Andrine VikenByåsen IL18.45
204Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK18.50
228Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering19.14
229Synne Marie KvammeWing OK19.15
230Ragnhild EideByåsen IL19.16

Trh D 21-

3 160 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
109Line Hovdenak LyngNidarøst OK17.15
113Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK17.19
117Gunhild Rogne HallandNTNUI17.23
119Johanne de PresnoNTNUI17.25
154Marit SchmidOL Trollelg18.00
166Eva TesarovaWing OK18.12
170Ingunn Egeberg VáriNTNUI18.16
186Hedvig ÅstebølNTNUI18.32
238Mari FastingHalden SK19.24
244Idunn AssevFlyfemkamp19.30
249Henriette OlsenNOTEAM19.35
250Karianne HjortlandLarvik OK19.36

Trh D 40-

3 160 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
333Kristin HaugskottOL Trollelg17.05
102Vibeke Klock FletenWing OK17.08
110Gøril EideByåsen IL17.16
112Margot Bolstad LynumFreidig17.18
118Mari BraathenWing OK17.24
131Tonje BostadNidarøst OK17.37
145Mari HoffByåsen IL17.51
164Randi LillealternFreidig18.10
165Liv TennesWing OK18.11
168Tone AlmåsIL Leik18.14
190Kari UlsethFreidig18.36
236Mari Angell PetersenFreidig19.22

Trh D 50-

3 160 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
96Turid ArnesenByåsen IL17.02
121Rine HanssenByåsen IL17.27
158Nina-Beate LiabakkByåsen IL18.04
187Hilde ForbordMalvik IL18.33

Trh D 65-

3 160 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
134Ruth SchmidOL Trollelg17.40
215Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK19.01

Trh D 70-

3 160 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
200Randi HellandWing OK18.46

Trh H -10

1 510 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
287Sivert Sæther LevinFreidig17.03
297Kristoffer LodgaardByåsen IL17.13
298Ole Ulseth SylteFreidig17.14
301Johannes StordalByåsen IL17.17
321Dagfinn SteinvikByåsen IL17.37

TA sprint H 11-12

1 510 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Ole Andreas VeskeOK Skøynar18.02
4Magnus AlstadFrol IL18.04
5Aleksander Tanem IversenVerdal OK18.05

TA sprint H 13-14

1 960 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
56Fredrik MøllerSteinkjer OK18.20
57Sigurd VatnFrol IL18.21
58Sindre TusetSteinkjer OK18.22
59Martin Vehus SkjerveVerdal OK18.23
60Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK18.24

TA sprint H 15-16

1 960 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40Aksel VeskeOK Skøynar18.04
41Tobias AlstadFrol IL18.05
42Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering18.06
43Tore MarkhusVerdal OK18.07
44Håvard VeieOK Skøynar18.08
45Marius MøllerSteinkjer OK18.09
46Trym Nergård RønningOK Skøynar18.10
47Yngve AaenStjørdals-Blink Orientering18.11
48Martin Wold StavrumFrol IL18.12

Trh H 17-20

3 160 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
98Olav Andreas RemmenOL Trollelg17.04
122Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg17.28
155Oscar LyngenFreidig18.01
159Anders HaugskottOL Trollelg18.05
173Audun HeimdalKonnerud IL18.19
178Martin Grøntvedt PedersenWing OK18.24
214Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL19.00

Trh H 21-

3 160 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Håvard VassendenFrol IL17.00
114Terje MaroniByåsen IL17.20
167Petter LyngNidarøst OK18.13
176Vegard LineNTNUI18.22
196Jan SchmidOL Trollelg18.42
239Ola BergerByåsen IL19.25
240Frank SandbergFlyfemkamp19.26
241Joakim EideFlyfemkamp19.27
243Bjørn SævikFlyfemkamp19.29
245Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL19.31
246Morten KorsvoldWing OK19.32
248Martin MunkebyNOTEAM19.34
251Kent OddvikNOTEAM19.37
254Ola KeiseråsIL Leik19.40
274Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI20.00

Trh H 40-

3 160 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
94Stein-Erik FletenWing OK17.00
132Skjalg StordalByåsen IL17.38
137Trygve ReitanMalvik IL17.43
140Lars Martin HafstadByåsen IL17.46
147Per Ivar SkinderhaugWing OK17.53
149Øystein BraathenWing OK17.55
153Eivind LonaWing OK17.59
174Torgeir AuneByåsen IL18.20
185Jens Kjetil MehammerWing OK18.31
194Jon Olaf OlaussenMalvik IL18.40
198Petter Andreas BerghMalvik IL18.44
201Jørgen TegdanOL Trollelg18.47
213Are RogstadNidarøst OK18.59
225Hans Petter LodgaardByåsen IL19.11

Trh H 50-

3 160 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
100Rune StræteWing OK17.06
104Lars Erik StrømsnesMalvik IL17.10
127Knut HagenByåsen IL17.33
139Agnar RenolenWing OK17.45
141John LerliMelhus IL17.47
146Dag StenersenNidarøst OK17.52
157Jon VindalWing OK18.03
160Terje MidtbøWing OK18.06
161Haakon ArnesenByåsen IL18.07
163Bernt BrynhildsenWing OK18.09
171Øyvind SchjelderupFreidig18.17
183Øystein WiggenByåsen IL18.29
209Atle PedersenMelhus IL18.55
252Rune VikenNOTEAM19.38

