Norsk Orientering

Startliste for Østfoldsprinten #4 finale

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Østfoldsprinten #4 finale
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: onsdag 14 juni 2017

N-åpen

1 540 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
701Ville Emil WingstedtHalden SK18.01
702Sofie Holm NedrebøOK Moss18.02
703Elise Holm NedrebøOK Moss18.03
704Elise HaugeSarpsborg OL18.04
705Minna Sofie WingstedtHalden SK18.05
706Tobias ThoresenHalden SK18.06
707Halvor Ek HedlundTrøsken IL18.07
709Thea KvalheimHalden SK18.09
710Anders Rostveit ElmiOK Moss18.10

D 11-12

1 750 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
674Maren HenriksenHalden SK18.30.00
675Sigrid HaugeSarpsborg OL18.31.00
676Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL18.31.13
677Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK18.32.33
678Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL18.33.22
679Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK18.34.16
680Julie BrenåsVarteig OL18.34.38
681Helle KvalheimHalden SK18.34.55
682Marikken ChristensenSarpsborg OL18.53.00

D 13-16C

1 750 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
694Sylvia DannevigHalden SK18.45

D -16

2 600 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
652Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL18.50.00
654Amalie LøkkebergFredrikstad SK18.51.36

D 17-

2 600 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
639Iliana IlievaHalden SK18.45.00
640Marie HansenSarpsborg OL18.48.41
641Benedicte PedersenSarpsborg OL18.51.19
642Siri PedersenSarpsborg OL18.55.07
643Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL19.07.30
644Helena ÅsbergSarpsborg OL19.10.30
645Kristin GjølsjøOK Moss19.13.30
646Camilla ImrikFredrikstad SK19.15.30
647Kristin TjernshaugenOK Moss19.17.00

D 50-

2 600 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
617Wenche LindløvSarpsborg OL18.35.00
618Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK18.35.21
619Heidi BørstadSarpsborg OL18.39.21
620Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK19.06.30
621Inger LindløvOK Moss19.09.30

H 11-12

1 750 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
686Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL18.36.00
687Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK18.37.58
688Audun NordbyFredrikstad SK18.40.31
689Liam Viggo WingstedtHalden SK18.41.51
690Edvard KeransFredrikstad SK18.53.30
691birk breimoOK Moss18.54.00

H 13-16C

1 750 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
697Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL18.50

H -16

2 600 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
624Christopher LadimOK Moss18.40.00
625Sondre OttesenFredrikstad SK18.41.30
626Sigurd Saxe SandvikHalden SK18.42.07
627Tore Herman KirkebøenHalden SK18.42.21
628Runar Saur ModahlFredrikstad SK18.42.28
629Ludvik SætherFredrikstad SK18.43.49
630Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK19.07.00
631Eirik ImrikFredrikstad SK19.10.00
633Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK19.15.00

H 17-

2 600 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
601Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK18.30.00
602Olav Milian Schmitt GranHalden SK18.30.01
603Benjamin AasenSarpsborg OL18.31.25
604Henning Bratland CarlsenOK Moss18.32.00
605Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL18.33.27
606Vegar SkinneIndre Østfold OK18.34.17
608Tore SandvikHalden SK19.06.00
609Erik Rytter JakobsenOK Moss19.08.30
610Magnus HolmskauTrøsken IL19.11.30
611Henrik OttesenFredrikstad SK19.14.30
612Lasse SimonsenFredrikstad SK19.16.30

H 50-

2 600 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
660Frank LøwengreenFredrikstad SK18.55.10
661Dag BrenåsVarteig OL18.57.41
662Rune S. NielsenIndre Østfold OK18.57.54
663Bjørn ÅstorpSarpsborg OL19.00.31
664Per Olaf KlemsdalVarteig OL19.05.19
665Øystein JensenSarpsborg OL19.08.00
666Even Woldstad HanssenEiker OL19.11.00
667Viesturs KeransFredrikstad SK19.12.00
668Knut LindløvOK Moss19.13.00
669Sven SimonsenFredrikstad SK19.14.00
670Per Oscar SaugestadOK Moss19.16.00

Annonser

IOF Eventor