Norsk Orientering

Startliste for Vårløpet

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: Vårløpet
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: søndag 7 mai 2017

Byåsen IL

22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
72Lene Berg HanssenD17-20 (10)4 580 m12.05
74Ragnhild EideD17-20 (10)4 580 m12.07
82Emilie Liabakk EriksenD17-20 (10)4 580 m12.15
261Jørgen AuneH11-12 (7)2 180 m12.18
90Petter Liabakk EriksenH15-16 (8)4 580 m12.23
154Turid ArnesenD50 (12)3 330 m12.25
193Svein Endre HoveH70 (8)2 380 m12.29
160Guri BjørndalD50 (12)3 330 m12.31
99Haakon ArnesenH50 (21)4 580 m12.32
162Nina-Beate LiabakkD50 (12)3 330 m12.33
164Rine HanssenD50 (12)3 330 m12.35
103Harald StorrønningH50 (21)4 580 m12.36
167Kjell MaroniH60 (10)3 330 m12.39
273Ingrid Wollan BenumD -10 (2)2 180 m12.41
201Stina ElfvingD60 (9)2 380 m12.45
115Øystein WiggenH50 (21)4 580 m12.48
118Kari Solem AuneD40 (8)4 580 m12.51
174Bjørn BergerH60 (10)3 330 m12.53
286Vegard Lundteigen AuneDirekte C (5)2 180 m12.54
128Trond BenumDirekte A (10)4 580 m13.01
131Torgeir AuneDirekte A (10)4 580 m13.04
132Hans Alexander ØsthagenDirekte A (10)4 580 m13.05

Fossum IF

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
53Ragnhild HjermstadD21 (11)5 820 m12.34

Freidig

49 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
31Vegard KittilsenH17-20 (7)5 820 m12.02
206Vemund MølnvikH13-14 (16)2 820 m12.03
143Maj-Lisbet RønningD17AK (2)3 330 m12.05
33Oscar LyngenH17-20 (7)5 820 m12.06
255Alf Petter LynumH11-12 (7)2 180 m12.06
208Vegard Ulseth SylteH13-14 (16)2 820 m12.07
75Maria Ulseth SylteD17-20 (10)4 580 m12.08
257Tristan HalvorsenH11-12 (7)2 180 m12.10
210Antonius Herskedal AmundsenH13-14 (16)2 820 m12.11
379Erlend GrønliN-åpen (28)1 080 m12.12
260Kristoffer Strømdal WikH11-12 (7)2 180 m12.16
9Sindre JohannessenH21- (20)7 580 m12.17
39Mathias VindalH17-20 (7)5 820 m12.18
85Jonas GrønliH15-16 (8)4 580 m12.18
87Mikkel HoltH15-16 (8)4 580 m12.20
425Martin Sæther LevinN-åpen (28)1 080 m12.20
41Kristian Fredrik LynumH17-20 (7)5 820 m12.22
89Lars SandstadH15-16 (8)4 580 m12.22
263Maria Strømdal WikD11-12 (8)2 180 m12.22
216Emil GrønliH13-14 (16)2 820 m12.23
265Una KittilsenD11-12 (8)2 180 m12.26
156Mona J. MølnvikD50 (12)3 330 m12.27
267Ole Ulseth SylteN-åpen (28)1 080 m12.28
159Torid KvaalD50 (12)3 330 m12.30
267Tora KittilsenD11-12 (8)2 180 m12.30
836Eystein AskeN-åpen (28)1 080 m12.31
161Grete Berge OwrenD50 (12)3 330 m12.32
195Gunn Kari HygenD60 (9)2 380 m12.33
269Marita AskeD11-12 (8)2 180 m12.34
165Heidi ArnesenD50 (12)3 330 m12.36
270Nora HalvorsenD11-12 (8)2 180 m12.36
57Arild H ClausenH40 (8)5 820 m12.39
198Reidun Fallan SmaavikD60 (9)2 380 m12.39
272Sivert Sæther LevinH -10 (1)2 180 m12.40
200Ingerid Angell-PetersenD60 (9)2 380 m12.43
170Knut LillealternH60 (10)3 330 m12.45
61Andreas SylteH40 (8)5 820 m12.47
203Kari LillealternD60 (9)2 380 m12.49
117Øyvind SchjelderupH50 (21)4 580 m12.50
173Gunnar ØsterbøH60 (10)3 330 m12.51
64Johan IvarssonH40 (8)5 820 m12.53
120Kari UlsethD40 (8)4 580 m12.53
122Mari Angell-PetersenD40 (8)4 580 m12.55
124Tina Strømdal WikD40 (8)4 580 m12.57
176Nils Olav VennevikH60 (10)3 330 m12.57
239Rune M. HoltDirekte B (10)2 820 m12.58
126Margot Bolstad LynumD40 (8)4 580 m12.59
130Vegard GrønliDirekte A (10)4 580 m13.03
179Tore Angell-PetersenH60 (10)3 330 m13.03

