Norsk Orientering

Startliste for KM langdistanse Vestfold og Telemark

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM langdistanse Vestfold og Telemark
Arrangørorganisasjoner: Botne SK / OK Horten
Dato: lørdag 26 august 2017

N-ÅPEN

1 900 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1187Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL13.00
1188Sturla SigurdssonStokke IL13.00
1189Johanne Hedemark NelsonBerger og Svelvik OL13.00
1190Oliver LagerSandefjord OK13.00
1191Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL13.00
1192Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn13.00
1193Vigdis SigurdsdottirStokke IL13.00
1194Ingvild Buchacz EieNotodden OL13.00
1195Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn13.00
1196Cathrine SognNotodden OL13.00
1197Kristian Kaupang LyeLarvik OK13.00
1198Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL13.00
1199Fredrik BueOL Tønsberg og omegn13.00
1200Karen KlavenesSandefjord OK13.00
1201Sindre FurlandSandefjord OK13.00
1202Ludvik HiisStokke IL13.00
1203Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OL13.00
1204Ane MathisenOL Tønsberg og omegn13.00
1206Iver Sagerøy FossBotne SK13.00
1207Endre Sagerøy FossBotne SK13.00
1208Magnus BuchaczeieNotodden OL13.00

D-10

2 580 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1161Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn13.13
1162Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn13.17
1163Daniella GjoneSandefjord OK13.19

D11-12

2 670 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1043Vilde Aakre LeistadSkien OK13.32
1044Synne SandvenNotodden OL13.34
1045Ingeborg EikåsSandefjord OK13.36
1046Iril RingheimLarvik OK13.38
1047Ragne KlavenesSandefjord OK13.40

D11-12N

1 900 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1281Sigrid Buchacz EieNotodden OL13.00
1282Line Borgejordet SimonesNotodden OL13.00

D13-14

3 240 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL13.25
3Une HoltermannPorsgrunn OL13.29
4Eline SchjervenLardal OL13.31
5Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn13.33
6Kristin Melby JacobsenLardal OL13.35
7Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn13.37
8Mina Borgejordet SimonesNotodden OL13.39
9Ingrid MobråthenBotne SK13.41
10Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn13.43
11Emma EngehultNotodden OL13.45

D13-16C

2 670 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Gjendine GjelstadSandefjord OK13.00

D15-16

4 370 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
102Mina SchjervenLardal OL13.02
103Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn13.04
104Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL13.06
105Elise StørenBø OL13.08
106Julie EikelandOL Tønsberg og omegn13.10
107Elise AusenPorsgrunn OL13.12

D17AK

3 590 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
751Kari Reppesgård HoltHedrum OL13.29
752Pernille NaufHedrum OL13.31
753Hege MelbyLardal OL13.33
755Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK13.37
756Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL13.39
757Silje Borge HoviSkien OK13.41

D17-B

3 240 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
969Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn13.00
754Katrine van RaaijHedrum OL13.35
961Elin SlokvikNotodden OL13.45
962Anne Berg GjølbergLarvik OK13.45
963Tone Sølie LysnesHedrum OL13.45
964Rita RaastadSkien OK13.45
965Monica Tveit TjentlandLardal OL13.45
966Sara Roberg GhabeliOL Trollo13.45
967Mia EngehultNotodden OL13.45
968Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn13.45

D17C

2 670 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1081Kari BergLarvik OK13.40
1082Hilde Gunn HellenesOK Skeidi13.40
1083Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo13.40
1084Lise HørtvedtKongsberg OL13.40
1085Vibeke Svendsen MathisenOL Tønsberg og omegn13.40
1086Inger-Lene FlatinSkien OK13.40
1087Else StordalOL Tønsberg og omegn13.40
1088Silje Skatvedt StensrudOK Horten13.40
1089Eirunn HiisStokke IL13.40
1090Gro SandKongsberg OL13.40
1091Lene MeenPorsgrunn OL13.40

D17-18

5 320 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
202Hanne VassendPorsgrunn OL13.39
203Andrine Harriet FremstadLarvik OK13.41
204Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL13.43
205Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK13.45
206Anna MeenPorsgrunn OL13.47

D19-20

6 480 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
302Emilie WestinPorsgrunn OL13.02
303Linn Hege RosoLardal OL13.04

D21

7 320 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
403Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn13.27
404Ingrid UndstadLarvik OK13.29
405Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL13.31

