Norsk Orientering

Startliste for NM knockoutsprint og O-idol

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM knockoutsprint og O-idol
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: lørdag 21 september 2019

D 16

2 100 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204Ingeborg Rygg EikelandBergens TF09.33.30
205Martine SkjelsvikLillehammer OK09.34.30
206Tiril HolenKonnerud IL09.35.30
207Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL09.36.30
208Tuva Krafft MyhrenHisøy OK09.37.30
209Ingrid MobråthenBotne SK09.38.30
210Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering09.39.30
211Selma HøivoldKongsberg OL09.40.30
212Ida Marie FlågenHeming Orientering09.41.30
213Mari EidsmoFreidig09.42.30
214Marie Roll-TørnqvistFana IL09.43.30
215Emma EngehultNotodden OL09.44.30
216Tiril KihleKonnerud IL09.45.30
217Eline SchjervenLardal OL09.46.30
218Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL09.47.30
219Mari ØverbyKongsberg OL09.48.30
220Pia Young VikNydalens SK09.49.30
221Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering09.50.30
222Ane Malene KolstadFreidig09.51.30
223Netta Bar-NathanLillomarka OL09.52.30
224Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK09.53.30
225Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK09.54.30
226Une HoltermannPorsgrunn OL09.55.30
227Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn09.56.30
228Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb09.57.30
229Ragnhild Mathea HelmersenFet OL09.58.30
230Kristin Melby JacobsenLardal OL09.59.30
231Astrid RognstadHadeland OL10.00.30
232Trude MarkhusVerdal OK10.01.30
233Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL10.02.30
234Hanna RehnKolbotn og Skimt OL10.03.30
235Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb10.04.30
236Emilie JohansenSandefjord OK10.05.30
237Konstanse MoholthKongsberg OL10.06.30
238Emma Bangstad BergersenHamar OK10.07.30
239Kristine Bog VikaneFana IL10.08.30

H 16

2 290 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
105Sander Tonjer FingarsenElverum OK09.34
106Erlend AuneByåsen IL09.35
107Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig09.36
108Peder HaugaardHalden SK09.37
109Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn09.38
110Atle Nikolai WølloKongsberg OL09.39
111Martin Vehus SkjerveVerdal OK09.40
112Lukas KlausenSturla, IF09.41
113Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett09.42
114Mats LindaasElverum OK09.43
115Jonas MyhrAsker Skiklubb09.44
116Hans UrsetIL BUL-Tromsø09.45
117Elias StubberudNydalens SK09.46
118Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb09.47
119Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK09.48
120Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering09.49
121Sigurd Saxe SandvikHalden SK09.50
122Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett09.51
124Brage TakleKristiansand OK09.53
125Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL09.54
126Gaute BerganNydalens SK09.55
127Johan EgerKongsberg OL09.56
128Tobias MathisenPorsgrunn OL09.57
129Anselm ReichenbachOppsal Orientering09.58
130Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett09.59
131Trygve Børte NomelandKristiansand OK10.00
132Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb10.01
133Kasper Bakken UlsethNydalens SK10.02
134Henning StrandIL BUL-Tromsø10.03
135Mikkel BerglundRingerike OL10.04
136Birk Felland SætnanFossum IF10.05
137Vetle Grønvik EkraFreidig10.06
138Vegard RanestadHamar OK10.07
139Teodor Mo HjelsethNydalens SK10.08

D 17-18 E

2 100 m, 47 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
405Stine AuneNidarøst OK10.04
406Marte Madslien BakkenNydalens SK10.05
407Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK10.06
408Tale StrandKongsberg OL10.07
409Hedda Hoff HagenByåsen IL10.08
410Tina KallesonOppsal Orientering10.09
411Julie EikelandOL Tønsberg og omegn10.10
412Ingvild LangeggenKongsberg OL10.11
413Mina JørgensenTyrving IL10.12
414Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL10.13
415Karen Hoel JomaasFossum IF10.14
416Christine HoenEiker OL10.15
417Janne Tjørhom AasheimGanddal IL10.16
418Ida Sofie HjortlandLarvik OK10.17
419Ane Sofie KroghOppsal Orientering10.18
420Ine InstanesSturla, IF10.19
421Andrea RanvikKonnerud IL10.20
422Idunn StrandIL BUL-Tromsø10.21
423Elise AusenPorsgrunn OL10.22
424Mina SchjervenLardal OL10.23
425Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett10.24
426Malene Teresia JebsenHeming Orientering10.25
427Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL10.26
428Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL10.27
429Solveig Moen LetmolieEiker OL10.28
430Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL10.29
431Stella HolmboeTyrving IL10.30
432Ingrid BlindheimLillomarka OL10.31
433Marion Halvorsen NustadLillehammer OK10.32
434Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering10.33
435Marie Lindløv JensenOK Moss10.34
436Hanne Helmine RogstadNidarøst OK10.35
437Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb10.36
438Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb10.37
439Marie LilandNydalens SK10.38
440Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular10.39
441Oda ScheeleNydalens SK10.40
442Karoline TorøKongsberg OL10.41
443Mia HirschIF Trauma10.42
444Malene InstanesSturla, IF10.43
445Jenny BaklidKonnerud IL10.44
446Silje Marie VågeAsker Skiklubb10.45
447Åsne HaavengenKongsberg OL10.46
448Ingeborg RognstadHadeland OL10.47
449Kristine KravdalGjø-Vard OL10.48
450Frida HaugskottOL Trollelg10.49
451Anniken RanvikKonnerud IL10.50