Frol IL

19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
253Magnus AlstadH11-12 (7)2 180 m12.02
369Jonas AlstadN-åpen (28)1 080 m12.05
1630Aksel Sandstad SkjesetN-åpen (28)1 080 m12.06
144Matilde MunkebyD15-16 (6)3 330 m12.07
1633Ville Sandstad SkjesetN-åpen (28)1 080 m12.08
148Mari Kilskar GrevskottD15-16 (6)3 330 m12.15
45Eirin Svanøe-HafstadD21 (11)5 820 m12.26
15Ulf Forseth IndgaardH21- (20)7 580 m12.29
48Line SundsvikD21 (11)5 820 m12.29
51Kine Sofie SandstadD21 (11)5 820 m12.32
17Jo Forseth IndgaardH21- (20)7 580 m12.33
163Randi JensenD50 (12)3 330 m12.34
196Magnhild ForsethD60 (9)2 380 m12.35
111Arne GrevskottH50 (21)4 580 m12.44
276Sigurd VatnH13-16 C (4)2 180 m12.44
227Linnea MunkebyD13-14 (2)2 820 m12.45
282Lena Lyngsaunet AlstadDirekte C (5)2 180 m12.50
236Tobias AlstadDirekte B (10)2 820 m12.55
30Stian SundsvikH21- (20)7 580 m12.59

IL Leik

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
20Ola KeiseråsH21- (20)7 580 m12.39
121Tone AlmåsD40 (8)4 580 m12.54
66Jan HageH40 (8)5 820 m12.57
127Mai Iren AlmåsD40 (8)4 580 m13.00

Kristiansand OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
10Gaute FriestadH21- (20)7 580 m12.19

Malvik IL

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
400Lily Alexandra MorganN-åpen (28)1 080 m12.03
399Leo Benjamin MorganN-åpen (28)1 080 m12.16
187Roar ForbordH70 (8)2 380 m12.17
40Ludvig Williams StrømsnesH17-20 (7)5 820 m12.20
49Sunniva MorganD21 (11)5 820 m12.30
106Lars Erik StrømsnesH50 (21)4 580 m12.39
25Nicholas MorganH21- (20)7 580 m12.49

Melhus IL

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
205Oskar StorlerH13-14 (16)2 820 m12.01
207Kristoffer LerliH13-14 (16)2 820 m12.05
358Johannes LerliN-åpen (28)1 080 m12.10
211Peter Prytz JensenH13-14 (16)2 820 m12.13
259Johannes HalvorsrudH11-12 (7)2 180 m12.14
362Kristin LerliN-åpen (28)1 080 m12.14
213Erik Tofte jrH13-14 (16)2 820 m12.17
215Espen KarlsenH13-14 (16)2 820 m12.21
219Martin AuneH13-14 (16)2 820 m12.29
97John LerliH50 (21)4 580 m12.30
101Atle PedersenH50 (21)4 580 m12.34
223Joakim Solberg QvenildH13-14 (16)2 820 m12.37
341Knut HageH13-16 N (1)1 080 m12.50
63Kjell Rune Logan-HalvorsrudH40 (8)5 820 m12.51
283Klara StorlerDirekte C (5)2 180 m12.51

Namsos OK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
197Vigdis JørgensenD60 (9)2 380 m12.37
178Stein Eigil JørgensenH60 (10)3 330 m13.01