D40

5 320 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
608Silje IslandOL Tønsberg og omegn12.58
602Mariann Øren ArvesenSandefjord OK13.57
603Kristin Repstad StoremyrIL Hauken13.59
604Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL14.01
605Siv WiersdalenPorsgrunn OL14.03
606Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn14.05
607Gry AakreSkien OK14.07
609Sara MathisenPorsgrunn OL14.11
610Liv SchjervenLardal OL14.13

D45

5 320 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
627Janne LarsenPorsgrunn OL14.17
629Hilde VassendPorsgrunn OL14.21
630Kristin SandvenNotodden OL14.23
631Lenka WestinPorsgrunn OL14.25
632Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn14.27

D50

4 370 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
702Lill-Ann TorpSandefjord OK13.50
703Heidi SchatvetNotodden OL13.52
704Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL13.54
705Kari ChristiansenSandefjord OK13.56
706Eli SæterdalSkien OK13.58

D55

3 590 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
802Eli Marie WiigPorsgrunn OL14.19
804Elisabeth Meum JohansenOK Moss14.23
805Grete S B HoviSkien OK14.25

D60

3 590 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
822Randi HansenStokke IL14.29
823Gro EiaOL Trollo14.31

D65

3 210 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
862Ingrid StrandeSkien OK13.14
863Bjørg MostaulBø OL13.16

D70

3 210 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
903Thorunn Aamodt OvesenLardal OL13.34
904Margit Ryen SteenBø OL13.36
905Eli KlovningPorsgrunn OL13.38
906Synnøve DalvaBø OL13.40
907May Helene HansenSandefjord OK13.42
908Margareta BrynhildsenStokke IL13.44

D80

3 210 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
942Tirill Liby SeipOK Skeidi12.58

H-10

2 580 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1143Ole Magnus StoremyrIL Hauken13.05
1144Rasmus EngehultNotodden OL13.07
1145Magnus SigurdssonStokke IL13.09
1146Tollef TjentlandLardal OL13.11

H11-12

2 670 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1023Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn13.04
1024Gaute NysæterSkien OK13.06
1025Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn13.08
1027Adrian HagenPorsgrunn OL13.12
1028Endre SandKongsberg OL13.14
1029Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn13.16
1030Brage EikåsSandefjord OK13.18
1031Henrik Repstad StoremyrIL Hauken13.20
1032Niclas GunnerødStokke IL13.22
1033Gabriel GjoneSandefjord OK13.24
1034Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL13.26

H11-12N

1 900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1026Sindre Flatin ErichsenSkien OK13.00

H13-14

3 240 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
53Tobias MathisenPorsgrunn OL13.05
54Anders KlavenesSandefjord OK13.07
55Magnus BrodinPorsgrunn OL13.09
56Henrik Kaupang LyeLarvik OK13.11
57Benjamin GjoneSandefjord OK13.13
58Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL13.15
59Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn13.17
60Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL13.19
61Hallvard TjentlandLardal OL13.21
62Ola MeenPorsgrunn OL13.23

H13-16C

2 670 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1101Bendik Schia LøeNotodden OL13.40

H15-16

5 320 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
154Snorre SlokvikNotodden OL13.07
155Iver RingheimLarvik OK13.09
156Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn13.11
157Åsmund SlokvikNotodden OL13.13
158Viljan van RaaijHedrum OL13.15
159Jonas EikåsSandefjord OK13.17
160Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn13.19
161Even GravningenStokke IL13.21
162Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL13.23
163Kristian Juel johannessenHedrum OL13.25
164Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn13.27
165Jakob Schia LøeNotodden OL13.29
166Halvard KornmoPorsgrunn OL13.31
167Henrik R HoltHedrum OL13.33
168Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn13.35

H15-16B

3 240 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
981Oliver DraveckyOL Trollo13.45

H17AK

4 370 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
653Einar KlavenesSandefjord OK13.18
654Per Einar StrømHedrum OL13.20
655Magne KløveStokke IL13.22
656Eelco van RaaijHedrum OL13.24
657Oskar KaaløySandefjord OK13.26
658Jostein MehammerPorsgrunn OL13.28
659Tor Sverre GravningenStokke IL13.30
660Eirik LarsenSkien OK13.32

H17-B

3 240 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1001Morten AndresenOK Skeidi13.45

H17C

2 670 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1121Knut ErichsenSkien OK13.40
1122Torstein LyeLarvik OK13.40
1123Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL13.40
1124Knut GjoneSandefjord OK13.40

H17-18

7 320 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
261Sindre R HoltHedrum OL13.01
254Håkon KornmoPorsgrunn OL13.07
255Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn13.09
256Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL13.11
257Audun Melby JacobsenLardal OL13.13
258Rasmus MathisenPorsgrunn OL13.15
259Skjalg NysæterSkien OK13.17
260Trym B IslandOL Tønsberg og omegn13.19

