Norsk Orientering

Startliste for Vårløpet

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Vårløpet
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: søndag 7 mai 2017

N-åpen

1 080 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1631Filip EstilStjørdals-Blink Orientering12.02
400Lily Alexandra MorganMalvik IL12.03
416Sondre Johansen SætertrøStjørdals-Blink Orientering12.04
369Jonas AlstadFrol IL12.05
1630Aksel Sandstad SkjesetFrol IL12.06
415Julia Johansen SætertrøStjørdals-Blink Orientering12.07
1633Ville Sandstad SkjesetFrol IL12.08
391Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering12.09
358Johannes LerliMelhus IL12.10
1628Ida DullumStjørdals-Blink Orientering12.11
379Erlend GrønliFreidig12.12
1629Rakel StørsethStjørdals-Blink Orientering12.13
362Kristin LerliMelhus IL12.14
1635Hampus Mack TronvollStjørdals-Blink Orientering12.15
399Leo Benjamin MorganMalvik IL12.16
1637Edvard TynesStjørdals-Blink Orientering12.17
820Martin Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering12.18
425Martin Sæther LevinFreidig12.20
420Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK12.23
272Idun AaenStjørdals-Blink Orientering12.27
267Ole Ulseth SylteFreidig12.28
359Sander TørumSelbu OK12.29
836Eystein AskeFreidig12.31
318Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering12.33
408Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK12.34
407Martine Nubdal FrøsethVerdal OK12.38
830Robel KidaneSelbu OK12.44
1645Magnus HallanStjørdals-Blink Orientering12.48

D -10

2 180 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
273Ingrid Wollan BenumByåsen IL12.41
274Karita MøllerSteinkjer OK12.42

D11-12

2 180 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
262Sigrid HaugskottOL Trollelg12.20
263Maria Strømdal WikFreidig12.22
264Eline Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering12.24
265Una KittilsenFreidig12.26
267Tora KittilsenFreidig12.30
268Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering12.32
269Marita AskeFreidig12.34
270Nora HalvorsenFreidig12.36

D 11-12N

1 080 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
336Tina UglemsmoSelbu OK12.40
338Nardos KidaneSelbu OK12.44

D13-14

2 820 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
227Linnea MunkebyFrol IL12.45
228Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering12.47

D15-16

3 330 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
144Matilde MunkebyFrol IL12.07
145Tuva Aas StræteRingerike OL12.09
147Mona Eggen KongsbakWing OK12.13
148Mari Kilskar GrevskottFrol IL12.15
150Frida HaugskottOL Trollelg12.19
151Hanne Helmine RogstadNidarøst OK12.21

D17-20

4 580 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
71Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK12.04
72Lene Berg HanssenByåsen IL12.05
74Ragnhild EideByåsen IL12.07
75Maria Ulseth SylteFreidig12.08
76Anna RenolenWing OK12.09
77Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering12.10
78Sofie HallemVerdal OK12.11
80Vilde MalmeiNTNUI12.13
81Synne Marie KvammeWing OK12.14
82Emilie Liabakk EriksenByåsen IL12.15

D21

5 820 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
43Marit SchmidOL Trollelg12.24
45Eirin Svanøe-HafstadFrol IL12.26
46Gunhild Rogne HallandNTNUI12.27
48Line SundsvikFrol IL12.29
49Sunniva MorganMalvik IL12.30
50Anine AhlsandNTNUI12.31
51Kine Sofie SandstadFrol IL12.32
52Hedvig ÅstebølNTNUI12.33
53Ragnhild HjermstadFossum IF12.34
55Kristin JægerWing OK12.36
56Camilla ÖhmanNTNUI12.37

D40

4 580 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
118Kari Solem AuneByåsen IL12.51
120Kari UlsethFreidig12.53
121Tone AlmåsIL Leik12.54
122Mari Angell-PetersenFreidig12.55
124Tina Strømdal WikFreidig12.57
125Kristin HaugskottOL Trollelg12.58
126Margot Bolstad LynumFreidig12.59
127Mai Iren AlmåsIL Leik13.00

