Norsk Orientering

Startliste for Sport8 Flex-O cup

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Flex-O cup
Arrangørorganisasjon: Gimle IF
Dato: søndag 11 juni 2017

N-åpen

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL13.00
2Lars Jørgen Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn13.00
3Joel Bronebakk JohanssonHalden SK13.00
4Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn13.00
5Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK13.00
6Edvinas KontautasOK Moss13.00
7Tuva FossaasGimle IF13.00
8Agnes Steffensen JohansenGimle IF13.00
9Isabella NilsenÅs-NMBU Orientering13.00

D -10

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
18Torine Hagen-TafjordHalden SK13.00
19Minna WingstedtHalden SK13.00

D 11-12

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
24Mathilde FossaasGimle IF13.00
25Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK13.00
26Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL13.00
27Maren HenriksenHalden SK13.00

D 13-14

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK13.00
51Marie Lien BackstrømHalden SK13.00
52Vilde Hagen-TafjordHalden SK13.00

D 15-16

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
84Alexandra AngvollFredrikstad SK13.00
85Ingrid Grønlund MoenGimle IF13.00
86Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL13.00

D 17-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
130Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss13.00
131Aurora GjølsjøOK Moss13.00

D 35-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
135Runa Lien BackstrømHalden SK13.00

D 50-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
92Wenche LindløvSarpsborg OL13.00
93Marit Bokerød HansenIdd Sportsklubb13.00
94Astrid BjørnerødOK Moss13.00
95Bente LineIndre Østfold OK13.00

H -10

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
21Ville WingstedtHalden SK13.00

H 11-12

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
35Edvard KeransFredrikstad SK13.00

H 13-14

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
33Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL13.00
57Tor Erling GjølsjøOK Moss13.00
59Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK13.00
60Sondre LadimOK Moss13.00
61Sigurd Saxe SandvikHalden SK13.00
62Herman Lien BackstrømHalden SK13.00

H 15-16

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
99Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK13.00
100Jakob TorgersenHalden SK13.00
101Christopher LadimOK Moss13.00

H 17-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
139Henning Bratland CarlsenOK Moss13.00
140Donatas KontautasOK Moss13.00
141Torgeir SnilsbergOK Moss13.00
142Andreas JohanssonHalden SK13.00
143Vagard LineNTNUI13.00

H 35-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
147Tore Grønlund MoenGimle IF13.00
149Pål AngvollFredrikstad SK13.00
151Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK13.00
152Pål BackstrømHalden SK13.00

H 50-

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
107Øystein JensenSarpsborg OL13.00
108Trygve LeivestadSarpsborg OL13.00
109Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL13.00
110Dag BrenåsVarteig OL13.00
111Tormod JensenSarpsborg OL13.00
112Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL13.00
113Bjørn ÅrbuVarteig OL13.00

H 70-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
78Harald WibyeOK Moss13.00
79Hans StordalOL Tønsberg og omegn13.00
80Tom WahlgrenSarpsborg OL13.00
81Leif BokerødIdd Sportsklubb13.00

Direkte N

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
12Martin KindemGimle IF13.00

Direkte C

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
41Emma Aune JakobsenOK Moss13.00
42Britt-Heidi KopperudIndre Østfold OK13.00
43Martine Andersen HennigGimle IF13.00
44Else StordalOL Tønsberg og omegn13.00

Direkte B

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
68Morten HelminsenFredrikstad SK13.00
69Viesturs KeransFredrikstad SK13.00
70Elise Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn13.00

Direkte A Kort

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
117Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK13.00
118Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK13.00
120Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK13.00
121Terje LarsenIdd Sportsklubb13.00
122Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK13.00
123Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK13.00
124Erik Rytter JakobsenOK Moss13.00
125Trygve FosseGimle IF13.00
150Geir TorgersenHalden SK13.00

Direkte A Lang

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
156Alfred BjørnerødOK Moss13.00

Annonser

IOF Eventor