Nidarøst OK

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
151Hanne Helmine RogstadD15-16 (6)3 330 m12.21
92Johannes LangaasH15-16 (8)4 580 m12.25
104Bjørn P. LøvåsH50 (21)4 580 m12.37
172Jens Øystein GjersvoldH60 (10)3 330 m12.49
231Are RogstadDirekte B (10)2 820 m12.50

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
133Joachim EideDirekte A (10)4 580 m13.06

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
134Frank SandbergDirekte A (10)4 580 m13.07

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
135Eskil SteinDirekte A (10)4 580 m13.08

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
136Markus Gran StiansenDirekte A (10)4 580 m13.09

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
137Bendik FalchDirekte A (10)4 580 m13.10

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
238Marit Hereid SandstadDirekte B (10)2 820 m12.57

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
284Sigurd Almåsbakk SkogmoDirekte C (5)2 180 m12.52

NTNUI

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
67Sindre Engzelius GylverH17AK (3)4 580 m12.00
3Henrik UpsalH21- (20)7 580 m12.05
4Vegard LineH21- (20)7 580 m12.07
80Vilde MalmeiD17-20 (10)4 580 m12.13
8Håvard Mo VaadalH21- (20)7 580 m12.15
12Magne JutulstadH21- (20)7 580 m12.23
14Per Melander OftenH21- (20)7 580 m12.27
46Gunhild Rogne HallandD21 (11)5 820 m12.27
16Anders Felde OlaussenH21- (20)7 580 m12.31
50Anine AhlsandD21 (11)5 820 m12.31
52Hedvig ÅstebølD21 (11)5 820 m12.33
18Harald KalagerH21- (20)7 580 m12.35
56Camilla ÖhmanD21 (11)5 820 m12.37
233Johanne de PresnoDirekte B (10)2 820 m12.52
234Siri StensgårdDirekte B (10)2 820 m12.53
29Kristoffer NeslandH21- (20)7 580 m12.57

Nydalens SK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
420Otto Schjølberg-HenriksenN-åpen (28)1 080 m12.23

OK Skøynar

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
256Håkon HallanH11-12 (7)2 180 m12.08
152Hege HallanD15-20 B (1)2 820 m12.23
91Hallvar HallanH15-16 (8)4 580 m12.24
204Elin FiskvikD60 (9)2 380 m12.51

OL Trollelg

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
34Anders HaugskottH17-20 (7)5 820 m12.08
6Jan SchmidH21- (20)7 580 m12.11
186Henry SundsetvikH70 (8)2 380 m12.15
150Frida HaugskottD15-16 (6)3 330 m12.19
188Stig Arild HaugskottH70 (8)2 380 m12.19
262Sigrid HaugskottD11-12 (8)2 180 m12.20
11Roar SkulbørstadH21- (20)7 580 m12.21
43Marit SchmidD21 (11)5 820 m12.24
107Frode HaugskottH50 (21)4 580 m12.40
109Geir PaulsenH50 (21)4 580 m12.42
22Alex PedersenH21- (20)7 580 m12.43
125Kristin HaugskottD40 (8)4 580 m12.58

Orkanger IF

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
169Rolf WærnesH60 (10)3 330 m12.43

Ringerike OL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
145Tuva Aas StræteD15-16 (6)3 330 m12.09
218Stein Aas StræteH13-14 (16)2 820 m12.27
157Kjersti StræteD50 (12)3 330 m12.28
113Knut AasH50 (21)4 580 m12.46

Selbu OK

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
359Sander TørumN-åpen (28)1 080 m12.29
194Karin GalaaenD60 (9)2 380 m12.31
221Lars Erik UglemsmoH13-14 (16)2 820 m12.33
336Tina UglemsmoD 11-12N (2)1 080 m12.40
58Harald GrønningH40 (8)5 820 m12.41
338Nardos KidaneD 11-12N (2)1 080 m12.44
830Robel KidaneN-åpen (28)1 080 m12.44
278Jone Ingebrigt SamlandH13-16 C (4)2 180 m12.46
339Angesom HagosH 11-12N (1)1 080 m12.46
280Anders TørumH13-16 C (4)2 180 m12.48
232Elisabeth StørsethDirekte B (10)2 820 m12.51

