Norsk Orientering

Startliste for KM Langdistanse ROK

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM Langdistanse ROK
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 10 juni 2017

N-åpen

2 630 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ruben M. HellandEgersund OK14.00
0Ella N. RavndalÅlgård Orientering14.00
176Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)14.00
177Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)14.00
179Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)14.00
180Tea StokkelandÅlgård Orientering14.03
181Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)14.06
182Oskar KleppaÅlgård Orientering14.09
183Norah BreivoldGanddal IL14.12
184Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering14.15
185Marius RøddeGanddal IL14.18
186Synne Byrkjedal LevangÅlgård Orientering14.21
187Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)14.24
188Markus M. HellandEgersund OK14.27
189Stine KleppaÅlgård Orientering14.30
190Pernille BreivoldGanddal IL14.33
191Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)14.36
430Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb14.36
192Maren OftedalÅlgård Orientering14.39
193Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)14.42
194Lea StokkelandÅlgård Orientering14.45
435Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering14.51
438Frida RichterSandnes IL (Rogaland)15.00

D -10

2 940 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
421Julie M HellandEgersund OK14.09
424Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)14.18
429Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)14.33
432Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering14.42
433Mari RichterSandnes IL (Rogaland)14.45
436Ada C StokkelandÅlgård Orientering14.54

D 11-12

2 940 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
420Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)14.06
422Nora Byrkjedal LevangÅlgård Orientering14.12
423Thea Hovda OlsenHaugesund IL Orientering14.15
425Anna TaksdalGanddal IL14.21
428Mari Hjelmtveit FjeldheimHaugesund IL Orientering14.30
434Ida Sofie NevlandÅlgård Orientering14.48
437Thea Beate PuntervoldEgersund OK14.57
439Kristina KleppaÅlgård Orientering15.03

D 13-14

3 020 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500Ane NevlandÅlgård Orientering14.00
388Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)14.09
389Ane NevlandÅlgård Orientering14.12
392Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb14.21
397Alida OftedalÅlgård Orientering14.36
402Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb14.51
405Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)15.00

D 15-16

4 380 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
355Nora SvendsenGanddal IL14.00
356Ida MonsenEgersund OK14.02
357Ingrid LamarkGanddal IL14.04
358Celina Iversen ÅseEgersund OK14.06
359Janne Tjørhom AasheimGanddal IL14.08
360Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)14.10
361Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb14.12
362Julie PuntervoldEgersund OK14.14

D 17-A kort

4 380 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
364Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb14.18
365Jane M HellandEgersund OK14.20

D 17-20

5 850 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
335Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)14.42
336Kristina VollHaugesund IL Orientering14.44
337Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)14.46
338Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering14.48
339Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)14.50
340Vilde MalmeiNTNUI14.52
341Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)14.54

D 21-

8 190 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207Trine BolstadGanddal IL14.00
208Marjo LiikanenGanddal IL14.03
209Nina KarlsenNydalens SK14.06
210Aud Hognestad TaksdalGanddal IL14.09
211Silje Skorve SkarpeidGanddal IL14.12

D 40-

5 850 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
327Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb14.26
328Randi EngløkkHaugesund IL Orientering14.28
329Vibeke LamarkGanddal IL14.30
330Anita SælevikHaugesund IL Orientering14.32
331Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)14.34
332Otilie OftedalÅlgård Orientering14.36
333Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb14.38
334Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)14.40

D 50-

4 380 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
367Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)14.24
368Ann Karin TjørhomGanddal IL14.26
369Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)14.28
370Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb14.30
371May MelingStavanger Orienteringsklubb14.32
372Inger Tone NygårdEgersund OK14.34

D 70-

3 610 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
310Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb14.21
311Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb14.24
312Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb14.27

H -10

2 940 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
427Livar OftedalÅlgård Orientering14.27

H 11-12

2 940 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
418Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)14.00
419Samuel A StokkelandÅlgård Orientering14.03
426Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)14.24
431Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)14.39