D50

3 330 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
154Turid ArnesenByåsen IL12.25
155Gunhild BredesenVerdal OK12.26
156Mona J. MølnvikFreidig12.27
157Kjersti StræteRingerike OL12.28
159Torid KvaalFreidig12.30
160Guri BjørndalByåsen IL12.31
161Grete Berge OwrenFreidig12.32
162Nina-Beate LiabakkByåsen IL12.33
163Randi JensenFrol IL12.34
164Rine HanssenByåsen IL12.35
165Heidi ArnesenFreidig12.36
166Marit Sophie BergerTydal IL12.37

D60

2 380 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
194Karin GalaaenSelbu OK12.31
195Gunn Kari HygenFreidig12.33
196Magnhild ForsethFrol IL12.35
197Vigdis JørgensenNamsos OK12.37
198Reidun Fallan SmaavikFreidig12.39
200Ingerid Angell-PetersenFreidig12.43
201Stina ElfvingByåsen IL12.45
203Kari LillealternFreidig12.49
204Elin FiskvikOK Skøynar12.51

H -10

2 180 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
272Sivert Sæther LevinFreidig12.40

H11-12

2 180 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
253Magnus AlstadFrol IL12.02
255Alf Petter LynumFreidig12.06
256Håkon HallanOK Skøynar12.08
257Tristan HalvorsenFreidig12.10
259Johannes HalvorsrudMelhus IL12.14
260Kristoffer Strømdal WikFreidig12.16
261Jørgen AuneByåsen IL12.18

H 11-12N

1 080 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
339Angesom HagosSelbu OK12.46

H13-14

2 820 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
205Oskar StorlerMelhus IL12.01
206Vemund MølnvikFreidig12.03
207Kristoffer LerliMelhus IL12.05
208Vegard Ulseth SylteFreidig12.07
209Fredrik MøllerSteinkjer OK12.09
210Antonius Herskedal AmundsenFreidig12.11
211Peter Prytz JensenMelhus IL12.13
213Erik Tofte jrMelhus IL12.17
214Petter Andreas LonaWing OK12.19
215Espen KarlsenMelhus IL12.21
216Emil GrønliFreidig12.23
218Stein Aas StræteRingerike OL12.27
219Martin AuneMelhus IL12.29
220Martin Vehus SkjerveVerdal OK12.31
221Lars Erik UglemsmoSelbu OK12.33
223Joakim Solberg QvenildMelhus IL12.37

H13-16 C

2 180 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
276Sigurd VatnFrol IL12.44
278Jone Ingebrigt SamlandSelbu OK12.46
279Sindre TusetSteinkjer OK12.47
280Anders TørumSelbu OK12.48

H13-16 N

1 080 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
341Knut HageMelhus IL12.50

H15-16

4 580 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
85Jonas GrønliFreidig12.18
87Mikkel HoltFreidig12.20
89Lars SandstadFreidig12.22
90Petter Liabakk EriksenByåsen IL12.23
91Hallvar HallanOK Skøynar12.24
92Johannes LangaasNidarøst OK12.25
93Jonas VindalWing OK12.26
94Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering12.27

H17-20

5 820 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
31Vegard KittilsenFreidig12.02
33Oscar LyngenFreidig12.06
34Anders HaugskottOL Trollelg12.08
36Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering12.12
39Mathias VindalFreidig12.18
40Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL12.20
41Kristian Fredrik LynumFreidig12.22

H21-

7 580 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3Henrik UpsalNTNUI12.05
4Vegard LineNTNUI12.07
6Jan SchmidOL Trollelg12.11
7Joakim Blix PrestmoWing OK12.13
8Håvard Mo VaadalNTNUI12.15
9Sindre JohannessenFreidig12.17
10Gaute FriestadKristiansand OK12.19
11Roar SkulbørstadOL Trollelg12.21
12Magne JutulstadNTNUI12.23
14Per Melander OftenNTNUI12.27
15Ulf Forseth IndgaardFrol IL12.29
16Anders Felde OlaussenNTNUI12.31
17Jo Forseth IndgaardFrol IL12.33
18Harald KalagerNTNUI12.35
20Ola KeiseråsIL Leik12.39
22Alex PedersenOL Trollelg12.43
25Nicholas MorganMalvik IL12.49
28Agnar RenolenWing OK12.55
29Kristoffer NeslandNTNUI12.57
30Stian SundsvikFrol IL12.59

