Norsk Orientering

Startliste for Nyttårsløpet 2017

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Nyttårsløpet 2017
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: søndag 31 desember 2017

N-åpen

1 700 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
357217748Anders Rostveit ElmiOK Moss
358197821Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering
359169814Edvinas KontautasOK Moss
360487947Elise Holm NedrebøOK Moss
361170602Tarjei Hausken NordbergNydalens SK
362207776Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering
363197026Eva KontauteOK Moss
364197133Olivia RoskifteOK Moss
365197025Amelia Aune BryneOK Moss
366197033Olivia BryneOK Moss

D -10

1 900 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
347212076Erle Elise WoldOK Moss
348198018Emma Aune JakobsenOK Moss
349202986Sofie Holm NedrebøOK Moss

D 13-14

3 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
307213374Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK
308213225Julie Sophie WoldOK Moss

D 15-16

3 700 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
227212317Alexandra AngvollFredrikstad SK
228217355Kristin Melby JacobsenLardal OL
229504498Marie Lindløv JensenSarpsborg OL
230197030Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss
231500281Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL

D 17-

4 600 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
142170604Marianne AndersenKristiansand OK
143224532Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK
145227489Hedvig ÅstebølNTNUI
146145606Benedicte PedersenSarpsborg OL
147152519Iliana IlievaHalden SK
148500116Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK
149501217Marthe GløersenBækkelagets SK
150178225Sunniva Nergaard BergStokke IL
151502886Andrine BenjaminsenLillomarka OL
152180937Aurora GjølsjøOK Moss
153197922Malin EijsinkNydalens SK
154502700Silje ArntzenNTNUI
155206914Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering
156502913Selma KristiansenOK Moss
157152390Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK
15891574Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering
159501008Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss
160181542Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering
161500547Helena ÅsbergSarpsborg OL
162141052Silvia ShandurkovaUzana

D 40-

3 700 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
23796146Hanne WoldOK Moss
238180125Anne NilsenÅs-NMBU Orientering
23979825Britta FismenFossum IF
240197788Tone Karina IngesenSarpsborg OL
241201518Tonje HolmOK Moss
242195740Audrun UtskarpenOslostudentenes IK
243184147Linda FredhOK Moss
244212418Nina LødengOK Moss
245197974Louise OrmBækkelagets SK

D 50-

3 700 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
249222089Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL
25091573Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering
251197716Elisabeth Meum JohansenOK Moss
252480224Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering
253180139Else GrandalIL Tyrving
254222337May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering
255207721Vanja StaffOL Toten-Troll
256228076Ida EngenRaumar Orientering
257224060Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering
258206022Wenche LindløvSarpsborg OL

D 60-

3 700 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
264168932Reidun BraathenOK Moss
265198006Inger NergaardStokke IL

D 70-

3 700 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
271502419Unni DrageHaugerud IF

H -10

1 900 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
352213752Brage KristiansenOK Moss
353212023Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK

H 13-14

3 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
314192159Sondre LadimOK Moss

H 13-16C

2 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
340197139Steinar Kreken KvalnesOK Moss

H 15-16

4 600 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
166503979Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK
167502914Adam KristiansenOK Moss
168184396Nils TveiteÅs-NMBU Orientering
169183666Runar Saur ModahlFredrikstad SK
170192251Christopher LadimOK Moss
171504585Alfred BjørnerødOK Moss
313197713Tor Erling GjølsjøOK Moss

H 17-

5 500 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101176247Karl Kristen GjølsjøOK Moss
102500003Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb
103197815Thomas NipenBækkelagets SK
104502092Espen WigaardOppsal Orientering
105222453Thomas TubbehaugenOK Moss
106207007Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering
107504573Sigurd Myhre AndreassenHalden SK
108503666Donatas KontautasOK Moss
109229709Linus OlhansÅs-NMBU Orientering
110501314Fredrik EliassonHalden SK
111237772Truls HestengenOppsal Orientering
113199699Håkon Raadal BjørloHalden SK
114208419Morten TangenOK Moss
115500222Sander ArntzenAsker Skiklubb
116500250Lacho IlievHalden SK
117501366Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK
119501165Thomas RoskifteOK Moss
120209926Anders VisterNydalens SK
121197032Kyongsa RiNydalens SK
122181232Anders NordbergNydalens SK
123500258Thomas Natvig ÅrstadHalden SK