D 19-20 E

2 200 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
605Pernille KatlaFossum IF10.14.30
606Thea DyrkornNTNUI10.15.30
607Thea Sildnes BaklidKonnerud IL10.16.30
608Lene Berg HanssenByåsen IL10.17.30
609Karoline AuneHalden SK10.18.30
610Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK10.19.30
611Ingvil AhlsandNydalens SK10.20.30
612Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL10.21.30
613Rikke Blakkestad IngesenFossum IF10.22.30
614Aurora GjølsjøOK Moss10.23.30
615Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK10.24.30
616Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK10.25.30
617Vera MelkildFreidig10.26.30
618Ragnhild EideByåsen IL10.27.30
619Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL10.28.30
620Maria Ulseth SylteFreidig10.29.30
621Andrea VaneboKongsberg OL10.30.30
622Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss10.31.30
623Ane DyrkornNTNUI10.32.30
624Hedda Raadal BjørloHalden SK10.33.30
625Marlin HaavengenKongsberg OL10.34.30
626Anna Isnes TyseEiker OL10.35.30
627Helene EgerKongsberg OL10.36.30

D 21-E

2 400 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
805Hannah MalmeiNTNUI10.55
806Marte Hoff HagenNTNUI10.56
807Fanny Horn BirkelandLillehammer OK10.57
808Hanne SandstadFreidig10.58
809Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg10.59
810Idunn HaavengenNTNUI11.00
811Kine Sofie Sandstad SkjesetFrol IL11.01
812Arntraut GötschIL BUL-Tromsø11.02
813Ragnhild HjermstadFossum IF11.03
814Triin JäädmaaNTNUI11.04
815Maiken Økern HågårdKonnerud IL11.05
816Malin SandstadNTNUI11.06
817Maren GrandeFrol IL11.07
818Tonje VassendNTNUI11.08
819Oda J SikkelandTyrving IL11.09
820Marthe GløersenBækkelagets SK11.10
821Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF11.11
822Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK11.12
823Eirin Svanøe-HafstadFrol IL11.13
824Lone BrochmannBækkelagets SK11.14
825Ingrid LundanesNTNUI11.15
826Ingeborg EideByåsen IL11.16
827Anne M Hausken NordbergNydalens SK11.17
828Kristine FjellangerVaregg Fleridrett11.18
829Silje Ekroll JahrenNydalens SK11.19

H 17-18E

2 290 m, 64 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
305Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett10.04.30
306Jesper LundinIL BUL-Tromsø10.05.30
307Håvard VeieOK Skøynar10.06.30
308Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering10.07.30
309Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK10.08.30
310Trym Nergård RønningOK Skøynar10.09.30
311Henrik R HoltHedrum OL10.10.30
312Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering10.11.30
313Tage RosenlundVaregg Fleridrett10.12.30
314Vetle DrageKongsberg OL10.13.30
315Jonatan AuneHalden SK10.14.30
316Nils TveiteÅs-NMBU Orientering10.15.30
317Johannes LangaasNidarøst OK10.16.30
318Vegard KittilsenFreidig10.17.30
319Jakob TorgersenHalden SK10.18.30
320Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering10.19.30
321Bendik EliassenFredrikstad SK10.20.30
322Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett10.21.30
323Håkon SæternesByåsen IL10.22.30
324Sondre OttesenFredrikstad SK10.23.30
325Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK10.24.30
326Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn10.25.30
327Johan Kristian UndelandSturla, IF10.26.30
328Marius BakkeFossum IF10.27.30
329Jens Øien KlosterFitjar IL10.28.30
330Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn10.29.30
331Håkon HolstadFreidig10.30.30
332Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett10.31.30
333Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø10.32.30
334Vebjørn Blom-HagenFossum IF10.33.30
335Lars Young VikNydalens SK10.34.30
336Ole Kristian TaksdalGanddal IL10.35.30
337Hallvar HallanOK Skøynar10.36.30
338Mikkel HoltFreidig10.37.30
339Aksel VeskeOK Skøynar10.38.30
340Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF10.39.30
341Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb10.40.30
342Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering10.41.30
343Cornelius BjørkSandefjord OK10.42.30
344Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK10.43.30
345Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK10.44.30
346Petter Liabakk EriksenByåsen IL10.45.30
347Halvard KornmoPorsgrunn OL10.46.30
348Jørgen SchjølbergTynset IF10.47.30
349David RundeKristiansand OK10.48.30
350Simen Spets StorhovFreidig10.49.30
351Isak JonssonNydalens SK10.50.30
352Sondre Zahl HagenFossum IF10.51.30
353Alf Kristian HelleHalden SK10.52.30
354Tobias RøddeGanddal IL10.53.30
355Sondre YtterbøAsker Skiklubb10.54.30
356Jonas GrønliFreidig10.55.30
357Birk Bell LysakerFana IL10.56.30
358Felix FinsrudAsker Skiklubb10.57.30
359Jo Even KolstadFreidig10.58.30
360Rolf Trygve HaugKongsberg OL10.59.30
361Markus Andreas BreivoldGanddal IL11.00.30
362Anders VestølVegårshei IL11.01.30
363Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL11.02.30
364Eivind Berner MyhreFossum IF11.03.30
365Lars SandstadFreidig11.04.30
366Linus BjørkeHalden SK11.05.30
367Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK11.06.30
368Tobias AlstadFrol IL11.07.30