H19-20

8 360 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
352Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn13.34
353Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn13.36
354Jarle LysnesHedrum OL13.38

H21

8 360 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
455Helge GisholtOK Skeidi13.08
456Lars Steinar HefreBø OL13.10
457Harald KvisliNotodden OL13.12
458Jørgen FrøydLarvik OK13.14
459Øyvind HyllesethSkien OK13.16
460Eivind Romberg KvaaleBø OL13.18
461Harald HoviSkien OK13.20
462Sigurd Myhre AndreassenHalden SK13.22
463Dag Steinar RagvinBø OL13.24
464Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL13.26
465Steinar LandeBø OL13.28
466Thore KornmoPorsgrunn OL13.30

H40

7 320 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
502Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL13.35
503Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL13.37
504Jesper FlogstadIL Hauken13.39

H45

6 480 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
516Trond EvensenOL Tønsberg og omegn13.06
517Ola TellesbøHadeland OL13.08
518Øyvind FlaattenOK Skeidi13.10
519Atle BorgersenHedrum OL13.12
520Dag AusenPorsgrunn OL13.14
521Anders Kristian HoltHedrum OL13.16
522Jo Børre EikåsSandefjord OK13.18
523Bjørnar OlsrødStokke IL13.20
524Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn13.22
525Ian RingheimOL Trollo13.24
526Rune EngehultNotodden OL13.26
527Roar MathisenOL Tønsberg og omegn13.28
528Espen JohnsenHedrum OL13.30
529Jørn LangerudPorsgrunn OL13.32
530Sturle FurlandSandefjord OK13.34
531Jens TjentlandLardal OL13.36
532Hans Christian MeenPorsgrunn OL13.38
533Per Olav GulbrandsenLarvik OK13.40
534Atle StrømHedrum OL13.42

H50

6 480 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
553Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn13.48
554Kjell WestinPorsgrunn OL13.50
555Petter LøeNotodden OL13.52
556Jon SkriubakkenPorsgrunn OL13.54
557Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn13.56
558Bjørn Richard KirsteSkien OK13.58
559Jan GatevoldPorsgrunn OL14.00
560Roger LysnesHedrum OL14.02
561Arne Håkon JørgensenSandefjord OK14.04

H55

5 320 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
577Tom SagaSkien OK13.51
578Espen RaastadSkien OK13.53

H60

4 370 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
677Per FuruheimSkien OK13.36
678Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL13.38
679Morten JohansenOK Moss13.40
680Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn13.42
681Per Chr. HagenBø OL13.44
682Rune LaurantsenSkien OK13.46

H65

3 590 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
728Hogne KjæråsAndebu IL13.05
729Ove Gunnar JacobsenStokke IL13.07
730Øivind FadumSande Sportsklubb13.09
731Olav FlogstadIL Hauken13.11
732Martin NaufHedrum OL13.13
733Atle RemmePorsgrunn OL13.15
734Hugo A. ChristensenNotodden OL13.17
735Jan BøhleOL Trollo13.19
736Ole JohanssonPorsgrunn OL13.21
737Sveinung RekaaNotodden OL13.23
738Bjørn SteenBø OL13.25
739Kay JørgensenPorsgrunn OL13.27

H70

3 590 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
779Hallvard MyrvollBø OL13.49
780Hans StordalOL Tønsberg og omegn13.51
781Jakob KløverødPorsgrunn OL13.53
782Arne KristensenStokke IL13.55
783Dag Rønning JensenOL Trollo13.57
784Frank EliassenSandefjord OK13.59
785Ragnar HillestadLardal OL14.01
786Lars Martin GjeinStokke IL14.03
787Ingar HåkonsenKongsberg OL14.05
788Helge FossheimHedrum OL14.07
789Runar KittilsenStokke IL14.09
790Rolf GjølbergLarvik OK14.11
791Ronald BjervaDrangedal OL14.13
792Kåre ThorbjørnsenLarvik OK14.15

H75

3 210 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
843Magne KlovningPorsgrunn OL13.04
844Bjørn Willy HansenSandefjord OK13.06
845Anton LommeHedrum OL13.08
846Oddvar GjelstadSandefjord OK13.10

H80

3 210 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
883Magnar ReppesgårdHedrum OL13.22
884Arne LieStokke IL13.24
885Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn13.26
886Helge HalvorsenLarvik OK13.28

Annonser

IOF Eventor