Steinkjer OK

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
209Fredrik MøllerH13-14 (16)2 820 m12.09
192Rolf KarsetH70 (8)2 380 m12.27
102Trond Svanøe-HafstadH50 (21)4 580 m12.35
274Karita MøllerD -10 (2)2 180 m12.42
279Sindre TusetH13-16 C (4)2 180 m12.47

Stjørdals-Blink Orientering

20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1631Filip EstilN-åpen (28)1 080 m12.02
416Sondre Johansen SætertrøN-åpen (28)1 080 m12.04
415Julia Johansen SætertrøN-åpen (28)1 080 m12.07
391Petter SkulbørstadN-åpen (28)1 080 m12.09
77Ane Nielsen SolbergD17-20 (10)4 580 m12.10
1628Ida DullumN-åpen (28)1 080 m12.11
36Audun Wanvik HaugenH17-20 (7)5 820 m12.12
1629Rakel StørsethN-åpen (28)1 080 m12.13
1635Hampus Mack TronvollN-åpen (28)1 080 m12.15
1637Edvard TynesN-åpen (28)1 080 m12.17
820Martin Klevberg LerfallN-åpen (28)1 080 m12.18
264Eline Klevberg LerfallD11-12 (8)2 180 m12.24
94Henrik KraftH15-16 (8)4 580 m12.27
272Idun AaenN-åpen (28)1 080 m12.27
268Ane SkulbørstadD11-12 (8)2 180 m12.32
318Gustav StandalN-åpen (28)1 080 m12.33
60Frode EstilH40 (8)5 820 m12.45
228Marie Nielsen SolbergD13-14 (2)2 820 m12.47
1645Magnus HallanN-åpen (28)1 080 m12.48
240Snorre JohansenDirekte B (10)2 820 m12.59

Stokke IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
141Sunniva Nergaard BergD17AK (2)3 330 m12.03

Tydal IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
166Marit Sophie BergerD50 (12)3 330 m12.37

Verdal OK

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
70Ole Morten FrøsethH17AK (3)4 580 m12.03
71Sigrid Vehus SkjerveD17-20 (10)4 580 m12.04
78Sofie HallemD17-20 (10)4 580 m12.11
189Sverre KristoffersenH70 (8)2 380 m12.21
155Gunhild BredesenD50 (12)3 330 m12.26
96Arne OkkenhaugH50 (21)4 580 m12.29
220Martin Vehus SkjerveH13-14 (16)2 820 m12.31
408Emilie Nubdal FrøsethN-åpen (28)1 080 m12.34
105Einar LundH50 (21)4 580 m12.38
407Martine Nubdal FrøsethN-åpen (28)1 080 m12.38
110Marius EnesH50 (21)4 580 m12.43
112Vidar SkjerveH50 (21)4 580 m12.45
285Eli KristoffersenDirekte C (5)2 180 m12.53
237Tor Ove HallemDirekte B (10)2 820 m12.56

Wing OK

19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
235Sarah BrynhildsenDirekte B (10)2 820 m12.00
69Per Ivar SkinderhaugH17AK (3)4 580 m12.02
76Anna RenolenD17-20 (10)4 580 m12.09
7Joakim Blix PrestmoH21- (20)7 580 m12.13
147Mona Eggen KongsbakD15-16 (6)3 330 m12.13
81Synne Marie KvammeD17-20 (10)4 580 m12.14
214Petter Andreas LonaH13-14 (16)2 820 m12.19
190Knut SkjesolH70 (8)2 380 m12.23
191Robert StrømH70 (8)2 380 m12.25
93Jonas VindalH15-16 (8)4 580 m12.26
95Jon VindalH50 (21)4 580 m12.28
100Jostein AlvestadH50 (21)4 580 m12.33
55Kristin JægerD21 (11)5 820 m12.36
108Bernt BrynhildsenH50 (21)4 580 m12.41
59Eivind LonaH40 (8)5 820 m12.43
114Rune StræteH50 (21)4 580 m12.47
171Steinar AasvangH60 (10)3 330 m12.47
28Agnar RenolenH21- (20)7 580 m12.55
129Sina Blix PrestmoDirekte A (10)4 580 m13.02

Annonser

IOF Eventor