H 40-

4 600 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
177197869Henning MartinsenFredrikstad SK
178184661Henning SpjelkavikIL Tyrving
179211058Einar ModahlFredrikstad SK
180212300Pål AngvollFredrikstad SK
181197809Torstein HoleNydalens SK
182179401Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering
183208642Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK
184172259Tor RingstadHedrum OL

H 50-

4 600 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
190197500Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL
191214918Hallvard FjærLillomarka OL
192199744Ove MartinsenHauketo IF
193195715Are EriksenOslostudentenes IK
194220722Tor LahlumKolbotn og Skimt OL
195144609Ole IngesenSarpsborg OL
196195953Stein BlomsethLillomarka OL
197221325Eivind HoffIL Tyrving
198184248Øystein KildahlØstmarka OK
199206026Øystein JensenSarpsborg OL
20091600Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering
201145053Tormod JensenSarpsborg OL
20291575Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering
203191357Trygve LeivestadSarpsborg OL
204181270Martin GranlyLillomarka OL
205502357Bjørn Henning GrandalIL Tyrving
206198012Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering
207204699Reidar StensengKonnerud IL
20867577Torgeir SnilsbergOK Moss
209195814Richard Zeiner-GundersenFossum IF
210221355Even Woldstad HanssenEiker OL
211210110Guttorm L EggeOslostudentenes IK
212228075Knut EngenRaumar Orientering
213204600Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL
214223660Nils Harald StaffOL Toten-Troll
21589431Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering
216184297Jan Tore HenriksenNydalens SK
217191634Dag SyversenSarpsborg OL
218235221Odd-Ragnar PettersenOK Moss

H 60-

3 700 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
27694056Bjørn ÅstorpSarpsborg OL
277501365Jan SveenRaumar Orientering
278222257Harald BaugerOK Moss
279172115Øystein AndersenEiker OL
280504397Roy GjerdingOK Moss
281231205Ove Gunnar JacobsenStokke IL
283197800Ragnar Niemi BergStokke IL
284197973Olav NipenIL Tyrving
285229443Hans HusebySarpsborg OL
286501154Peter KlavenessMåren OK
287155729Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss

H 70-

3 700 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
292195769Jan JansenOK Moss
293197031Harald WibyeOK Moss
294239500Øystein MadsenHaugerud IF
29584658Stein KorenOK Moss
296501326Jon C. FougnerHeming Orientering
297180270Trond WettergreenDriv IL
299216401Klaus EngenEidskog OL
300214743Per Anders FlesjøOK Moss
301183833Roar BjordalOppsal Orientering
302222648Per Oscar SaugestadOK Moss
303195810Sigurd HaugerudIL Geoform
304502814Tor DrageHaugerud IF
305182016Odd KorslundOK Moss
306501122Bjørn GunnerødAsker Skiklubb

B-åpen 3km

3 500 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
319223915Matthew NgOslostudentenes IK
320172936Anne-Grete AustadRaumar Orientering
321500775Johanne de PresnoNTNUI
322222167Mona WattumOK Moss
323216674Vigdis AndersenEiker OL
324229702Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering
325199483Aud I SpjelkavikIL Tyrving
326216818Stine AustadRaumar Orientering
327500905Kristine RoskifteOK Moss
328183671Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK
329197028Hege R. JakobsenOK Moss
330197126Hedda TveitenOK Moss
331203390Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn

C-åpen 2km

2 100 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
342234866Vidar Bjøve NørbechNOTEAM
343170783Anne BenjaminsenLillomarka OL
344197740Martine Thue HofstenOK Moss
345198016Kaia Rytter TveitenOK Moss
346212685Elisabeth Aune JakobsenOK Moss

A-åpen 5km

4 600 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
222184997Vegard Blomseth JohnsenNTNUI

Annonser

IOF Eventor