H 13-14

3 020 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
385Sindre Skeie PettersonEgersund OK14.00
386Andreas Nybak UrdalGanddal IL14.03
387Ole Andre BrandsbergEgersund OK14.06
390Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb14.15
391Markus RichterSandnes IL (Rogaland)14.18
393Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering14.24
394Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)14.27
395Jonas Årvik SandalGanddal IL14.30
396Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)14.33
398Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering14.39
399Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)14.42
400Øyvind LamarkGanddal IL14.45
401Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)14.48
403Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)14.54
404Samuel KleppaÅlgård Orientering14.57
406Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering15.03
407Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)15.06

H 15-16

5 850 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
346Alexander HorpestadEgersund OK14.22
343Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)14.58
344Martin NevlandÅlgård Orientering15.00
345Markus Andreas BreivoldGanddal IL15.02
347Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering15.06
348Tobias RøddeGanddal IL15.08
349Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering15.10
350Ole Kristian TaksdalGanddal IL15.12

H 17-A kort

5 850 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
199Andreas BreilandÅlgård Orientering14.12
352Jørgen BreivoldGanddal IL15.16
353Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering15.18
354Rune LodeÅlgård Orientering15.20

H 17-20

8 190 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
214Jostein BaustadHaugesund IL Orientering14.21
215Per Ivar StoklandGanddal IL14.24
216Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb14.27
217Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering14.30

H 21-

10 270 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
195Njål Helge VølstadÅlgård Orientering14.00
196Fredrik SandalGanddal IL14.03
197Ørjan RavndalÅlgård Orientering14.06
198Arild AasheimGanddal IL14.09
200Kenneth MydlandEgersund OK14.15
201Torgeir NevlandÅlgård Orientering14.18
202Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL14.21
178Morten Bjerga SundliGanddal IL14.24
205Fredrik OmdalGanddal IL14.30
206Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering14.33
203Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering15.00

H 40-

8 190 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
220Nils Tore PuntervoldEgersund OK14.39
221Erik EngløkkHaugesund IL Orientering14.42
222Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)14.45
223Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering14.48
224Kim RichterSandnes IL (Rogaland)14.51
225Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb14.54
226Oddvar TaksdalGanddal IL14.57
227Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)15.00
228Tom-Vegard FeltstykketHadeland OL15.03
229Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb15.06
231Knut TaugbølÅlgård Orientering15.12

H 50-

5 850 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
314Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)14.00
315Einar MartinsenVikebygd IL14.02
316Otte OmdalGanddal IL14.04
317Trond LamarkGanddal IL14.06
318Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)14.08
319Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb14.10
320Odd FuglestadÅlgård Orientering14.12
321Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)14.14
322Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb14.16
323Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)14.18
324Per Olav HaarrGanddal IL14.20
326Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering14.24
325Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)14.27

H 60-

4 380 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
374Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb14.38
375Kjell SvihusGanddal IL14.40
376Arvid MydlandEgersund OK14.42
377Tor Geir EspedalGanddal IL14.44
378Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb14.46
379Harry BreilandÅlgård Orientering14.48
380Paul Terje HaarrGanddal IL14.50
381Ove OalandGanddal IL14.52
382Terje StokkelandÅlgård Orientering14.54
383Jan Inge LundeGanddal IL14.56
384Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb14.58

H 70-

3 610 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
304Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb14.03
305Sigved GramstadHaugesund IL Orientering14.06
306Geir HusdalTIF Viking14.09
307Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb14.12
308Magnar NerheimSuldal Orienteringslag14.15

B-Åpen

3 020 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
408Arild SvihusGanddal IL15.09
409Olaug F MydlandEgersund OK15.12
410Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)15.15
411Tore RøddeGanddal IL15.18
412Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)15.21
413Henriette NessetÅlgård Orientering15.24
414Barbro SandalGanddal IL15.27
415Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)15.30
416Lovise NevlandÅlgård Orientering15.33
417Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)15.36

C-Åpen

2 940 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
440Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)15.06

Annonser

IOF Eventor