H 19-20E

2 420 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
505Styrk Hundseid KamsvågNTNUI10.14
506Didrik BredesenLillomarka OL10.15
507Jørgen BaklidNTNUI10.16
508Linus OlhansÅs-NMBU Orientering10.17
509Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø10.18
510Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb10.19
511Håkon KornmoPorsgrunn OL10.20
512Eirik Høst FossgardLillomarka OL10.21
513Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular10.22
514Erik Hæstad BjørnstadFossum IF10.23
515Tord StrandKongsberg OL10.24
516Magnus GjerstadVaregg Fleridrett10.25
517Even LindaasVang OL10.26
518Erling HjermstadFossum IF10.27
519Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL10.28
520Niels Christian HellerudHalden SK10.29
521Sebastian DalandKristiansand OK10.30
522Einar MelsomFossum IF10.31
523Eskil FrøislandVang OL10.32
524Elias JonssonNydalens SK10.33
525Scott JuvikIL Gular10.34
526Njaal Ellegaard MelbyVang OL10.35
527Aslak HeimdalNTNUI10.36
528Elias Skjolden SørensenLillomarka OL10.37
529Anders HaugskottOL Trollelg10.38
530Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL10.39
531Mats EidsmoFreidig10.40
532Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering10.41
533Marius AurebekkKristiansand OK10.42
534Lavran ThorstensenNTNUI10.43
535Kristian Fredrik LynumFreidig10.44
536Sindre R HoltHedrum OL10.45
537Peter GisholtFossum IF10.46
538Rasmus MathisenPorsgrunn OL10.47
539Jens Johan BrekkeLillomarka OL10.48
540Øyvind HjermstadFossum IF10.49
541Oskar Spets StorhovFreidig10.50
542Emil StørmerFossum IF10.51
543Kristian PyttenKristiansand OK10.52
544Lukas LilandNydalens SK10.53
545Oscar LyngenFreidig10.54
546Sander ArntzenAsker Skiklubb10.55
547Einar EkelandNTNUI10.56

H 21-E

2 500 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
705Mathias GløersenBækkelagets SK10.47.30
706Erlend NydalNTNUI10.48.30
707Mathias BenjaminsenLillomarka OL10.49.30
708Lars Maukon MurenNTNUI10.50.30
709Carl Petter LyngenFrol IL10.51.30
710Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø10.52.30
711Espen Samuelsen SkiriNTNUI10.53.30
712Sander H. RogndokkenNydalens SK10.54.30
713Olav Milian Schmitt GranNTNUI10.55.30
714Stian SundsvikFrol IL10.56.30
715Jakob Kalvig SkoganNTNUI10.57.30
716Karl FremstadTyrving IL10.58.30
717Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI10.59.30
718Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb11.00.30
719Mattis HoltFreidig11.01.30
720Håvard WedegeFredrikstad SK11.02.30
721Sindre JohannessenFreidig11.03.30
722Bojan BlumensteinNydalens SK11.04.30
723Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett11.05.30
724Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL11.06.30
725Oskar RøenVaregg Fleridrett11.07.30
726Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK11.08.30
727Øyvind WiggenByåsen IL11.09.30
728Vegard Jarvis WestergårdNTNUI11.10.30
729Hans Petter MathisenFredrikstad SK11.11.30
730Eirik Langedal BreivikNTNUI11.12.30
731Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett11.13.30
732Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK11.14.30
733Audun HeimdalNTNUI11.15.30
734Dag BlandkjennKristiansand OK11.16.30
735Ulrik Astrup ArnesenNTNUI11.17.30
736Emil AhlbäckFossum IF11.18.30
737Håvard Sandstad EidsmoFreidig11.19.30
738Kasper FosserHeming Orientering11.20.30
739Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK11.21.30
740Oskar StørmerFossum IF11.22.30
741Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg11.23.30

Annonser

IOF Eventor