Trh H 60-

3 160 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
103Kjell MaroniByåsen IL17.09
105Inge NørstebøOL Trollelg17.11
124Olav KvittemFreidig17.30
138Jostein AlvestadWing OK17.44
180Morten SkoglundByåsen IL18.26
195Jan Erik KofoedNidarøst OK18.41
247Geir OwrenFreidig19.33

Trh H 65-

3 160 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
126Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK17.32

Trh H 70-

3 160 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
130Rolf KarsetSteinkjer OK17.36
162Roar ForbordMalvik IL18.08
188Magnus LandstadFreidig18.34
208Torleif StephansenNidarøst OK18.54

Trh H 75-

3 160 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
97Leif EngenNidarøst OK17.03
148Eigil SørliMalvik IL17.54

Trh H 80-

3 160 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
181Arne Kjell FoldvikNidarøst OK18.27
220Arnfinn LangelandByåsen IL19.06

Åpen Lang

2 540 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
328Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering17.00
329Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK17.01
330Atle DengerudSteinkjer OK17.02
332Arne GrevskottFrol IL17.04
334Sofie HallemVerdal OK17.06
335Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK17.07
26Sondre Johansen SætertrøStjørdals-Blink Orientering18.26
193Svein Anders MelhusSteinkjer OK18.39

Åpen Mellom

1 960 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
37Hege HegstadOK Skøynar18.01
92Erling Andreas RonglanOK Skøynar18.56
93Kristian MidthjellVerdal OK18.57

Åpen Kort

1 510 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Edvard Skjøstad TynesStjørdals-Blink Orientering18.01
20Gabriel Aron BaugStjørdal speidergruppe18.20
21Vegard Gauslaa BruunStjørdal speidergruppe18.21
22Son Angelica EndresenStjørdal speidergruppe18.22
23Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering18.23
24Hampus Mack TronvollStjørdals-Blink Orientering18.24
25Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering18.25
27Lovise KjesbuStjørdals-Blink Orientering18.27
28Idun AaenStjørdals-Blink Orientering18.28
30Ludvik Mack TronvollStjørdals-Blink Orientering18.30
31Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering18.31
32Laura HegstadOK Skøynar18.32
33Martin Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering18.33
34Jonas AlstadFrol IL18.34
35Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering18.35
36Julia Johansen SætertrøStjørdals-Blink Orientering18.36

Trh D11-12

1 510 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
291Ine Bohnhorst TegdanFreidig17.07
300Nora HalvorsenFreidig17.16
304Sigrid HaugskottOL Trollelg17.20
306Eira Ausen FossmarkFreidig17.22

Trh H11-12

1 510 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
284Herman Bruchmüller SundtByåsen IL17.00
285Alf Petter LynumFreidig17.01
288Ådne StordalByåsen IL17.04
290Kasper LodgaardByåsen IL17.06
292Tristan HalvorsenFreidig17.08
293Borgar StavrumWing OK17.09
294Vegard Lereim StorliFreidig17.10
296Jakob Jøsang WithWing OK17.12
299Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL17.15
302Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK17.18
303Nikolai FossumByåsen IL17.19
307Aksel VikenByåsen IL17.23

Trh H13-14

3 160 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0August MaskeFreidig17.00
99Espen KarlsenMelhus IL17.05
106Vetle Grønvik EkraFreidig17.12
115Sigurd BraathenWing OK17.21
120Joakim Solberg QvenildMelhus IL17.26
123Petter Andreas LonaWing OK17.29
125Kristoffer LerliMelhus IL17.31
144Vegard Ulseth SylteFreidig17.50
156Martin AuneMelhus IL18.02
169Sverre HellevikFreidig18.15
182Peter Prytz JensenMelhus IL18.28
192Ørjan SæterMelhus IL18.38
202Oskar StorlerMelhus IL18.48
205Antonius Herskedal AmundsenFreidig18.51
216Erlend AuneByåsen IL19.02
218Erik Tofte jrMelhus IL19.04
222Emil LeroyerFreidig19.08
231Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig19.17
235Emil GrønliFreidig19.21
253Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL19.39

Trh D13-14

3 160 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
151Tuva GrøtteWing OK17.57

Trh H15-16

3 160 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
107Kenneth KjelaasMalvik IL17.13
111Erling Eide HustvedtWing OK17.17
129Sander SandmoMelhus IL17.35
143Håvard SingsaasFreidig17.49
152Petter Liabakk EriksenByåsen IL17.58
206Nikolai RenolenWing OK18.52
207Håkon SæternesByåsen IL18.53
210Mathias Enebak IversenFreidig18.56
212Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK18.58
217Iver OlaussenMalvik IL19.03
221Henrik BraathenWing OK19.07
223Øystein MoltumyrMalvik IL19.09
232Johannes LangaasNidarøst OK19.18
233Einar EideByåsen IL19.19
234Jonas GrønliFreidig19.20

Trh D15-16

3 160 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
108Åsne Stræte OpdahlWing OK17.14
128Stine AuneNidarøst OK17.34
135Mona Eggen KongsbakWing OK17.41
150Hanne Helmine RogstadNidarøst OK17.56
172Hedda Hoff HagenByåsen IL18.18
224Frida HaugskottOL Trollelg19.10
227Ingvild Lauvstad SundeWing OK19.13

Annonser

IOF Eventor