H40

5 820 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
57Arild H ClausenFreidig12.39
58Harald GrønningSelbu OK12.41
59Eivind LonaWing OK12.43
60Frode EstilStjørdals-Blink Orientering12.45
61Andreas SylteFreidig12.47
63Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL12.51
64Johan IvarssonFreidig12.53
66Jan HageIL Leik12.57

H50

4 580 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
95Jon VindalWing OK12.28
96Arne OkkenhaugVerdal OK12.29
97John LerliMelhus IL12.30
99Haakon ArnesenByåsen IL12.32
100Jostein AlvestadWing OK12.33
101Atle PedersenMelhus IL12.34
102Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK12.35
103Harald StorrønningByåsen IL12.36
104Bjørn P. LøvåsNidarøst OK12.37
105Einar LundVerdal OK12.38
106Lars Erik StrømsnesMalvik IL12.39
107Frode HaugskottOL Trollelg12.40
108Bernt BrynhildsenWing OK12.41
109Geir PaulsenOL Trollelg12.42
110Marius EnesVerdal OK12.43
111Arne GrevskottFrol IL12.44
112Vidar SkjerveVerdal OK12.45
113Knut AasRingerike OL12.46
114Rune StræteWing OK12.47
115Øystein WiggenByåsen IL12.48
117Øyvind SchjelderupFreidig12.50

H60

3 330 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
167Kjell MaroniByåsen IL12.39
169Rolf WærnesOrkanger IF12.43
170Knut LillealternFreidig12.45
171Steinar AasvangWing OK12.47
172Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK12.49
173Gunnar ØsterbøFreidig12.51
174Bjørn BergerByåsen IL12.53
176Nils Olav VennevikFreidig12.57
178Stein Eigil JørgensenNamsos OK13.01
179Tore Angell-PetersenFreidig13.03

H70

2 380 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
186Henry SundsetvikOL Trollelg12.15
187Roar ForbordMalvik IL12.17
188Stig Arild HaugskottOL Trollelg12.19
189Sverre KristoffersenVerdal OK12.21
190Knut SkjesolWing OK12.23
191Robert StrømWing OK12.25
192Rolf KarsetSteinkjer OK12.27
193Svein Endre HoveByåsen IL12.29

Direkte A

4 580 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
128Trond BenumByåsen IL13.01
129Sina Blix PrestmoWing OK13.02
130Vegard GrønliFreidig13.03
131Torgeir AuneByåsen IL13.04
132Hans Alexander ØsthagenByåsen IL13.05
133Joachim EideNOTEAM13.06
134Frank SandbergNOTEAM13.07
135Eskil SteinNOTEAM13.08
136Markus Gran StiansenNOTEAM13.09
137Bendik FalchNOTEAM13.10

Direkte B

2 820 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
235Sarah BrynhildsenWing OK12.00
231Are RogstadNidarøst OK12.50
232Elisabeth StørsethSelbu OK12.51
233Johanne de PresnoNTNUI12.52
234Siri StensgårdNTNUI12.53
236Tobias AlstadFrol IL12.55
237Tor Ove HallemVerdal OK12.56
238Marit Hereid SandstadNOTEAM12.57
239Rune M. HoltFreidig12.58
240Snorre JohansenStjørdals-Blink Orientering12.59

Direkte C

2 180 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
282Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL12.50
283Klara StorlerMelhus IL12.51
284Sigurd Almåsbakk SkogmoNOTEAM12.52
285Eli KristoffersenVerdal OK12.53
286Vegard Lundteigen AuneByåsen IL12.54

D15-20 B

2 820 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
152Hege HallanOK Skøynar12.23

D17AK

3 330 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
141Sunniva Nergaard BergStokke IL12.03
143Maj-Lisbet RønningFreidig12.05

H17AK

4 580 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
67Sindre Engzelius GylverNTNUI12.00
69Per Ivar SkinderhaugWing OK12.02
70Ole Morten FrøsethVerdal OK12.03

Annonser

IOF Eventor